Anasayfa    UKRAYNA    PEGASUS HAVA YOLLARI ILE LVIV(LWO-LWO)3GECE-4GUN 4*CITY INN HOTEL VB.
 • UKRAYNA

 • LVİV

 • PEGASUS HAVA YOLLARI ILE LVIV(LWO-LWO)3GECE-4GUN 4*CITY INN HOTEL VB.

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
27.08.2022 30.08.2022 3 Gece - 4 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
409 € 409 € 529 € 150 € 399 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - LVIV (Cumartesi, 27 Ağustos)

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde saat 08.30'da buluşma. Check-in ve bagaj işlemlerini takiben Pegasus Havayolları'nın PC420 tarifeli seferi ile saat 11.00'de Lviv'e hareket. Yerel saat ile saat 13.00'da Lviv'e varış ve ardından alanda bizi bekleyen özel aracımız ile panoramik şehir turumuz başlıyor. Opera binası, ünlü Maria Zankovetska Tiyatrosu'nun binasını, Svobada Meydanı'nı, uzaktan Lviv Kalesi'ni, St George Yunan-Katolik Katedrali'ni, Cizvitlerden kalma Aziz Petrus ve Pavlos Kilisesi'ni, Dominiken Katedrali ve Manastırı'nı, Katedral Meydanı'ndaki Boim Şapeli'ni, Rynok Meydanı'nı görülecektir. Turumuzun bitiminden sonra otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2.GÜN Ι LVIV (Pazar, 28 Ağustos)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman, alışveriş ve dinlenme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Eczacılık Müzesi, Çikolata Fabrikası Satış Mağazası, Ermeni Katedrali ve Arsenal (silah deposu) Turu (30 Euro) Turumuzda yüzlerce yıl önce insanların hastalıklarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi'nin ardından Lviv'de yıllardır farklı görüşlerden siyasi mahkûmların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek, ayrıca meşhur silahlıkları göreceğiz. Gezimiz Kars'ta bulunan Ünlü Ani Ermeni Kilisesi'nin bir eşi olan Lviv Ermeni Kilisesi'ni ziyaret ederek devam edecek. Muhteşem freskleri olan bu kiliseyi gezdikten sonra dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı fabrika satış mağaza zincirlerinin en ünlü ve dört katlı satış merkezine giderek bir kahve molası vereceğiz. Turumuzun ardından otelimize transfer . Geceleme otelimizde.
Eczacılık Müzesi, Çikolata Fabrikası Satış Mağazası,
Ermeni Katedrali ve Arsenal (silah deposu) Turu (Kişi Başı): 30 €

3.GÜN Ι LVIV (Pazartesi, 29 Ağustos)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman, alışveriş ve dinlenme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Lychakiv Mezarlığı Turu (20 Euro). On altıncı yüzyıla kadar kimsesizler mezarlığı olarak kullanılan ve on sekizinci yüzyıldan itibaren siyasetçilerin, sanatçıların, varlıklı ailelerin defnedildiği, günümüzde “tarih ve kültür müzesi” kapsamına alınan toplam 42 hektarlık bu mezarlıkta önemli heykeltıraşların tasarlayıp yaptıkları muhteşem güzellikteki mezar anıtlarını göreceğiz. Yüzlerce yıllık ağaçları, kuş sesleri ve dingin ortamın her biri olağanüstü bir ustalığın eseri olan mermer heykellerle buluştuğu, film setini andıran bu mekânda Ukrayna, Polonya ve Rusya tarihinden önemli olayları da anma imkânı bulacağız. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam Dileyen misafirlerimiz ile Rehberimizin gerçekleştireceği extra Akşam Yemekli Ukrayna Gecesi Turu (40 Euro). Geceleme otelimizde.
Lychakiv Mezarlığı Turu (Kişi Başı): 20 €
Akşam Yemekli Ukrayna Gecesi Turu (Kişi Başı): 40 €

4.GÜN Ι LVIV-İSTANBUL (Salı, 30 Ağustos)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman, alışveriş ve dinlenme imkanı. Rehberinizin belirleyeceği saatte Lviv havaalanına transfer. Pegasus Hava Yolları'nın PC421 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:00'de İstanbul'a hareket. Saat 16:00'da Istanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na varış ve turumuzun sonu.

PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir.
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz.
- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.
- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur.
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

-PEGASUS HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL(SAW) - LVIV
(LWO) - İSTANBUL(SAW) ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
-HAVALİMANI VERGİLERİ (150 EURO)
-SEÇİLECEK OTELDE 3 GECE KAHVALTI DÂHİL KONAKLAMA
-HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ
-PANORAMİK LVİV ŞEHİR TURU
-PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-ÖZEL SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 EURO)
-COVİD-19 SAĞLIK SİGORTASI (15 EURO)
-YURT DIŞI ÇIKIŞ HARÇ PULU (50 TL)
-HER TÜRLÜ OTEL EKSTRALARI VE KİŞİSEL HARCAMALAR
-OPSİYONEL TURLAR VE YEMEKLERDE ALINACAK İÇECEKLER
-MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 3.791,43 2.552,16
Toplam Tutar : 7.582,86 7.656,48
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 3.791,43 2.552,16
Toplam Tutar : 7.582,86 7.656,48
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 3.791,43 2.552,16
Toplam Tutar : 7.582,86 7.656,48
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 3.791,43 2.552,16
Toplam Tutar : 7.582,86 7.656,48
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Betül Yıldırır/6 Ekim Yunanistan Turu

  Her şey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler.

 • Çiğdem Akbaş Ilgaz/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey Yunanistan'ın tamamına hakim, çok bilgili, hoşgörülü ve profesyonel bir rehberdi. Fiyat performans açısından son derece başarılı bir tatil oldu.

 • Sibel Yıldırım/6 Ekim Yunanistan Turu

  Çok eğlenip güzel yemekler yiyerek ilgili ve güler yüzlü rehberimiz Mehmet Bey'in sayesinde bilgilendik. Teşekkürler.

 • Şevket Bozkurt/6 Ekim Yunanistan Turu

  Kazasız, belasız, sağlıklı ve güzel bir seyahat geçirdik. Çok teşekkür ederim.

 • Tolga Teoman Ünal/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz oldukça bilgili ve yardımseverdi. Ziyaret edilen yerler tamamen harikaydı.

 • İlhan Sülün/28 Ekim Yunanistan Turu

  Gayet dolu dolu bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Ayrıca otobüs şoförümüz de çok dikkatli araç kullandı, sabrı için de kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Diğdem Ongan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.

 • Hatice Kader Çalık/28 Ekim Yunanistan Turu

  Muhteşem, teşekkürler.

 • Hatice Özkan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Güzel keyifliydi. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir