Anasayfa    İstanbul Çıkışlı Kapadokya Turu İstanbul çıkışlı Kapadokya turları için özel otobüslü veya uçaklı paket turlar düzenlenmektedir.  Siz de Kapadokya turları için erken rezervasyon indirimlerinden faydalanabilir ve unutulmaz, muhteşem bir tatil yapabilirsiniz.  Detaylı bilgi ve rezervasyon için bize haftaiçi hergün ve cumartesi günleri 09.00-19.00 arası 444 0 577’den ulaşabilirsiniz. Kappatur Tatilin Güvenli Adresi!

İstanbul Çıkışlı Kapadokya Turu İstanbul çıkışlı Kapadokya turları için özel otobüslü veya uçaklı paket turlar düzenlenmektedir.  Siz de Kapadokya turları için erken rezervasyon indirimlerinden faydalanabilir ve unutulmaz, muhteşem bir tatil yapabilirsiniz.  Detaylı bilgi ve rezervasyon için bize haftaiçi hergün ve cumartesi günleri 09.00-19.00 arası 444 0 577’den ulaşabilirsiniz. Kappatur Tatilin Güvenli Adresi!

Kapadokya Turu
Kappatur Kapadokya turları ile tarihe yolculuk yapmaya hazır mısınız?

UNESCO tarafından Dünya Kültür Miras listesine eklenen Kapadokya ‘nın oluşumu 60 milyon öncesine dayanıyor. Kapadokya volkanik dağların püskürttüğü lav ve küllerin oluşturduğu yumuşak tabakaların milyonlarca yıl boyunca rüzgar ve yağmurların etkisi ile ortaya çıkan Peri Bacaları ile Dünya’da eşi benzeri olmayan bir bölgedir. 


  • 2 sonuçtan 2 sonuç görüntüleniyor.
Kampanyaları Bildir