Anasayfa    LİKYA TURLARI    FETHİYE, ÖLÜDENİZ, GÖKOVA, DALYAN, İZTUZU PLAJI
 • LİKYA TURLARI

 • GÖKOVA ve DALYAN TEKNE TURU DAHİL

 • FETHİYE, ÖLÜDENİZ, GÖKOVA, DALYAN, İZTUZU PLAJI

 • Kontenjan Var
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
28.07.2022 31.07.2022 3 Gece - 4 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
1750 ₺ 1750 ₺ 2150 ₺ 0 ₺ 1600 ₺
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - FETHİYE (Perşembe, 28 Temmuz)

21:30 - İncirli Doğtaş Mobilya Önü
22:00 - Harbiye Kappa Tur Merkez Ofis Önü
22:30 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
22:45 - Kartal Köprüsü Altı
23:00 - Çayırova McDonalds
00:20 - Bursa Özdilek Önü

Kalkış noktalarımızdan siz değerli misafirlerimizle buluşarak. Bursa - Balıkesir güzergâhı üzerinden Fethiye ye doğru hareket ediyoruz.

2.GÜN Ι GÖKOVA KÖRFEZİ, AKYAKA, SEDİR ADASI KLEOPATRA PLAJI, GELİBOLU ADASI SUALTI MAĞARALARI, DEFNE KOYU, İNCEKUM PLAJI, ZEYTİNLİK KOYU, AZMAK ÇAYI (Cuma, 29 Temmuz)

670 metre yüksekliğe sahip Sakar Geçidine varıyoruz. Sakar geçidinden inerken Gökova körfezinin eşsiz manzarası eşliğinde Akyakaya iniyoruz. Akyaka Mavi Bayraklı Plajı, eşsiz doğa manzarası ile denizin ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz bir cennet beldesidir. Beldeye varışımızla Muğla-Ula evlerinin bir yansıması olan mimari dikkatinizden kaçmayacak, arkanızda sakar geçidi, önünüzde deniz, akarsu, ormanın çevrelediği harika manzaranın içinde bulacaksınız kendinizi. Bizleri bekleyen teknemize binerek gün boyu sürecek turumuza başlıyoruz. Gökova Tekne Turu ( Defne Koyu, İncekum Plajı, Zeytinlik Koyu, Sedir Adası Kleopatra Plajı, Gelibolu Adası Sualtı Mağaraları ). Sedir Adası, aynı zamanda Kleopatra Adası olarak da bilinmekte ve daha çok bu isimle anılmakta. Kleopatra adını ise, altın rengi özel kumsalından almış. Rivayete göre Kleopatranın burada yüzdüğüne inanılıyor ve bu nedenle Kleopatra Plajı olarak anılıyor. (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Gün batımına doğru bitecek olan bu eşsiz günün ardından Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Geri dönüşümüzü takiben okaliptüs ağaçları altında gün batımının eşsiz güzelliğiyle kısa bir yürüyüş yapıyor ve aracımıza binerek otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Güzergahımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır. (Ekstra)
Öğle Yemeği: Tekne de menü olarak alınacaktır.(Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Konaklama: Blueberry Boutique Hotel vb.

3.GÜN Ι FETHİYE DE SERBEST GÜN, TAM GÜN FETHİYE DALIŞ TURU VE YÜZME MOLALARI, TÜM GÜN ON İKİ ADALAR TEKNE TURU (Cumartesi, 30 Temmuz)

Değerli Misafirlerimiz; Sabah otelimiz de alacağımız kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz yılın yorgunluğunu otelde dinlenerek geçirirlerken, arzu eden misafirlerimiz de onlar için Ekstra olarak düzenlenen 3 farklı turdan birini seçebilirler.

1.Seçenek: Tam Gün On iki adalar Tekne Turu (Ekstra)
Fethiye Marina da bizleri bekleyen teknemize biniyoruz. Gün boyu sürecek olan birbirinden muhteşem adaları görerek yüzme molaları veriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Tavşan Adası bulunmakta.(Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Gün boyu sürecek olan bu eşsiz tekne turu sonuna doğru tekrar Fethiye Marinaya ulaşıyoruz.

2.Seçenek: Tam Gün Fethiye Dalış Aktivitesi (Ekstra)
Bizi bekleyen araçla otelimizden ayrılıp dalış teknemize ulaşıyoruz. Burada CMAS, PADI, SSI sertifikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrası, dalış noktalarına gidiyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimizin “Discovery dalış” yapma imkânı bulabilecekleri gün boyu sürecek bu aktivitede, aynı zamanda profesyonellere yönelik dalışlar da yapılacaktır. Tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip Akdenizin mavi sularında denize girme imkânı olacak. Bu güzel günün sonuna doğru Fethiye de bulunan otelimize geçiyoruz. Dileyen misafirlerimizle Fethiye Gecelerinde eğlenmek için lobide buluşma.

3. Seçenek: Tam Gün Jeep Safari Turu (Ekstra)
Sabah bizleri bekleyen Jeeplerle buluşarak tam gün sürecek bu eğlenceli aktiviteye başlıyoruz. İlk olarak eğlencesine doyum olmayan su savaşları yaparakİskenderin Mağarasına ulaşıyoruz. Sonrasında Tlos Antik Kentini görerek, Yakapark ta öğle yemeğimizi almak için mola veriyoruz. Devamında Gizlikent Şelalesi gezisi ve Saklıkent Kanyonunda verilen serbest zaman bizleri bekliyor. Dileyenler burada ki macera parkurunda zipline, rafting, bungee jumping gibi aktivitelerin keyfini çıkarabilir. Günümüzü çamur banyosu ile sonlandırıyoruz. Yine jeeplerimizle otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Tercih edilen aktiviteye göre ödenen tur ücretine dahildir.
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Konaklama: Blueberry Boutique Hotel vb.

4.GÜN Ι YAMAÇ PARAŞÜTÜ (PARAGLADİNG), KAYAKÖY, ÖLÜDENİZ, DALYAN, İZTUZU PLAJI, KAUNOS KRAL KAYA MEZARLARI, İSTANBUL (Pazar, 31 Temmuz)

Değerli Misafirlerimiz; Sabah otelimiz de alacağımız kahvaltı sonrasında rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde Hisarönü mevkiinde eski bir Rum köyü olan ve yaklaşık 4000 e yakın nüfusu bünyesinde barındıran ve şuanda terkedilmiş hayalet köy Kayaköy` ü ziyaret ediyoruz. Burada köyün ara sokaklarında dolaşırken, eski yerleşimcilerin izleri bizleri geçmişe götürecek. Gezimiz sonrasında Babadağ`ın hemen eteğinde bulunan Belcekız mevkiine geliyoruz. Burada Türkiye`nin en eşsiz denizlerinden olan ölüdeniz `de denize girmek için sizlere serbest zaman veriyoruz. Bu keyifli deniz molasının ardından Fethiye den hareketle Dalyan`a geliyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölü`ne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunosun hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, Kral Kaya Mezarları` nı panoramik olarak görüyoruz ve tabi ki Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için teknemizle İztuzu Plajı`na gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek otobüsümüze ulaşıyoruz (2.tekne turu). Dalyan beldesinden ayrılarak Muğla - Yatağan - Aydın - İzmir - Manisa - Balıkesir - Bursa üzerinden dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Sabah saatlerinde İstanbula ulaşıyoruz ve siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.
(Dileyen misafirlerimiz sabahın erken saatlerinde, otelden alınarak, özel araçlarla muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağa çıkarak, buradan ekstra Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdenize tekrar âşık olacaksınız.)

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Dalyan da menü olarak alınacaktır.(Ekstra)
Akşam Yemeği: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır. (Ekstra)

PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR

1. Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
2. Kappatur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
3. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.
4. Kappatur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
5. Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
6. Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
7. Turun iptali durumunda sigorta ücretleri iade edilemez.
8. Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
9. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
10. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
11. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir.
12. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave açılan-kapanan ek yataktır.
13. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
14. Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı, reçel, kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

İSTANBUL - FETHİYE / FETHİYE - İSTANBUL ARASI ULAŞIM
BÖLGE OTELLERİNDE 2 GECE KONAKLAMA
2 SABAH KAHVALTISI
2 AKŞAM YEMEĞİ
GÖKOVA TEKNE TURU
DALYAN TEKNE TURU
PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
OTOBAN, OTOPARK, KÖPRÜ ÜCRETLERİ
PROGRAMDA BELİRTİLEN TÜM ÇEVRE GEZİLERİ
ARAÇ İÇİ SU İKRAMI
1618 NOLU TURİZM KANUNUNA GÖRE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI (30TL) (İPTAL VE DEĞİŞİKLİKTE İPTAL İADESİ YOKTUR.)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

İLK GÜN YOLDA ALINAN KAHVALTI, SON GÜN DÖNÜŞTE ALINACAK AKŞAM YEMEĞİ
TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ ve YEMEKLERDE ALINANTÜM İÇECEKLER
KİŞİSEL VE EKSTRA HARCAMALAR
PROGRAM DIŞI GEZİLER, EKSTRA BELİRTİLEN TÜM ORGANİZASYONLAR
MÜZE, ÖREN YERİ, KONAK, KALE, ANTİK KENT, PLAJ GİRİŞ VB. TÜM GİRİŞ ÜCRETLERİ İSTEĞE BAĞLI OLUP MİSAFİRLERİMİZE AİTTİR VE MÜZE KART ALINMASI TAVSİYE EDİLİR
ERİS GARANTİSİ (ERKEN REZERVASYON İPTAL SİGORTASI) (İSTEĞE BAĞLI - 50TL) KAPPATUR GÜVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 3 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKÂNI SUNAR. ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ.

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 901,25 606,67
Toplam Tutar : 1.802,50 1.820,00
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit
Taksit Tutarı : 901,25 606,67 459,38 371,00 312,08
Toplam Tutar : 1.802,50 1.820,00 1.837,50 1.855,00 1.872,50
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit 10 Taksit 11 Taksit 12 Taksit
Taksit Tutarı : 875,00 583,33 459,38 371,00 309,17 267,50 236,25 211,94 190,75 175,00 161,88
Toplam Tutar : 1.750,00 1.750,00 1.837,50 1.855,00 1.855,00 1.872,50 1.890,00 1.907,50 1.907,50 1.925,00 1.942,50
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit 10 Taksit 11 Taksit 12 Taksit
Taksit Tutarı : 875,00 583,33 437,50 350,00 291,67 265,00 231,88 206,11 189,00 173,41 158,96
Toplam Tutar : 1.750,00 1.750,00 1.750,00 1.750,00 1.750,00 1.855,00 1.855,00 1.855,00 1.890,00 1.907,50 1.907,50
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 901,25 606,67
Toplam Tutar : 1.802,50 1.820,00
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Betül Yıldırır/6 Ekim Yunanistan Turu

  Her şey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler.

 • Çiğdem Akbaş Ilgaz/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey Yunanistan'ın tamamına hakim, çok bilgili, hoşgörülü ve profesyonel bir rehberdi. Fiyat performans açısından son derece başarılı bir tatil oldu.

 • Sibel Yıldırım/6 Ekim Yunanistan Turu

  Çok eğlenip güzel yemekler yiyerek ilgili ve güler yüzlü rehberimiz Mehmet Bey'in sayesinde bilgilendik. Teşekkürler.

 • Şevket Bozkurt/6 Ekim Yunanistan Turu

  Kazasız, belasız, sağlıklı ve güzel bir seyahat geçirdik. Çok teşekkür ederim.

 • Tolga Teoman Ünal/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz oldukça bilgili ve yardımseverdi. Ziyaret edilen yerler tamamen harikaydı.

 • İlhan Sülün/28 Ekim Yunanistan Turu

  Gayet dolu dolu bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Ayrıca otobüs şoförümüz de çok dikkatli araç kullandı, sabrı için de kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Diğdem Ongan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.

 • Hatice Kader Çalık/28 Ekim Yunanistan Turu

  Muhteşem, teşekkürler.

 • Hatice Özkan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Güzel keyifliydi. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir