Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.kappatur.com veya yurtici.kappatur.com(b2b) veya acenta.kappatur.com(b2b) web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşullarıkabul etmiş sayılır.

Telif Hakları :
www.kappatur.com sitesinin tüm hakları Kappa Turizm ve Tic.A.Ş.'ye aittir. www.kappatur.comsitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf,resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri
Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuatuyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, Kappa Turizm ve Tic.A.Ş..'ninyazılı izni olmadan kullanılamaz.
Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır. Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair :
Bir nüshaya kadar izinverilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, Kappa Turizm veTic.A.Ş..'nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur.


Kullanıcı Yükümlülükleri :
www.kappatur.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder.
Kullanıcıkendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve buişlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.
www.kappatur.com heran güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri,fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir.
Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Kappa Turizm veTic.A.Ş.. sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir.
Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.

Üçüncü Parti SitelereVerilen Bağlantılara (Linklere) Dair :
www.kappatur.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link)verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır.
www.kappatur.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri,bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, busitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Kappa Turizm ve Tic.A.Ş..sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların www.kappatur.com'a Yollayacakları Bilgiler Hakkında :
www.kappatur.com internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, www.kappatur.com'un Seyahat Danışmanı kadrosuyla bir araya gelerek mesajlaştıkları chat ve Öneri-Şikayet sayfaları bulunur.
Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme haklarıyoktur.
Bu tür form ve sayfalar www.kappatur.com sitesinin sahibi Kappa Turizmve Tic.A.Ş..'nin entelektüel ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır.

İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Alışveriş güvenliği?
www.kappatur.com aracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır.
Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerim müdahale imkanı bulunmamaktadır.
Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır.
www.kappatur.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir.
Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.

Hak ve Sorumluluklara Dair :
www.kappatur.comsitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir.
Fakat www.kappatur.com ve sahibi Kappa Turizm ve Tic.A.Ş..site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz.www.kappatur.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği andayapabilir.
Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.kappatur.com sitesi ve sahibi Kappa Turizm veTic.A.Ş..'ye sorumluluk yüklenemez.
www.kappatur.com vesahibi Kappa Turizm ve Tic.A.Ş.. sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.
Kullanıcı www.kappatur.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullaryürürlüğe girer.
Kappa Turizm veTic.A.Ş.. bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Copyright(c) Kappa Turizm ve Tic.A.Ş..

www.kappatur.com, yurtici.kappatur.com(b2b), acenta.kappatur.com, sitelerinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır.
Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Kappa Turizm ve Tic.A.Ş..'ye aittir.
İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

İletişim:
Kappa Turizm ve Tic.A.Ş..
Çağrı Merkezi : 444 0577
Operasyon : 0212-266 15 15pbx
E-Posta: [email protected]

Adres: CumhuriyetCad.No:171A Harbiye
Şişli/İSTANBUL

 

Kampanyaları Bildir