Anasayfa    K-BALTIK INCILERI    THY İLE BALTIK İNCİLERİ 7GECE 8 GÜN 3*4* OTELLER
 • K-BALTIK INCILERI

 • VILNIUS(2)RİGA(2)TALLINN(3)

 • THY İLE BALTIK İNCİLERİ 7GECE 8 GÜN 3*4* OTELLER

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
14.08.2021 21.08.2021 7 Gece - 8 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
549 € 549 € 739 € 150 € 549 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL–VİLNİUS (Cumartesi, 14 Ağustos)

Siz değerli misafirlerimiz İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş Terminali Kappatur kontuarı önünde saat 06.40’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK1409 sefer sayılı uçuşu ile 08:40’da Vilnius’a hareket.Yerel saat ile 11.20’de varış.Varışımızın ardından Vilnius şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz.11 Mart 1990 yılında Sovyet’lerden bağımsızlığını kazanan ilk ülke onurunu taşıyan Litvanya’lıların soyu MÖ 2500 yıllarında bu bölgeye yerleşen Batlık halklarından gelmektedir.13. yüzyılda Litvanya Grandüklüğü kurulmasından sonra hristiyanlığı kabul etmiş, kral Jogoila Lehistan(Osmanlı Polonya’lılara Leh derdi) kraliçesi ile evlenmesi ile iki ülke kader birliğine başlamış, 1569 yılında tek bir ülkeye sonrasında 17. yüzyılın en büyük İmparatorluğuna dönüşmüş; UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde olan Vilnius şehirde görülecek yerler arasında; St. Peter ve Paul Kilisesi, Katedral Meydanı ve Vilnius Katedrali, Katedral Meydanı ve şehir surları göreceğimiz yerler arasındadır.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Trakai Turu’na katılabilirler.Trakai Litvanya’nın Güneybatısında başkent Vilnius’a 28 km uzaklıkta 38 Bin nüfuslu tarihi ve turistik bir şehirdir. Şehir Peninsula Bölgesinde Lukos (Bernardinu), Totoriškiu, Galves, Akmenos, Gilušio adlarındaki göllerle çevrilidir. Bölgede ise küçük büyük 200 göl bulunmaktadır. Trakai şehrinde mimari, tarihi ve kültürel anıtlar bulunmaktadır. Trakai kalesi Litvanya’nın en bilinen kalesidir. Kale 20 YY’da onarım geçirmiştir. Kalede tarihi filmler olduğu gibi günümüzda diğer turistik tanıtım filmleri de çekilmektedir. 1962 yılından beri de kale içinde bir müze bulunmaktadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve geceleme otelimizde. Trakai Turu : 50 € (Kişi Başı)

2.GÜN Ι VİLNİUS (Pazar, 15 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Minsk Turu’na katılabilirler.Kutsal Ruh Katedrali, St. Peter ve Paul kilisesi, Troitskoye, Bağımsızlık Meydanı, Hükümet Binası, Krasny Roman Katolik Kilisesi ve İkinci Dünya Savaşı Kahramanları anısına yapılmış olan Zafer Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır.Tur sonrası Vilnius otelimize transfer.Geceleme otelimizde. Minsk Turu : 80 € (Kişi Başı) Minsk şehir turuna katılacak misafirlerimizin kara sınırı giriş-çıkışı yapılacağından dolayı çok girişli (multiple) Schengen vizesine sahip olması gerekmektedir.

3.GÜN Ι VİLNIUS-RİGA (Pazartesi, 16 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması Riga’ya hareket. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz rehberimiz alternatif olarak düzenleneceği Hill of Croses Turu’na katılabilirler.Haç tepesidir ve Haçları tepede bırakma uygulamasının kesin kökeni belirsizdir,bu hac bölsesini ziyaret ettikten sonra yolumuza devam ediyoruz. Yol üzerinde yapacağımız bir diğer alternatif Rundale Sarayı turudur.Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Rundale Sarayı Turu’na katılabilirler.Rundale Sarayı, Letonya ve Avrupada ki Barok ve Rokoko Sanatının en önemli eserlerinden biridir. 1736-1740 yılları arasında ünlü İtalyan mimar Rastrelli tarafından Courland Dükü, Ernst Jonann Biron un yazlık sarayı olarak inşa edilmiştir.Turumuzun ardından yolumuza devam ediyoruz. Yaklaşık 2 saat sonra Riga’ya varıyoruz. Otelimize transfer.Geceleme otelimizde. Hill of Crosses (Haç tepesi) Turu : 25 € (Kişi Başı) Rundale Sarayı Turu : 60 € (Kişi Başı)

4.GÜN Ι RİGA (Salı, 17 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Riga panoramik şehir turu. Bu turumuzda görülecek yerler arasında;14. yüzyıl yapısı Riga Kalesi 1330 yılında inşa edilmiş işgalci alman töton şövalyeleri isyan ettiklerinde kaleyi yıkmışlardır.1491 yılında kale tekrar inşa edilmiş ve tamamlanması 1515 yılında son bulmuştur. İçinde iki müze ev ofis ve cumhurbaşkanı ikamet etmektedir. Riga’nın sembolüdür. St. Jacobs Kilisesi, Brotherhoods of the Blackheads Evi 1399 da Blackheads Kardeşler tarafından yaptırılan tek Rönesans binasıdır. İlginç hikayesi ile ünlü büyük ve küçük herkesin ilgisini çekmektedir. Guildhalls ile Kediler Evi, eski şehir duvarları, Dom Kilisesi, tiyatro ve Parlemento Binası görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz için rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Gauja Ulusal Parkı ve Sigulda Kalesi turuna katılabilirsiniz. Gauja Ulusal Parkı Uluslararası Doğayı Koruma Derneği listesinde yer alan Parkı geziyoruz. Letonya’nın en büyük ulusal parkı olan bu doğayı gezdikten sonra Sigulda Kalesi için yola çıkıyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde. Gauja Ulusal Parkı ve Sigulda kalesi turu: 50 € (Kişi Başı)

5.GÜN Ι RİGA-TALLİNN (Çarşamba, 18 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek Jurmala Turumuzu gerçekleştirilecektir. Bu turumuzda Baltık denizinin kenarında yer alan kumsalları bulunan, orman içinde ahşap evleriyle hayran kalacağınız sahil bölgesidir. Turumuzun ardından Tallinn’e doğru yola çıkıyoruz. Yolumuzun üstünde bulunan Parnu sahil kasabasında mola veriyoruz. Parnu, Estonyanın güneybatısında Parnu Nehrinin Baltık Denizine döküldüğü kıyıda bulunan yaklaşık 44 bin nüfuslu bir şehirdir. Hediyelik eşyalarınızı burda alabilirsiniz. Parnu, Estonya nın yazlık başkenti olarak biliniyor. Uzun, beyaz kumlu, güzel bir kumsala sahip ve kaplıcaları ile de ünlüdür. Molamızın ardından yola devam ediyoruz. Tallinn de vardıktan sonra otelimize gidiyoruz. Geceleme otelimizde. Jurmala Turu:45 € (Kişi Başı)

6.GÜN Ι TALLINN (Perşembe, 19 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Tallinn panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Tallinn, Estonya nın başkenti ve ana liman kentidir.Ortaçağın en eski kentlerinden biridir.Tallinn şehir turunda eski şehir meydanı,Toonmpea Kalesi, Dome Katedrali ve Alexander Nevsky Katedrali görülecek yerler arasındadır.Panoramik şehir turunun ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Rocca Al Mare turuna katılabilirler. Burada sayısı az kalan açık hava müzelerden Rocca Al Mare’yi gezme imkânı bulacaksınız. Tur bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde. Rocca Al Mare Turu : 35 € (Kişi Başı)

7.GÜN Ι TALLİNN (Cuma, 20 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Helsinki Turu’na katılabilirler.Feribotla 2 saatlik yolculuğun ardından Helsinki’ye varıyoruz.Baltik Denizi, Bothnia Körfezi ve Finlandiya Körfezi ile çevrili olan Finlandiya Cumhuriyeti, Avrupanin en kuzeyinde Rusya ile İsveç arasında bulunan bir İskandinav ülkesidir.Avrupada Helsinkiden daha fazla doğaya ve denize yakın olan kent bulunmamaktadır. Helsinki doğa, deniz ve tarihin meydana getirdiği bir şehirdir.İlk olarak şehir turumuzda görülecek olan yerler arasında; Senato Meydani (Senaatintori) kentin resmi merkezidir.Lutheran Kilisesi, sert kaya içerisinde oyularak yapılmış olan kilise, Timo ve Tuomo Soumenlainen mimarları tarafından inşa edilmiştir. Finlandiyanin tas devrinden günümüze gelen tarihine taniklik eden zengin bir koleksiyona sahip olan Finlandiya Ulusal Müzesi (Kansallismuseo), Helsinki Olimpiyat Stadyum ve kentte çok sayıda bulunan müzeler panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından altı ada üzerinde inşa edilen Suomenlinna kalesine geçiyoruz. Suomenlinna kalesi, yerleşim alanı olarak kullanılan bir deniz hisarıdır. UNESCO Dünya Miraslarından biri olan hisar, bünyesinde barındırdığı lokalleri, doğal atmosferi ve piknik alanlarıyla Helsinki nin görülmesi gereken başlıca yerlerindendir. Turumuzun ardından feribotla Tallinn’e geçiyoruz. Otelimize transfer ve geceleme otelimizde. Helsinki Turu : 130 €

8.GÜN Ι TALLİNN-İSTANBUL (Cumartesi, 21 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve havalimanına transfer. Türk havayollarının TK 1424 tarifeli seferi ile 12:40 da İstanbul’a hareket.16:00 ’da İstanbul’a varış ve kappatur hizmetlerinin sonu.

KAYIT ESNASINDA 8 EKSTRA TUR %25 İNDİRİMLİ PROGRAMDAKİ 8 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA %25 İNDİRİMLİ ALABİLİRLER.475 € YERİNE 355 €

1. Trakai Turu : 50 € (Kişi Başı) 2. Minsk Turu : 80 € (Kişi Başı) 3. Hill of Crosses (Haç tepesi) Turu : 25 € (Kişi Başı) 4. Rundale Sarayı Turu : 60 € (Kişi Başı) 5. Gauja Ulusal Parkı ve Sigulda kalesi turu: 50 € (Kişi Başı) 6. Jurmala Turu:45 € (Kişi Başı) 7. Rocca Al Mare Turu : 35 € (Kişi Başı) 8. Helsinki Turu : 130 € 8 turun alınması kaydı ile indirimden yararlanılır. Pakete tur çıkartma veya başka tur ekleme yapılamaz. Alternatif turlar tur başlamadan tek tek seçilerek alınamaz.

ÜCRETE DAHIL SERVISLER

*TÜRK HAVAYOLLARI TARIFELI SEFERI İLE İSTANBUL – VILNIUS / TALLINN - İSTANBUL PARKURUNDA UÇAK BİLETİ, *HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €) *ZORUNLU SİGORTA (15 € ) ( İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE, İPTAL İADESİ YOKTUR.) *3* VE 4* OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA, *ALAN-OTEL-ALAN VE ŞEHİRLER ARAS TRANSFERLER *VİLNİUS,RİGA,TALLİN PANORAMİK ŞEHİR TURLARI, *KAPPATUR REHBERLİK HİZMETLERİ

UCRETE DAHIL OLMAYAN SERVISLER

*SCHENGEN VİZE ÜCRETİ VE HIZMET BEDELİ (İSTEĞE BAĞLI) (140€ ) Minsk şehir turuna katılacak misafirlerimizin kara sınırı giriş-çıkışı yapılacağından dolayı çok girişli (multiple) Schengen vizesine sahip olması gerekmektedir. *YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR ( 50 TL ) *30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €) (İSTEĞE BAĞLI) *PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (İSTEĞE BAĞLI) *KİŞİSEL HARCAMALAR *ŞOFOR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € ) (İSTEĞE BAĞLI) *MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI) *İÇ HAT BAĞLANTI ANKARA İZMİR VE ANTALYA 100 € / DİĞER ŞEHİRLER 110€ / KIBRIS 130 € KİŞİBAŞI DIR (İSTEĞE BAĞLI) *ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)(30 €) (İSTEĞE BAĞLI)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.742,53 1.846,10
Toplam Tutar : 5.485,06 5.538,31
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.742,53 1.846,10
Toplam Tutar : 5.485,06 5.538,31
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.742,53 1.846,10
Toplam Tutar : 5.485,06 5.538,31
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.742,53 1.846,10
Toplam Tutar : 5.485,06 5.538,31
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Dilek karadağ/Memnuniyet

  Almış olduğum 4–11 Nisan 2020 tarihleri arasındaki İspanya turu covit 19 nedeniyle iptal edilince ücretimizi iade ettiğiniz için teşekkürler.Başka turlarda görüşmek üzere

 • Erdoğan KONCA /İTALYA TURU

  KOVİD 19 virüs yüzünden iptal ettiğim İTALYA turu tüm ödeme miktarımı sorunsuz, kesintisiz ve kısa sürede yaptığınız için teşekkürlerimi sunarım. Dünya bu beladan kurtulduğu zaman turumu özellikle şirketiniz tarafından yapacağımı bildirim. Saygılarımla.

 • SİR ALBERT/Baştan Başa Yunanistan

  Yunanistan turumuzda harika vakitler geçirdik. Hele bir Mariza Hanım var aman Tanrım rehber değil kaşif gibi donanımlı eğitimli alçak gönüllü çok bilgili. ALPER diye bir çocuk var bizi güldü geçirdi harika vakitler geçirdik. Kaptan Tahir Bey de çok donanımlı ve kültürlü biriydi.

 • Bülent Bingöl/Teşekkür

  22.01-26.01/2019 Baştan başa yunanistan turunuza katıldım. Rehberimiz Mariza hanım. Ören yerleri ve şehirlerin ekonomik sosyal kültürel ve tarihi olarak fazlası ile bizleri bilgilendirdi. Güler yüzlü ve candan davranışı için kendilerine teşekkür etmek isterim. Ayrıca kaptanımız Tahir beyin yol bilgisi dikkati ve sağ salim yunanistana götürüp getirdiği, tüm yorgunluğuna rağmen valizlerimizin taşınmasına dahi yardım etti. Rehberimiz ve kaptanımıza teşekkerlerimi iletiyorum. Kappa tur’da rezervasyondan itibaren arayan bilgilendiren personelinize teşekkerlerimi sunarım. Sadece ufak bir eleştirim olucak Atina daki otel seçimi daha iyi olabilirdi. Teşekkürler

 • Eren Kayar/BÜYÜK İSPANYA TURU

  29 Aralık 2019- 5 Ocak 2020 tarihli Büyük İspanya Endülüs turuna eşimle katıldık. Çok uzun bir tur. Ama rehberimiz Cem Önder sayesinde hiç yorulmadan her tür güçlüğü aştık. Kendisine, kaptanlara ve KAPPA tura teşekkür ediyoruz.

 • Ruhi B./İspanya TuruTeşekkür

  Kappa Turun 29 aralık 2019 ile 05.ocak 2020 tarihleri arasında ki İspanya turuna eşim ile birlikte katıldık.Geziye başlamadan önce duyduğumuz tedirginlik daha Sabiha Gökçen havalimanında rehberimiz Cem Önder bey ile tanışmamız ile sona erdi.Kappa Tur'a teşekkür ederiz. Çok güzel dopdolu bir hafta geçirdik. Rehberimiz Cem beyin tarih bölümü mezunu olması,tüm gezi boyunca bıkmadan usanmadan sorularımıza cevap vermesi,gezdiğimiz her yerin tarihini,en ince ayrıntısına kadar anlatması,her birimiz ile ayrı ayrı ilgilenmesi gezimizi çok güzelleştirdi. Durduğumuz her bir bölgede en ucuz ama en kaliteli restaurantlara,en ucuz alışveriş noktalarına bizleri götürdü.Yolculuk sırasında göreceğimiz her yerin tarihini en detaylı şekilde anlattı.Rehberliğin ötesinde tüm tura katılanlar ile çok güzel bir dostluk kurdu. Kappa Tur böyle bir rehbere sahip olduğu için çok şanslı. Ayrıca bizi hiç tedirgin etmeden,Tur otobüsümüz kullanan Mehmet bey'e ve Hüseyin bey'e çok teşekkür ederim.Her zaman çok dakik,ve hep olmaları gereken yerlerde bizi beklediler. Tüm İspanya'yı GPS kullanmadan sokak sokak bilmeleri inanılmazdı. Rehberimiz Cem Önder'in olacağı turlara kesinlikle yine katılacağız. Çok teşekkürler hepinize

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir