Anasayfa    "Benelux & Paris: Gezilecek Yerler, Kültürel Aktiviteler ve Daha Fazlası | 8 Gün Paris - Amsterdam - Brüksel - Lüxemburg"

"Benelux & Paris: Gezilecek Yerler, Kültürel Aktiviteler ve Daha Fazlası | 8 Gün Paris - Amsterdam - Brüksel - Lüxemburg"

Benelux-Paris turları ile bir haftada 5 ülke, birbirinden muhteşem 10 şehri gezme imkanı bulacağınız tatil fırsatı Kappatur ayrıcalığı ile sizlere çok yakın. Fransa, Hollanda, Belçika, Lüksemburg ve Almanya beşlisinden oluşan Benelux-Paris turları ile Avrupa’nın en güzel şehirlerini gezeceksiniz. Laleleriyle ünlü Hollanda sizi etkisi altına alacak. Amsterdam’ın kanallarında gündüz tekne turuna çıkıp birbirinden güzel evlerini görecek, canlı gece hayatıyla eğleneceksiniz. Sonraki durak olan Brüksel’de çeşit çeşit çikolataları tadıp, Grand Place meydanında devasa yapıtlara hayranlık duyacaksınız. Lüksemburg’a geldiğinizde ise kendinizi sarayların ve muhteşem doğanın içinde bulacaksınız. Son durak olan Avrupa’nın kalbi Paris’te ise Champs Elysees Caddesi’nin ışıltısına kapılıp, kendinizi Eyfel Kulesi’nde bulabilir veya Seine Nehri üzerinde tekne gezintisinin keyfini çıkarabilirsiniz. Eğlence ve Macera arıyorsanız Disneyland turu fırsatını kaçırmamalısınız.


  • 46 sonuçtan 40 sonuç görüntüleniyor.
Kampanyaları Bildir