Anasayfa    "Uzak Doğu Turları: Asya'nın Güzelliği ve Kültürel Keşifler Kappatur'da". Detaylı bilgi ve rezervasyon için bize 444 0 577'den ulaşabilirsiniz.

"Uzak Doğu Turları: Asya'nın Güzelliği ve Kültürel Keşifler Kappatur'da". Detaylı bilgi ve rezervasyon için bize 444 0 577'den ulaşabilirsiniz.

Uzakdoğu turları ile içerisinde sıcak kumlar ve deniz geçen bir tatil düşününce akla ilk gelen genelde uzak doğu ülkeleri olur. Çünkü bembeyaz kumsalı ve masmavi denizi ile Uzakdoğu oldukça çekicicidir. Kappatur ‘un Uzakdoğu turlarına katılarak kartpostal güzelliğine sahip ülkelerde görsel bir şölen yaşama keyfini çıkarabilirsiniz. İlk durağınız Tayland uzak doğu ülkelerinin incisi sayılabilir. Çünkü Bangkok birbirinden renkli tapınakları, müzeleri ve eşsiz plajları ile sizi büyüleyecektir. İlk olarak büyük saray, Erevanshirine, Jim Thampson’un evi, Wat Po ve Wat Phra kaew tapınağını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Tai masajının doğduğu olarak bilinen kentte masaj yaptırmak ilginç bir deneyim olacaktır.


  • 9 sonuçtan 9 sonuç görüntüleniyor.
Kampanyaları Bildir