Anasayfa    K-AMERİKA-MEKSİKA    THY İLE 8 GECE 10 GÜN 3* VE 4* OTELLER AMERİKA&MEKSİKA TURU
 • K-AMERİKA-MEKSİKA

 • MİAMİ-TULUM-CANCUN

 • THY İLE 8 GECE 10 GÜN 3* VE 4* OTELLER AMERİKA&MEKSİKA TURU

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
12.11.2021 21.11.2021 9 Gece - 10 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
1699 $ 1299 $ 2098 $ 799 $ 1299 $
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - MİAMİ (Cuma, 12 Kasım)

Siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Kappatur kontuarında 00:00'da buluşma ve Türk Havayolları'nın TK157 sefer sayılı uçağı ile 02:30'da Miami'ye hareket. Yaklaşık 12 saatlik uçuşumuzun ardından yerel saat ile 06:50'de Miami MIA havalimanına varış ve alanda bizleri bekleyen otobüsümüz ile Miami otelimize transfer. Geceleme otelimizde

2.GÜN Ι MİAMİ (Cumartesi, 13 Kasım)

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Miami Şehir Turu ve Yıldızlar Adası Turu'na katılabilirler.Bu tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu ve vatan hasreti çektikleri için oluşturdukları büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler. Turdan sonra alışveriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Yıldızlar Adası turumuzda dünyanın en ünlü sanatçılarının ya da zenginlerinin muhteşem evlerini ve malikanelerini tekne ile görecek, milyonlarca dolarlık bu teknoloji ve mimari harikası evlere hayran kalacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde.Gece dileyen misafirlerimiz Miami'nin en gözde restoranlarının birinde akşam yemeği ve akabinde Versace Köşkü'nden başlayacak olan South Beach yürüyüş turna katılabilirler.. Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Miami Şehir Turu ve Yıldızlar Adası Turu : 90 $ (Kişi Başı)
South Beach Yürüyüş Turu : 30 $ (Kişi Başı)

3.GÜN Ι MİAMİ (Pazar, 14 Kasım)

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve
özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Key West Turu'na katılabilirler. Key West Florida Keys ada grubunun en ucunda bulunur.Bu adaları birbirine bağlayan köprülerden geçerken okyanusun keyfini çıkartacak ve birbirinden güzel fotoğraflar çekme fırsatınız olacak.Southernmost point, ünlü yazar Ernest Hemingway'in evi, eski başkanlardan Harry S. Truman'ın evi çok bar ve restaurantların bulunduğu caddesi göreceğimiz yerler arasındadır.Meşhur Misket limonlu Amerikan kökenli 'Key Lime Pie' turtaları tadabileceksiniz.Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Key West Turu :120 $ (Kişi Başı)

4.GÜN Ι MİAMİ -TULUM (Pazartesi, 15 Kasım)

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Sawgrass Mills Outlet Turu'na katılabilirler.Dünyaca ünlü markaları indirimli fiyatlara satın alabileceksiniz. Outlet turumuzun ardından Miami havalimanına hareket. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Yerel Hava Yolları tarifeli seferi ile Cancun uçuşumuz başlıyor. Cancun'a varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel aracımıza geçiyor ve Tulum'daki otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Saw Grass Outlet Turu :50 $ (Kişi Başı)

5.GÜN Ι TULUM (Salı, 16 Kasım)

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Öğle Yemekli Chichen Itza & Cenote & Valladolid Turu'na katılabilirler. UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan ve 07 Temmuz 2007'de dünyanın yeni yedi harikasından biri olarak seçilen Chichen Itza, Meksika'nın Yucatan Yarımadası'nda, Valladolid ve Merida arasında yer alan, Kristof Kolomb öncesi dönemde kurulmuş bir İtza Maya kentidir. Bir dönem Yucatan'ın dini merkezi olduğu tahmin edilen kent, gizemli tapınakları ve arkeolojik özellikleriyle Maya uygarlığı üzerine çalışan araştırmacıların odak noktalarından biridir. Arkeologlar burada hem Maya, hem de Toltek kültürünün müşterek bir şekilde yaşadığı düşüncesindedirler.
Araştırmacılara göre burada yaşayan ilk insanlar MS 600-900 arası Maya ırkına aittiler. Devamında yerel halk şehri 10. yüzyılda terk etmiştir. Fakat sonradan Toltek'ler gelip buraya yerleşmişlerdir. Chichen Itza, Maya medeniyetinden kalma en kapsamlı ve sağlam kalıntıların merkezidir. Kukulkan Piramidi ve Büyük Balo Mahkemesi gibi ünlü yapıları görecek, Mayalar'ın astronomi, matematik, mimari ve sanat gibi birçok alanda ileri bir uygarlık düzeyinde olduklarını bu kentte açıkça görme şansı bulacağız. Chichen Itza ziyaretimizden sonra, İspanyolca: Cenote sagrado, "kutsal kuyu" veya "Kurban Kuyusu" olarak bilinen Cenote'yi ziyaret ediyoruz. Serinletici mavi sularda serinlemek için mükemmel bir yer olan bu yerde yüzme şansı bulacaksınız. Ardından geçmiş ve bugünün bir araya geldiği bir şehir olan, renkli mimarisine ve yerel yemek kültürüne hayran kalacağınız Valladolid'e hareket ediyoruz. Yavaş tempolu Meksika yaşamını yakından görebilecek, meydanları ve sokaklarında dolaşırken bol bol fotoğraf çekecek ve alışveriş yapabileceksiniz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.

Öğle Yemekli Chichen Itza & Cenote & Valladolid Turu : 110 € (Kişi Başı)

6.GÜN Ι TULUM (Çarşamba, 17 Kasım)

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman..Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Öğle Yemekli Tulum Harabeleri & Xtun Cavernas & Deniz Kaplumbağalarıyla Yüzme Turu'na katılabilirler. Otelden hareketimizden sonra ilk durağımız olan Tulum Harabelerine gidiyoruz. Muhteşem manzaralar eşliğinde Mayaların antik kalıntılarının büyüsünü hissedecek, rehberinizden Mayaların tarihi hakkında detaylı bilgi edineceksiniz. Ardından Xtun Cavernas'a hareket ediyoruz. Orman içerisinde alacağımız Meksika mutfağı öğle yemeğimizin ardından iki aşamalı olarak Cenote'yi ziyaret zamanı. Cenote'de gezerken sarkıt ve dikit oluşumlarına hayran kalacaksınız. Cenote'nin renkli deniz yaşamını şnorkelle yüzerek keşfedebileceksiniz. Cenote maceramızın ardından Meksika'ya özgü Cafe Olla'mızın tadını çıkardıktan sonra Kaplumbağalarla yüzmek için Akumal Koyu'na hareket. Körfezde deniz otlarını yiyerek beslenen bu sevimli canlılarla yüzerken su altı dünyasının eşsiz güzelliklerini keşfedeceksiniz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Öğle Yemekli Tulum Harabeleri & Xtun Cavernas & Deniz Kaplumbağalarıyla Yüzme Turu : 110 € (Kişi Başı)

7.GÜN Ι TULUM-CANCUN (Perşembe, 18 Kasım)

Sabah Kahvatinin ardindan odaların boşaltılması ve Cancun'a hareket. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Öğle Yemekli Xcaret Park Plus Turu'na katılabilirler. Meksika'nın gelenek ve kültürlerinin en iyilerini barındıran doğal bir parkı ziyaret ediyoruz. Bu özel turumuzda açık büfe Meksika yemeklerinin tadını çıkaracak ve Cancun ve Maya Riviera bölgesindeki en popüler cazibe merkezi olan Xcaret Park'ında unutulmaz keyifli anlar yaşayacaksınız. Bölgenin doğal güzelliğini ve kültürel zenginliğini birleştiren bu cennet parkta herkes için bir eğlence var. Yeraltı nehir yolculuğundan, Mercan kayalığı akvaryumunu keşfetmeye kadar 40'tan fazla farklı heyecan verici aktiviteyi deneyimleyebilirsiniz. Ya da dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Öğle Yemekli Cozumel Turu'na katılabilirler. Tur sonrası Cancun'daki otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Öğle Yemekli Xcaret Park Plus Turu : 200 € (Kişi Başı)
Öğle Yemekli Cozumel Turu : 85 € (Kişi Başı)

8.GÜN Ι CANCUN (Cuma, 19 Kasım)

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Öğle Yemekli ve Alkollü/Alkolsüz içecekli Isla Mujeres ve Isla Contoy Turu'na katılabilirler. Sabah erken saatlerde otelimizden hareket ediyor, kahvaltı box ve snack ikramlarımızı alıyor ve otelimizden hareket ediyoruz.Sürat tekneleri ile Isla Contoy adasına gidiyoruz. Playa del Carmen kıyılarındaki Contoy ve Mujeres adaları için yapacağımız tam günlük turumuzda, Karayip denizinin berrak ve mavi sularında renkli balıklarla yüzebilir veya şnorkel dalış yaparken mercan oluşumlarını keşfedebilirsiniz. Adanın doğa rezervinin doğal güzelliğini ve 140 farklı kuş türünü görmek için yürüyüş yapabilir veya yerli bir müze ziyaret edebilirsiniz. Kumsalda alacağımız öğle yemeğimizin ardından yine masmavi berrak sularda yüzme keyfi için Isla Mujeres'deki kuzey plajına gideceksiniz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Öğle Yemekli ve Alkollü/Alkolsüz içecekli Isla Mujeres ve Isla Contoy Turu : 140 € (Kişi Başı)

9.GÜN Ι CANCUN-MİAMİ-ISTANBUL (Cumartesi, 20 Kasım)

Sabah kahvalti sonrasinda odaların boşaltılması ve Cancun havalimanına hareket. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Yerel hava yolları ile Miami'ye uçuşumuz başlıyor. Ardından Türk Havayolları'na ait TK158 sefer sayılı uçuş ile saat 11.05'de İstanbul'a uçuş.

10.GÜN Ι ISTANBUL (Pazar, 21 Kasım)

Yerel saat ile 06:15'de İstanbul'a varış ve Kappatur hizmetlerinin sonu.

PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir.
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz.
- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.
- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur.
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Kappatur kesinlikle sorumlu değildir.

- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

Ø TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL MIAMİ - İSTANBUL ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ,
Ø HAVALİMANI VERGİLERİ (250 USD),
Ø ZORUNLU SİGORTA (30 USD ) ( TURUN İPTALİ VEYA DEĞİŞİKLİĞİNDE İPTAL İADESİ YOKTUR.),
Ø ALAN - OTEL - ALAN TRANSFERLERİ,
Ø BELİRTİLEN OTELLERDE 8 GECE KAHVALTI DAHİL KONAKLAMA VE KONAKLAMA VERGİLERİ,
Ø PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ,
Ø ŞEHİR VERGİLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

Ø AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ VİZESİ (210 USD)
Ø MEKSİKA VİZE ÜCRETİ: (25 USD)( Bordo Pasaport sahipleri için) **Bordo Pasaport hariç diğer pasaport sahiplerinin bireysel randevu alıp konsolosluğa gitmeleri gerekmektedir.**
Ø 50.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAGLIK SIGORTASI ( 30 USD) (ISTEGE BAGLI)
Ø COVID-19 SİGORTA (30 USD)
Ø İÇ HAT BAGAJ ÜCRETLERİ (23 KİLO SINIRI İLE BAGAJ BAŞINA 1. BAGAJ 30 USD, 2. BAGAJ 40 USD'IR. 23 KİLONUN ÜZERİNDEKİ HER BAGAJ İÇİN 150 $ CEZA UYGULAMAKTADIRLAR. TÜM AMERİKAN HAVAYOLLARINDA AYNI KURAL BULUNMAKTADIR)
Ø YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 50 TL )
Ø PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR,
Ø ŞAHSİ HARCAMALAR
Ø PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (ISTEGE BAGLI)
Ø MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ (ISTEGE BAGLI)
Ø ANKARA,IZMIR ICHAT BAĞLANTI 150 USD ,DIGER ILLER 150 USD, KIBRIS 150 USD (İSTEGE BAGLI)
ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (ISTEGE BAGLI) (60 USD)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ.

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 8.749,85 5.889,87
Toplam Tutar : 17.499,70 17.669,60
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 8.749,85 5.889,87
Toplam Tutar : 17.499,70 17.669,60
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 8.749,85 5.889,87
Toplam Tutar : 17.499,70 17.669,60
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Dilek karadağ/Memnuniyet

  Almış olduğum 4–11 Nisan 2020 tarihleri arasındaki İspanya turu covit 19 nedeniyle iptal edilince ücretimizi iade ettiğiniz için teşekkürler.Başka turlarda görüşmek üzere

 • Erdoğan KONCA /İTALYA TURU

  KOVİD 19 virüs yüzünden iptal ettiğim İTALYA turu tüm ödeme miktarımı sorunsuz, kesintisiz ve kısa sürede yaptığınız için teşekkürlerimi sunarım. Dünya bu beladan kurtulduğu zaman turumu özellikle şirketiniz tarafından yapacağımı bildirim. Saygılarımla.

 • SİR ALBERT/Baştan Başa Yunanistan

  Yunanistan turumuzda harika vakitler geçirdik. Hele bir Mariza Hanım var aman Tanrım rehber değil kaşif gibi donanımlı eğitimli alçak gönüllü çok bilgili. ALPER diye bir çocuk var bizi güldü geçirdi harika vakitler geçirdik. Kaptan Tahir Bey de çok donanımlı ve kültürlü biriydi.

 • Bülent Bingöl/Teşekkür

  22.01-26.01/2019 Baştan başa yunanistan turunuza katıldım. Rehberimiz Mariza hanım. Ören yerleri ve şehirlerin ekonomik sosyal kültürel ve tarihi olarak fazlası ile bizleri bilgilendirdi. Güler yüzlü ve candan davranışı için kendilerine teşekkür etmek isterim. Ayrıca kaptanımız Tahir beyin yol bilgisi dikkati ve sağ salim yunanistana götürüp getirdiği, tüm yorgunluğuna rağmen valizlerimizin taşınmasına dahi yardım etti. Rehberimiz ve kaptanımıza teşekkerlerimi iletiyorum. Kappa tur’da rezervasyondan itibaren arayan bilgilendiren personelinize teşekkerlerimi sunarım. Sadece ufak bir eleştirim olucak Atina daki otel seçimi daha iyi olabilirdi. Teşekkürler

 • Eren Kayar/BÜYÜK İSPANYA TURU

  29 Aralık 2019- 5 Ocak 2020 tarihli Büyük İspanya Endülüs turuna eşimle katıldık. Çok uzun bir tur. Ama rehberimiz Cem Önder sayesinde hiç yorulmadan her tür güçlüğü aştık. Kendisine, kaptanlara ve KAPPA tura teşekkür ediyoruz.

 • Ruhi B./İspanya TuruTeşekkür

  Kappa Turun 29 aralık 2019 ile 05.ocak 2020 tarihleri arasında ki İspanya turuna eşim ile birlikte katıldık.Geziye başlamadan önce duyduğumuz tedirginlik daha Sabiha Gökçen havalimanında rehberimiz Cem Önder bey ile tanışmamız ile sona erdi.Kappa Tur'a teşekkür ederiz. Çok güzel dopdolu bir hafta geçirdik. Rehberimiz Cem beyin tarih bölümü mezunu olması,tüm gezi boyunca bıkmadan usanmadan sorularımıza cevap vermesi,gezdiğimiz her yerin tarihini,en ince ayrıntısına kadar anlatması,her birimiz ile ayrı ayrı ilgilenmesi gezimizi çok güzelleştirdi. Durduğumuz her bir bölgede en ucuz ama en kaliteli restaurantlara,en ucuz alışveriş noktalarına bizleri götürdü.Yolculuk sırasında göreceğimiz her yerin tarihini en detaylı şekilde anlattı.Rehberliğin ötesinde tüm tura katılanlar ile çok güzel bir dostluk kurdu. Kappa Tur böyle bir rehbere sahip olduğu için çok şanslı. Ayrıca bizi hiç tedirgin etmeden,Tur otobüsümüz kullanan Mehmet bey'e ve Hüseyin bey'e çok teşekkür ederim.Her zaman çok dakik,ve hep olmaları gereken yerlerde bizi beklediler. Tüm İspanya'yı GPS kullanmadan sokak sokak bilmeleri inanılmazdı. Rehberimiz Cem Önder'in olacağı turlara kesinlikle yine katılacağız. Çok teşekkürler hepinize

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir