Anasayfa    K-BALTIKLAR RUSYA ISKANDİNAVYA    THY ILE RIGA-TALLIN-ST. PETERSBURG-HELSINKI 7GECE 8GUN 3*4* OTELLER
 • K-BALTIKLAR RUSYA ISKANDİNAVYA

 • HELSINKI ST.PETERSBURG TALLIN RIGA

 • THY ILE RIGA-TALLIN-ST. PETERSBURG-HELSINKI 7GECE 8GUN 3*4* OTELLER

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
02.10.2020 09.10.2020 7 Gece - 8 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
549 € 549 € 799 € 150 € 549 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - RİGA (Cuma, 2 Ekim)

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 06:30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1757 sefer sayılı uçuşu ile 08:20’de Riga’ya uçuş. Saat 11:20’de varışımıza istinaden Riga şehir turu için hareket. Turumuzda Riga Kalesi, Kara Kafalılar Evi, Özgürlük Anıtı, St. Peter’s Kilisesi, Riga Katedrali, Opera Binası, Belediye Binası, eski şehir merkezi ve alışveriş caddesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Jurmala turuna katılabilirler. UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde bulunan Jurmala şehri Letonya’nın Baltık Denizinde bulunan otantik bir sahil kasabasıdır. Letonya’nın en ünlü ve lüks Spa otellerinin bulunduğu bu şehir, doğasıyla ve muhteşem ahşap evleriyle sizleri kendine hayran bırakacak. Burada yürüyerek yapacak olduğumuz şehir turu sonrası şehri keşfetmek için ve alışveriş için serbest zaman. Serbest zamanın ardından Riga otelimize gidiyoruz. Otele varışımızın ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde. Jurmala Turu: 40€ (Kişi Başı)

2.GÜN Ι RİGA (Cumartesi, 3 Ekim)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Litvanya Başkenti Vilnius & Trakai turuna katılabilirler. Yaklaşık 900 bin nüfusu ile Litvanya’nın en kalabalık şehri ve aynı zaman başkenti olan Vilnius’a varışımızı takiben turumuza başlıyoruz. Turumuzda Gediminas Kalesi ve heykeli, şehrin Ortaçağ’da yapılmış 48 kilisesinin en önemlilerinden olan St. Peter, St. Paul, St. Anne Kiliseleri, Vilnius Katedrali ve Şafak Kapısı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından serbest zaman. Serbest zaman sonrası Vilnius’a yaklaşık 30 km uzaklıkta olan Trakai bölgesine hareket ediyoruz. Birçok gölün ve adacığın bulduğu bu doğa harikası bölgeyi süsleyen Trakai Kalesi 15 yy’da inşa edilmiştir. Burada fotoğraf için vereceğimiz serbest zamanın ardından Riga’da bulunan otelimize doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde. Litvanya Başkenti Vilnius & Trakai : 85 € (Kişi Başı)

3.GÜN Ι RİGA-TALLIN (Pazar, 4 Ekim)

Sabah kahvaltısının ardından Tallin’e hareket. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin güzergah üzerinde alternatif olarak düzenleyecek olduğu Sigulda turuna katılabilirler. Letonya’nın en güzel şehirlerinden biri olarak gösterilen Sigulda’ya varışımıza istinaden şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda Sigulda ve Turaida Kalesi, Gutman Mağarası, eski şehir merkezi ve alışveriş caddesi panoramik olarak görecek olduğumuz yerler arasındadır. Turumuz sonrası Tallin’e doğru yolumuza devam ediyoruz. Varışımıza istinaden şehir turuna başlıyoruz. Turumuzda Belediye Binası, Alexander Nevsky Katedrali, Kadriorg Sanat Müzesi, St. Nicholas Kilisesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Tallin’i en güzel noktadan görebilecek olduğunuz Toompea Tepesine çıkıyor ve burada fotoğraf için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından otele transfer. Akşamına 11. Yy’da Tallin’de hüküm sürmüş Viking’lerin kültürünü daha yakından tanımak isteyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Viking Köyü & Akşam Yemeği turuna katılabilirler. Eşsiz deneyimler yaşayacak olduğunuz bu gecede Viking yaşam tarzını yakından görecek, restoran içerisinde ok ve balta atma, mancınık kullanma gibi aktiviteleri deneyimleyeceğiz. Ardından akşam yemeğimizi alacağız. Turumuz sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde. Sigulda Turu :35€ (Kişi başı) Viking Köyü & Akşam Yemeği Turu: 55€ (Kişi başı)

4.GÜN Ι TALLIN - ST. PETERSBURG (Pazartesi, 5 Ekim)

Sabah kahvaltısının ardından dünya yüzölçümünün %11’ini oluşturan Rusya’nın en nadide şehri olan St. Petersburg’a doğru yola çıkıyoruz. St. Petersburg’a varışımızın ardından şehir turumuza başlıyoruz. Rus Çarı I. Petro tarafından 1703 yılında kurulan şehrin panoramik turunda göreceğimiz yerler arasında 4.5 km.lik uzunluğu ve şehrin kalbinin attığı Nevski Caddesi, Kanlı Katedral olarak bilinen Voskresenia Khristova Kilisesi, Petro ve Pavel Kalesi, Saint Isaac Katedrali, Kazan Katedrali, Kışlık Saray ve Saray Meydanı bulunmaktadır. Tur sonrası serbest zaman. Serbest zaman sonrası otelimizde transfer. Akşamına Rus kültürünü daha yakından tanımak ve eğlenceli bir akşam geçirmek için arzu eden misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Rus Gecesi turuna katılabilirler. Turumuz sonrası otelimize transfer. Rus Gecesi Turu: 75 €(Kişi başı)

5.GÜN Ι ST. PETERSBURG (Salı, 6 Ekim)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Petergoff ve Neva tekne turuna katılabilirler. Petergoff Sarayı, Finlandiya Körfezi’nde bulunan ve Petro’nun planlarını kendi çizdikten sonra İtalyan mimar Rastrelli’ye inşa ettirdiği yazlık saraydır. Paris’teki Versailles’a rakip binası, 150 anıtsal çeşme ve 4 şelalenin süslediği bahçeleri ile muhteşem bir saray kompleksidir. II. Dünya Savaşı sırasında büyük zarar görmesine rağmen tüm ihtişamıyla ilk mimarisine sadık kalınarak restore edilmiştir. Tur bitimi St. Petersburg’a en büyük güzelliğini veren Neva Nehri’nde tekne turu yapıyoruz. Turumuz sonrasında serbest zaman. Sonrasında otelimize transfer. Geceleme otelimizde. Petergoff ve Neva tekne turu: 85€ (Kişi Başı)

6.GÜN Ι ST. PETERSBURG - HELSİNKİ (Çarşamba, 7 Ekim)

Sabah kahvaltısının ardından Rusya’dan ayrılıyor ve bir İskandinav ülkesi olan Finlandiya’nın başkenti Helsinki’ye doğru yola çıkıyoruz. Helsinki’ye varışımızın ardından panoramik şehir turuna başlıyoruz. Turumuzda Helsinki Katedrali, Pazar Meydanı, Sibelius Anıtı, Senato Meydanı, Uspenski Katedrali ve dünyanın en ilginç kiliselerinden biri olarak nitelendirilen Kaya Kilise olarak bilinen Temppeliaukion Kilisesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası serbest zaman. Sonrasında otelimizde transfer. Geceleme otelimizde.

7.GÜN Ι HELSİNKİ (Perşembe, 8 Ekim)

Sabah kahvaltısını ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Porvoo Kasabası turuna katılabilirler. Helsinki’nin yaklaşık 50 km. doğusunda yer alan bu şirin kasaba Finlandiya’nın en eski ikinci şehridir. Yüzyıllar boyu birçok Finli sanatçıya ilham kaynağı olan şehir olarak da bilinir. Adeta bir açık hava müzesi olarak tanımlanan bu şehirde yürüyerek panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda Porvoonjoki nehrinin kıyısındaki kırmızı renkli geleneksel ahşap evleri, Porvoo Katedrali ve alışveriş caddesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası şehirde bulunan sevimli kafeteryalarda veya hediyelik eşya dükkanlarında alışveriş için serbest zaman. Serbest zaman sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. Porvoo Kasabası turu: 65€ (Kişi başı)

8.GÜN Ι HELSİNKİ - İSTANBUL (Cuma, 9 Ekim)

Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yollarının TK 1762 sayılı tarifeli seferi ile saat 12:40’ta İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 16:10’da İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir.
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz.
- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.
- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur.
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
TUR BROŞÜRÜNÜ ŞAHSIM VE BERABERİMDEKİ TÜM KATILIMCILAR ADINA OKUDUM ANLADIM TESLİM ALDIM
İSİM SOYİSİM İMZA :

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL (IST) – RİGA (RIX) / HELSİNKİ (HEL) – İSTANBUL (IST) ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
-HAVALİMANI VERGİLERİ (150 EUR)
-ZORUNLU SIGORTA(15 EUR )
-3 VE 4* OTELLERDE 7 GECE KAHVALTI DÂHİL KONAKLAMALAR
-ŞEHİR KONAKLAMA VERGİLERİ(15 EUR)
-HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ
-TÜM ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
-PANORAMİK RİGA, TALLİN, ST. PETERSBURG VE HELSİNKİ ŞEHİR TURLARI
-PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-SCHENGEN VİZE UCRETI VE HİZMET BEDELI 140 € (ISTEGE BAGLI)
-RUSYA E-VİZESİ (ÜCRETSİZ OLARAK ALINIR. İNTERNET ÜZERİNDEN ÜCRETSİZ BAŞVURULUR. (HTTPS://ELECTRONİC-VİSA.KDMİD.RU/SPB_HOME_EN.HTML)
-YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ 50 TL (SADECE BANKAYA VEYA HAVALİMANI VERGI OFISINE ODENIR)
-30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SIGORTASI ( 15 EUR ) (ISTEGE BAGLI)
-MUZE VE OREN YERLERI GIRIS UCRETLERI
-PROGRAMDA ALTERNATİF OLARAK BELİRTİLEN CEVRE GEZİLERİ (İSTEĞE BAĞLI)
-HER TURLU OTEL EKSTRALARI VE ŞAHSİ HARCAMALAR
-ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ (KISI BASI 5€) (ISTEGE BAGLI)
-ERİS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (30 €) (KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ. (ISTEGE BAGLI)

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.533,31 1.705,27
Toplam Tutar : 5.066,61 5.115,80
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.533,31 1.705,27
Toplam Tutar : 5.066,61 5.115,80
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.533,31 1.705,27
Toplam Tutar : 5.066,61 5.115,80
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.533,31 1.705,27
Toplam Tutar : 5.066,61 5.115,80
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.533,31 1.705,27
Toplam Tutar : 5.066,61 5.115,80
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Erdoğan KONCA /İTALYA TURU

  KOVİD 19 virüs yüzünden iptal ettiğim İTALYA turu tüm ödeme miktarımı sorunsuz, kesintisiz ve kısa sürede yaptığınız için teşekkürlerimi sunarım. Dünya bu beladan kurtulduğu zaman turumu özellikle şirketiniz tarafından yapacağımı bildirim. Saygılarımla.

 • SİR ALBERT/Baştan Başa Yunanistan

  Yunanistan turumuzda harika vakitler geçirdik. Hele bir Mariza Hanım var aman Tanrım rehber değil kaşif gibi donanımlı eğitimli alçak gönüllü çok bilgili. ALPER diye bir çocuk var bizi güldü geçirdi harika vakitler geçirdik. Kaptan Tahir Bey de çok donanımlı ve kültürlü biriydi.

 • Bülent Bingöl/Teşekkür

  22.01-26.01/2019 Baştan başa yunanistan turunuza katıldım. Rehberimiz Mariza hanım. Ören yerleri ve şehirlerin ekonomik sosyal kültürel ve tarihi olarak fazlası ile bizleri bilgilendirdi. Güler yüzlü ve candan davranışı için kendilerine teşekkür etmek isterim. Ayrıca kaptanımız Tahir beyin yol bilgisi dikkati ve sağ salim yunanistana götürüp getirdiği, tüm yorgunluğuna rağmen valizlerimizin taşınmasına dahi yardım etti. Rehberimiz ve kaptanımıza teşekkerlerimi iletiyorum. Kappa tur’da rezervasyondan itibaren arayan bilgilendiren personelinize teşekkerlerimi sunarım. Sadece ufak bir eleştirim olucak Atina daki otel seçimi daha iyi olabilirdi. Teşekkürler

 • Eren Kayar/BÜYÜK İSPANYA TURU

  29 Aralık 2019- 5 Ocak 2020 tarihli Büyük İspanya Endülüs turuna eşimle katıldık. Çok uzun bir tur. Ama rehberimiz Cem Önder sayesinde hiç yorulmadan her tür güçlüğü aştık. Kendisine, kaptanlara ve KAPPA tura teşekkür ediyoruz.

 • Ruhi B./İspanya TuruTeşekkür

  Kappa Turun 29 aralık 2019 ile 05.ocak 2020 tarihleri arasında ki İspanya turuna eşim ile birlikte katıldık.Geziye başlamadan önce duyduğumuz tedirginlik daha Sabiha Gökçen havalimanında rehberimiz Cem Önder bey ile tanışmamız ile sona erdi.Kappa Tur'a teşekkür ederiz. Çok güzel dopdolu bir hafta geçirdik. Rehberimiz Cem beyin tarih bölümü mezunu olması,tüm gezi boyunca bıkmadan usanmadan sorularımıza cevap vermesi,gezdiğimiz her yerin tarihini,en ince ayrıntısına kadar anlatması,her birimiz ile ayrı ayrı ilgilenmesi gezimizi çok güzelleştirdi. Durduğumuz her bir bölgede en ucuz ama en kaliteli restaurantlara,en ucuz alışveriş noktalarına bizleri götürdü.Yolculuk sırasında göreceğimiz her yerin tarihini en detaylı şekilde anlattı.Rehberliğin ötesinde tüm tura katılanlar ile çok güzel bir dostluk kurdu. Kappa Tur böyle bir rehbere sahip olduğu için çok şanslı. Ayrıca bizi hiç tedirgin etmeden,Tur otobüsümüz kullanan Mehmet bey'e ve Hüseyin bey'e çok teşekkür ederim.Her zaman çok dakik,ve hep olmaları gereken yerlerde bizi beklediler. Tüm İspanya'yı GPS kullanmadan sokak sokak bilmeleri inanılmazdı. Rehberimiz Cem Önder'in olacağı turlara kesinlikle yine katılacağız. Çok teşekkürler hepinize

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir