Anasayfa    KÜBA    9 GÜN THY ile HAVANA(4) - VAREDERO(3) 4* OTELLER
 • KÜBA

 • HAVANA-VARADERO

 • 9 GÜN THY ile HAVANA(4) - VAREDERO(3) 4* OTELLER

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
16.09.2022 23.09.2022 7 Gece - 8 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
1549 $ 1549 $ 1899 $ 250 $ 1549 $
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL (Cuma, 16 Eylül)

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Turk Havayolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 23.00'da buluşma.

2.GÜN Ι İSTANBUL - HAVANA - VARADERO (Cumartesi, 17 Eylül)

Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 183 sayılı tarifeli seferi ile saat 02.10'da Havana'ya uçuş. Yerel saat ile 07.45'de Karayip Denizi'nin en güzel adalarından biri olan Küba'nın başkenti Havana'ya varış. Alanda karşılama ve özel otobüsümüz ile Varadero'ya hareket. Yol üzerinde kısa bir mola verip Pina Colada ikramı ile serinliyoruz. Yaklaşık 2,5 saat sürecek otobüs yolculuğunun ardından Varadero'ya varış. Konaklama yapacağımız otele transfer oda anahtarlarının dağıtılması ve dinlenmek için serbest zaman. Öğle ve akşam yemeği Varadero'da otelinizde alınacaktır.

3.GÜN Ι VARADERO (Pazar, 18 Eylül)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman, dileyen misafirlerimiz Extra Katamaran Crucero del Sol turuna katılabilirler.Otobüsümüz ile marina 'ya hareket ediyoruz. Katamaran ile hareket ederek deniz ve güneşin tadını beyaz kumların üzerinde palmiye ağaçlarının gölgesinde çıkartacağınız Cayo Blanco adasına gidiyoruz. Öğle yemeğini deniz ürünlerinden oluşan açık büfede alıyoruz ve gün boyunca ücretsiz içecekler ile serinliyoruz. Yunuslarla yaklaşık 15 dakikalık interaktif bir karşılaşma, unutulmaz bir gezi ve mercan bariyerinde yüzme deneyimi ardından Varadero'daki otelinize dönüş. Geceleme otelinizde.

Extra Katamaran Crucero del Sol Turu :130 $ Kişi Başı (Ulaşım+öğle yemeği + rehberlik)

4.GÜN Ι VARADERO (Pazartesi, 19 Eylül)

Sabah kahvaltisinin ardindan serbest zaman ,dileyen misafirlerimiz Extra Santa Clara turuna katılabilirler.Sabah erken saatte otelden hareket ediyoruz. Küba Devrim'inin en önemli cephesi olan ve Che'yi efsaneleştiren Villa Santa Clara şehrine doğru yola çıkıyoruz. Devrimin önemli liderleri efsanevi Comandante Che Guevara tarafından ele geçirilen ve Batista ordularının neredeyse tüm cephanesini taşıyan zırhlı tren müze parkını, savaşın en ateşli kısmını geçtiği bugün bile eski Hilton Otelin'de kurşun izlerinin görüldüğü Parque Vidal'i görüp o günleri daha yakından hissedeceğiz. Che Guevera'nın Mozolesini ve “El Che” nin ünlü veda mektubunun çivi yazısı ile yazılmış anıtı ile heykelini göreceğimiz Santa Clara gezisinden sonra Varadero'ya dönüyoruz. Öğle yemeği tur sırasında alınacaktır. Ekstra tura katılmayan misafirlerimiz öğlen ve aksam yemeklerini otelde alabilirler. Geceleme otelinizde.

Santa Clara Turu : 90 $ Kişi Başı (Ulaşım+ öğle yemeği + rehberlik)

5.GÜN Ι VARADERO - HAVANA (Salı, 20 Eylül)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Havana transferi. Havana'ya varışta yapılacak kısa bir
Turun ardından konaklayacağınız otele transfer. Oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman.

6.GÜN Ι HAVANA (Çarşamba, 21 Eylül)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman , dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Muhtesem Havana turuna katılabilirler , klasik Amerikan arabaları ile turumuza başlıyoruz. Bu arabalar ile yapılacak yaklaşık 20 dakikalık bir gezinin ardından Havana şehrinin en güzel köşelerini keşfe çıkıyoruz. Karayip Denizi'nin en güzel adalarından biri olan Küba'nın başkenti Havana turumuzda Ünlü Küba'lı sanatçı Antonio Rodriguez Fuster'in Barselona'da Gaudi'den etkilendikten sonra ilk defa 1995 yılında kendi ahşap eviyle başlayan ve sonraları 80'den fazla komşusunu da içine alarak oluşturduğu Fusterlandia'yı ziyaret edeceğiz. UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Havana Eski Kenti, Malecon Bulvarı, Devrim Meydanı, Colomb Mezarlığı, Atatürk Büstü, Plaza de Armas, Cathedral Meydanı, San Francisco Meydanı, göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle yemeğimizi şehir turu sırasında alacağız, tur bitiminde otelinize dönüş. Aksam dileyen misafirlerimiz Ekstra Habana Cafe Akşam Yemeği turuna katılabilirler.Klasik Küba ambiyansını yansıtan ünlü Habana Cafe'de akşam yemeği. Yemek sonrası otelinize dönüş. Geceleme otelinizde.

Ekstra Habana Cafe Akşam Yemeği Turu: 90 $ (Kişi başı) (ulaşım + akşam yemeği + rehberlik)

7.GÜN Ι HAVANA (Perşembe, 22 Eylül)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman dileyen misafirlerimiz Ekstra Pinar del Rio & Vinales turu ve öğle yemeği turuna katılabilirler. otobüsümüz ile Havana'ya 160km mesafede bulunan Pinar del Rio bölgesine hareket. Meşhur Küba purolarının yapıldığı bölgede tütün çiftliği ve tipik Küba köylerinin bulunduğu Vinales Vadisi ziyareti. Öğle yemeği tur sırasında alınacaktır. Tur bitiminde otele dönüş ve serbest zaman. Aksam dileyen misafirlerimiz Ekstra Tropicana Show turuna katılabilirler.Küba müzik ve dansları ile keyifli vakit geçireceğiniz görsel bir şölen izleme imkânı bulacaksınız. Geceleme otelinizde.

Ekstra Pinar del Rio & Vinales turu ve öğle yemeği Turu : 90 $ (Kişi başı) ( ulaşım + öğle yemeği + rehberlik)
Tropicana Show Turu : 150 $ (Kişi başı) (ulaşım + rehberlik)

8.GÜN Ι HAVANA (Cuma, 23 Eylül)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Ekstra Hemingway'in Havanası turuna katılabilirler.Bu turumuzda son 20 yılını Küba'da geçiren dünyaca ünlü yazar Hemingway'in ayak izlerini takip edeceğiz. İhtiyar Balıkçı adı ile dilimize çevrilen The Old Man and the Sea kitabını yazarken ilham aldığı Cojimar'ı,, muhteşem La Viga çiftliğindeki ve bugün müze olarak kullanılan evi La Finca'yı gezme imkanı bulacaksınız. Öğle yemeği tur sırasında alınacaktır. Tur bitiminde otele transfer ve dinlenmek için serbest zaman.

Hemingway'in Havanası Turu : 90 Usd (Kişi başı) ( ulaşım + öğle yemeği + rehberlik)

9.GÜN Ι HAVANA (Cumartesi, 24 Eylül)

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve dönüş için havalimanıma transfer. Türk Havayollarına ait TK 183 sefer sayılı uçuş ile 09:10da İstanbul'a hareket ediyoruz. **Caracas duraklamalıdır. Geceleme uçakta.

10.GÜN Ι HAVANA (Pazar, 25 Eylül)

Yerel saat ile 08:30'da İstanbul'a varış ve turumuzun sonu

Covid-19 Bilgilendirme;

· Misafirlerin 2 doz aşı olmuş ve 2. Doz aşının üzerinden 14 gün geçmiş olması gerekmektedir. (Biontec ya da Sinovac)
· Misafirlerin uçuştan en geç 72 saat önce negatif pcr testş yaptırmaları gerekmektedir.
· 12 yaş altı misafirler bu uygulamadan muaftır.
· Girişte online form doldurulup teslim edilmektedir.

PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir.
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz.
- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.
- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur.
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-İSTANBUL HAVALİMANI’NDAN TÜRK HAVAYOLLARI
TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL - HAVANA / HAVANA -
İSTANBUL UÇAK BİLETİ
-HAVALİMANI VERGİLERİ (250 €)
-ZORUNLU SİGORTA (30 € ) ( İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE
İPTAL İADESİ YOKTUR).
-4* OTELLERDE HAVANA’DA 4 GECE ODA KAHVALTI
KONAKLAMA
-4* OTELDE VARADERO’DA 3 GECE OTELİN UYGULADIĞI
ŞEKİLDE HER ŞEY DAHİL KONSEPTİNDE KONAKLAMA
-MUHTEŞEM HAVANA TURU VE TUR SIRASINDA
ALINACAK ÖĞLE YEMEĞİ
-ALAN-OTEL-ALAN VE ŞEHİRLER ARAS TRANSFERLER
-PROFESYONEL KAPPATUR REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-KÜBA VİZE ÜCRETİ (65 €)
-YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA
-HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) (150 TL)
-PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR
-KİŞİSEL HARCAMALAR
-ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 €) (İSTEĞE BAĞLI)
-YEREL OTERİTELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA
VERGİLERİ GECELİK 3-4 EURO (SADECE GEREKLİ OLAN
OTELLERDE PASAPORT İBRAZI İLE ŞAHSİ VERGİ MAKBUZU
ALINARAK DİREKT OTELE ÖDENİR)
-MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞLERİ
-İÇ HAT BAĞLANTI ANKARA, İZMİR VE ANTALYA 70 € / DİĞER
ŞEHİRLER 100€ / KIBRIS 100 € KİŞİ BAŞIDIR.
-ERİS GARANTİSİ (ERKEN REZERVASYON İPTAL SİGORTASI)
-(30 €) (İSTEĞE BAĞLI)(KAPPA TUR GÜVENCESİ ALTINDA TUR
HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ
TURU İPTAL ETME İMKÂNI SUNAR. VİZE ÜCRETİ ZORUNLU
SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)
-30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €)
-COVİD-19 SİGORTASI (15 €)

UNESCO tarafından yapılan araştırmaya göre dünyada en çok görülmek istenen ülke seçilen Küba, tarihi ve kültürel hazinelerinin yanı sıra doğal güzellikleriyle de turistlerin cazibe merkezidir.

T.C. hususi (yeşil), hizmet ve diplomatik pasaport sahibi Türk vatandaşları Küba’ya vizeden almadan giriş yapabilir. Ancak umuma mahsus (bordo) pasaport sahiplerinin Küba’ya seyahatleri öncesinden vize almaları gereklidir. 

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 13.162,63 8.860,28
Toplam Tutar : 26.325,26 26.580,84
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 13.162,63 8.860,28
Toplam Tutar : 26.325,26 26.580,84
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 13.162,63 8.860,28
Toplam Tutar : 26.325,26 26.580,84
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 13.162,63 8.860,28
Toplam Tutar : 26.325,26 26.580,84
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Betül Yıldırır/6 Ekim Yunanistan Turu

  Her şey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler.

 • Çiğdem Akbaş Ilgaz/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey Yunanistan'ın tamamına hakim, çok bilgili, hoşgörülü ve profesyonel bir rehberdi. Fiyat performans açısından son derece başarılı bir tatil oldu.

 • Sibel Yıldırım/6 Ekim Yunanistan Turu

  Çok eğlenip güzel yemekler yiyerek ilgili ve güler yüzlü rehberimiz Mehmet Bey'in sayesinde bilgilendik. Teşekkürler.

 • Şevket Bozkurt/6 Ekim Yunanistan Turu

  Kazasız, belasız, sağlıklı ve güzel bir seyahat geçirdik. Çok teşekkür ederim.

 • Tolga Teoman Ünal/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz oldukça bilgili ve yardımseverdi. Ziyaret edilen yerler tamamen harikaydı.

 • İlhan Sülün/28 Ekim Yunanistan Turu

  Gayet dolu dolu bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Ayrıca otobüs şoförümüz de çok dikkatli araç kullandı, sabrı için de kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Diğdem Ongan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.

 • Hatice Kader Çalık/28 Ekim Yunanistan Turu

  Muhteşem, teşekkürler.

 • Hatice Özkan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Güzel keyifliydi. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir