Anasayfa    KÜBA    THY İLE KÜBA HAVANA (7) 3* OTELLER - TRINIDAD - VARADERO - SANTA CLARA
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
02.12.2024 10.12.2024 8 Gece - 9 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
1399 $ 1399 $ 1649 $ 399 $ 1349 $
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL-HAVANA (Pazartesi, 2 Aralık)

Siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Havalimani Dış Hatlar gidiş terminali Kappatur kontuarı önünde 01 Aralık 2024 saat 23:00'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları'nın TK183 tarifeli seferi ile 02 Aralık saat 02:00'da Küba'nın başkenti Havana'ya uçuş.13 saat 40 dakikalık uçuşun ardından Yerel saat ile 07:30'da Havana Uluslararasi Jose Marti Havalimanı'na varış. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından bizleri bekleyen özel aracımiz ve rehberimiz eşliğinde Havana panaromik sehir turu. Bu turumuzda UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Havana Eski Kenti, Malecon Bulvarı, Devrim Meydanı, Colomb Mezarlığı, Miramar ve kenti kuşbakışı olarak izleyebileceğiniz Morro Kalesi görülecek yerler arasındadır.Old Havana Plaza Vieja'da serbest zaman.Ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

2.GÜN Ι HAVANA (Salı, 3 Aralık)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek Pinar del Rio & Vinales Vadisi turuna katılabilir.UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan ve dünyaca ünlü Küba purolarının tütünlerinin yetiştiği Vinales Vadisi'ne hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Vinales Şehir merkezini, tütün tarlalarını, yerel tütün çiftliğini ziyaret ediyoruz. Gezimiz devamında vadinin ortasında bulunan Rancho San Vicente restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra Pinar del Rio'ya hareket ederek Küba purolarının resmi olarak üretildiği fabrikalarda puro yapımını ve kültürünü yakından tanıyacağız. Dileyen misafirlerimiz burada orijinal Küba purolarını satın alabilirler. Günün sonunda Vinales Vadisi'nin tamamına hâkim bir manzaraya sahip tepede içeceklerimizi yudumladıktan sonra Havana'ya geri dönüş. Geceleme otelimizde.

Pinar del Rio & Vinales Vadisi Turu: 119 Usd

3.GÜN Ι HAVANA (Çarşamba, 4 Aralık)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerlerimiz Yemekli Eski Amerikan Arabaları turuna katılabilirler.Amerikan arabalarıyla Benzersiz Havana gezisine başlıyoruz. Gezimize 1958 yılının sonunda Küba devrimine kadar Amerika'dan ithal edilmiş, daha sonra konulan ambargoya istinaden bir daha ülkeye sokulma şansı olmayan ve günümüzde de aktif olarak kullanılmakta olan klasik Amerikan arabaları ile başlıyoruz. Bu renkli araçlar ile Küba sokaklarında yapacağımız 1 saatlik gezi sonrası Küba'nın Picasso'su olarak da bilinen Jose Fuster'in, yaşadığı dönem boyunca dekore ettiği resimler, seramikler ve çizimler yoluyla dekore edip açık hava sergisine dönüşen mahallesini göreceğiz. Bu gezinin ardından ismini Fernando Hamel'den alan modern sanatçıların merkezi olan Hamel sokağını göreceğiz. Ardından Havana'yı tepeden görebileceğimiz Küba'nın efsanevi kahramanı Che Guevara'nın evini ziyaret edeceğiz. Turumuza Havana'nın en keyifli caddelerinden birisi olan Prado Caddesi'yle devam ediyoruz. Batista rejimi döneminde saray olarak kullanılmış devrim sonrasında da halkın hizmetine müze olarak açılan Devrim Müzesini gezeceğiz. Küba'nın en büyük müzesi olan Devrim Müzesinde, Küba bağımsızlık savaşı ve Küba Devrimi dönemlerinden kalma silahları, tanları ve eşyaları bahçesinden görebileceğiz. Gezimizin ardından San Jose El Sanatları Pazarı' nda alışveriş yapmak için serbest zaman. Burada Küba' lı ressamların yaptıkları tablolar ve diğer sanat eserlerini bulmanız mümkün.Dileyen misafirlerimiz Akşam Yemekli Buena Vista Social Müzikli Eğlence turuna katılabilirler.Gezimizin ardından otele transfer geceleme otelimizde.

Yemekli Eski Amerikan Arabaları Turu: 75 Usd
Akşam Yemekli Buena Vista Social Müzikli Eğlence Turu: 80 Usd

4.GÜN Ι HAVANA-CIENFUEGOS-TRINIDAD (Perşembe, 5 Aralık)

Sabah kahvaltısının ardından 3 gece 4 gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek ve 3 gece 4 gün sürecek olan Cienfuegos-Trinidad-Santa Clara-Varadero konaklamalı turuna katılabilirler.Küba'nın en güzel şehirlerinden olan Cienfuegos'a doğru yola çıkıyoruz. 1819 yılında Fransız yerleşimciler tarafından kurulan 2005 yılında UNESCO tarafından koruma altına alınmış Cienfuegos'u gezmeye başlıyoruz. Jose Marti Parkını parkı çevreleyen Tomas Terry Tiyatrosunu panoramik olarak gezecek, Colegio de San Lorenzo devlet dairelerini göreceğiz. Şehir gezimiz ardından öğle yemeğimizi Palacio de Valle 'de alıyoruz. Yemeğin ardından Trinidad'a doğru yola çıkıyoruz.Keyifli bir yolculuk sonrası Trinidad'a varış ve Casa adı verilen özel evlerde geceleme.

Cienfuegos-Trinidad-Santa Clara-Varadero Turu: 399 Usd

5.GÜN Ι TRINIDAD (Cuma, 6 Aralık)

Havana'da konaklayan ve alternatif tura katılmayan misafirlerimiz için sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman.Cienfuegos-Trinidad-Santa Clara-Varadero turuna katılan misafirlerimiz ile Casa Particular'da alınacak sabah kahvaltısının ardından karayiplerin en güzel plajlarından olan Playa Ancon plajında denize girebilirler.Öğleden sonra UNESCO tarafından koruma altında alınmış, 18.-19. Yüzyıllar arasında şeker kamışı üretimiyle zenginleşen, Küba'nın gurur kaynağı, günümüze Kolonyal dönem mimarisi örnekleri ile dünya üzerinde en iyi korunmuş ve UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi'ne alınan Trinidad şehrini keşfetmeye başlıyoruz. Taş sokaklarında yürürken eski zamanlara yolculuk yaptığımızı hissedecek, Trinidad'a has limon suyu, bal ve Küba Rom'unun karışımı olan La Canchanchara Bar'da Canchanchara içerek serinleyeceğiz.Ardından Casa adı verilen özel evlerde geceleme.

6.GÜN Ι TRINIDAD-SANTA CLARA- VARADERO (Cumartesi, 7 Aralık)

Havana'da konaklayan ve alternatif tura katılmayan misafirlerimiz için sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman.Cienfuegos-Trinidad-Santa Clara-Varadero turuna katılan misafirlerimiz ile Casa Privada'da alacağımız sabah kahvaltısının ardından Küba Devrim'inin en önemli cephesi olan ve Che'yi efsaneleştiren Villa Santa Clara şehrine doğru yola çıkacağız. Öğle yemeğimizi Los Caneyes restoranda aldıktan sonra şehir gezimize başlıyoruz. Devrimin en önemli liderlerinden efsanevi Comandante Che Guevara tarafından ele geçirilen ve Batista ordularının neredeyse tüm cephanesini taşıyan zırhlı tren müze parkını, savaşın en ateşli kısmının geçtiği bugün bile eski Hilton otelinde kurşun izlerinin görüldüğü Parque Vidal'i göreceğiz. Küçük bir gerilla grubunun başında iken 9 Ekim 1967'de Bolivya'da yaralı olarak yakalanıp idam edilen ve 30 yıl sonra bedeninin getirilerek defnedildiği Che Guevera'nın Mozolesini ve “El Che”nin ünlü veda mektubunun çivi yazısı ile yazılmış anıtı ile heykelini göreceğiz. Santa Clara gezimizden sonra Varadero'ya doğru yola devam ediyoruz. Varadero'ya varışımızın ardından geceleme otelimizde.

7.GÜN Ι VARADERO - HAVANA (Pazar, 8 Aralık)

Havada konaklayan ve alternatif tura katılmayan misafirlerimiz için sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman.Cienfuegos-Trinidad-Santa Clara-Varadero turuna katılan misafirlerimiz ile Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Havana’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üstünde Küba'nın devrim öncesi yapılan ancak açılışı devrimcilere nasip olmuş 112 metre yüksekliğindeki latin amerikanın en yüksek köprüsü eşliğinde Bacunayagua seyir tepesinde mola vererek yaklaşık iki buçuk saat sürecek keyifli yolculuktan sonra Havana ya varıyoruz, Kübalı sanatçıların eşsiz eserlerini sergilediği San Jose el sanatları pazarını gezeceğiz ve hediyeliklerinizi alabileceksiniz. Sonrasında otelimize varış ve giriş işlemleri. Öğleden sonra serbest zaman. Geceleme otelimizde.

8.GÜN Ι HAVANA - İSTANBUL (Pazartesi, 9 Aralık)

Otelden alacağımız kahvaltı kutularımızla günün erken saatlerinde otelimizden çıkış işlemlerini tamamlıyoruz ve dönüş uçuşumuz için Havana Jose Marti Havalimanı'na doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından Türk Havayolları'nın TK183 tarifeli seferi ile saat 08:55'de İstanbula hareket.

9.GÜN Ι İSTANBUL (Salı, 10 Aralık)

Yerel saat ile 08:45'da İstanbul Havalimanına varış ve Kappatur hizmetlerinin sonu.

MİSAFİRLERİMİZİN DİKKATİNE!

TURUMUZUN BULUŞMA TARİHİ UÇUŞ SAATİNDEN 3 SAAT ÖNCESİNDE 01 ARALIK 2024 TARİHİNDEDİR.

EKSTRA TURLAR

KAYIT ESNASINDA 2 ALTERNATİF İNDİRİMLİ TUR
518 $ yerine, sadece 465 $

1.Pinar del Rio & Vinales Vadisi Turu: 119 Usd
2.Cienfuegos-Trinidad-Santa Clara-Varadero Turu: 399 Usd


KAYIT ESNASINDA ALTERNATİF İNDİRİMLİ TURLAR
Yemekli Eski Amerikan Arabaları Turu: 75 $ yerine 70 $
Akşam Yemekli Buena Vista Social Müzikli Eğlenceli Turu: 80 $ yerine 75 $

PAKET TUR BROŞÜR NOTLARI

1. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
2. Kappatur, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
3. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappatur sorumlu değildir.
4. Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
5. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappatur sorumlu tutulamaz.
6. Kappatur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
7. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün / günler gerçekleştirilebilir.
8. Kappatur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
9. Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
10. Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
11. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
12. Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
13. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.
14. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Kappatur sorumlu tutulamaz.
15. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir.
16. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave açılan-kapanan ek yataktır.
17. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
18. Kappatur konsoloslukla misafirlerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappatur'dan tazminat hakkı yoktur.
19. Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
20. Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı, reçel, kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
21. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden en az 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

TUR BROŞÜRÜNÜ ŞAHSIM VE BERABERİMDEKİ TÜM KATILIMCILAR ADINA OKUDUM, ANLADIM, TESLİM ALDIM.
İSİM, SOYİSİM: İMZA:

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-İSTANBUL HAVALİMANINDAN TÜRK HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL - HAVANA - İSTANBUL UÇAK BİLETİ (23 KG BAGAJ HAKKI İLE)
-HAVALİMANI VERGİLERİ (250 $)
-ZORUNLU SİGORTA (30 $) (İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE, İPTAL İADESİ YOKTUR)
-SEÇİLEN KATEGORİDEKİ OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMASI
-ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERİ
-HAVANA'DA YARIM GÜNLÜK ŞEHİR TURU VE TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-KÜBA VİZESİ (45$) (KOLAY VİZE İMKANI)
-YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR.) (150 TL)
-PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR
-REHBER VE ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 50 $ DİREKT REHBERE ÖDENİR.)
-30.000 $ TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (30$)
-MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞLERİ

3* Hotel Vedado Saint John's vb.(HAVANA)

Konaklamalı Ekstra Tur Otelleri
Trinindad'da Casa Particular (TRİNİDAD)
4*Hotel Playa Caleta vb.(VARADERO)

UNESCO tarafından yapılan araştırmaya göre dünyada en çok görülmek istenen ülke seçilen Küba, tarihi ve kültürel hazinelerinin yanı sıra doğal güzellikleriyle de turistlerin cazibe merkezidir. Küba, tarihi, kültürü, plajları ve yemekleri ile turistlerin ilgisini çeken bir Karayip ülkesidir. Başkent Havana, tarihi binaları, renkli sokakları ve ünlü meydanları ile turistlerin ilgisini çeker. Küba'nın diğer önemli şehirleri arasında Trinidad ve Santiago de Cuba bulunur. Küba'daki turistik mekanlar arasında, Varadero, Cayo Coco, Cayo Santa Maria ve Guardalavaca gibi plajlar bulunur. Küba'da yemek kültürü oldukça zengindir ve müzik ve dans da oldukça önemlidir. Bu seyahat rehberi, Küba'yı keşfetmek isteyenler için faydalı olacaktır.

T.C. hususi (yeşil), hizmet ve diplomatik pasaport sahibi Türk vatandaşları Küba’ya vizeden almadan giriş yapabilir. Ancak umuma mahsus (bordo) pasaport sahiplerinin Küba’ya seyahatleri öncesinden vize almaları gereklidir. 

Toplam: 1399 USD Kalan Ödemeler
Valdeler Peşinat 1. Taksit 2. Taksit 3. Taksit 4. Taksit 5. Taksit 6. Taksit
1 Taksit 99,00 USD 1.300,00 USD
22.05.2024
2 Taksit 99,00 USD 650,00 USD
22.05.2024
650,00 USD
21.06.2024
3 Taksit 99,00 USD 433,33 USD
22.05.2024
433,33 USD
21.06.2024
433,33 USD
21.07.2024
4 Taksit 99,00 USD 325,00 USD
22.05.2024
325,00 USD
21.06.2024
325,00 USD
21.07.2024
325,00 USD
20.08.2024
5 Taksit 99,00 USD 260,00 USD
22.05.2024
260,00 USD
21.06.2024
260,00 USD
21.07.2024
260,00 USD
20.08.2024
260,00 USD
19.09.2024
6 Taksit 99,00 USD 216,67 USD
22.05.2024
216,67 USD
21.06.2024
216,67 USD
21.07.2024
216,67 USD
20.08.2024
216,67 USD
19.09.2024
216,67 USD
19.10.2024
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Kübra Sırsaklar/Yunanistan Turu

  Kappatur ile ilk kez seyahat ettik, tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey'in engin bilgisi ve güzel dili ile tarihte yolculuk ettik,nazik ve profesyonellerdi,olumsuz hava şartlarina rağmen çocuklarımızla katılmış olduğumuz turdan rehberimiz ve kaptanlarimiz sayesinde güzel anılar ile döndük, Selanikte konakladığımız otel ve müzik ziyafeti şahaneydi... Tekrar görüşmek dileğiyle..

 • Aylin A./Italya Turu

  Eylül 10-17 tarihleri arasında Napoli, Roma,Floransa ve Venedik'i kapsayan İtalya turuna katıldık. Özellikle bazı yorumlarda gördüğünüz olumsuz otel değerlendirmelerine aldırmayın. Oteller şehir merkezine o kadar uzak değil, tertemiz ve yeterli konnfora sahipler. 8 gün boyunca güneyden kuzeye dolu dolu bir tur programımız vardı ve olağanüstü güzel zaman geçirdik. Burada müthiş rehberimiz Hakan Güngör 'e ayrı bir paragraf açmadan geçemeyiz. Öncelikle iş disiplini, işine saygısı, bir tarihçi gibi İtalya'nın geçmiş ve güncel bilgilerinin tamamına sahip olması ve bunları bize aktarma konusundaki olağanüstü başarısı,turdaki herkese eşit yaklaşımı ve kendimizi gerçekten müşteri değil misafiri olarak hissettirmesi ile tur rehberliği kavramının zirvesinde yer aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Kappa Tur Sn.Hakan Güngör ile kesinlikle fark yaratıyor. Kendisine ve Kappa Tur'a bize böyle harika bir tur deneyimi yaşattığı için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Sonraki turlarda görüşmek üzere..

 • Oguz Akcelik/Ispanya Turu

  Her şey mükemmeldi. Rehberimiz Mehmet Bey'e nezaketi ve değerli bilgileri için özellikle teşekkür ederim. Kappa turunu herkese tavsiye ederim...

 • Iremsu Albay/Italya Turu

  10 eylül italya turuna annemle katıldık, harikaydı mükemmeldi , her şey kusursuzdu ve tabiki rehberimiz Hakan Bey kendisi tam bir bilgi küpü hayran kaldık her şey için teşekkürler

 • Op.Dr. Sertan AKSU/Italya Turu

  10 Eylul 2023 7 gunluk italya turumuzda rehberimiz Hakan Gungor sayesinde italyanin hem bugünü hem de gecmisi hakkinda oldukca bilgilendik, turumuzda olmayan ekstra yerleri de gorduk ucretsiz tadimlar yaptik, bizim icin cok guzel bir deneyim oldu tavsiye ederiz (Aksu Ailesi)

 • Erdinç Murat Aktürk/Balkanlar Turu

  Tur gerçekten her şeyiyle harika idi.Kappa tura ve özellikle Anıl beye çok teşekkür ederim.bir sonraki turda ilk sorum Anıl beyin kafilede olup olmadığı olacaktır.teşekkürler

 • Hüseyin Avcı/Orta Avrupa Turu

  Orta Avrupa turu için Kappatur seçimimiz bizi yanıltmadı. Emrah Meto rehberliğinde dolu dolu bir hafta yaşadık. Şirketin tecrübesine Emrah Beyin tecrübesi, bilgisi ve sıcak yaklaşımı eklenince güzel hatıralarımıza yeni 8 gün eklendi. Başta Emrah Bey olmak üzere emeği olan herkese teşekkürler.

 • Betül Can/Orta Avrupa Turu

  kappatur ile ilk kez yaptığımız yolculuğumuzdan çok memnun kaldık rehperimiz Emrah bey sayesinde harika deneyim ve bilgiler edindik biz çok keyif aldık herkese tavsiye ediyorum bundan sonra geziler Emrah bey ve Kappatur

 • Ayşe T/Orta Avrupa Turu

  5 Yıldız rehberimiz Emrah METO için kendisi aşırı bilgili birisi her gittiğimiz yerde bize tüm ayrıntısı ile anlattı yardımcı oldu eğlendik muhabbetli sohbetli birisi tüm sorduklarımıza keyifle cevap verdi yardımcı oldu .. keyifli geçti gezimiz beklentilerimin üstünde idi grubumuz da keyifli insanlar idi ama Emrah bey gerçekten tarih bilgisi ile şaşırttı yaldızlar ona kappaya böyle başarılı rehberleri olduğu için teşekkür ederim

 • ÇAĞ OTOMASYON/Orta Avrupa Turu

  Meto beye ilgileri için ve kappa tura meto bey gibi bir rehbere bizi denk getirdiği için çok teşekkür ederiz. Sağolsun kendisi herkesle çok igilendi. İlk kappa tur seyahatimizden çok memnun kaldık.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir