Anasayfa    Nevşehir Otelleri    Grand Uçhisar Otel

Grand Uçhisar Otel İyi 7,3

Yukarı Mah. Atatürk Bulvarı No:40 ÜÇHİSAR, Üçhisar, Nevşehir

Oda Seçenekleri
Yenileniyor...

Bu kriterlerde oda bulunamadı.

Otel Hizmetleri
  • Fotoğraf Servisi   (ücretli)
  • Havaalanı Transferi   (ücretli)
Otel Özellikleri
  • Emanet Kasa
  • İnternet Bağlantısı
  • Restoran
  • Toplantı Salonu
Otel Konum

Uçhisar kalesi, Güvercinlik vadisi ve Tığraz kalesine yürüme mesafesinde olan otelimiz Karanlık Kilise ve Göreme Açık Hava Müzesine 3,8 km uzaklıktadır.

Genel Bilgiler

Geniş terasımız sayesinde sabah uçan sıcak hava balonlarını izleyebilir, akşam günbatımının eşsiz güzelliğini kahve ikramımızla taçlandırabilirsiniz.

Zengin sabah kahvaltı konseptindeki otelimizde, sınırsız wifi ve 24 saat açık resepsiyon hizmetimizle, günün her saati sıcakkanlı çalışanlarımızla size aile ortamını sunmaktayız.

Konaklamanız süresince çeşitli tur, gezi gibi aktiviteler konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.

Kayseri ve Nevşehir havaalanına ücretli havaalanı servis hizmetimiz mevcuttur.

Genel Uyarılar

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.

Kampanyaları Bildir