Gizlilik Kuralları

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir.
Verilerin korunması gereken değerler olduğunu düşünmekteyiz ve bu nedenle de kişisel bilgilerinizin yetkisiz erişimlere ve açıklamalara karşı korunması için birçok araç (kriptolama, şifreler, fiziksel güvenlik vb.)kullanmaktayız.

Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı :

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, katii suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır.
Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteribilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. 
Hizmetlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler Kappatur'da saklanır ve gerektiğinde hizmetlerin ifası ile ilgili firmalara verilir.
Onayınızın haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir.Ancak kişisel bilgilerinizi, hizmetlerimizi sağlamak, yasal yükümlülükleriyerine getirmek,
Kappatur kuralları ve politikalarını uygulamak, satışa sunulan ürün veya içeriğe ilişkin olarak üçüncü kişilerce ileri sürülen hak ihlali iddialarına cevap vermek veya
herhangi bir kişinin hakkını veya güvenliğini korumak amaçlarıyla açıklayabiliriz. Üyelik Sözleşmesinde kişisel verileriniz,Kappatur sözleşmelerinde vermiş olduğunuz yazılı onaylar haricindekullanılmamaktadır.
Kappatur,kullanıcılara ve kullanıcıların www.kappatur.com veya acenta.kappatur.com (b2b) veya yurtici.kappatur.com (b2b) sitesinin kullanımına dairbilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. 
Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacakbiçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.
Kappatur müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

Kappatur'un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.kappatur.com veya acenta.kappatur.com (b2b) veya yurtici.kappatur.com (b2b) sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya
üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda,Kappatur'un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Kappatur,işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.kappatur.com sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Kappatur'nin değişiklikyaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.kappatur.com sitesinde yayınlandığıtarihte yürürlüğe girer. 

Bilgilerin Doğrulanması ve Üyelikten Ayrılma : 

Müşteriler/Acentalar Kappatur'da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. 
Olası düzeltmeler,engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde - derhal işleme alınmaktadır.
Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Kappatur'a sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman [email protected] e-posta adresimizi veya iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, E-mailbülteni alan kullanıcılarımız e-mail bülteninin alt kısmında yer alan"Üyelikten Ayrıl" linkini tıklayarak e-bülten üyeliğini iptal edebilirler.

İletişim:

Kappa Turizm ve Tic.A.Ş.
Çağrı Merkezi : 444 0577
Operasyon : 0212-266 15 15pbx 
E-Posta: [email protected]

Adres: CumhuriyetCad.No:171A Harbiye
Şişli/İSTANBUL

Kampanyaları Bildir