Anasayfa    K-ORTA AVRUPA    THY İLE BUDAPEŞTE(2) VİYANA(2) PRAG(3) (BUDPRG) 3*4* OTEL
 • K-ORTA AVRUPA

 • BUDAPESTE VIYANA PRAG

 • THY İLE BUDAPEŞTE(2) VİYANA(2) PRAG(3) (BUDPRG) 3*4* OTEL

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
25.12.2022 01.01.2023 7 Gece - 8 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
349 € 349 € 549 € 150 € 349 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL-BUDAPEŞTE (Pazar, 25 Aralık)

Siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali  Kappatur kontuarlarında 09:35’de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının tarifeli TK1033 tarifeli seferi ile saat 12:35 Budapeşte’ye uçuş.Yerel saat ile 12:35’de varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ve rehberimiz eşliğinde Budapeşte’ye hareket.Varışımızın ardından Budapeşte panoramik şehir turu. Tuna nehrinin iki yakasındaki sağ (Buda) ve sol (Peşte) kıyısı şeklinde iki bölüme ayrılmıştır.Berlin’den sonra Orta Avrupa’nın en büyük ikinci şehri olup, Macaristan nüfusunun beşte biri de burada yaşamaktadır. Tuna’nın sol kıyısında Buda şatosunun çevresinde, parklarla süslü modern caddeler ve târihî semtler uzanır. Şehrin beyni ve büyük semtler ise Tuna’nın sağ kıyısındaki ovadadır. Budapeşte’ye varışı takiben panoramik şehir turu.Budapeşte’de görülecek yerler arasında; Erszebet Köprüsü, tüm şehri kuşbakışı izleyebileceğiniz Gellert Tepesi,Unesco dünya mirası listesinde olan  Balıkçılar Kulesi ve St. Mathias Katedrali , şehrin ilk köprüsü olan Zincirli köprü, görkemli bir tablo çizen Parlamento Binası, Macar krallarının heykellerinin ve heykellerin altında da kahramanlıklarını gösteren kabartmaların bulunduğu  Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer ve yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Çigan Gecesi Turuna katılabilirler. Batı (Viyana klasik müziği), Balkan ve Türk müziklerine dayalı Macar ve Rumen müzikleri kaynaklı geleneksel Çingene müziğinin ve gösterilerinin yapıldığı Çigan Gecesi turumuzda Budapeşte’nin şarap mahzenleri bölgesine gidilerek toplam 98 km uzunluğundaki şarap mahzenlerinin bir bölümünün restorasyonu ile açılmış olan  Budapeşte’nin en otantik restaurantında geleneksel kıyafetler içerisinde Macar danslarını izleyip, Meşhur Macar Gipsy orkestrasının  müzikleri  eşliğinde dans ederken Macar Mutfağının güzel tatları ile eğlenceli muhteşem bir gece geçireceksiniz.Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde.
Çigan Gecesi(Akşam Yemeği Ve Limitli İçki Dahil): 45 €  (Kişi Başı)

2.GÜN Ι BUDAPEŞTE (Pazartesi, 26 Aralık)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Esztergom-Visegra-Szentendre Turu’na katılabilirler.Bu turumuzda Türk tarihinde önemli stratejik öneme sahip olan Estergon Kalesi  ve Estergon Katedrali, Tuna Nehri kenarındaki köyler ve kasabalar ile Vysegrad Kasabası gezilecek, yemek sonrasında Szentendere Artistler Köyünde Macaristan’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanına sahip olacaksanız. Turumuzun ardından  dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Tuna Nehri turumuza katılabilir.Dünyanın en görkemli nehirlerinin başında gelen Tuna Nehri üzerinde teknemizde içkimizi yudumlarken Budapeşte’nin muhteşem yapılarını,avrupanin en guzel gece aydinlatmalarindan birinin yapildigi, Buda ve Peşte yakalarını en guzel acilardan fotograflama imkani bulacağız.Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde
Esztergom & Visegrad & Szentendre gezisi(öğle yemeği ve limitli içki dahil): 60 €
Tuna Nehri tekne turu ( yemeksiz 1 içki dahil) : 30 €

3.GÜN Ι BUDAPEŞTE-VİYANA (Salı, 27 Aralık)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otobüsümüz ile Viyana’ya hareket.Budapeşte’den Viyana’ya giderken yol üzerinde dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Bratislava Turumuza katılabilirler. Avrupa’da kişi başına düşen 25000€’luk milli gelirle en zengin başkentlerinden olan Bratislava’da görülecek yerler: Tunanın incisi Bratislava nehir kıyıları,1529 da 1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri, Bratislava Kalesi,St.Martin katedrali, eski tarihi şehirde gezinti, Grassalkovich Palace,Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası,Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini verdiği tarihi bina.Ardından eski şehir merkezinde yemek ve alışveriş için serbest zaman.Ardından Viyana’ya hareket.Viyana’ya varışın ardından panaromik şehir turu.İlk görülecek yer ünlü Vıyana Opera binası,1365 yılında Herzog Rudolf IV. tarafından kurulan Viyana Üniversitesi ardından yüzyılı aşkın tarihçesi ile ünlü Parlemento Binası,Dünyanın sayısız sanatçısını barındıran Vıyana Tiyatrosu ve son olarak Vıyananın imparatorluk sarayı Holfburg ve Müzeler bölgesinde geziyoruz.Turumuzu ardından otele transfer ve yerleşme.Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Grizing Meyhaneleri Turu’na katılabilirler.Viyananın eğlence merkezi olan Grinzing Tepelerine gidilerek bölgenin en sevilen restarauntlarından birinde kemanlar,akardiyonlar,Viyana şarkıları  eşliğinde  yemekli,sınırlı içkili muhteşem bir gece geçireceksiniz.Turumuzun ardından otele transfer.Geceleme otelimizde.
Bratislava Turu ( Yemeksiz):30 € (Kişi Başı)
Grinzing Meyhanesi Turu ( Akşam Yemeği Ve 1 İçki Dahil): 50 €(Kişi Başı)

4.GÜN Ι VİYANA (Çarşamba, 28 Aralık)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Dileyenler alternatif olarak düzenlenecek yarım günlük  Seegrotte Baden Şehri ve Schonbrunn sarayı bahçeleri turuna katılabilirler.Bu turumuzda gezilecek yerler arasında Mayerling deki ünlü av köşkünü, kentin kuzeydoğusunda bulunan  Habsburg Hanedanı’na ait en önemli mimari yapılardan biri olan Tarihte imparatorluk ailesinin yazın kaldığı yer olarak kullanılan  Hietzing’de yer alan Schonbrunn Saray bahçeleri gezimizin ardından otobüsümüz ile şehir merkezinde öğlen yemeği molası(balık ve salata) ve ardından serbest alışveriş zamanında Viyana’nın en ünlü caddesini ve katedrali görme imkanı bulacaksınız.Turumuzun ardından otelimize transfer.Dileyen misafirlerimiz akşam alternatif olarak düzenlenecek Dünyaca ünlü Viyana Opera ve Bale sahnesinde konser gecesine katılabilirler. Turumuzun ardından otele transfer.Geceleme otelimizde.
Seegrotte Baden Şehri ve Schonbrunn sarayı bahçeleri turu(yemekli içecek hariç): 75 € (Kişi Başı)
Vıyana Opera ve Balesi ( Yemeksiz) :60 € (Kişi Başı)

5.GÜN Ι VİYANA-PRAG (Perşembe, 29 Aralık)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otobüsümüz ile Viyana’ya hareket. Prag’dan Viyana’ya giderken yol üzerinde dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Cesky Kurumlov Turu’na katılabilirler.Bir Orta Çağ Kasabası olan Cesky Kurumlov aynı zamanda Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır.Vltava nehrinin kıvrımları içersinde bir ada gibi gözüken bu şirin şehri tam bir ortaçağ kentidir. Ardından dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Kutna Hora Turu’na katılabilirler.İç dekorasyonu sadece insan kemiklerinden yapılmış, dünyadaki tek kilise Kutna Horadadır.Üstelik bu kilisenin en önemli parçasını "Swarzenberg Ailesi"nin arması oluşturuyor ve bu arma "Türkün gözünü oyan bir karga iskeletinden" meydana geliyor.Turumuzun ardından Prag’a hareket.Prag,Çek Cumhuriyetinin başkenti ve en büyük şehridir. Orta Bohemyada Vltava Nehrinin üzerinde yer alır.Prag "Altın Şehir","Doksanların Sol Bankası","Masal Şehri","Şehirlerin Anası" ve "Avrupanın Kalbi" gibi isimlerle de anılır.Prag’a varışta panoramik şehir turu.Panoramik şehir turumuz sırasında Başbakanlık Sarayı, Chehov köprüsü, Paris Caddesi, Yahudi Mahallesi, dünyaca ünlü yazar Kafkanın evi,Jan Husun heykeli,Tyn Kilisesi ve eski Belediye Binası gibi birçok eserin bulunduğu Eski şehir meydanı ve güzelliği benzersiz olsun, bir daha yapılmasın diye Kral ın Gözlerini kör ettiği mimarın muhteşem eseri,tarihi 15.yy’la dayanan Astronomik Saat kulesi görülecek yerler arasındadır.Turumuzun ardından otelimize transfer ve yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz için alternatif olarak düzenlenecek Prag’ın ortasında boylu boyunca uzanan, dünyanın en güzel görüntülerinin oluşmasında büyük pay sahibi olan, içindeki sekiz ada ve üzerine kurulu on sekiz köprüyle (en büyüğü 1347 tarihli Charles köprüsü) Dünyanın en estetik, en zarif akan nehirlerinden  Vlatava Nehri Tekne turuna katılabilirler.Veya Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Prag By Night turumuza katılabilirler.Bu turumuzda eşsiz Prag güzelliğini ışıklandırılmış olarak göreceksiniz.St. Vitus Katedrali, Astronomik Saat kulesini, Cumhurbaşlığı sarayı, Prag Kalesini yürüyerek göreceğiz.Sonrasında akşam yemeğimizi alacağımız restaurantımıza gidiyoruz.Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde. Cesky Kurumlov Turu: 30 € (Kişi Başı) Kutna Hora Turu : 30 € (Kişi Başı) Vlatava Nehri tekne turu(Teknede Açık Büfe Yemek Ve İçki Dahil): 40 € (Kişi Başı) Prag By Night Turu (Yemekli) : 35 € (Kişi Başı)

6.GÜN Ι PRAG (Cuma, 30 Aralık)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Prag Şaheserleri Turu’muzu gerçekleştiriyoruz. Bu turumuzda eski Krallık Sarayı ve Kale Bölgesi, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü söylenen St.Vitus Katedrali, Matias Kapısı, St.Georg Kilisesi, Oyuncak Müzesi, Kral Yolu,13. Yüzyılda baş mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 30 Aziz heykelinin bulunduğu Dünya nın en eski köprülerinden olan ve Trafiğe kapalı olan Charles Köprüsü, Klementinium Manastırı, Kral Alışveriş Caddesi, Johannes Kepler in evi,St.Nikolaus Kilisesi, Simetana evi, Jan Hus Heykeli, sosyalizmin 1948 de ilan edildiği Kingsky Sarayı ve Astronomik saat kulesi görülecek yerler arasındadır.Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak  tam gün öğle yemekli Karlovy Vary Turuna katılabilirler.17.ve 18. Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve Devlet adamlarının en uğrak ve en meşhur şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, ATATÜRK’ün 1918’de kaldığı oteli, Dovorak`ın, Mozart`ın Göthe`nin, Beethoven`ın, Puşkin`in evlerini görecek,12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edecek ve kristal,porselen,granat,kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapacağız.Dünyanın en sağlıklı kenti olarak bilinen termal kaplıca ve doğal kaynaklarıyla ünlü Karlovy Vary’de yeraltında binlerce mineral yatağı vardır.Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak  Orta Çağ gecesi (yemekli )’ne katılabilirler.Avrupa’nın 14.yüzyıldan kalan en tarihi ve otantik restaurantlarından birinde ortaçağ eğlencesi, müzik ve dansların keyfini çıkartacağız.Turumuzun ardından Prag otelimize transfer.Geceleme otelimizde.
Karlovy Vary turu(Öğle Yemeği Dahil): 60 € (Kişi Başı)
Orta Çağ Gecesi(Akşam Yemeği Ve Limitli İçki): 60 € (Kişi Başı)
Prag Şaheserleri Turu : 25 € (Kişi Başı)

7.GÜN Ι PRAG (Cumartesi, 31 Aralık)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Dresden Turu’na katılabilirler.Elbe nehrinin kenarına kurulan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini,Fraunkirche’yi, Dresden’in en önemli yapılarından biri olan adının anlamı iki sur arasındaki yer olan, içinde havuzlar, geniş galeriler, galerileri birbirine bağlayan köşkler (pavillon) ve  dünyanın ikinci büyük porselen müzesi  bulunan Zwinger  sarayını, Brulshl terası, kral yolu, elbe nehri, yolda yıldırım çarpma tehlikesiyle karşılaşınca keşiş olmaya karar veren ve defalarca kilise tarafından yargılanmasına sebep olan sayısız eseri bulunan Martin Luther heykeli, Hof kilisesi, II. Dünya Savaşı öncesindeki yıllarda Richard Strauss un pek çok eserinin prömiyerlerine ev sahipliği yapmış  olan Semper operası ve eski şehir meydanını görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz, Dresdene giderken yol ustunde alternatif olarak Terezin Kamp turumuza katılabilirler.II. Dünya Savasinda Nazi Toplama Kampi olarak kullanilmis,Terezin Kampı misafirlerimizin büyük ilgisini çekecektir.Turumuzun ardından otelimize transfer.Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Çek folkloru eşliğinde yemekli, içkili, müzikli Çek Gecesi (Akşam Yemeği Ve Limitli İçki)’ne katılabilirler. Ardından otele transfer.Geceleme otelimizde.
Dresden Turu (Yemeksiz): 60 € (Kişi Başı)
Terezın Kampı: 20 € (Sadece Dresden Turuna katılanlar katılabilir.) (Kişi Başı)
Çek Gecesi(Akşam Yemeği Ve Limitli İçki): 60 € (Kişi Başı)

8.GÜN Ι PRAG –ISTANBUL (Pazar, 1 Ocak)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer, pasaport ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK1772 nolu tarifeli seferi ile 15:20’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 19:50’de İstanbul’a varış ve kappatur hizmetlerinin sonu.

EKSTRA TURLAR

İNDİRİM FIRSATLARINI KAÇIRMAYIN !
2. turunu alana + % 5 indirim , 3. Turunu alana + % 10 indirim
(2022 yılı içerisinde 2. ve 3. Turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)
Arkadaşını getirene + % 5 indirim.
(2022 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. Turda sadece paket tur fiyatı üzerinden+ %5 indirim sağlar) ***indirimler alan vergisi hariç fiyattan hesaplanır.***KAYIT ESNASINDA 8 EKSTRA TUR %20 İNDİRİMLİ(1.paket)
KAYIT ESNASINDA 5 EKSTRA TUR %20 İNDİRİMLİ(2.paket)


PAKET 1 KAYIT ESNASINDA 8 EKSTRA TUR %20 İNDİRİMLİ
PROGRAMDA Kİ 8 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA %20 İNDİRİMLİ ALABİLİRLER.
375 € YERİNE 300 €.

1. Esztergom&Visegrad&Szentendre Gezisi(Öğle Yemeği ve Limitli İçki Dahil):70 € (Kişi Başı)
2. Bratislava Turu(Yemeksiz):30 € (Kişi Başı)
3. Seegrotte Baden Şehri&Schonbrunn Sarayı Turu (Yemekli içecek hariç):75 € (Kişi Başı)
4. Cesky Kurumlov Turu:30 € (Kişi Başı)
5. Prag Şaheserleri Turu:25 € (Kişi Başı)
6. Karlovy Vary Turu(Öğle Yemeği Dahil):60 € (Kişi Başı)
7. Dresden Turu (Yemeksiz):60 € (Kişi Başı)
8. Terezin Kampı (Dresden Turuna Katılan Misafirler İçin):25 € (Kişi Başı)

PAKET 2 - KAYIT ESNASINDA 5 EKSTRA TUR %20 İNDİRİMLİ
PROGRAMDA Kİ 5 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA %20 İNDİRİMLİ ALABİLİRLER.
260 € YERİNE 200 €.

1. Çigan Gecesi (Akşam Yemeği ve Limitli İçki):45 € (Kişi Başı)
2. Tuna Nehri Tekne Turu(Yemeksiz 1 İçki Dahil):35 € (Kişi Başı)
3. Grinzig Meyhaneleri Turu (Akşam Yemeği ve Limitli:60 € (Kişi Başı)
4. Orta Çağ Gecesi (Akşam Yemeği ve Limitli İçki):60 € (Kişi Başı)
5. Çek Gecesi (Akşam Yemeği Dahil):60 € (Kişi Başı)

Paketlere tur çıkartma veya başka tur ekleme yapılamaz.
Alternatif turlar tur başlamadan tek tek seçilerek alınamaz.

PAKET DIŞI TURLAR
1- Vlatava Nehri Tekne Turu(Teknede Açık Büfe Yemek ve İçki Dahil):40 € (Kişi Başı)Vlatava Nehri Tekne Turu ilk gün zaman müsaitliğine göre yapılacaktır.
2- Prag By Night:35 € (Kişi Başı)
3- Viyana Opera ve Balesi(Yemeksiz):60 € (Kişi Başı)
4-Kutna Hora:30 € (Kişi Başı
Bu Turlarda Herhangi Bir İndirim Olmayacaktır.

PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir.
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz.
- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.
- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur.
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
TUR BROŞÜRÜNÜ VE NOTLAR PAKET TUR SÖZLEŞMESİNİN AYRILMAZ BİR EKİDİR. PAKET TUR SÖZLEŞMESİNDE İMZASI BULUNAN KİŞİ VE KİŞİLER ADINA TESLİM ALINMIŞTIR.
İSİM-SOY İSİM :
İMZA :

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL- BUDAPEŞTE / PRAG - İSTANBUL UÇAK BİLETİ
-HAVALİMANI VERGİLERİ ( 150 EUR )
-ZORUNLU SIGORTA (15 EUR ) (İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE, İPTAL İADESİ YOKTUR.)
-3*4* OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA,
-ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
-PRAG, VIYANA, BUDAPEŞTE PANORAMİK ŞEHİR TURLARI
-PROFESYONEL KAPPATUR REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-CEK SCHENGEN VIZE UCRETI VE HIZMET BEDELI (ISTEGE BAGLI 140 €)
-YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI (50 TL, Bankaya veya Havalimanı Vergi Ofisine ödenir)
-SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI 30000 € teminatlı (15€), ( ISTEĞE BAĞLI)
-KISISEL HARCAMALAR,
-YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3,4 EURO(SADECE GEREKLI OLAN OTELLERDE PASAPORT IBRAZI ILE SAHSI VERGI MAKBUZU ALINARAK DIREK OTELE ODENIR)
-ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ (KISI BASI 5 € ) (ISTEĞE BAĞLI)
-MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ,(ISTEĞE BAĞLI)
-PROGRAMDA ALTERNATİF OLARAK BELİRTİLEN CEVRE GEZİLERİ,
-ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (30 €) (KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)(ISTEĞE BAĞLI)
-ANKARA-İZMİR İÇ HAT BAĞLANTI 100 € DİĞER İLLER 100 €, KIBRIS 100 € (ISTEĞE BAĞLI)

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.785,90 1.875,29
Toplam Tutar : 5.571,79 5.625,88
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.785,90 1.875,29
Toplam Tutar : 5.571,79 5.625,88
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.785,90 1.875,29
Toplam Tutar : 5.571,79 5.625,88
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Betül Yıldırır/6 Ekim Yunanistan Turu

  Her şey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler.

 • Çiğdem Akbaş Ilgaz/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey Yunanistan'ın tamamına hakim, çok bilgili, hoşgörülü ve profesyonel bir rehberdi. Fiyat performans açısından son derece başarılı bir tatil oldu.

 • Sibel Yıldırım/6 Ekim Yunanistan Turu

  Çok eğlenip güzel yemekler yiyerek ilgili ve güler yüzlü rehberimiz Mehmet Bey'in sayesinde bilgilendik. Teşekkürler.

 • Şevket Bozkurt/6 Ekim Yunanistan Turu

  Kazasız, belasız, sağlıklı ve güzel bir seyahat geçirdik. Çok teşekkür ederim.

 • Tolga Teoman Ünal/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz oldukça bilgili ve yardımseverdi. Ziyaret edilen yerler tamamen harikaydı.

 • İlhan Sülün/28 Ekim Yunanistan Turu

  Gayet dolu dolu bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Ayrıca otobüs şoförümüz de çok dikkatli araç kullandı, sabrı için de kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Diğdem Ongan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.

 • Hatice Kader Çalık/28 Ekim Yunanistan Turu

  Muhteşem, teşekkürler.

 • Hatice Özkan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Güzel keyifliydi. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir