Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları

 • ADNAN USLUPAT /Atina gezisi

  18 Aralık 22 Aralık Tarihleri arası Yunanistan turuna katıldık, Tur gerçekten çok iyi bir şekilde organize edilmiş ve uygulanmıştır. Bu organizasyonun kahramanı Rehberimiz MARİZA HANIM dır. Güleryüzü, samimiyeti, bizleri memnun etmek için olağanüstü çabası ve çok önemlisi, muazzam bilgi birikimi ve güzel Türkçesi ile çok ZOR bir görevi mükemmel bir şekilde gerçekleştirmiştir. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bu arada sıcakkanlı ve sabırlı duruşu ve başarılı sürüşü ile Kaptanımız İSMAİL kardeşimiz de gezimize ayrı bir güzellik kattı. Sonuç olarak keyifle yürüttüğümüz Mutlu bir şekilde sonuçlandırdığımız gezimizde tüm emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür ediyoruz. Berrin / Adnan USLUPAT

 • Nevin çelik /Cem önder

  Baştan başa ispanya turu rehberimiz cem önder sayesinde olağanüstü güzel geçti bu kadarmı duyarlı nazik kibar bilgi donanımlı olunur herkes le ayrı ayrı ilgilendi ben 70 yaşındayım öz evladım gibi davrandı yemeğimizi bile bölüştük defalarca yurdışına çıktım fakat böyle bir rehbere rastlamadım yolu açık turları bol olsun sevgi ve selamlarimla

 • adalet bakanay/berlın varşova gezısı

  tur rehberı can lımoncu..... teşekkurler donanımlı tur rehberımız çok memnun olduk yıne gezılerde buluşmak uzere berlın ve varşoyı çok ıyı tanıttı hava çok soğuktu ama rehberımızın sıcaklığı bızı mutlu ettı kappatur yıllardır gıttığımız bır turdur

 • ORHAN DÖNMEZ/TEŞEKKÜR

  24.11.2019 01.12.2019 TARİHLERİ ARASINDA İSPANYA TURUNA KATILDIM Rehberimiz CEM ÖNDER Müthiş bir bilgi birikimi ve performans ile bizleri bilgilendirdi,gezdirdi. KAPPA Tura ve CEM ÖNDER ile şöferimize sonsuz teşekkürler

 • Vahap Ergüzel/Teşekkür

  4.11. 2019 Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Turuna eşimle katıldık. Kappa Turla 5. yurt dışı turumuzdan da genel olarak memnun ayrıldık. Rehberimiz Pembra Bucak kaptanımız Nizam Beydi. Rehberimiz gezimiz sırasında çok sıcakkanlı ve ilgiliydi, ülkelerin tarih, coğrafya, ekonomi ve kültürü hakkında o kadar güzel bilgilendirme yaptı ki gezi hakkında çok güzel anılarla döndük.Bir otelde unuttuğumuz çaydanlığımızı da diğer haftaki tur dönüşü Ülkeye getirip Mersine kargoyla göndermesi büyük bir incelikti.Otobüs geniş ve rahattı. Kaptan Nizam Bey efendi ve usta sürücü. Otel kaliteleri fena değil Almanya daki otel ve kahvaltısı memnuniyet vericiydi. Bizim gibi İstanbul dışı katılımcılara gidiş dönüş saatlerinin ilk turu satın aldıkları zamanla aynı olamayacağını hatırlatmak isterim.Çünkü belirtilen ilk saate aldığımız uçak saatleri 2 gün önce gelen mailde farklıydı.Fark ödeyip değiştirmek zorunda kaldık.

 • Sahra Dolmaseven/Teşekkürler

  4-11 Kasım tarihleri arasında eşimle beraber Alplerin Gölgesinde 5 Ülke turunuza katıldık. Çok ama çok keyifli bir turdu.Hem doğa güzelliği hem tarihin olduğu bu turda rehberiniz Pemra BUCAK ile yolculuk yaptık. O kadar tatlı bir insan ki, hem bilgi birikimi, hem esprileri hem de hoş sohbeti ile turumuza neşe kattı. Genelde kendi imkanlarımızla ayarlamaları yapıp gezen bir çift olarak bu tura katılmak bize çok keyif verdi. Destinasyonlar çok güzeldi. Verdiğiniz hizmet için teşekkür ederiz.

 • HASAN SERDAR COŞKUN/PARİS-BENELÜX TURU

  26.10.2019 - 02.11.2019 TARİHLERİ ARASINDA EŞİMLE KATILDIĞIMIZ PARİS -BENELÜX TURUNDAN ÇOK MEMNUN KALDIK.TUR BOYUNCA VERDİĞİ BİLGİLER VE ALAKASINDAN DOLAYI TUR REHBERİMİZ SAYIN ALPER SAYILI YA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.KATILMAYI DÜŞÜNEN HERKESE KAPPA TURU TAVSİYE EDERİZ.

 • AYNUR GÖK/TEŞEKKÜR

  18-25 Ağustos tarihinde Kappa turla İspanya turuna katıldım. İlk kez bir tur şirketiyle yurtdışı seyahati yapcağım için önceleri epey endişeliydim hatta tura (kayıt sırasında küçük bir pürüz de yaşadık )acaba nasıl olacak ya bir problem yaşarsam filan diye ama hiç öyle olmadığı gibi çok büyük bir memnuniyet duygusuyla geri döndüm ve muhtemelen tura katılan bütün arkadaşlarda benimle aynı duyguyu paylaşıyordu. Tabi burada rehberimizin çok büyük katkısı oldu CEM ÖNDER müthiş bir rehber işini çok iyi bilen, çok insancıl ve yardımsever ve pek çok konuda derin bilgi sahibi. Geziye belki tek başıma gitsem öylesine bakıp geçeceğim yerleri tarih, sosyoloji, felsefi ve kültürel yanlarıyla öyle güzel anlattı ki hepimizin bakış açısını genişletti. Turda kaldığımız oteller Valencia dışında vasat sayılabilecek oteller olmasına rağmen benim beklentilerimi fazlasıyla karşılayan yerlerdi zira benim için önemli olan temizlik ve yatağın rahat olması her ikiside fazlasıyla mevcuttu o yüzden o kısmıda iyiydi. Kısacası ben o tatilden çok mutlu döndüm ve özellikle Cem beyin olduğu turları kesinlikle tavsiye edebilirim. Bir sonraki seyahatimi de italyaya yapmayı istiyorum ve onun olduğu bir turla gitmeyi çok isterim. Rehberimiz Cem ÖNDER ve Kappa tura teşekkür ediyorum .

 • Kenan Çoban/Büyük İspanya Turu

  Kappatur konusunda otellerinin şehir dışında olduğu konusunda eleştiriler vardı. İspanya’ya gidince gördük ki orada şehir dışı diye bir kavram yok. Trafik olmadığı için her yer yakın, oteller de çok iyiydi. Rehberimiz Mehmet Çiftçi de 30 yıldır Barcelona’da yaşayan bölgeyi çok iyi tanıyan deneyimli bir rehberdi. Alhambra Saray’ının her tarafını gezdik. Diğer turlar bir tek bahçesini dolaştırıyorlarmış. Fiyat da diğerlerine göre uygundu. Kappatur ‘a teşekkür ediyoruz. Çok memnun kaldık.

 • hakan özgün/baştan başa YUNANİSTAN turu

  Güzel bir gezi oldu. Öncelikle rehber Mariza hanıma ve hatasız araç kullanan kaptana teşekkür ederiz. Türk-Yunan dostluğuna katkı sağlayan konuları ve tarihi bilen , doğru aktaran ve herkesle ilgilenen bir rehber. Yunan vatandaşı olması nedeniyle gümrüklerde sorun yaşamadık. Selanikte Büyük ATA mızın evini ziyaretinde zamanlama çok yerinde. Selanik ve Atinadaki tavernalarda meze+kalamar tava+ikramlar müzisyenler bizlere harika zaman geçirtti. Herkesin gezmesi görmesi gereken batı trakyalı türklerinde yoğun olduğu iskeçe-gümülcüne-dedeağaç ve selanik çok güzel şehirler.KAPPA tura tşk.

Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 
Kampanyaları Bildir