Anasayfa    TUNUS (VİZESİZ)    ÖZEL HAVA YOLLARI İLE 4 GECE 5 GÜN HAMMAMET DENİZE SIFIR 5* HOTEL LE ROYAL VB.
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
15.06.2024 19.06.2024 4 Gece - 5 Gün Son 6 Kişi Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
800 € 800 € 930 € 150 € 740 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι ISTANBUL- HAMMAMET (Cumartesi, 15 Haziran)

İstanbul Havalimanı Dış hatlar gidiş terminali Özel Havayolları kontuarı önünde saat 3 saat önce buluşma. Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Özel Havayollarının TU 215 sefer sayılı uçuşu ile 12.25de Tunusa hareket. Yerel saat ile 13.20de Tunusa varış. Hammamet'teki otelimize transfer.Otelimize varış ve serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz ekstra gerçekleşecek olan turlarımıza katılabilirler.Geceleme otelde.

2.GÜN Ι HAMMAMET (Pazar, 16 Haziran)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük ekstra turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

3.GÜN Ι HAMMAMET (Pazartesi, 17 Haziran)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük ekstra turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

4.GÜN Ι HAMMAMET (Salı, 18 Haziran)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük ekstra turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

5.GÜN Ι HAMMAMET-İSTANBUL (Çarşamba, 19 Haziran)

Sabah alınacak kahvaltının ardından serbest zaman.Uçuş saatine göre havalimanına transfer. Özel Havayolları ile TU 216 sayılı seferi ile 16:55'te İstanbul'a hareket.Yerel saat ile 21:30'da İstanbul'a varış. Kappatur hizmetlerinin sonu

DÜZENLENECEK EKSTRA TURLAR

KAİROUAN - EL JEM ( Öğle Yemeği Dahil- İçecekler ekstradır)
Ülkenin güneyine doğru inip yakından tanıma imkanı. İslamiyetin Afrika kıtasına ilk geliş noktası olan ve ilk caminin yapıldığı tarihi KAİROUAN şehrinde OKBA camisinin ziyaretini takiben AGLABİT Havuzları ve meşhur halı dokuma atölyelerinin gezilmesi ve El Jem'e hareket. El Jem Amfitiyatrosu, Tunus'un El Jem kentinde bulunan, Antik Roma döneminden kalma, tarihî bir amfitiyatrodur.UNESCO tarafından 1979 yılında Dünya Mirası olarak tescillenmiştir. Antik Thysdrus kentinin kalıntıları üzerine kurulmuş olan Mehdiye vilayetinde yer almaktadır. Dünyadaki en iyi korunmuş Roma kalıntılarından biridir ve Afrika 'da bir benzeri yoktur. Roma İmparatorluğu ndaki diğer amfitiyatrolar gibi, seyir oyunları için inşa edilmiştir ve dünyanın en büyük amfitiyatrolarından biridir. Tahmini kapasitesi 35.000, boyutları sırasıyla 148 x 122 metredir. Tiyatro, düz bir zeminde bulunan taş bloklardan inşa edilmiş ve son derece iyi korunmuştur.

KİŞİ BAŞI FİYAT : 75 €

BAŞKENT TUNUS - KARTACA - SİDİ BOU SAİD (Öğle Yemeği Dahil- İçecekler ekstradır)
KARTACA HARABELERİ ve ROMA HAMAMLARI'nın gezilmesini takiben dünyaca ünlü BARDO MOZAİK MÜZESİ ziyareti. Endülüs-Osmanlı dönemini yansıtan ve Başkent Tunus'a hakim bir tepedeki SİDİ BOU SAİD bölgesinde verilecek kahve molası ve alışveriş imkanı. Daha sonra şehir merkezindeki Medina'da kısa bir gezi ardından eski şehir merkezindeki Souk'ta Tunus'un eski ve otantik çarşısında alışveriş imkanı. İslamiyet'de önemli bir yeri olan ZEYTUNA Cami dışarıdan görülecektir.

KİŞİ BAŞI FİYAT : 70 €

İNDİRİM FIRSATI

İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMAYIN !
2. turunu alana + % 5 indirim, 3. Turunu alana + % 10 indirim
(2024 yılı içerisinde 2. ve 3. turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)
Arkadaşını getirene + % 5 indirim
(2024 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. Turda sadece paket tur fiyatı üzerinden + %5 indirim sağlar) ***indirimler alan vergisi hariç fiyattan hesaplanır.***

PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir.
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz.
- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.
- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur.
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
TUR BROŞÜRÜNÜ VE NOTLAR PAKET TUR SOZLESMESİNİN AYRILMAZ BIR EKIDIR.
PAKETTUR SOZLESMESINDE IMZASI BULUNAN KISI VE KISILER ADINA TESLIM ALINMISTIR.
İSİM SOYİSİM İMZA:

ÜCRETE DAHIL SERVISLER

-ÖZEL HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL - TUNUS - İSTANBUL ARASI UÇAK BİLETİ,
-HAVALİMANI VERGİLERİ (150 EUR)
-ZORUNLU SİGORTA (15 EUR)
-ALAN - OTEL - ALAN TRANSFERLERI,
-5* OTELDE 4 GECE 5 GÜN YARIM PANİSYON KONAKLAMA,
-TUNUS TURİST VERGİSİ
-PANORAMİK ŞEHİR TURU,
-PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) (150 TL )
-30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €) (İSTEĞE BAĞLI)
-YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (150 TL)
-AKŞAM YEMEKLERİNDE İÇECEKLER EKSTRADIR.
-SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 EURO)
-EKSTRA TURLAR, MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
-İSTEĞE BAĞLI ŞOFÖR VE REHBER BAHŞİŞLERİ,

Tunus, Kuzey Afrika'da yer alan Akdeniz kıyısında bulunan bir ülkedir. Tarihi, kültürel zenginlikleri ve güzel sahil bölgeleri ile bilinir.

Tunus, güzel sahil bölgeleri, tarihi siteleri ve lezzetli yemekleri ile tatilciler için cazip bir destinasyon sunar. İşte Tunus'ta tatil yaparken düşünebileceğiniz bazı önemli noktalar:

Sahil Tatili: Tunus, Akdeniz kıyısında uzanan güzel sahil bölgeleri ile ünlüdür. Sousse, Hammamet, Monastir ve Djerba gibi bölgeler plaj tatili yapmak için popüler seçeneklerdir. Denizin keyfini çıkarabilir ve su sporlarına katılabilirsiniz.

Tarihi ve Kültürel Ziyaretler: Tunus, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle doludur. Kartaca Antik Kenti, El-Jem Amfitiyatrosu, Sidi Bou Said gibi önemli tarihi bölgeleri ziyaret edebilirsiniz.

Çöl Turları: Tunus, kuzeyde Sahara Çölü'nün kenarlarına sahiptir. Çöl turları ve kamel gezileri, çöl manzaralarını ve Bedevi kültürünü keşfetmek isteyenler için harika bir seçenektir.

Yemek Deneyimleri: Tunus mutfağı, Arap, Akdeniz ve Berber etkilerini taşır. Kuskus, tajin, harira çorbası ve tatlılar gibi geleneksel yemekleri deneyebilirsiniz. Ayrıca baharatlı ve lezzetli sokak yemekleri de bulunmaktadır.

Tarihi Çarşılar ve Alışveriş: Tunus'un çeşitli şehirlerinde tarihi çarşılar, el sanatları, takılar, döşemelikler ve hediyelik eşyalar gibi ürünleri bulabileceğiniz yerlerdir. Medina of Tunis ve Sousse'un eski çarşıları, alışveriş yapmak için popüler yerlerdir.

Medine ve Kasbah Gezileri: Tunus'un birçok şehri, tarihi medina ve kasbah bölgeleri ile ünlüdür. Bu bölgeleri gezip geleneksel mimariyi ve atmosferi deneyimleyebilirsiniz.

Gece Hayatı: Sousse, Hammamet ve Tunus gibi şehirler, canlı bir gece hayatına sahiptir. Restoranlar, barlar ve gece kulüpleri, akşamları eğlenceli hale getirir.

Tunus'a diplomatik, hususi, hizmet ve umuma mahsus pasaport sahipleri her altı ay içinde ilk giriş tarihinden itibaren doksan (90) günü aşmayan bir süre için veya transit geçiş maksadıyla vize almadan geçiş yapabilmektedirler.

Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Kübra Sırsaklar/Yunanistan Turu

  Kappatur ile ilk kez seyahat ettik, tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey'in engin bilgisi ve güzel dili ile tarihte yolculuk ettik,nazik ve profesyonellerdi,olumsuz hava şartlarina rağmen çocuklarımızla katılmış olduğumuz turdan rehberimiz ve kaptanlarimiz sayesinde güzel anılar ile döndük, Selanikte konakladığımız otel ve müzik ziyafeti şahaneydi... Tekrar görüşmek dileğiyle..

 • Aylin A./Italya Turu

  Eylül 10-17 tarihleri arasında Napoli, Roma,Floransa ve Venedik'i kapsayan İtalya turuna katıldık. Özellikle bazı yorumlarda gördüğünüz olumsuz otel değerlendirmelerine aldırmayın. Oteller şehir merkezine o kadar uzak değil, tertemiz ve yeterli konnfora sahipler. 8 gün boyunca güneyden kuzeye dolu dolu bir tur programımız vardı ve olağanüstü güzel zaman geçirdik. Burada müthiş rehberimiz Hakan Güngör 'e ayrı bir paragraf açmadan geçemeyiz. Öncelikle iş disiplini, işine saygısı, bir tarihçi gibi İtalya'nın geçmiş ve güncel bilgilerinin tamamına sahip olması ve bunları bize aktarma konusundaki olağanüstü başarısı,turdaki herkese eşit yaklaşımı ve kendimizi gerçekten müşteri değil misafiri olarak hissettirmesi ile tur rehberliği kavramının zirvesinde yer aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Kappa Tur Sn.Hakan Güngör ile kesinlikle fark yaratıyor. Kendisine ve Kappa Tur'a bize böyle harika bir tur deneyimi yaşattığı için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Sonraki turlarda görüşmek üzere..

 • Oguz Akcelik/Ispanya Turu

  Her şey mükemmeldi. Rehberimiz Mehmet Bey'e nezaketi ve değerli bilgileri için özellikle teşekkür ederim. Kappa turunu herkese tavsiye ederim...

 • Iremsu Albay/Italya Turu

  10 eylül italya turuna annemle katıldık, harikaydı mükemmeldi , her şey kusursuzdu ve tabiki rehberimiz Hakan Bey kendisi tam bir bilgi küpü hayran kaldık her şey için teşekkürler

 • Op.Dr. Sertan AKSU/Italya Turu

  10 Eylul 2023 7 gunluk italya turumuzda rehberimiz Hakan Gungor sayesinde italyanin hem bugünü hem de gecmisi hakkinda oldukca bilgilendik, turumuzda olmayan ekstra yerleri de gorduk ucretsiz tadimlar yaptik, bizim icin cok guzel bir deneyim oldu tavsiye ederiz (Aksu Ailesi)

 • Erdinç Murat Aktürk/Balkanlar Turu

  Tur gerçekten her şeyiyle harika idi.Kappa tura ve özellikle Anıl beye çok teşekkür ederim.bir sonraki turda ilk sorum Anıl beyin kafilede olup olmadığı olacaktır.teşekkürler

 • Hüseyin Avcı/Orta Avrupa Turu

  Orta Avrupa turu için Kappatur seçimimiz bizi yanıltmadı. Emrah Meto rehberliğinde dolu dolu bir hafta yaşadık. Şirketin tecrübesine Emrah Beyin tecrübesi, bilgisi ve sıcak yaklaşımı eklenince güzel hatıralarımıza yeni 8 gün eklendi. Başta Emrah Bey olmak üzere emeği olan herkese teşekkürler.

 • Betül Can/Orta Avrupa Turu

  kappatur ile ilk kez yaptığımız yolculuğumuzdan çok memnun kaldık rehperimiz Emrah bey sayesinde harika deneyim ve bilgiler edindik biz çok keyif aldık herkese tavsiye ediyorum bundan sonra geziler Emrah bey ve Kappatur

 • Ayşe T/Orta Avrupa Turu

  5 Yıldız rehberimiz Emrah METO için kendisi aşırı bilgili birisi her gittiğimiz yerde bize tüm ayrıntısı ile anlattı yardımcı oldu eğlendik muhabbetli sohbetli birisi tüm sorduklarımıza keyifle cevap verdi yardımcı oldu .. keyifli geçti gezimiz beklentilerimin üstünde idi grubumuz da keyifli insanlar idi ama Emrah bey gerçekten tarih bilgisi ile şaşırttı yaldızlar ona kappaya böyle başarılı rehberleri olduğu için teşekkür ederim

 • ÇAĞ OTOMASYON/Orta Avrupa Turu

  Meto beye ilgileri için ve kappa tura meto bey gibi bir rehbere bizi denk getirdiği için çok teşekkür ederiz. Sağolsun kendisi herkesle çok igilendi. İlk kappa tur seyahatimizden çok memnun kaldık.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir