Anasayfa    K-BASKLAR-GUNEY FRANSA    PGS HAVA YOLLARI İLE BASKLAR & GÜNEY FRANSA MAD MRS 3*4* OTELLER
 • K-BASKLAR-GUNEY FRANSA

 • BASKLAR -GUNEY FRANSA

 • PGS HAVA YOLLARI İLE BASKLAR & GÜNEY FRANSA MAD MRS 3*4* OTELLER

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
02.10.2020 09.10.2020 7 Gece - 8 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
499 € 499 € 719 € 150 € 499 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - MADRİD (Cuma, 2 Ekim)

Siz değerli misafirlerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus kontuarı önünde saat 08:00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yollarının PC 1099 sayılı tarifeli seferi ile saat 10:50’de Madrid’e hareket. Yerel saat ile 13:35’te varış. Varışımızın ardından şehir turuna başlıyoruz. Panoramik şehir turumuz sırasında, Plaza mayor adı verilen büyük meydan ile başlıyoruz. Bu meydanda 136 bina ve avluya açılan 437 balkon bulunmaktadır. Zamanında bu balkonlardan boğa güreşleri ve engizisyonun yaktığı insanlar izlenmiştir. Şehrin kalbi Puerta Del Sol, Plaza mayor adı verilen büyük meydan, Kraliyet Sarayı’nın halka sesleniş yeri Plaza De Orient, Şehir’in ne kadar zengin olduğunu göstermek maksadıyla giriş kapısı olarak yapılmış Alcala Kapısı, galerili damları ile göz dolduran Gran Via, Plaza Colon, Cibeles Meydanı Ve Çeşmesi ile Cervantes Anıtı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Madrid’de ki otelimize varış ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

2.GÜN Ι MADRİD - BİLBAO (Cumartesi, 3 Ekim)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Bilbao’ya hareket.Dileyen misafirler yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek olan Burgos Turu’nakatılabilirler.Burgos’a varışımızın ardından şehir turuna başlıyoruz. Kastilya bölgesinin eski başkenti ve UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan katedrali ile ünlü Burgos şehir turumuzun ardından Bask Bölgesi’nin baş şehri olan Bilbao’ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımızı takiben şehir turu. Şehir turumuzda Hükümet Konağı ,Belediye Binası ,Bilbao Güzel Sanatlar Müzesi, San Anton Kilisesi, Santiago Katedrali ve Guggenheim Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde. Burgos Turu : 35 € ( Kişi Başı )

3.GÜN Ι BİLBAO - BORDEAUX (Pazar, 4 Ekim)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Bordeaux’a hareket. Dileyen misafirler yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Biarritz & San Sebastian turuna katılabilirler. Turumuzda Fransa’nın en ünlü sörf merkezlerinden biri olan ve Napolyon’un eşi için yaptırdığı yazlık saray sayesinde o dönemin en gözde tatil kenti haline gelen Bask usulü üçgen çatılı evleri , art deco villaları ve tarihi yapıları ile Biarritz kasabasını ziyaret edeceğiz. Biarritz şehir turumuzun ardından Bask bölgesinin en ünlü şehri olan San Sebastian’a hareket ediyoruz. Varışımızı takiben Panaromik şehir turu. Turumuzda Concha Plajı , Belediye Sarayı , San Sebastian film festivaline ev sahipliği yapan Kursaal Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Bordeaux’a hareket. Bordeaux’a varış ve panoramik şehir turu. Turumuzda Rohan Sarayı , St.Andre Katedrali , Büyük Saat Kulesi ,Goranne Nehri, Pierre Köprüsü , Borsa Meydanı , Akitanya Müzesi ve St. Michel Bazilikası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde. Biarritz & San Sebastian Turu : 50 € ( Kişi Başı )

4.GÜN Ι BORDEAUX (Pazartesi, 5 Ekim)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek düzenlenecek St. Emillion Cognac Turuna katılabilirler.Turumuzda UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan ve üzüm bağları ile çevrili bir Ortaçağ kasabası olan St. Emillion kasabasını ziyaret edeceğiz. Bu sevimli kasabanın dar sokaklarını keşfedecek ve organik şarap üretimi ile ilgili bilgi alacak ve arzu eden misafirlerimizle birlikte bölgede üretilen “ Grand Cru” kalitesindeki en seçkin şaraplardan tatma imkanına sahip olacağız. Şarap tadımının ardından I. François’in doğum yeri olan ve konyak içkisinin adını aldığı bu şehire varışımızı takiben şehir turuna başlıyoruz. Turumuza Saint-Leger Kilisesi, Cognac parkları, Saint-Jacques kapısı, François Meydanı ve Cognac kalesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer.Geceleme otelimizde. St. Emillion & Cognac Turu: 75 € ( Kişi Başı )

5.GÜN Ι BORDEAUX - TOULOUSE (Salı, 6 Ekim)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Toulouse’a hareket. Toulouse’a varışımızı takiben panoramik şehir turu. Şehir turumuzda Capitole Meydanı’ndan yürüyerek şehrin enfes sokaklarını ve yapılarını keşfedeceğiz. Dünyanın en büyük Roman stilinde inşa edilmiş kapısı ile Saint Sernin Bazilikası , 14.yüzyıla ait güney bölgenin en güzel örneklerinden biri olan Jacobins Manastırı ,Belediye Binası Capitole , 16.yüzyılda inşa edilmiş Dor , İyon ve Korent stillerinin en zarif örneklerinden olan Bernuy görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Albi turuna katılabilirler.Bu turumuzda Fransa’nın Pireneler Bölgesi’nin en meşhur kasabası olan Albi’yi görme fırsatı bulacağız. Turumuzun ilk durağı olan Albi, 1209 yılında başlatılan Albigeois Haçlı seferleri'nin sonucu ağır hasar gördü. Albigeois Haçlı seferlerinden sonra siyasî ve kültürel açıdan Kuzey Fransa'nın ve dinî açıdan Katolik Kilisesi'nin egemenliği altına girdi. Burada yapacağımız şehir turunda Sainte-Cecile Katedrali, isimini Paris’in düşman işgalinden kurtulduğu günden alan 22 Ağustos 1944 Köprüsü, Pont Vieux (Eski köprü) ve Papaz Bernard de Castanet tarafından inşa edilen Berbie Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize hareket. Geceleme otelimizde. Albi Turu : 25 € ( Kişi Başı )

6.GÜN Ι TOULOUSE - MARSİLYA (Çarşamba, 7 Ekim)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Marsilya’ya hareket. Dileyen misafirler yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Carcassone turuna katılabilirler.Tarihi milattan önce 6.yy’a kadar uzanan bu şehirde yapacağımız gezintisi esnasında kendiniz adeta Orta Çağ’a yolculuk yapmış gibi hissedeceksiniz. Günümüze ulaşmış en muhteşem kale şehirlerinden biri olan Carcassone 1997 yılında onarılarak UNESCO Dünya Mirasları listesine eklendi. Gezimiz sonrasında Marsilya’ya devam ediyoruz. Varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda, 19.yy. kalma Notre Dame de la Gadre Bazilikası ve Eski Liman görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde. Carcassone Turu : 25 € ( Kişi Başı )

7.GÜN Ι MARSİLYA (Perşembe, 8 Ekim)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Aix en Provence & Avignon & Arles turuna katilabilirler.Bir dönem Papalığa ev sahibi olan ve Rhoine Nehri’nin kıyısında yer alan Avignon’da; Papalık sarayı, ünlü Avignon köprüsü ve şehrin dar sokaklarını gezeceğiz. Turumuzun ardından ünlü ressam Van Gogh’a ilham kaynağı olan ve “Sarı Ev, Arles’deki Yatak Odası, Köprü, La Crau’da Hasat, Ayçiçekleri, Zambaklar” gibi eşsiz güzellikteki toblolarını yaptığı Arles’i geziyoruz. Çeşmeleri, lavanta tarlaları ve güzel sanatlara düşkünlüğü ile bilinen Fransanın en pahalı evlerinin bulunduğu bu kenti sakın kaçırmayın. Paul Cézanne’ın memleketi olması ile tanınan ve küçük bir kent olmasına rağmen, 4 üniversitesi ile ilgi çeken Aix en Provence’da Lavanta sabunları almayı unutmayın.Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde. Aix en Provence & Avignon & Arles Turu : 65 € ( Kişi Başı )

8.GÜN Ι MARSİLYA - İSTANBUL (Cuma, 9 Ekim)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından uçuş saatine bağlı olarak rehberin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Pegasus Hava Yollarının PC 1126 sefer sayılı uçağı ile saat 15:50’de İstanbul’a uçuş ve 19:55’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

***

INDIRIM FIRSATLARINI KACIRMAYIN !
2. turunu alana + % 5 indirim , 3. Turunu alana + % 10 indirim
(2020 yılı içerisinde 2. ve 3. Turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)
Arkadaşını getirene + % 5 indirim.
(2020 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. Turda sadece paket tur fiyatı üzerinden+ %5 indirim sağlar.***İndirimler alan vergisi hariç fiyattan hesaplanır.***

PAKET TUR BROSÜRÜ NOTLAR

- Yurtdisi gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olmasi mecburidir. 10 yildan eski pasaportlar yurtdisina yapilan seyahatlerde geçerli degildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasinda araci konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçus öncesinde saatler degisebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafindan merkez ofis aranarak yazili teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçus saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat baglanti uçus ulasimlarinda yasanan degisikliklerden Kappa tur sorumlu degildir.
- Tur programinda belirtilen tur güzergâhi örnek güzergâh olup tur parkurunda degisiklik olabilir.
- Uçagin inecegi sehir farklilik gösterebilir. Havayolu sirketleri tarafindan yapilabilecek saat degisiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz.
- Kappa tur, gerekli gördügü durumlarda, tur güzergâhini içerigi ayni kalmak kosuluyla degistirme hakkini sakli tutar.
- Sehir tanitim turlari sehre varis saatine göre bir sonraki gün/günler gerçeklestirilebilir.
- Kappa tur, yildiz kategorisi ayni kalmak kaydiyla otel isimlerini degistirme hakkini sakli tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yildiz kategorisi ve mesafe olarak örnek teskil etmek için yazilmistir. Belirtilen isimli otelde konaklama yapilacagi anlamina gelmez.
- Bu paket turda minimum katilimci sayisi her otel kategorisi için 40 kisidir. Paket tura katilacak kisi sayisinin yeterli olmamasi durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kisinin katilimi oldugu taktirde gerçeklesir. Katilmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayi belirtilen gün/ günler disinda baska bir gün yapilabilir.
- Yerel otoriteler tarafindan gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapilmaz. Alternatif turlar minimum 20 kisilik katilim oldugu takdirde gerçeklestirilebilir, daha az katilim oldugu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar degistirilerek gerçeklestirilebilir. Bu gezi ya da turlarin yapilamamasindan KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
- Müze ve ören yerleri girisleri ücreti fiyatlara dâhil degildir.
- 3 kisilik odalarda ilave yatak uygulamasi olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acilan kapanan ek yataktir.
- Çocuk indirimi sadece 2 yetiskin yaninda kalan belirli yas grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
- Kappa Tur konsoloslukla müsterilerimiz arasinda sadece araci konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmamasi, yetismemesi ve / veya vizede yanlisliklar olusmasi halinde hiçbir sorumlulugu olmayip yolcunun hiçbir sekilde Kappa tur dan tazminat hakki yoktur.
- Vizenin gidilecek tura ilk giris yapilan ülkeden veya en fazla konaklama yapilacak ülkeden alinmasi gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giris yaptirmamasindan kappatur kesinlikle sorumlu degildir.
- Otellerde alinan kahvalti standardi Continental kahvalti olup tereyagi reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltilari otellerde ayri salonlarda alinip münferit yolcu kahvaltilarindan farklidir.
- Vize basvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceginiz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazili onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
TUR BROSÜRÜNÜ SAHSIM VE BERABERIMDEKI TÜM KATILIMCILAR ADINA OKUDUM ANLADIM TESLIM ALDIM
ISIM SOYISIM IMZA :

ÜCRETE DAHIL SERVISLER

-PEGASUS HAVA YOLLARI TARIFELI SEFERI ILE ISTANBUL (SAW) – MADRID (MAD) / MARSILYA (MRS) - ISTANBUL (SAW) ARASI EKONOMI SINIFI UÇAK BILETLERI
-HAVALIMANI VERGILERI (150 EUR)
-ZORUNLU SIGORTA (15 EUR)
-3* VE 4* OTEL KATEGORISINDE 7 GECE KAHVALTI DÂHIL KONAKLAMALAR
-HAVALIMANI-OTEL-HAVALIMANI VE
-SEHIRLERARASI TRANSFERLER
-PANORAMIK MADRID, BILBAO, BORDEAUX, TOULOUSE VE MARSILYA SEHIR TURLARI
-PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLIK HIZMETLERI
-SEHIR VERGILERI

ÜCRETE DAHIL OLMAYAN SERVISLER

-SCHENGEN VIZE UCRETI VE HIZMET BEDELI 120 €(ISTEGE BAGLI)
-YURT DISI ÇIKIS HARCI BEDELI 50 TL (SADECE BANKAYA VEYA HAVALIMANI VERGI OFISINE ODENIR)
-PROGRAMDA BELIRTILMEYEN TÜM GEZI VE TURLAR,
-SAHSI HARCAMALAR
-SÖFÖR BAHSISLERI(KISI BASI 5 €) (ISTEGE BAGLI)
-PROGRAMDA BELIRTILEN ALTERNATIF TURLAR (ISTEGE BAGLI)
-MÜZE VE ÖREN YERLERI GIRIS ÜCRETLERI (ISTEGE BAGLI)
-30.000 € TEMINATLI SEYAHAT SIGORTASI ( 15 EUR ) (ISTEGE BAGLI)
-ANKARA-IZMIR IÇ HAT BAGLANTI 100 € DIGER ILLER 100 € KIBRIS 100 €(ISTEGE BAGLI)
-ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (ISTEGE BAGLI)(30 €)(KAPPA TUR GUVENCESI ALTINDA TUR HAREKETINE 15 GÜN KALAYA KADAR KOSULSUZ SARTSIZ TURU IPTAL ETME IMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAGLIK SIGORTASI VE ERIS ÜCRETI IADE EDILMEZ.

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.302,59 1.549,96
Toplam Tutar : 4.605,17 4.649,88
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.302,59 1.549,96
Toplam Tutar : 4.605,17 4.649,88
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.302,59 1.549,96
Toplam Tutar : 4.605,17 4.649,88
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.302,59 1.549,96
Toplam Tutar : 4.605,17 4.649,88
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.302,59 1.549,96
Toplam Tutar : 4.605,17 4.649,88
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Erdoğan KONCA /İTALYA TURU

  KOVİD 19 virüs yüzünden iptal ettiğim İTALYA turu tüm ödeme miktarımı sorunsuz, kesintisiz ve kısa sürede yaptığınız için teşekkürlerimi sunarım. Dünya bu beladan kurtulduğu zaman turumu özellikle şirketiniz tarafından yapacağımı bildirim. Saygılarımla.

 • SİR ALBERT/Baştan Başa Yunanistan

  Yunanistan turumuzda harika vakitler geçirdik. Hele bir Mariza Hanım var aman Tanrım rehber değil kaşif gibi donanımlı eğitimli alçak gönüllü çok bilgili. ALPER diye bir çocuk var bizi güldü geçirdi harika vakitler geçirdik. Kaptan Tahir Bey de çok donanımlı ve kültürlü biriydi.

 • Bülent Bingöl/Teşekkür

  22.01-26.01/2019 Baştan başa yunanistan turunuza katıldım. Rehberimiz Mariza hanım. Ören yerleri ve şehirlerin ekonomik sosyal kültürel ve tarihi olarak fazlası ile bizleri bilgilendirdi. Güler yüzlü ve candan davranışı için kendilerine teşekkür etmek isterim. Ayrıca kaptanımız Tahir beyin yol bilgisi dikkati ve sağ salim yunanistana götürüp getirdiği, tüm yorgunluğuna rağmen valizlerimizin taşınmasına dahi yardım etti. Rehberimiz ve kaptanımıza teşekkerlerimi iletiyorum. Kappa tur’da rezervasyondan itibaren arayan bilgilendiren personelinize teşekkerlerimi sunarım. Sadece ufak bir eleştirim olucak Atina daki otel seçimi daha iyi olabilirdi. Teşekkürler

 • Eren Kayar/BÜYÜK İSPANYA TURU

  29 Aralık 2019- 5 Ocak 2020 tarihli Büyük İspanya Endülüs turuna eşimle katıldık. Çok uzun bir tur. Ama rehberimiz Cem Önder sayesinde hiç yorulmadan her tür güçlüğü aştık. Kendisine, kaptanlara ve KAPPA tura teşekkür ediyoruz.

 • Ruhi B./İspanya TuruTeşekkür

  Kappa Turun 29 aralık 2019 ile 05.ocak 2020 tarihleri arasında ki İspanya turuna eşim ile birlikte katıldık.Geziye başlamadan önce duyduğumuz tedirginlik daha Sabiha Gökçen havalimanında rehberimiz Cem Önder bey ile tanışmamız ile sona erdi.Kappa Tur'a teşekkür ederiz. Çok güzel dopdolu bir hafta geçirdik. Rehberimiz Cem beyin tarih bölümü mezunu olması,tüm gezi boyunca bıkmadan usanmadan sorularımıza cevap vermesi,gezdiğimiz her yerin tarihini,en ince ayrıntısına kadar anlatması,her birimiz ile ayrı ayrı ilgilenmesi gezimizi çok güzelleştirdi. Durduğumuz her bir bölgede en ucuz ama en kaliteli restaurantlara,en ucuz alışveriş noktalarına bizleri götürdü.Yolculuk sırasında göreceğimiz her yerin tarihini en detaylı şekilde anlattı.Rehberliğin ötesinde tüm tura katılanlar ile çok güzel bir dostluk kurdu. Kappa Tur böyle bir rehbere sahip olduğu için çok şanslı. Ayrıca bizi hiç tedirgin etmeden,Tur otobüsümüz kullanan Mehmet bey'e ve Hüseyin bey'e çok teşekkür ederim.Her zaman çok dakik,ve hep olmaları gereken yerlerde bizi beklediler. Tüm İspanya'yı GPS kullanmadan sokak sokak bilmeleri inanılmazdı. Rehberimiz Cem Önder'in olacağı turlara kesinlikle yine katılacağız. Çok teşekkürler hepinize

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir