Anasayfa    RUSYA    5 GÜN THY ile ST. PETERSBURG 3* OTELLER
 • RUSYA

 • ST.PETERSBURG

 • 5 GÜN THY ile ST. PETERSBURG 3* OTELLER

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
19.06.2022 23.06.2022 4 Gece - 5 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
499 € 499 € 619 € 150 € 499 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL-ST.PETERSBURG (Pazar, 19 Haziran)

Siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Kappatur kontuarlarında 08:00'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları'nın tarifeli TK401 tarifeli seferi ile saat 11.00'da St. Petersburg'a uçuş. Yerel saat ile 14:15'de varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ve rehberimiz eşliğinde St. Petersburg'a hareket. Varışımızın ardından panoramik şehir turu. Rusya'nın Avrupa'ya açılan kapısı olan St. Petersburg mimari, sanat ve kültür alanında Avrupa ülkelerine oldukça benzemektedir ve görülmesi gereken bir çok tarihi yapı, kilise vardır. Şehir turumuz esnasında; Nevski Caddesi, Puşkin Anıtı, Avrora Gemisive Saray Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği St. Petersburg Kanal Gezisi Turu'na katılabilirler. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.
St. Petersburg Kanal Gezisi Turu: 40 €

2.GÜN Ι ST.PETERSBURG (Pazartesi, 20 Haziran)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Ermitaj Müzesi turuna katılabilecekler. Dünyanın en büyük ve eski müzelerinden olan Ermitaj Müzesi'nin temelleri, 1764 yılında Çariçe II. Katerina'nın tüccarlardan satın aldığı tablolarla koleksiyon oluşturmasıyla atılır, 1852 yılında ise halkın ziyaretine de açılır. Hiç kuşkusuz, dünyanın en önemli müzelerinden biridir 3 milyon civarında eser barındırır. Turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Peterhof Sarayı ve Parkı Turu'na katılabilirler. UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Petergof, I. Petro tarafından yaptırılan bir dizi saray ve bahçeden oluşan komplekstir. Bu saraylar ve bahçeler "Rusya'nın Versay'ı" kabul edilmektedir. Ayrıca Rusya'nın Baltık Denizi'ne çıkmasını sağlamak için yapılan Büyük Kuzey Savaşı'nda kazandığı zaferin sembolü niteliğini taşıyor.18. yüzyılın 20'li yıllarında Peterhof Sarayı'nda arazisi 15 hektar olan Üst Bahçe ve 102,5 hektarlık Alt Park, Büyük Saray, havuzlar, çeşmeler, fıskiyeler, kurşuni yaldızlı heykeller, çardaklar ve küçük yazlık evler kuruldu. Petergof sarayı gezi sonrası serbest zaman ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Ermitaj Müzesi Turu : 50 €
Peterhof Sarayı ve Parkı Turu 60 €

3.GÜN Ι ST.PETERSBURG (Salı, 21 Haziran)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Puşkin Çar Kasabası turuna katılabilirler. UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan, Rus edebiyatının büyük şair ve yazarı Puşkin'in okulunun da bulunduğu kasaba, saraylarıyla, parklarıyla ve çeşitli yapı kompleksleriyle övgü topluyor. 18.yüzyılda Çarın ailesi için inşa edilmiştir.600 hektarlık bir alanı kaplayan kasabanın ana binası Katerina Sarayıdır. Çariçe I. Katerina'nın adını taşıyan bina, “yazlık saray” olarak biliniyor. Bahçenin en büyük özelliği Çin köprülerinden, Türk hamamlarına, antik Yunan heykellerine kadar pek çok kültürün izlerini taşımasıdır. Alexander Sarayı da yine aynı bölgede yer alır. Tur sonrası otelimize transfer. Serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Rus Gecesi turuna katılabilirsiniz. St.Petersburg'un en güzel lokal restaurantında müzik ve dans şovları eşliğinde akşam yemeğimizi alacağız. Ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Puşkin Çar Kasabası Turu:60 €
Rus Gecesi Turu: 85 €

4.GÜN Ι ST. PETERSBURG (Çarşamba, 22 Haziran)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Petro ve Pavel Kalesi turuna katılabilirler. Kenti kuran I. Petro'nun ilk inşa ettirdiği bu kale, askeri açıdan stratejik bir noktada yer alıyor ve çarların mezar anıtlarının yanı sıra I. Petro'nun oğlu Alexei, Dostoyevski, Troçki, Lenin'in kardeşi Aleksander, Çernişevski, sonraları Yugoslavya'nın lideri olan Tito ve kaleden kaçmayı başaran Kropotkin gibi ünlü isimlerin siyasi suçlardan hapsedildiği zindanları barındırıyor. Katedralin çan kulesi dünyada ki en uzun Ortodoks çan kulesidir. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Petro ve Pavel Kalesi Turu: 45 €

5.GÜN Ι ST.PETERSBURG – İSTANBUL (Perşembe, 23 Haziran)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın TK402 nolu seferi ile saat 15:10'da İstanbul'a hareket saat 18:35'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

KAYIT ESNASINDA 6 EKSTRA TUR %25 İNDİRİMLİ

PROGRAMDAKİ 6 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA
%25 İNDİRİMLİ ALABİLİRLER. 340 € YERİNE 255 €
1) St Petersburg Kanal Gezisi Turu: 40 € ( Kişi Başı )
2) Ermitaj Müzesi Turu : 50 € ( Kişi Başı )
3) Peterhof Sarayı ve Parkı Turu 60 € ( Kişi Başı )
4) Puşkin Çar Kasabası Turu:60 € ( Kişi Başı )
5) Rus Gecesi Turu: 85 € ( Kişi Başı )
6) Petro ve Pavel Kalesi Turu: 45 € ( Kişi Başı )

6 turun alınması kaydı ile indirimden yararlanılır.
Pakete tur çıkartma veya başka tur ekleme yapılamaz.
Alternatif turlar tur başlamadan tek tek seçilerek alınamaz.

PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir.
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz.
- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.
- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur.
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
TUR BROŞÜRÜNÜ ŞAHSIM VE BERABERİMDEKİ TÜM KATILIMCILAR ADINA OKUDUM ANLADIM TESLİM ALDIM.
İSİM SOYİSİM: İMZA :

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-TÜRK HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL(IST)- ST.PETERSBURG (LED) - ISTANBUL(İST) ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
-HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
-ZORUNLU SİGORTA (15 €) (İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE, İPTAL İADESİ YOKTUR.)
-SEÇİLEN KATEGORİDEKİ OTELLERDE 4 GECE
ODA & KAHVALTI KONAKLAMASI
-ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLER
-PANORAMİK ST.PETERSBURG ŞEHİR TURU
-PROFESYONEL KAPPATUR REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-RUSYA VIZE UCRETI VE HIZMET BEDELI (180 €)
-YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA
HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) (150 TL)
-PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR
-KİŞİSEL HARCAMALAR
-ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 €) (İSTEĞE BAĞLI)
-YEREL OTERİTELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGİLERİ GECELİK 3-4 EURO (SADECE GEREKLİ OLAN OTELLERDE PASAPORT İBRAZI İLE ŞAHSİ VERGİ MAKBUZU ALINARAK DİREKT OTELE ÖDENİR)
MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞLERİ
-İÇ HAT BAĞLANTI ANKARA, İZMİR VE ANTALYA 70 € / DİĞER ŞEHİRLER 100€ / KIBRIS 100 € KİŞİ BAŞIDIR.
-ERİS GARANTİSİ (ERKEN REZERVASYON İPTAL SİGORTASI)
(30 €) (İSTEĞE BAĞLI)(KAPPA TUR GÜVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKÂNI SUNAR. VİZE ÜCRETİ ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)
-30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €)
-COVİD-19 SİGORTASI (15 €)

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 4.111,76 2.767,79
Toplam Tutar : 8.223,52 8.303,36
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 4.111,76 2.767,79
Toplam Tutar : 8.223,52 8.303,36
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 4.111,76 2.767,79
Toplam Tutar : 8.223,52 8.303,36
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 4.111,76 2.767,79
Toplam Tutar : 8.223,52 8.303,36
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Betül Yıldırır/6 Ekim Yunanistan Turu

  Her şey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler.

 • Çiğdem Akbaş Ilgaz/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey Yunanistan'ın tamamına hakim, çok bilgili, hoşgörülü ve profesyonel bir rehberdi. Fiyat performans açısından son derece başarılı bir tatil oldu.

 • Sibel Yıldırım/6 Ekim Yunanistan Turu

  Çok eğlenip güzel yemekler yiyerek ilgili ve güler yüzlü rehberimiz Mehmet Bey'in sayesinde bilgilendik. Teşekkürler.

 • Şevket Bozkurt/6 Ekim Yunanistan Turu

  Kazasız, belasız, sağlıklı ve güzel bir seyahat geçirdik. Çok teşekkür ederim.

 • Tolga Teoman Ünal/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz oldukça bilgili ve yardımseverdi. Ziyaret edilen yerler tamamen harikaydı.

 • İlhan Sülün/28 Ekim Yunanistan Turu

  Gayet dolu dolu bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Ayrıca otobüs şoförümüz de çok dikkatli araç kullandı, sabrı için de kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Diğdem Ongan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.

 • Hatice Kader Çalık/28 Ekim Yunanistan Turu

  Muhteşem, teşekkürler.

 • Hatice Özkan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Güzel keyifliydi. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir