Anasayfa    BALTIK İNCİLERİ    8 GÜN THY İLE VİLNİUS (2) - RİGA (2) - TALLİNN (3) 3-4* OTELLER
 • BALTIK İNCİLERİ

 • LİTVANYA - LETONYA - ESTONYA - BELARUS - FİNLANDİYA

 • 8 GÜN THY İLE VİLNİUS (2) - RİGA (2) - TALLİNN (3) 3-4* OTELLER

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
13.08.2022 20.08.2022 7 Gece - 8 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
599 € 599 € 789 € 150 € 599 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL–VİLNİUS (Cumartesi, 13 Ağustos)

Siz değerli misafirlerimiz İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş Terminali Kappatur kontuarı önünde saat 06.40’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK1409 sefer sayılı uçuşu ile 08:40’da Vilnius’a hareket.Yerel saat ile 11.20’de varış.Varışımızın ardından Vilnius şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz.11 Mart 1990 yılında Sovyet’lerden bağımsızlığını kazanan ilk ülke onurunu taşıyan Litvanya’lıların soyu MÖ 2500 yıllarında bu bölgeye yerleşen Batlık halklarından gelmektedir.13. yüzyılda Litvanya Grandüklüğü kurulmasından sonra hristiyanlığı kabul etmiş, kral Jogoila Lehistan(Osmanlı Polonya’lılara Leh derdi) kraliçesi ile evlenmesi ile iki ülke kader birliğine başlamış, 1569 yılında tek bir ülkeye sonrasında 17. yüzyılın en büyük İmparatorluğuna dönüşmüş; UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde olan Vilnius şehirde görülecek yerler arasında; St. Peter ve Paul Kilisesi, Katedral Meydanı ve Vilnius Katedrali, Katedral Meydanı ve şehir surları göreceğimiz yerler arasındadır.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Trakai Turu’na katılabilirler.Trakai Litvanya’nın Güneybatısında başkent Vilnius’a 28 km uzaklıkta 38 Bin nüfuslu tarihi ve turistik bir şehirdir. Şehir Peninsula Bölgesinde Lukos (Bernardinu), Totoriškiu, Galves, Akmenos, Gilušio adlarındaki göllerle çevrilidir. Bölgede ise küçük büyük 200 göl bulunmaktadır. Trakai şehrinde mimari, tarihi ve kültürel anıtlar bulunmaktadır. Trakai kalesi Litvanya’nın en bilinen kalesidir. Kale 20 YY’da onarım geçirmiştir. Kalede tarihi filmler olduğu gibi günümüzda diğer turistik tanıtım filmleri de çekilmektedir. 1962 yılından beri de kale içinde bir müze bulunmaktadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Trakai Turu : 50 € (Kişi Başı)

2.GÜN Ι VİLNİUS (Pazar, 14 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Minsk Turu’na katılabilirler.Kutsal Ruh Katedrali, St. Peter ve Paul kilisesi, Troitskoye, Bağımsızlık Meydanı, Hükümet Binası, Krasny Roman Katolik Kilisesi ve İkinci Dünya Savaşı Kahramanları anısına yapılmış olan Zafer Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır.Tur sonrası Vilnius otelimize transfer.Geceleme otelimizde.
Minsk Turu : 80 € (Kişi Başı) Minsk şehir turuna katılacak misafirlerimizin kara sınırı giriş-çıkışı yapılacağından dolayı çok girişli (multiple) Schengen vizesine sahip olması gerekmektedir.

3.GÜN Ι VİLNIUS-RİGA (Pazartesi, 15 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması Riga’ya hareket. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz rehberimiz alternatif olarak düzenleneceği Hill of Croses Turu’na katılabilirler.Haç tepesidir ve Haçları tepede bırakma uygulamasının kesin kökeni belirsizdir,bu hac bölsesini ziyaret ettikten sonra yolumuza devam ediyoruz. Yol üzerinde yapacağımız bir diğer alternatif Rundale Sarayı turudur.Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Rundale Sarayı Turu’na katılabilirler.Rundale Sarayı, Letonya ve Avrupada ki Barok ve Rokoko Sanatının en önemli eserlerinden biridir. 1736-1740 yılları arasında ünlü İtalyan mimar Rastrelli tarafından Courland Dükü, Ernst Jonann Biron un yazlık sarayı olarak inşa edilmiştir.Turumuzun ardından yolumuza devam ediyoruz. Yaklaşık 2 saat sonra Riga’ya varıyoruz. Otelimize transfer.Geceleme otelimizde.
Hill of Crosses (Haç tepesi) Turu : 25 € (Kişi Başı)
Rundale Sarayı Turu : 60 € (Kişi Başı)

4.GÜN Ι RİGA (Salı, 16 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Riga panoramik şehir turu. Bu turumuzda görülecek yerler arasında;14. yüzyıl yapısı Riga Kalesi 1330 yılında inşa edilmiş işgalci alman töton şövalyeleri isyan ettiklerinde kaleyi yıkmışlardır.1491 yılında kale tekrar inşa edilmiş ve tamamlanması 1515 yılında son bulmuştur. İçinde iki müze ev ofis ve cumhurbaşkanı ikamet etmektedir. Riga’nın sembolüdür. St. Jacobs Kilisesi, Brotherhoods of the Blackheads Evi 1399 da Blackheads Kardeşler tarafından yaptırılan tek Rönesans binasıdır. İlginç hikayesi ile ünlü büyük ve küçük herkesin ilgisini çekmektedir. Guildhalls ile Kediler Evi, eski şehir duvarları, Dom Kilisesi, tiyatro ve Parlemento Binası görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz için rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Gauja Ulusal Parkı ve Sigulda Kalesi turuna katılabilirsiniz. Gauja Ulusal Parkı Uluslararası Doğayı Koruma Derneği listesinde yer alan Parkı geziyoruz. Letonya’nın en büyük ulusal parkı olan bu doğayı gezdikten sonra Sigulda Kalesi için yola çıkıyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Gauja Ulusal Parkı ve Sigulda kalesi turu: 50 € (Kişi Başı)

5.GÜN Ι RİGA-TALLİNN (Çarşamba, 17 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek Jurmala Turumuzu gerçekleştirilecektir. Bu turumuzda Baltık denizinin kenarında yer alan kumsalları bulunan, orman içinde ahşap evleriyle hayran kalacağınız sahil bölgesidir. Turumuzun ardından Tallinn’e doğru yola çıkıyoruz. Yolumuzun üstünde bulunan Parnu sahil kasabasında mola veriyoruz. Parnu, Estonyanın güneybatısında Parnu Nehrinin Baltık Denizine döküldüğü kıyıda bulunan yaklaşık 44 bin nüfuslu bir şehirdir. Hediyelik eşyalarınızı burda alabilirsiniz. Parnu, Estonya nın yazlık başkenti olarak biliniyor. Uzun, beyaz kumlu, güzel bir kumsala sahip ve kaplıcaları ile de ünlüdür. Molamızın ardından yola devam ediyoruz. Tallinn de vardıktan sonra otelimize gidiyoruz. Geceleme otelimizde.
Jurmala Turu:45 € (Kişi Başı)

6.GÜN Ι TALLINN (Perşembe, 18 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Tallinn panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Tallinn, Estonya nın başkenti ve ana liman kentidir.Ortaçağın en eski kentlerinden biridir.Tallinn şehir turunda eski şehir meydanı,Toonmpea Kalesi, Dome Katedrali ve Alexander Nevsky Katedrali görülecek yerler arasındadır.Panoramik şehir turunun ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Rocca Al Mare turuna katılabilirler. Burada sayısı az kalan açık hava müzelerden Rocca Al Mare’yi gezme imkânı bulacaksınız. Tur bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Rocca Al Mare Turu : 35 € (Kişi Başı)

7.GÜN Ι TALLİNN (Cuma, 19 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Helsinki Turu’na katılabilirler.Feribotla 2 saatlik yolculuğun ardından Helsinki’ye varıyoruz.Baltik Denizi, Bothnia Körfezi ve Finlandiya Körfezi ile çevrili olan Finlandiya Cumhuriyeti, Avrupanin en kuzeyinde Rusya ile İsveç arasında bulunan bir İskandinav ülkesidir.Avrupada Helsinkiden daha fazla doğaya ve denize yakın olan kent bulunmamaktadır. Helsinki doğa, deniz ve tarihin meydana getirdiği bir şehirdir.İlk olarak şehir turumuzda görülecek olan yerler arasında; Senato Meydani (Senaatintori) kentin resmi merkezidir.Lutheran Kilisesi, sert kaya içerisinde oyularak yapılmış olan kilise, Timo ve Tuomo Soumenlainen mimarları tarafından inşa edilmiştir. Finlandiyanin tas devrinden günümüze gelen tarihine taniklik eden zengin bir koleksiyona sahip olan Finlandiya Ulusal Müzesi (Kansallismuseo), Helsinki Olimpiyat Stadyum ve kentte çok sayıda bulunan müzeler panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından altı ada üzerinde inşa edilen Suomenlinna kalesine geçiyoruz. Suomenlinna kalesi, yerleşim alanı olarak kullanılan bir deniz hisarıdır. UNESCO Dünya Miraslarından biri olan hisar, bünyesinde barındırdığı lokalleri, doğal atmosferi ve piknik alanlarıyla Helsinki nin görülmesi gereken başlıca yerlerindendir. Turumuzun ardından feribotla Tallinn’e geçiyoruz. Otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Helsinki Turu : 130 €

8.GÜN Ι TALLİNN-İSTANBUL (Cumartesi, 20 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve havalimanına transfer. Türk havayollarının TK 1424 tarifeli seferi ile 12:40 da İstanbul’a hareket.16:00 ’da İstanbul’a varış ve kappatur hizmetlerinin sonu.

ALTERNATİF TURLAR

KAYIT ESNASINDA 8 ALTERNATİF TUR %25 İNDİRİMLİ PROGRAMDAKİ 8 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA %25 İNDİRİMLİ ALABİLİRLER. 475 € YERİNE 355 € 1.Trakai Turu: 50 € 2.Minsk Turu: 80 € 3.Hill of Crosses (Haç tepesi) Turu: 25 € 4.Rundale Sarayı Turu: 60 € 5.Gauja Ulusal Parkı ve Sigulda kalesi turu: 50 € 6.Jurmala Turu:45 € 7.Rocca Al Mare Turu: 35 € 8.Helsinki Turu: 130 € Tur öncesi kayıt esnasında bu paket dışında turlar seçilerek alınamaz.

İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMAYIN!

2. turunu alana + % 5 indirim, 3. turunu alana + % 10 indirim (2022 yılı içerisinde 2. ve 3. turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar) Arkadaşını getirene + % 5 indirim (2022 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. turda sadece paket tur fiyatı üzerinden + %5 indirim sağlar) ***indirimler alan vergisi hariç fiyattan hesaplanır.***

PAKET TUR BROŞÜR NOTLARI

1. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. 2. Kappatur, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir. 3. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappatur sorumlu değildir. 4. Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. 5. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappatur sorumlu tutulamaz. 6. Kappatur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. 7. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün / günler gerçekleştirilebilir. 8. Kappatur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 9. Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 10. Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. 11. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 12. Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 13. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. 14. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Kappatur sorumlu tutulamaz. 15. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir. 16. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave açılan-kapanan ek yataktır. 17. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 18. Kappatur konsoloslukla misafirlerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappatur'dan tazminat hakkı yoktur. 19. Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Kappatur kesinlikle sorumlu değildir. 20. Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı, reçel, kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. 21. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden en az 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-İSTANBUL HAVALİMANI’NDAN TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL - VİLNİUS / TALLİNN - İSTANBUL UÇAK BİLETİ -HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €) -ZORUNLU SİGORTA (15 €) (İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE İPTAL İADESİ YOKTUR). -SEÇİLEN KATEGORİLERDEKİ OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMASI -ALAN-OTEL-ALAN VE ŞEHİRLER ARAS TRANSFERLER -VİLNİUS, RİGA, TALLİN PANORAMİK ŞEHİR TURLARI -PROFESYONEL KAPPATUR REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-SCHENGEN VİZE ÜCRETİ VE HİZMET BEDELİ (140 €) (MİNSK ŞEHİR TURUNA KATILACAK MİSAFİRLERİMİZİN KARA SINIRI GİRİŞ - ÇIKIŞI YAPILACAĞINDAN DOLAYI ÇOK GİRİŞLİ (MULTİPLE) SCHENGEN VİZESİNE SAHİP OLMASI GEREKMEKTEDİR). -YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) (150 TL) -PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR -KİŞİSEL HARCAMALAR -ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 €) (İSTEĞE BAĞLI) -YEREL OTERİTELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGİLERİ GECELİK 3-4 EURO (SADECE GEREKLİ OLAN OTELLERDE PASAPORT İBRAZI İLE ŞAHSİ VERGİ MAKBUZU ALINARAK DİREKT OTELE ÖDENİR) -MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞLERİ -İÇ HAT BAĞLANTI ANKARA, İZMİR VE ANTALYA 70 € / DİĞER ŞEHİRLER 100€ / KIBRIS 100 € KİŞİ BAŞIDIR. -ERİS GARANTİSİ (ERKEN REZERVASYON İPTAL SİGORTASI)(30 €) (İSTEĞE BAĞLI)(KAPPA TUR GÜVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKÂNI SUNAR. VİZE ÜCRETİ ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ) -30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €) -COVİD-19 SİGORTASI (15 €)

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 5.552,73 3.737,76
Toplam Tutar : 11.105,46 11.213,28
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 5.552,73 3.737,76
Toplam Tutar : 11.105,46 11.213,28
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 5.552,73 3.737,76
Toplam Tutar : 11.105,46 11.213,28
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 5.552,73 3.737,76
Toplam Tutar : 11.105,46 11.213,28
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Betül Yıldırır/6 Ekim Yunanistan Turu

  Her şey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler.

 • Çiğdem Akbaş Ilgaz/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey Yunanistan'ın tamamına hakim, çok bilgili, hoşgörülü ve profesyonel bir rehberdi. Fiyat performans açısından son derece başarılı bir tatil oldu.

 • Sibel Yıldırım/6 Ekim Yunanistan Turu

  Çok eğlenip güzel yemekler yiyerek ilgili ve güler yüzlü rehberimiz Mehmet Bey'in sayesinde bilgilendik. Teşekkürler.

 • Şevket Bozkurt/6 Ekim Yunanistan Turu

  Kazasız, belasız, sağlıklı ve güzel bir seyahat geçirdik. Çok teşekkür ederim.

 • Tolga Teoman Ünal/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz oldukça bilgili ve yardımseverdi. Ziyaret edilen yerler tamamen harikaydı.

 • İlhan Sülün/28 Ekim Yunanistan Turu

  Gayet dolu dolu bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Ayrıca otobüs şoförümüz de çok dikkatli araç kullandı, sabrı için de kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Diğdem Ongan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.

 • Hatice Kader Çalık/28 Ekim Yunanistan Turu

  Muhteşem, teşekkürler.

 • Hatice Özkan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Güzel keyifliydi. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir