Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları

 • GÜLSEN ERMİŞ/Teşekkürler

  ilk kez kappa turla baştan başa italya turuna katıldım. beklediğimden çok daha güzel geçti. rehberimiz kaan inciliye çok teşekürler..gezi boyunca yüzündeki tebbesümü hiç eksik olmadı .güler yüzüyle turumuzu noktaladık.Birdahaki turda görüşmek dileğiyle.

 • Halil Çağlar Doğan,Ülke Doğan/Tur hk.görüşler

  Prag,Budapeşte,Dresden,Bretislava,Viyana (Orta Avrupa Turu) Öncelikle tur rehberimiz Cem bey ve tur otobüs kaptanımız Ziya bey için katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Tur genelde çok iyiydi. Özellikle gidilen yerler ve tura ait yenen öğle ve akşam yemekleri çok iyiydi. Kalınan oteller ise vasat idi.herhalde fiat ile ilgili bir durum. Biz bazı extra turlara katılmadık,nedeni ise fiatı ve yemeksiz oluşu idi. Mesela, Rezervasyon sırasında 50 euro görünen ekstra tur sonradan 75 euro olarak değiştirilmiş.

 • YILDIZ GÜLER/TEŞEKKÜR

  KURUMUNUZDA GÖREV YAPAN ESRA KARA HANIMA:YARDIMSEVERLİĞİ ,NEZAKETİ VE ANLAYIŞI DOLAYISIYLA TEŞEKKÜR EDİYORUM.ORTA AVRUPA TURU SATIN ALIRKEN TANIŞTIK.YAKLAŞIMI ÇOK HOŞTU.

 • Leyla Gerelioğlu/teşekkür

  mayıs 2015 te yaptığımız Orta Avrupa tatilindeki rehberimiz Sn. Cem Önder ve şöförümüz Yüksel. Bey'e çok teşekkür ediyoruz. Cem beyin disiplini ve grubuna her bakımdan sahip çıkması gerçekten çok takdire değerdi.

 • MÜCAHİT BÜYÜKBAŞ/Teşekkürler..

  öcelikle kaptanımız ve rehberimiz kesinlikle güler yüzlü net insanlardı. anlayışlarıda son derece iyiydi kendilerine ve kappa tura teşekkürler ediyorum. Saygılar...

 • ŞÜKRAN TAŞDAN/Teşekkürler..

  REHBERİMİZ VE ŞOFORUMUZ GAYET BAŞARILI VE YARDIMCI OLDULAR. BAŞARILI BİR PROGRAMDI TEŞEKKÜRLER..

 • AYŞE OYA ERDİL/Teşekkürler..

  BİR GECE İKİ GÜN OLMASINA RAĞMAN COK GUZELDI BU GUZELLIGI REHBERIMIZE VE OTOBUS SOFORUMUZE BORCLUYUZ. REHBER TURLARDA COK ONEMLI BÖYLE BİR REHBERE SAHIP OLDUĞUNUZ ICIN ŞANSLISINIZ..

 • Ali Korkmaz/Teşekkürler..

  Hava genelde soğuk olmasına ragmen rehberimizin güzel ve kaliteli hizmetleri sayesinde güzel bir tur gecirdim. teşekkürler..

 • Fahrettin Akyazıcı /Teşekkür

  08-15Mart tarihli Orta Avrupa turundan bugün döndüm her şey rehberimiz Ender bey sayesinde çok güzeldi.Çok kalabalık bir gurubu bilgilendirerek eğlendirerek gezdirdi. Budapeşte de tekne turu dönüşünde hepimizi duraktan çağırdığı taksilerle otelimize ulaştırdı . Takside düşürdüğüm telefonumu epeyce ugraşarak buldu çok teşekkür ederim.Biz kendisiyle tekrar bir turda karşılaşmayı çok isteriz. Fahrettin Akyazıcı

 • METİN KUTLUĞ/TEŞEKKÜRLER

  Sorunsuz bir seyahatti. Rehberimiz Uğur Aras ve şoforumuz İsmail Kara Aslan son derce kibar ' saygılı ve huzur verici tutumlarıyla tüm tura katılanlara KAPPA TURU sevdirdi. Teşekkürler...

Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 
Kampanyaları Bildir