Anasayfa    ISPANYA    THY İLE 3*4* OTELLERDE BÜYÜK İSPANYA VLC BCN
 • ISPANYA

 • BUYUK ISPANYA - ENDULUS

 • THY İLE 3*4* OTELLERDE BÜYÜK İSPANYA VLC BCN

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
09.09.2017 16.09.2017 7 Gece - 8 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
449 € 449 € 689 € 150 € 449 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι ISTANBUL – VALENCIA (Cumartesi, 9 Eylül)

Siz değerli misafirlerimizle Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Kappa tur kontuarında saat 07:00 da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları TK1301 seferi ile saat 09:10’da Valencia’ya  uçuş, Yerel saat ile 12:05’de Valencia’ya varış. Valencia’ya varışımızın ardından yapılacak panoramik şehir gezimizde; portakalları ile ünlü meyve bahçelerini, Gotik Katedrali ki Micalet Çan Kulesi ile şehrin sembolüdür. 15. yüzyılda takasla alışveriş yapılan Lonja Market, Eski Market alanı ve Bilim & Sanat Şehri’ndeki en yeni mimari projeleri göreceğiz. Panoramik şehir gezisinin ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Valencia Şaheserleri turumuza katılabilir.Unlu mimar Santiago Calatrava'nin Sanat ve bilim sehri mimarlik harikası gezilecek, Tarihi Valencia limanlari,formula1 pisti,ve Malvarossa plajları görülecek..2007 Amerika kupası yelken marinası ve yerleşkeleri yine liman bölgesinde görülecek. Tarihi Valencia şehir merkezinde Katedral, La Lonja, Plaza de la Virgen,eyalet binası, Santa Catalina kulesi, Mercat de Colon pazarı ,Torres de Serrano tarihi kapısı görülecek ve horchata tadımı yapılacaktır. Ardından otele transferleriniz ve Geceleme otelimizde.
Valencia şaheserleri turu (kişi başı) : 30 €

2.GÜN Ι VALENCIA - GRANADA (Pazar, 10 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılması ardından Granada’ya transferimiz gerçekleşiyor. Granada’ya varışımızın ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz ile alternatif olarak Sagramonte Çingene Mahallesi turuna katılabilirler. Dünya kültür mirasi listesinde olan eski Çingene Mahallesi Sagramonte’de doğal mağaralarda bir icki eşliğinde doğal çingene showunu izliyoruz ve show sonrası yine dünya kültür mirası listesinde olan eski müslüman mahallesi Albayzın'de gezintimizi gerçekleştiriyoruz.Tur bitimi otelimize transfer geceleme otelimizde.
Sagramento Çingene Mahallesi (kişi başı): 30 €

3.GÜN Ι GRANADA (Pazartesi, 11 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Sevilla ve Cordoba Turuna katılabilirler. Sevilla turumuzda Muvahhit’ler döneminden kalma eski Ulu Camii’nin yerine 15. yy da inşa edilmeye başlanan katedral (dışarıdan), Arap Gotik ve Rönesans tarzı sarayların yan yana yükseldiği krallık malikanesi Alcazar (dışarıdan), Altın Kule denilen 13. Yy’dan kalma kale, birçok ortaçağ kilisesi, Belediye Sarayı görülecek yerler arasındadır.Ardından Cordoba’ya hareket varışın ardından bu turumuzda yapımına 785 yılında başlanan ve 987’de tamamlanan batı islam sanatının en etkili yapılarından biri olan Cordoba Camii (dışarıdan), Musevi Mahallesi ve Plaza Mayor görülecektir. Tur sonrası otelimize transfer.Geceleme otelimizde.
Sevilla ve Cordoba Turu (kişi başı): 90 € ( tur kayıt esnasında alınır ise indirimli olarak kişi başı 75€)

4.GÜN Ι GRANADA - MADRİD (Salı, 12 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Madrid’e hareket ediyoruz. Granada dan Madrid e geçerken yol üzerinde dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Toledo ve Elhamra Sarayı turumuza katılabilirler. Elhamra Sarayı turu (Elhamra Sarayı turunda sadece saray bahçeleri girişi dahildir. Harem girişi için misafirler müsaitliğe bağlı olarak kapıdan bilet alıp münferit giriş yapabilirler). Elhamra, Gırnata'ya hakim bir tepe üzerindeki düzlükte, savunma kalesi ve saray olarak yapılmıştır. Bu yüzden dışarıdan biraz hantal görünür. Fakat hantal kale duvarlarının içinde eşsiz güzellikte bir sarayla karşılaşılır. Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Elhamra, yani "Kırmızı" denmiştir.Ardından Avrupa’nın en eski ve en güzel yerleşim birimlerinden olan Toledo’ya varış.Önce büyük katedralin gezilmesi. Arkasından Santa Maria la Blanca Sinagogu ve El Greco’nun en önemli eserlerinden birinin bulunduğu Santa Tome Kilisesi ve yolda yahudi mahalleleri görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Madrid’e hareket. Madrid’e varşımızı takiben Madrid panoromik turumuzu yapıyoruz. boğa güreşleri, Flamenko dansları ve renkli gece yaşamı ile ilginç bir tatil merkezi olan tarihi başkentte Plaza de Espagna, Puerto de Alcala otobüsle panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Panaromik turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Toledo ve Elhamra sarayı (kişi başı): 95 € ( tur kayıt esnasında alınır ise indirimli olarak kişi başı 75€)
(NOT:Elhamra Sarayı turunda sadece saray bahçeleri girişi dahildir. Harem girişi için misafirler müsaitliğe bağlı olarak kapıdan bilet alıp münferit giriş yapabilirler)


5.GÜN Ι MADRİD (Çarşamba, 13 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Madrid Şaheserleri Turuna katılabilirler.Bu tur sırasında; dünyanın 2. en büyük boğa güreşi arenası olan “Las Vaentas”, Avrupa kapısı olarak nitelendirilen “Torres De Europa”, dünyanın en iyi takımlarından biri olan Real Madrid’ in stadyumu “Santıago Bernabeu”,”Gran Via”, “Kraliyet Sarayı”, “ İspanya Meydanı (Don Kısot Heykeli), “Opera Binası”, “Almudena Katedrali”, “Plaza Mayor”, “Sol Meydanı”, “Kıbele Meydanı”, dünyanın en önemli ilk 3 müzesi arasında yer alan “Prado Müzesi”, “Neptun Çesmesi” ve İspanya’nın tek botanik bahçeli tren istasyonu “Atocha” görülecek yerler arasındadır. Ardından dileyen misafirlerimiz alternatif düzenlenecek olan Segovia Turuna katılabilirler. Bu turumuzda göz kamaştırıcı şehrimizde unutulmaz birgün geçiriyoruz.Segovia Katedrali, Roma su kemerleri, ünlü Disneyland logosundaki kale ve kulelerin ilham kaynağı olan Alcazar Sarayı, Yahudi Mahalleleri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.
Madrid Şaheserleri Turu (Kişi Başı): 30 €
Segovia Turu (Kişi Başı):  50 €

6.GÜN Ι MADRID – BARCELONA (Perşembe, 14 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısıve odalarımızın boşaltılması ardından Barcelona ya hareket. Dileyen misafirlerimiz Madrid ten Barcelona ya geçerken yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Zaragoza Turuna katılabilirler. Barcelona’ya varışımızın ardından Barcelona panaromik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu turumuzda  Paseyo de Gracia, Gaudi tarafından yapılan Plaza de Catalunya, La Ramblas dışarıdan görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Barcelona Şaheserleri Turuna katılabilirler. Akdeniz’in batı kıyılarında yer alan Romen, Arap ve Hıristiyan kültürlerinin zengin bir karışımı olan liman şehri Barcelona şaheserleri turunda Paseyo de Gracia, Plaza de Catalunya, La Ramblas, eski liman ve limandaki Colon meydanı görülecek yerler arasındadır.Tur sonrasında yapacağımız yolculuk sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 
Zaragoza Turu (Kişi Başı): 15 €
Barcelona Şaheserleri (Kişi Başı): 30 € 

7.GÜN Ι BARCELONA (Cuma, 15 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan  Montserrat & Sitges ve Andorra Turuna  katılabilirler. Bu turumuzda ünlü mimar Gaudi’nin dini eğitimini almış olduğu ve kendi eseri olan Sagrada Familia Kilisesi’nin yapımında kendisine ilham kaynağı olan, kutsal “Siyah Meryem” ikonunun dünya üzerinde tek olarak görülebileceği deniz seviyesinden 1200 metre yükseklikteki Büyük Montserrat Manastırı ve Sitges adındaki balıkçı sahil kasabası görülecek yerler arasındadır. Montserrat, Berga, Tunel del Cadi, Martinet, Seo de Urgel gibi merkezlerden geçerek Andorra Prensliğine varış. Fransa–İspanya sınırında konumlanmış olan bu küçük prenslikte tax free olarak alışveriş imkanı. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Flamenko Show turuna katılabilirler, otelden hareket Flamenko ve folklor dansları eşliğinde içkilerinizi yudumlayarak geçecek unutulmaz bir geceden sonra Geceleme otelinizde.
Montserrat&Sitges ve Andorra Turu (Kişi Başı) : 115 €
Flamenco Show (Kişi Başı): 55 € 
 

8.GÜN Ι BARCELONA – ISTANBUL (Cumartesi, 16 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından odaları boşaltma ve serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Girona&Figueres&Dali Müzesi Turuna katılabilirler. Özel otobüsümüz ile önce tarihi Girona şehrine varış. Katedral ve Yahudi Mahallelerinin gezisi. Ardından ünlü ressam Salvador Dali’nin yaşadığı Figueres’e varış, dünyaca ünlü Salvador Dali Müzesi gezilecektir ..Ardından rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizde buluşma ve Barcelona Havalimanı’na hareket. Check-in işlemlerimizin ardından 18:55’de Türk  Havayollarının TK1856 seferi  ile İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23:20de İstanbul’a varışımızın ardından kappatur hizmetlerinin sonu.
Girona&Figueres&Dali Museum Turu (Kişi Başı) : 60 €


!11 EKSTRA TUR 600 € YERİNE SADECE 450 € !
PROGRAMDAKİ 11 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA 600 € YERİNE 450 €’YA  ALABİLİRLER.
1. Barcelona Şaheserleri (Kişi Başı): 30 €
2. Girona&Figueres&Dali Müzesi Turu (KişiBaşı):60€ (Dali Müzesi girişi dahildir.)
3. Flamenco Show (Kişi Başı): 55 € 
4. Zaragoza Turu (Kişi Başı): 15 €
5. Madrid Şaheserleri Turu (Kişi Başı): 30 €
6. Segovia turu (kişi başı): 50 €
7. Toledo ve Elhamra sarayı (kişi başı): 95 € ( tur kayıt esnasında alınır ise indirimli olarak kişi başı 75€)
8. Sagramonte Çingene Mahallesi (kişi başı): 30 €
9. Sevilla ve Cordoba Turu (kişi başı): 90 € ( tur kayıt esnasında alınır ise indirimli olarak kişi başı 75€)
10. Valencia şaheserleri turu (kişi başı) : 30 €
11. Montserrat &Sitges ve Andorra Turu(Kişi Başı):115 €
PAKET ALMAK İSTEMEYEN MİSAFİRLERİMİZ KAYIT ESNASINDA SADECE TOLEDO&ELHAMRA SARAYI VE SEVILLA&CORDOBA TURLARINI İNDİRİMLİ OLARAK ALABİLİRLER.
            Sevilla ve Cordoba Turu (kişi başı): 90 €  ( tur kayıt esnasında alınır ise indirimli olarak kişi başı 75€)
Toledo ve Elhamra sarayı (kişi başı): 95 € ( tur kayıt esnasında alınır ise indirimli olarak kişi başı 75€)


2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 952,60 641,17 485,46 392,03 329,75 285,26 251,89 223,90
Toplam Tutar : 1.905,20 1.923,52 1.941,84 1.960,15 1.978,47 1.996,79 2.015,11 2.015,11
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 963,13 648,32 490,91 396,46 333,50 288,53 254,77 228,52
Toplam Tutar : 1.926,26 1.944,95 1.963,64 1.982,32 2.001,01 2.019,69 2.038,19 2.056,70
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 943,44 635,07 480,88 388,37 326,69 280,02 247,31 221,87
Toplam Tutar : 1.886,88 1.905,20 1.923,52 1.941,84 1.960,15 1.960,15 1.978,47 1.996,79
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 943,44 628,96 476,30 384,70 323,64 277,41 245,02 219,83
Toplam Tutar : 1.886,88 1.886,88 1.905,20 1.923,52 1.941,84 1.941,84 1.960,15 1.978,47
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 970,92 653,38 494,62 399,36 335,85 290,49 256,47 230,01
Toplam Tutar : 1.941,84 1.960,15 1.978,47 1.996,79 2.015,11 2.033,43 2.051,75 2.070,07
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 952,60 641,17 485,46 392,03 329,75 285,26 249,60 221,87
Toplam Tutar : 1.905,20 1.923,52 1.941,84 1.960,15 1.978,47 1.996,79 1.996,79 1.996,79
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Gülsen İskender/En kötü tatil

  1 haftalık baştan başa ispanya turu geçirdiğim en kötü tatil olarak tarihe geçti, daha kötü bir tatil olamazdı, şehrin dışında metronun, otobüsün geçmediği yerlerdeki oteller, berbat bir rehberlik hizmeti, ekstra turları satma gayreti.. Bir daha asla ama asla kappa tur ile adım atmayacağım, kimseye önermeyeceğim. Tatilimizi berbat ettiniz.

 • Serdar Özkurt/memnuniyet

  02.07.2017-09.07.2017 tarihleri arasında şehir içi oteller kategorisinde İtalya turuna katıldım.Kappa tur bu konuda hakikaten önder.çok memnun kaldık.Kızım bayıldı.Rehberimiz Funda Babayiğit bize çok yardımcı oldu.Bakalım bir de Fransa hayalimiz var.Mutlaka Kappa turu tercih edeceğiz...

 • GÜLSEN ERMİŞ/Teşekkürler

  İlk kez Kappa Turla baştan başa italya turuna katıldım. Beklediğimden çok daha güzel geçti. Rehberimiz Kaan inciliye çok Teşekkürler. Gezi boyunca yüzündeki tebbessümü hiç eksik olmadı . Güler yüzüyle turumuzu noktaladık. Birdahaki turda görüşmek dileğiyle.

 • SERPİL YILMAZLAR/TEŞEKKÜRLER

  BİR SONRAKİ SEYAHATİMDE CEM BEY İLE OLACAK. GEZİ OLAN YERLER VE MÜZE ÇOK İYİYDİ!!!

 • MERAL ALTINÇ/ÇOK GÜZELDİ!!

  Rehberimiz Cem ÖNDER sayesinde harika bir seyahat.. Son derece efendi, kültürlü saygılı, kibardı. BİR SONRAKİ SEYAHATİMDE TERCİHİMDİR...

 • LEYLA DUMAN /ÇOK GÜZELDİ!!

  EFENDİLİĞİ, BİLGİSİ VE ANLATIMINDAKİ AKICILIK NEDENİYLE BİRDAHA Kİ SEYATİMDE REHBERİNİZ CEM ÖNDERLE BİRLİKTE OLMA DİLEĞİYLE.. ÇOOK GÜZELDİ..

 • BEHİRE BAYAN/HARİKA!

  Cem Önder önderliğinde çok güzel bir tatil geçirdim. Cem Önder'in rehberliğinde kappa turla tekrar seyahat etmek isterim. Haber verilirse sevinirim..

 • DEFNE KOCATOP/HARİKA!

  Harikaydı rehberin ve tura katılan insanların kaliteinden dolayı çok memnun kaldım. En güzel ve en eğlenceli turumdu diyebilirim. Herşey içim çok teşekkürler..

 • GÜLSEREN-ABDULLAH AKSAKAL/Kalitee

  Çok çok güzel geçti. Özellikle Uğur Aras'ın rehberliğinde son derece kaliteli bir seyahat geçirdik.. Uğur Bey'e Teşekkürler..

 • VOLKAN SUCU/TEŞEKKÜRLER

  ÇOK GÜZEL KEYİFLİ BİR SOHBET OLDU. TEKRAR BU TURDA SEYAHAT ETMEK İSTERSİNİZ, KESİNLİKLE DÜŞÜNÜRÜM. REHBERİMİN DE UĞUR ARAS OLMASINI İSTERİM. İŞİNİ ÇOK İYİ YAPAN BİR REHBER..

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir