Anasayfa    GAP TURLARI    TÜRK HAVA YOLLARI İLE
 • GAP TURLARI

 • ADANA - HATAY - ANTEP - ADIYAMAN - URFA - MARDİN

 • TÜRK HAVA YOLLARI İLE

 • Kontenjan Var
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
24.07.2022 29.07.2022 5 Gece - 6 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
3990 ₺ 3990 ₺ 4690 ₺ 100 ₺ 3750 ₺
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι Adana, Sabancı Merkez Cami, Taşköprü, Antakya, Harbiye, Harbiye Şelalesi, Habibi Neccar Camii, Saint Pierre Kilisesi (Pazar, 24 Temmuz)

Siz değerli misafirlerimizle İstanbul Hava Limanında saat 07:00 da İç Hatlar Terminali Kappatur kontuarı önünde buluşma. Türk Hava Yollarının TK 2220 tarifeliseferi ile 08:50 de Adanaya hareket ediyoruz. Adana Havalimanına varışımızın ardından bizleri bekleyen rehberimiz ve aracımızla buluşarak turumuza başlıyoruz. Sabancı Merkez Cami ve Taş Köprüyü panoramik olarak görüyoruz. Sonrasında çan, ezan sesinin birbirine karıştığı farklı inanışlarda yaşam alanları olan Antakyaya hareket ediyoruz. Antakyanın bambaşka bir yüzü olan mitolojik dönemlerden günümüze sayfiye yeri olarak kullanılan Daphne ile Apollonun hikâyesine konu olan şelaleleriyle meşhur Harbiyeye gidiyoruz. Sonrasında Dünyanın en önemli mozaiklerinin sergilendiği ve an itibariyle Türkiyenin en büyük Mozaik Müzesi konumundaki Antakya Arkeoloji ve Mozaik Müzesi ile Antakya gezimize devam ediyoruz. Hizmete yeni açılan bu muhteşem müze, sizleri büyüleyecek cinsten. Müzeden sonra şehrin tarihi sokaklarında yapacağımız yürüyüş sırasında şehirde hala var olan Katolik - Ortodoks ve Protestan cemaatlerine ait kiliseleri de görme şansımız olacak. (Belirtilen Kiliseler halen aktif ibadethane olduklarından, ibadet saatlerinde ziyaretçi kabul etmemektedirler. Misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmalarında fayda vardır.) Sonrasında Anadoluda yapılan ilk camilerden birisi olarak bilinen Habibi Neccar Camiini ziyaret ediyoruz. Ardından da otobüsümüze binerek Hristiyan tarihinin en eski kiliselerinden biri olarak bilinen ve “Hristiyanlık” isminin ilk kez zikredildiği Saint Pierre Kilisesini geziyoruz. Antakya gezimizi tamamladıktan sonra, otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde gerçekleşecektir.

Sabah Kahvaltısı: Yol Üstü Mola Tesislerinde Ekstra Olarak Alınacaktır.
Öğle Yemeği: Antakya da Ekstra Olarak Alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır ve tur ücretine dahildir.
Konaklama: Deliban Otel, Zeyn Otel, Boğaziçi Otel vb.

2.GÜN Ι Gaziantep Mozaik Müzesi, Gaziantep Kalesi, Sedefçiler Çarşısı, Almacı Pazarı, Bakırcılar Çarşısı, Zincirli Bedesten, Tütün Hanı, Tahmis Kahvesi (Pazartesi, 25 Temmuz)

Değerli Misafirlerimiz; Sabah otelimiz de alacağımız kahvaltı sonrasında rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde Gaziantepteki ilk gezi noktamız Birecik Barajının suları altında kalan tarihi Zeugma Antik Kentinden çıkarılan mozaiklerin sergilendiği Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi olacak. Burada rehberimizin yapacağı anlatımlar ardından Kale-i Füsun ya da Kefen Kalesi olarak adlandırılan Gaziantep (Ayıntap) Kalesini panoramik olarak görüp fotoğrafını çekip tarihi çarşılarda gezimize başlıyoruz. Tarihin içinde bakır sesleri ile teknolojiye direnen Bakırcılar Çarsısından geçerek Almacı Pazarını, Zincirli Bedesteni görüp 17.yüzyılda Tekke Camii Külliye binası içinde kahve-kütüphane olarak kullanılan günümüzde Tahmis Kahvesi olarak anılan mekânda sütlü Menengiç kahvelerimizi içerek kısa bir mola ile serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Tütün Hanına giderek burada yeraltında bulunan ve su dağıtım şebekesi olan kastelleri görüyoruz. Alış-veriş için verilen uzun bir serbest zamanda bakır, baharat, Antep fıstığı, sedef kakma, baklava alışverişlerimizi yaptıktan sonra otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Gaziantep te Ekstra Olarak Alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır ve tur ücretine dahildir.
Konaklama: Met Gold Otel - Divares Otel - Büyük Veliç Otel vb.

3.GÜN Ι Halfeti Tekne Turu , Fırat Nehri, Atatürk Barajı, Rum Kale Nemrut Dağı, Karakuş Tümülüs ü, Cendere Köprüsü, Nemrut Dağı Gün Batımı (Salı, 26 Temmuz)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde yolumuza cennetten bir köşe Halfetiye doğru devam ediyoruz. Birecik barajının yapımından sonra sular altında kalmış Halfetide Fırat Nehrinin kenarında bizi bekleyen teknemiz ile ( Ekstra ) Dileyen misafirlerimiz eğlenceli ve güzel bir yolculuğa çıkıyoruz. Tekne turumuza eski bir yerleşim birimi olan Rum Kalenin kalıntılarını görme fırsatı bulacağız. Tekne turumuzu tamamlıyor ve Siyah gülleriyle ünlü Halfetide kısa bir mola veriyoruz. Eşsiz manzarada çaylarımızı yudumlayarak fotoğraf çekme fırsatı bulacağız. Molamız sonrasında Adıyamana hareket ediyoruz. Adıyamana ulaştığımızda alacağımız öğle yemeğinin ardından minibüslerimize binerek Nemrut Dağına doğru yola çıkıyoruz. Yol güzergâhımızda Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, gezeceğimiz başlıca eserler olacak. Keyifli geçen yolculuğumuz sonrasında gün batımını seyretmek için Nemrut Dağına çıkıyoruz(Ekstra). Dağın en önemli unsuru ise Kommagene Kralı Antiochosa ait Tümülüs ve diğer kutsal alanlardır. Zirvede İlk olarak Doğu terasında bulunan I. Antiochos, Zeus, Apollon, Herakles, Kommagene, Kartal ve Arslan Heykellerini görüyoruz. Burada rehberimizin anlatımlarını dinlerken Nemrutun büyüsü sizleri de derinden etkileyecektir. Doğu terası bağış sunağını gördükten sonra Batı terasına geçerek önce Batı terası bağış sunağını görüyoruz. Rehberimizin anlatımları bittikten sonra derin bir sessizliğe kapılıp, güneşin yukarıdan aşağıya doğru muhteşem batışını seyrediyoruz. Güneşin batışı sonrası otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde gerçekleşecektir.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dahildir.
Öğle Yemeği: Adıyaman da Belirlenen Restaurantta Ekstra Olarak Alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır ve tur ücretine dahildir.
Konaklama: Antiochos Otel, Rabat Otel, İssias Otel Vb.

4.GÜN Ι Göbekli Tepe, Harran Ovası, Harran Konukevi, Balıklı Göl, Hz. İbrahim in Doğduğu Mağara, Hali-ül Rahman Gölü ve Camii, Ayn-ı Zeliha Gölü İbrahim Peygamber Makamı, İbrahim Peygamberin (Çarşamba, 27 Temmuz)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde Göbeklitepeye hareket ediyoruz. 1986 yılında tarlasını karasabanla sürerken bulduğu bir taş bloğu Urfa müzesine götüren çiftçi Şavak Yıldız sayesinde bulunan Göbeklitepe ören yerine ulaşıyoruz. 12 bin yıllık tarihi ile Dünya da bilinen ilk insan yapımı megalit yapıların bulunduğu, Dünya üzerinde tüm bilim, tarih ve arkeoloji ile uğraşan insanların ilgi odağı konumunda olan Göbeklitepe, UNESCO tarafından 2019 yılında Dünya kültür mirası listesi ne alınmıştır. İçerisinde bulunan yapıların ne amaç ile yapıldığı hala çeşitli çevreler tarafından tartışma konusu olan ve hala net bir açıklama getirilememiş olan, 25 yıllık kazı çalışmaları sonucunda sadece %20 lik bir kısmının toprak üzerinde sergilendiği bir ören yeri olan Göbeklitepeyi ziyaret ediyoruz. Gezimiz sonrasında Harrana hareket ediyoruz. Dünyada sadece 3 bölgede bulunan konik kubbeli evleriyle koruma altına alınmış olan Harranda; Ulu cami kalıntıları, höyük, şehir surları, kale, geleneksel Harran evlerini görüyoruz. Gezimiz sonrasında Şanlıurfaya dönerek öğle yemeğimizi alıyoruz(ekstra). Öğle yemeği sonrası Balıklı göle gidiyoruz Hali-ül Rahman Gölü ve Camii, Ayn-ı Zeliha Gölü İbrahim Peygamber Makamı, İbrahim Peygamberin ateşe atıldığı yeri görüp, Rızvaniye Camii, Mevlid-i Halil Camini ziyaret edip, Kapalı Çarşı, kilimciler, İsotçular, demirciler, bakırcılar çarşıları ve Gümrük Handa vereceğimiz serbest zaman içerisinde alışveriş yapabilirsiniz. Serbest zaman sonrası otelimize hareket ve konaklama. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Sıra Gecesi turuna katılabilirler.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Şanlurfa da Ekstra Olarak Alınacaktır.
Akşam Yemeği: Sıra Gecesinde alınacaktır. (Ekstra)
Konaklama Oteli: Harran Otel, Asil Otel, v.b

5.GÜN Ι Deyr-Ul Zafaran, Kasımiye Medresesi, Mardin, Ulu Camii, Abbaralar, PTT Binası, Mezopotamya Ovası (Perşembe, 28 Temmuz)

Sabah otelimiz de alacağımız kahvaltı sonrasında rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde Dinlerin ve Dillerin ortak noktası, Süryanisinden, Arabına birçok farklı kültür ve İnanç birleşimi olan Mardine yolculuğumuz başlıyor. Günün ilk gezi noktası olan Deyr-ul Zafaran Manastırına gidiyoruz. Süryanilerin 1000 yıldan fazla bir zaman Patrikhane merkezi olan Deyrul Zafaran Manastırını gezerken 4000 yıllık Güneş tapınağını (Sin tapınağını) şifahaneyi, kilisesini ve vaftizhanesini geziyoruz. Gezimiz sonrasında Kentsel sit alanı olan ve koruma altına alınan Eski Mardine yolculuğumuza başlıyoruz. Gezimize öncelikle Kasımiye Medresesinden başlayacağız. Medresenin avlusunda bulunan küçük havuzu yapıya serinlik katmakla birlikte selsebil adı verilen çeşmenin anlatımını rehberimizden dinlediğinizde bir kez daha büyüleneceksiniz. Öğle yemeğimizin ardından Ulu camiye doğru yürüyüşümüze başlıyoruz. Dar ve taş sokaklarda çarşıların arasından yapacağımız yürüyüşümüz sonrasında Mardinin büyük camisi olan Camii Kebir de olarak da bilinen Ulu camiyi bir şiir misali okunacak olan minaresinin anlatımını dinliyoruz. Daha sonra belediye temizlik işlerinin -eşekler- ile yapıldığı daracık sokakları görüp, tarihi evlerin altında birer tünel gibi sokakları birbirine bağlayan abbaraların altından geçerek yürüyüşümüze devam ediyoruz. Şehidiye medresesini ve PTT binasını görmek, Mezopotamya Ovasına karşı yorgunluk çaylarımızı ve kahvelerimizi içmek için Kısa bir dinlenme molası ve serbest zaman veriyoruz ve sonrasında otelimize hareket. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Mardin de Ekstra Olarak Alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Artuklu Kervansarayı, Sv Business, Turabdin Otel, Prestige Otel, Midyat Gap Otel, Kasr-ı Serçehan Otel vb.

6.GÜN Ι Midyat, Telkâri Çarşısı, Batman, Hasankeyf, Hasankeyf Tekne Turu, Diyarbakır, Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi, Ulu Camii, Surlar Mardin Kapı (Cuma, 29 Temmuz)

Sabah otelimiz de alacağımız kahvaltı sonrasında rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde Midyata hareket ediyoruz. Tarihi Midyat evlerinin arasından yürüyerek güzel vakitler geçiriyoruz. Midyatın dünyaca ünlü el işleme sanatı olan gümüş ve telkâri ürünlerinden satın alabileceğiniz çarşıda serbest zaman verdikten sonra, Sıla dizisi ile tanıdığınız Midyat evlerinin en güzel örneklerinden olan Kaymakamlık Konuk Evine uğruyoruz aracımızla buluşarak Hasankeyfe doğru hareket ediyoruz. Türkiyede ilk petrol kuyusunun bulunduğu ilimiz Batmanı panoramik olarak gördükten sonra, Ilısu Barajı ile sular altında kalmış olan Hasankeyfe varıyoruz. Eski Hasankeyften çıkartılan eserlerin bir kısmını Yeni Hasankeyfde görüyoruz. Bunlar Zeynel Bey Türbesi, El Rızk camisi ve Süleyman Paşa camilerinin minarelerini görebileceğiz. Ardından Eski Hasankeyfin bulunduğu bölgeyi panoramik olarak görebileceğimiz tekne turumuza çıkıyoruz.(ekstra) Yaklaşık 45 dakika sürecek olan tekne turunda eski Hasankeyf Kalesi, Eski Hasankeyf Mağaralarını gördükten sonra Batmana doğru hareket ediyoruz. Batmana varışımızı takiben ekstra öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğimiz sonrasında Diyarbakıra hareket ediyoruz. Diyarbakır gezisine başlıyoruz. Edebiyat dünyamızın önemli isimlerinden 35 yaş şiiri ile tanınan, Cahit Sıtkı Tarancının doğduğu ve şu anda müze olarak hizmet veren evi geziyoruz. Bu ev aynı zamanda Diyarbakır sivil mimarisinin de en güzel örneğidir. Sur içerisinde İslam tarihinin en eski camilerinden olduğuna inanılan Anadoluda kurulan V.Haremi Şerif olan Diyarbakır Ulu camiini geziyoruz. Yapım tarihi ve yaptıran uygarlığın bilinmediği, 9000 yıllık bir tarihe sahip olduğu bilinen Diyarbakır surlarını Dicle Nehrinin üstüne kurulu 10 Gözlü Köprüyü, Hevsel Bahçelerini görüp, fotoğraflıyoruz. Mardin Kapıyı, Yeni Kapıyı panoramik olarak görüp bu harika şehre veda ederek Diyarbakır havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Türk Hava Yolları saat 22:20 TK 2611 tarifeli seferi ile siz değerli misafirlerimizle vedalaşarak ayrılıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dahildir.
Öğle Yemeği: Diyarbakırda Ekstra Olarak Alınacaktır.
Akşam Yemeği: Diyarbakır da Ekstra Olarak Alınacaktır.

NOT: Acente dönemsel yoğunluk yaşanan tarihlerde tur programı üzerinde değişiklik yapma hakkını, programda yazılı günleri değiştirme hakkını ve konaklama yapılacak bölgeleri değiştirme hakkını saklı tutar. (Mardin - Diyarbakır - Batman - Nusaybin gibi)

PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR

-Otobüslerimizin hareket saatleri değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı ve sözlü teyit edilmesi gerekmektedir.
-İstanbul dışından gelecek misafirlerimizin ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir.
-Tur programında belirtilen tur güzergahı örnek güzergah olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
-Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
-Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
-Kappa tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
-Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır.
-Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
-Turun iptali durumunda sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
-Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler alternatif turlara yansıtılır.
-Bu gezi ya da turların yapılamamasından Kappatur sorumlu tutulamaz.
-Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir.
-3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür.
-Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
-Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
-Misafirlere bağlı olan gecikmelerde, Rehberin verdigi saatlere uyulmaması durumunda tur programına yazılsa dahi gezilemeyen yerlerden Kappa Tur sorumlu tutulamaz.
-Rezervasyon sırasında koltuk garantisi verilemez.
-Tur rehberi koltukları özel durumlara gore belirler.Gerekirse Rotasyon uygulayabilir.
-Tur programı yayınlandığı tarihten itibaren geçerlidir

TUR BEDELİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

THY ile İstanbul Hava Limanı - Adana / Diyarbakır - İstanbul Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
Lüks araçlar ile bölge içi ulaşım
Otellerde 5 gece konaklama
Otelde açık büfe 5 sabah kahvaltısı
Otelde açık büfe veya set menü 4 akşam yemeği
Programda belirtilen çevre gezileri
Profesyonel rehberlik hizmeti
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası (30 TL - İptal Ve Değişiklikte İptal İadesi Yoktur.)

TUR BEDELİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

İlk gün sabah kahvaltısı ve son gün akşam yemeği
Öğle yemekleri ve tüm yemeklerde alınan içecekler
Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar
Tüm kişisel harcamalar
Müze Kart (Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzeler için geçerlidir.)
Erıs Garantısı (Erken Rezervasyon Iptal Sıgortası) (Istege Baglı) (300TL)Kappa Tur Guvencesi Altında Tur Hareketine 15 Gün Kalaya Kadar Koşulsuz Şartsız Turu İptal Etme İmkanı Sunar. Zorunlu Sağlık Sigortası Ve Eris Ücreti İade Edilmez.

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.054,85 1.383,20
Toplam Tutar : 4.109,70 4.149,60
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit
Taksit Tutarı : 2.054,85 1.383,20 1.047,38 845,88 711,55
Toplam Tutar : 4.109,70 4.149,60 4.189,50 4.229,40 4.269,30
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit 10 Taksit 11 Taksit 12 Taksit
Taksit Tutarı : 1.995,00 1.330,00 1.047,38 845,88 704,90 609,90 538,65 483,23 434,91 399,00 369,08
Toplam Tutar : 3.990,00 3.990,00 4.189,50 4.229,40 4.229,40 4.269,30 4.309,20 4.349,10 4.349,10 4.389,00 4.428,90
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit 10 Taksit 11 Taksit 12 Taksit
Taksit Tutarı : 1.995,00 1.330,00 997,50 798,00 665,00 604,20 528,68 469,93 430,92 395,37 362,43
Toplam Tutar : 3.990,00 3.990,00 3.990,00 3.990,00 3.990,00 4.229,40 4.229,40 4.229,40 4.309,20 4.349,10 4.349,10
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.054,85 1.383,20
Toplam Tutar : 4.109,70 4.149,60
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Betül Yıldırır/6 Ekim Yunanistan Turu

  Her şey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler.

 • Çiğdem Akbaş Ilgaz/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey Yunanistan'ın tamamına hakim, çok bilgili, hoşgörülü ve profesyonel bir rehberdi. Fiyat performans açısından son derece başarılı bir tatil oldu.

 • Sibel Yıldırım/6 Ekim Yunanistan Turu

  Çok eğlenip güzel yemekler yiyerek ilgili ve güler yüzlü rehberimiz Mehmet Bey'in sayesinde bilgilendik. Teşekkürler.

 • Şevket Bozkurt/6 Ekim Yunanistan Turu

  Kazasız, belasız, sağlıklı ve güzel bir seyahat geçirdik. Çok teşekkür ederim.

 • Tolga Teoman Ünal/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz oldukça bilgili ve yardımseverdi. Ziyaret edilen yerler tamamen harikaydı.

 • İlhan Sülün/28 Ekim Yunanistan Turu

  Gayet dolu dolu bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Ayrıca otobüs şoförümüz de çok dikkatli araç kullandı, sabrı için de kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Diğdem Ongan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.

 • Hatice Kader Çalık/28 Ekim Yunanistan Turu

  Muhteşem, teşekkürler.

 • Hatice Özkan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Güzel keyifliydi. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir