Anasayfa    K-NEHIR TURLARI    5* DLX ESPRİT İLE YILBAŞINDA TUNA NEHRİ - MASTER SUİT
 • K-NEHIR TURLARI

 • TUNA NEHRİ

 • 5* DLX ESPRİT İLE YILBAŞINDA TUNA NEHRİ - MASTER SUİT

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
28.12.2021 03.01.2022 6 Gece - 7 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-17 Yaş Çocuk
2249 € 2249 € 3868,1 € 2249 € 2249 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL HAVALİMANI - VİYANA (Salı, 28 Aralık)

İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 10.00'da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın TK 1885 numaralı seferi ile saat 12.50'de Viyana'ya hareket. Yerel saat ile 13.10’da Viyana’ya varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile gemimize transfer. Gemiye check-in, kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz bu gece Viyana limanında demirli kalacaktır.

2.GÜN Ι Viyana Avusturya - Dürnstein Avusturya (Çarşamba, 29 Aralık)

Viyana Avusturya - 23.00
Dürnstein Avusturya 06.00 12.00

3.GÜN Ι Wachau Vadisi Geçisi - Melk Avusturya (Perşembe, 30 Aralık)

Wachau Vadisi Geçisi
Melk Avusturya 15.00 Geceleme

4.GÜN Ι Melk Avusturya - Linz Avusturya (Cuma, 31 Aralık)

Melk Avusturya - 03.00
Linz Avusturya 13.00 Geceleme

5.GÜN Ι Linz - Avusturya / Çekya (Cumartesi, 1 Ocak)

Linz (*Salzburg / Chesky Krumlow) Avusturya / Çekya - 06.00
Passau Almanya 14.30 21.00

6.GÜN Ι Regensburg - Almanya (Pazar, 2 Ocak)

Regensburg (*Weltenburg & Kelheim) Almanya 14.30 - Geceleme

7.GÜN Ι REGENSBURG - MÜNİH - İSTANBUL HAVALİMANI (Pazartesi, 3 Ocak)

Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Münih Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayollarının TK 1636 numaralı seferi ile saat 18.25’te İstanbul Havalimanına hareket. Yerel saat ile 23.10’da varış ve turumuzun sonu.

GEMİ ÖZELLİKLERİ

2010 yılında seferlerine başlayan ve 2017'de tamamen yenilenen geminin uzunluğu 110m, genişliği 11,40m, yüksekliği 6 metredir. Toplam 3 katlı olan Suite gemide 52 kabin bulunmaktadır ve yolcu kapasitesi 104 olarak belirlenmiştir. Tüm kabinlerde; klima, Tv, telefon, minibar, kasa, saç kurutma makinası, kıyafet askısı, havlu, şampuan gibi imkanlar mevcuttur. (Master Suite kabinler haricindeki kabinlerde Terlik ve Bornoz bulunmamaktadır).

(*) işareti ile belirtilen limanlara yanaşamamaktadır. (*) İşareti ile belirtilen şehir ve kasabalara ekstra tur ile gidilebilir veya misafirlerimiz kendi imkanları ile gidebilirler. Diğer limanlarda da ekstra turlar düzenlenmektedir.

PAKET TUR BROŞÜR NOTLAR

İPTAL ŞARTLARI:
Gemi şirketinin iptal şartlarına göre; seyahate 120 gün kala yapılan iptallerde, hizmet bedeli olarak kişi başı 100.- Euro, 120 - 90 gün kala toplam tutarın % 25 ' i, 89 - 60 gün kala % 50'si, 59 - 30 gün kala % 75 'i, 29 – 0 gün kala yapılan iptallerde 100% yanmaktadır. Uçak bileti iptali ayrı yansıtılacaktır.

İPAKET TUR BROŞÜR NOTLAR:
Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde acentemiz vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
Tur için Multiple Schengen vizesi gerekmektedir.
Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden acentemiz sorumlu değildir.
Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve Gemi Firmasından alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü acentemiz programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.
Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması gibi force major durumlarından acentemiz sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.
Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.
Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir.
Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 5 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim ya da belli bir tutar bloke edilmeyecektir.
Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan acentemiz sorumlu olmayacaktır.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Türk Havayolları ile İstanbul – Viyana // Münih - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçuşlar
2010 Yapımı (2017'de tamamen yenilenmiş) 5* Dlx Butik Suite Nehir gemisinde, 6 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü
Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
Wi-fi İnternet
Tüm Alkollü ve Alkolsüz İçecekler (Bar ve Mini Bar Dahil)
Gemideki eğlence ve aktiviteler
Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti (Yeterli kişi sayısı sağlandığı takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.)
Gemi personel bahşişleri (Gecelik kişi başı 11 €)
ZORUNLU SİGORTA (15 € ) (İPTAL VE DEĞİŞİKLİKTE İADESİ YOKTUR.)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar.
Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)
Schengen vizesi

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 13.319,71 8.966,01
Toplam Tutar : 26.639,41 26.898,04
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 13.319,71 8.966,01
Toplam Tutar : 26.639,41 26.898,04
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 13.319,71 8.966,01
Toplam Tutar : 26.639,41 26.898,04
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Dilek karadağ/Memnuniyet

  Almış olduğum 4–11 Nisan 2020 tarihleri arasındaki İspanya turu covit 19 nedeniyle iptal edilince ücretimizi iade ettiğiniz için teşekkürler.Başka turlarda görüşmek üzere

 • Erdoğan KONCA /İTALYA TURU

  KOVİD 19 virüs yüzünden iptal ettiğim İTALYA turu tüm ödeme miktarımı sorunsuz, kesintisiz ve kısa sürede yaptığınız için teşekkürlerimi sunarım. Dünya bu beladan kurtulduğu zaman turumu özellikle şirketiniz tarafından yapacağımı bildirim. Saygılarımla.

 • SİR ALBERT/Baştan Başa Yunanistan

  Yunanistan turumuzda harika vakitler geçirdik. Hele bir Mariza Hanım var aman Tanrım rehber değil kaşif gibi donanımlı eğitimli alçak gönüllü çok bilgili. ALPER diye bir çocuk var bizi güldü geçirdi harika vakitler geçirdik. Kaptan Tahir Bey de çok donanımlı ve kültürlü biriydi.

 • Bülent Bingöl/Teşekkür

  22.01-26.01/2019 Baştan başa yunanistan turunuza katıldım. Rehberimiz Mariza hanım. Ören yerleri ve şehirlerin ekonomik sosyal kültürel ve tarihi olarak fazlası ile bizleri bilgilendirdi. Güler yüzlü ve candan davranışı için kendilerine teşekkür etmek isterim. Ayrıca kaptanımız Tahir beyin yol bilgisi dikkati ve sağ salim yunanistana götürüp getirdiği, tüm yorgunluğuna rağmen valizlerimizin taşınmasına dahi yardım etti. Rehberimiz ve kaptanımıza teşekkerlerimi iletiyorum. Kappa tur’da rezervasyondan itibaren arayan bilgilendiren personelinize teşekkerlerimi sunarım. Sadece ufak bir eleştirim olucak Atina daki otel seçimi daha iyi olabilirdi. Teşekkürler

 • Eren Kayar/BÜYÜK İSPANYA TURU

  29 Aralık 2019- 5 Ocak 2020 tarihli Büyük İspanya Endülüs turuna eşimle katıldık. Çok uzun bir tur. Ama rehberimiz Cem Önder sayesinde hiç yorulmadan her tür güçlüğü aştık. Kendisine, kaptanlara ve KAPPA tura teşekkür ediyoruz.

 • Ruhi B./İspanya TuruTeşekkür

  Kappa Turun 29 aralık 2019 ile 05.ocak 2020 tarihleri arasında ki İspanya turuna eşim ile birlikte katıldık.Geziye başlamadan önce duyduğumuz tedirginlik daha Sabiha Gökçen havalimanında rehberimiz Cem Önder bey ile tanışmamız ile sona erdi.Kappa Tur'a teşekkür ederiz. Çok güzel dopdolu bir hafta geçirdik. Rehberimiz Cem beyin tarih bölümü mezunu olması,tüm gezi boyunca bıkmadan usanmadan sorularımıza cevap vermesi,gezdiğimiz her yerin tarihini,en ince ayrıntısına kadar anlatması,her birimiz ile ayrı ayrı ilgilenmesi gezimizi çok güzelleştirdi. Durduğumuz her bir bölgede en ucuz ama en kaliteli restaurantlara,en ucuz alışveriş noktalarına bizleri götürdü.Yolculuk sırasında göreceğimiz her yerin tarihini en detaylı şekilde anlattı.Rehberliğin ötesinde tüm tura katılanlar ile çok güzel bir dostluk kurdu. Kappa Tur böyle bir rehbere sahip olduğu için çok şanslı. Ayrıca bizi hiç tedirgin etmeden,Tur otobüsümüz kullanan Mehmet bey'e ve Hüseyin bey'e çok teşekkür ederim.Her zaman çok dakik,ve hep olmaları gereken yerlerde bizi beklediler. Tüm İspanya'yı GPS kullanmadan sokak sokak bilmeleri inanılmazdı. Rehberimiz Cem Önder'in olacağı turlara kesinlikle yine katılacağız. Çok teşekkürler hepinize

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir