Anasayfa    RUSYA    SÖMESTRE DÖNEMİ PGS İLE ST.PETERSBURG(3)-MOSKOVA(2) 4* OTELLER
 • RUSYA

 • ST.PETERSBURG MOSKOVA

 • SÖMESTRE DÖNEMİ PGS İLE ST.PETERSBURG(3)-MOSKOVA(2) 4* OTELLER

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
27.01.2022 01.02.2022 5 Gece - 6 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
479 € 479 € 629 € 200 € 469 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL-ST.PETERSBURG (Perşembe, 27 Ocak)

06:30 İstanbul Sabiha Gokcen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Havayolları kontuarından bagaj, bilet ve biniş işlemleri.
09:45 PC 396 sefer sayılı uçak ile St.Petersburg'a hareket.
13:25 Yerel saat ile St.Petersburg'a varış.

St.Petersburg'a varış ve havalimanında karşılanmanın ardından özel aracımızla panoramik St.Petersburg şehir turuna başlıyoruz. Sehir turunda Nevsky Caddesi, Puşkin Anıtı, Avrora Gemisi, Hermitage Müzesi, Moskovskay Caddesi, Kazan Katedrali, Kanlı Kilise ve Saray Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitiminde otelimize transfer ve serbest zaman.

2.GÜN Ι ST.PETERSBURG (Cuma, 28 Ocak)

Otelde Kahvaltı (Açık büfe)
Ekstra Hermitage müzesi turu (Ulaşım + rehberlik)

Hermitage Müzesi Turu : Çarlık dönemine ait yaklaşık 4 milyon eseri barından ve Neva Nehri yanında bulunan Dünya'nın ve Rusya'nın en büyük müzelerinden Hermitage Müzesi, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinnes Rekorlar Kitabı'na girmiştir. Kokartlı lokal rehberimiz tarafından geniş bilgilendirme yapılacaktır. Turmuz öğleden sonra rehber eşliğinde Nevsky caddesinde yürüyüş ile bitecektir. Alış veriş yapabilir, hoşça vakit geçirebilirsiniz. Tur bitimi otelimize dönüş, dinlenmek için serbest zaman.

Ekstra Hermitage müzesi turu (Ulaşım + rehberlik) 40 € (Kişi Başı)

Yılbaşı gecesi için akşam rehberimizin alternatifli tavsiyelerini alabilirsiniz

3.GÜN Ι ST.PETERSBURG (Cumartesi, 29 Ocak)

Otelde Kahvaltı (Açık büfe)
Ekstra Puskin Çar Kasabasi ve Petergoff Sarayi turu (Ulaşım + rehberlik)

Pushkin Kasabasi ve Petergoff Sarayi turu : Çarlık dönemi aristokrasinin Çar ailesi ile buluştuğu bu ünlü kasabada şair Puşkin`in eğitim gördüğü okul da yer alıyor. Petergoff Sarayı, Finlandiya Körfezi'nde bulunan ve Petro'nun planlarını kendi çizdikten sonra İtalyan mimar Rastrelli'ye inşa ettirdiği yazlık saraydır. Paris'teki Versailles'a rakip binası, 150 anıtsal çeşme ve 4 şelalenin süslediği bahçeleri ile muhteşem bir saray kompleksidir. II. Dünya Savaşı sırasında büyük zarar görmesine rağmen tüm ihtişamıyla ilk mimarisine sadık kalınarak restore edilmiştir. Bol bol fotoğraf çekeceğiniz turumuzdan sonra akşam üstü otelimize dönüş, dinlenmek için serbest zaman.

Ekstra Puskin Çar Kasabası ve Petergoff Sarayı turu (Ulaşım + rehberlik) 80 € (Kişi Başı)

4.GÜN Ι ST.PETERSBURG- MOSKOVA (Pazar, 30 Ocak)

Otelde Kahvaltı (Açık büfe)
St.Petersburg - Moskova arası hızlı tren ile yolculuk (4 saat)
Moskova'ya varış.
Ekstra Rus Gecesi turu (Ulaşım + rehberlik + akşam yemeği (içecekler hariç)

Moskova'ya varış ve tren garında karşılanmanın ardından özel aracımızla panoramik Moskova şehir turuna başlıyoruz. Şehir turunda Siyasi ve toplumsal çalkantılara sahne olmuş tarihi merkez Kızıl Meydan, burada yer alan soğan şeklindeki çok renkli kubbesi ile ilginç St. Basil Katedrali, Kremlin Saray Meydani, Bolşoy Tiyatrosu, Tverskaya Caddesi, Gorki Parkı, Novadieviçe Manastrı, Kuğu Gölü, Luzniki Stadyumu, Lenin Tepesi ve son olarak Moskova Üniversitesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitiminde otelimize transfer ve dinlenmek için serbest zaman…

Rus Gecesi Turu: Geleneksel Rus dansları, müzik ve kabare gösterileri eşliğinde unutulmaz bir aksam yemeği sizeleri bekliyor.
Ekstra Rus Gecesi Turu: 65 € (Kişi Başı)

5.GÜN Ι MOSKOVA (Pazartesi, 31 Ocak)

Otelde Kahvaltı (Açık büfe)
Ekstra Moskova Şaheserleri turu (Ulaşım+ rehberlik)

Moskova Şaheserleri turu : Turumuz ünlü şairimiz Nazım Hikmet'in mezarını ziyaret ederek başlıyor, Rusya'nın en önemli manastırlarından olan ve 1524 yılında kurulmuş olan Novodeci Manastırı ayni zamanda harika bir botanik bahçe içinde yer almaktadır. Rus tarihinde yer edinmiş önemli insanların mezarlarını 'da görebilmenize imkan verir. Ardından Stalin tarafından 1931'de başlatılan Moskova Metrosunda birkaç durak giderek deneyimleme sansını bulacağız. Dünya'nın en güzel dekore edilmiş metrosu olarak kabul edilen ve her gün milyonlarca insanın taşındığı bu sanat harikası metro sizi de kendisine hayran bırakacaktır. Metro sonrası şehrin tam ortasından gecen ve bir ucundan diğer ucuna uzanan Arbat Caddesine çıkacağız. Burada mağazaların rengarenk vitrinlerini gezebilir, Rus ve dünya mutfaklarının en güzel örneklerini tadabilir, Paris'i aratmayan şık kafelerde oturabilir, keyifle etrafı ve bu güzel caddeyi anılarınıza kaydedebilirsiniz. Sokak Ressamlarından kendi portrenizi yaptırmayı unutmamanızı tavsiye ederiz. Rehberimizle birlikte Arbat'ın tarihine yakından bakıp, yürüyüş yapacağız. Tur bitimi otelimize dönüş, dinlenmek için serbest zaman. Akşam rehberimizin alternatifli tavsiyelerini alabilirsiniz.

Ekstra Moskova Şaheserleri turu (Ulaşım+ rehberlik) 40 € (Kişi Başı)

6.GÜN Ι MOSKOVA - İSTANBUL (Salı, 1 Şubat)

06:30 Kahvaltı başlangıcı (Açık büfe)
11:30 Moskova havalimanına transfer
15:35 Pegasus Havayollarına ait PC 387 sefer sayılı uçuş ile İstanbul'a hareket
18:40 Yerel saat ile İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Önemli Bilgiler

Rusya korona giriş kurallarına göre misafirlerin gidişten 72 saat öncesine kadar negatif PCR testi almaları gerekmektedir.

PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir.
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz.
- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.
- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur.
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-PEGASUS HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL- ST.PETERSBURG (LED)// MOSKOVA (DME)-İSTANBUL EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
-HAVALİMANI VERGİLERİ (150 € )
-ZORUNLU SİGORTA (15 € )( İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE İPTAL İADESİ YOKTUR.)
-4* OTELLERDE ST.PETERSBURG 3 GECE VE MOSKOVA 2 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMALAR
-HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ
-ST.PETERBURG - MOSKOVA ARASI HIZLI TRENDE EKONOMİ SINIF BİLET
-TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-RUSYA VİZESİ KİŞİ BAŞI (150 EURO)
-SAĞLIK SİGORTASI 30000 € TEMINATLI (15 €) (Isteğe bağlı)
-YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ (50 TL)
-COVİD-19 SİGORTASI ( 15 € )
-COVİD-19 PCR TESTİ
-HER TÜRLÜ OTEL EKSTRALARI VE KİŞİSEL HARCAMALAR
-OPSİYONEL TURLAR
-MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
-TÜM ÖĞLE/AKŞAM YEMEKLERİ VE İÇECEKLER

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 3.823,62 2.573,83
Toplam Tutar : 7.647,24 7.721,48
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 3.823,62 2.573,83
Toplam Tutar : 7.647,24 7.721,48
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 3.823,62 2.573,83
Toplam Tutar : 7.647,24 7.721,48
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Betül Yıldırır/6 Ekim Yunanistan Turu

  Her şey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler.

 • Çiğdem Akbaş Ilgaz/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey Yunanistan'ın tamamına hakim, çok bilgili, hoşgörülü ve profesyonel bir rehberdi. Fiyat performans açısından son derece başarılı bir tatil oldu.

 • Sibel Yıldırım/6 Ekim Yunanistan Turu

  Çok eğlenip güzel yemekler yiyerek ilgili ve güler yüzlü rehberimiz Mehmet Bey'in sayesinde bilgilendik. Teşekkürler.

 • Şevket Bozkurt/6 Ekim Yunanistan Turu

  Kazasız, belasız, sağlıklı ve güzel bir seyahat geçirdik. Çok teşekkür ederim.

 • Tolga Teoman Ünal/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz oldukça bilgili ve yardımseverdi. Ziyaret edilen yerler tamamen harikaydı.

 • İlhan Sülün/28 Ekim Yunanistan Turu

  Gayet dolu dolu bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Ayrıca otobüs şoförümüz de çok dikkatli araç kullandı, sabrı için de kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Diğdem Ongan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.

 • Hatice Kader Çalık/28 Ekim Yunanistan Turu

  Muhteşem, teşekkürler.

 • Hatice Özkan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Güzel keyifliydi. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir