Anasayfa    BENELUX-PARIS    THY ILE 7GECE 8GUN BENELUX-PARIS AMS-BRU3*4* VB.-B
 • BENELUX-PARIS

 • BENELUX-PARIS-AC

 • THY ILE 7GECE 8GUN BENELUX-PARIS AMS-BRU3*4* VB.-B

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
19/08/2018 26/08/2018 7 Gece - 8 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
599 € 599 € 849 € 150 € 599 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι ISTANBUL – AMSTERDAM (Pazar, 19 Ağustos)

Siz değerli misafirlerimiz ile Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali özel kappatur kontuarlarında 08:30’da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının tarifeli TK 1957 sefer sayılı uçuşu ile 10.45’de Amsterdam’a uçuş. (Uçuş süresi yaklaşık 3.5 saat)  Yerel saat ile 13:15’de varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ve rehberimiz eşliğinde Amsterdam panaromik şehir turu için hareket ediyoruz. Öncelikle tarihi şehir meydanı olan Dam Meydanı ve 2. Dünya savaşı kurbanlarını anmak için dikilen Ulusal anıtı, Amsterdam’ın en çarpıcı yapılarından biri olan Kraliyet Sarayı ve 3 yapay ada üzerindeki istasyon binasını görüyoruz.  Amsterdam'ın açık ve hoşgörü kültürünün bir sembolü haline gelmiş olan coffee  shoplarıyla ünlü  Kırmızı Fener Sokağını, geziyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam  alternatif olarak düzenlenecek olan Tekne turuna katılabilirler. Bu turumuzda Amsterdamın oluşumunu ve ismini almasında rol oynayan Amsterdam a birde Amstel nehri üzerinden seyretme fırsatı yakalayabilirsiniz Turumuz sonrasında otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.
1-Tekne turu: 20 €

2.GÜN Ι AMSTERDAM (Pazartesi, 20 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan  Marken & Volendam turuna katılabilirler.Konuklarımızla 200 yıldır hiç değişmemiş Local ahşap evleriyle ve yaşayan insanlarıyla bir yarım ada olan  eski balıkçı kasabası Marken’da yürüyüş yapıyoruz. Bu küçük balıkçı kasabalarında etnik Hollanda kültürünü ve geleneklerini keşfedebileceğimiz Marken & Volendam turumuzu gerçekleştireceğiz. Volendam’da  Hollanda’nın  meşhur Guda peynirlerinin yapımını görmeye bir peynir fabrikasına gidiyoruz. Ayrıca yine Hollanda’nın simgelerinden olan Klompen adı verilen tahta ayakkabıları da burada görebileceğiz. 20. Yy’da Picasso , Renoir gibi artistleri kendine çeken 14.yy sonrası balıkçıların yerleştiği bu güzel tipik kasabamızı ziyaret ederken Hollanda’nın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanı sunuyoruz.Dileyen misafirlerimiz için diğer alternatif turumuz olan Grand Holland turuna  katılma imkânı sunuyoruz. Bu turumuzda Hollanda’nın ikinci büyük şehri ve dünyanın en büyük limanı olan Rotterdam’ı göreceğiz. Şehir, II.Dünya Savaşındaki bombalama sonrası yeniden inşa edilmiştir.  Görkemli,büyüleyici ve çağdaş mimarisiyle göz kamaştıran şehirde Erasmus köprüsünü göreceğiz.  Mavi seramikleriyle ünlü ve Hollanda’nın meşhur Barok Ressamı Vermeer’in yaşadığı şehir olan Delft’i ziyaret ediyoruz. Son olarak ise Hollanda’nın siyasi ve idari başkenti olma özelliği taşıyan Lahey kentine yolculuğa çıkacağız. Bir çok önemli yapının da kavuştuğu nokta olan Plein meydanından şehri panaromik olarak görme şansı ve Kraliçe sarayında resim molası. Alternatif turlarımız sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
2-Marken & Volendam Turu: 60 Euro (Kişi Başı)  
3-Grand Holland Turu: 80 Euro (Kişi Başı)

3.GÜN Ι AMSTERDAM- LÜKSEMBOURG (Salı, 21 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından  luksemburg’a hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Köln ve   Cochem turuna katılabilirsiniz Turumuzun ardından Luxemburg’a varış sonrası rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde yapılacak panoramik şehir turumuzda şahane manzarasıyla fotoğraf çekebileceğiniz Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokakları, Lüksemburglular için ulusal bağımsızlık sembolü haline gelmiş, önceleri otel olarak hizmet veren, sonrasında restorasyona uğramış hükümet binası haline gelmiş Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız . Alternatif turlarımız sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

6-Köln Cochem Turu:50 €

4.GÜN Ι LÜKSEMBURG – PARİS (Çarşamba, 22 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Paris’e hareket ediyoruz.  Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Almanya ,Fransa ve Luxemburg sınırlarının birleştiği bölgede üzüm bağlarının arasında bulunan Schengen, Remich ve Trier turuna katılabilirler. Bu turumuzda Schengen anlaşmasının bu bölgede imzalanmasından ortaya çıkan schengen vizesine adını vererek Dünyada ün kazanmış  bu topraklarda yerel halkın yaptığı çok özel şarapları alma fırsatı bulacaksınız. Ayrıca bu doğa harikası köyün ve az sayıdaki yaşayanlarının yaşam tarzlarına tanık olabilirsiniz. Schengen gezimizin ardından Remich’e gidiyoruz. Moselle nehri üzerindeki köprüden bu güzel şehri izliyoruz. Almanya, Belçika ve Luxemburg’u ayıran noktaya gideceğiz. Remich gezimizin ardından Almanya’nın küçük bir şehri olan Trier’e gideceğiz. Trier şehir turumuzda Porta Nigra, Konstantin Bazilikası, Karl Marx Müzesi, Roma köprüsü görülecek yerler arasındadır. Bu turumuzda fransa'nın kraliyet şehri reimse gidilir ve  ülkenin dini merkezi reims katedrali görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Paris’e varış sonrası rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde panoramik şehir turu. Bu turumuzda  Fransa’nın en önemli sembolü Eyfel Kulesi ilk görülecek yerler arasındadır. Sonrasında şarkılara konu olmuş,en şık mağazaları ve kafeleriyle ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, dünyaca ünlü Louvre Müzesi, 224 basamakla tepesine varıldığında Paris şehir manzarasını izleyebileceğiniz Zafer Meydanı ve Takı göreceğimiz yerler arasındadır.Turumuz sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
7- Schengen, Remich ve Trier turu: 70 €(Kişi Başı)
 

5.GÜN Ι PARİS (Perşembe, 23 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak organize edilebilecek olan Picasso, Salvador Dali ve Van Gogh’un da tablolarını yaparken ilham aldığı,kendi portrenizi de sokak ressamlarına çizdirebileceğiniz Montmartre ressamlar tepesi, aynı yerde bulunan Sacre Coeur kilisesini ziyaret edebilirler. En büyük özelliği İsa’nın kutsal kalbinin yüceltildiği (Sacre Coeur kutsal kalp anlamına gelmektedir.) Fransa’nın en büyük mozaiğini barındırmasıdır. Ve aynı turumuz Tekne ile Seine Nehri gezisini ve Eiffel kulesi turunu da içermektedir. Fransız Devriminin 100.yılını kutlamak amacıyla inşa edilmiş ancak dönemin devrim karşıtı edebiyatçıları ve sanatçıları tarafından Paris’in görsel itibarını zedeleyeceği görüşüyle aleyhine kampanya başlatılmış kulenin izni 20 yıl için alınmış,iletişim için uygun yüksekliğe sahip oluşundan günümüze kadar gelmiştir. Seine Nehri şehri ortadan ayırmaktadır ve Fransa’nın en önemli suyoludur.  Seine Nehri gezimiz sırasında ise Paris’in en önemli eserlerini sinek vapurlarından seyretme ve tanıma imkanı. Akşam isteyen misafirlerimizle alternatif ışıklandırılmış gizemli caddelerinde değişik bir yüzünü keşfedeceğiniz Paris by night turu  ve 65 yıldır dans gösterileriyle Paris’in dünyaca ünlü  kabaresi Lido Show turuna katılabilirsiniz. Işıklar şehri "ville lumière" Paris'in bu ünvanı ne kadar hakettiğini gece turumuzda daha iyi görebileceğiz. Özel olarak ışıklandırılmış görkemli yapı ve meydanları ziyaret ettikten sonra, Eiffel Kulesi'nin 'ışık show'unu izleyeceğiz. 'Eiffel Show'un tadı henüz damaklarımızdayken, kendimizi dünyanın en meşhur kabarelerinden LIDO SHOW'un sihirli dünyasında, bizlere özel olarak ayrılmış masalarda şampanya yudumlarken bulacağız. Muhteşem sahne ve ışık oyunlarına dansçıların usta dokunuşları eşlik ederken, sizlere gecenin keyfini çıkarmak kalıyor. Geceleme otelinizde.
8-Paris By Night Turu : 30 Euro  (Kişi Başı)  
9-Seine Nehri Gezisi ve Eiffel Kulesi: 80 Euro (Kişi Başı) ( Tur kayıt esnasında ödenir ise  60 € )
10-Lido Show: 170 Euro (Kişi Başı)
 

6.GÜN Ι PARİS (Cuma, 24 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak organize edilebilecek olan 7’den 77’ye herkese hayallerin son noktasını sunan Disneyland turuna katılabilirler. Bu turumuzda, Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yaşayacağız.  Ayrıca dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek La Vallée Outlet Center turuna katılabilirler. Bu turumuzda misafirlerimiz dünyaca ünlü markaları barındıran birbiriyle uyumlu pek çok binanın yan yana dizilmesiyle oluşturulmuş alışveriş köyünde alışverişlerini yapabilirler. Dısneyland turunun gerçekleşmemesi durumunda alternatif olarak Versailles Sarayı turumuza katılabilirler. Versailles sarayı Avrupa’nın en büyük sarayı olmakla beraber uçsuz bucaksız bahçesiyle dillere destan olmuştur. Tur sonrası geceleme otelinizde.
11-Disneyland Turu: 120 Euro (Kişi Başı)
12-La Vallee Outlet Center: 30 Euro (Kişi Başı)
13-Versailles Sarayı Bahçeleri Turu: 60 € (Kişi Başı)

7.GÜN Ι PARİS – BRÜKSEL (Cumartesi, 25 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Brüksel’e hareket. Güzergâh üzerinde  rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Bruges turuna katılma imkânı. Bruges, Belçika’nın Batı Flandra bölgesinin başkentidir.Değişik tatta çikolataları, dantelleri,birası ve kanallarıyla ünlü tipik bir Ortaçağ kentidir. XI.yüzyılda Avrupa’nın önemli bir ticaret merkezi haline gelen kent coğrafi değişiklikler ve seller sebebiyle denizle bağlantısını kesmiştir. Kanallar,denize ulaşmaktayken Ortaçağ Avrupasının gözde ticaret şehri şimdi hediyelik eşya alışverişi yapabileceğiniz,değişik tatta çikolatalarını tadıp biranızı yudumlayabileceğiniz bir şirin aşıklar kenti olarak karşınıza çıkıyor. Dileyen misafirlerimiz yine yol üzerinde gerçekleşecek rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Gant  turuna katılabilirler. Bu turumuz sırasında 13.yy da ipek merkezi olan  ve 16 yy da Kraliçe Elizabet in dünyaya değerli taşlarıyla lanse ettiği Belçikanın kaleleri ,şatoları,kuleleriyle tarihin en güzel çizgisini taşıyan şehrini görme imkanı bulacağız.  Yolumuza devam ederek  Brüksel şehrine varış ve panaromik şehir turu. Brüksel, AB ve NATO nun başkenti olmasıyla Avrupa’da önemli bir yer tutmaktadır.Turumuzda  Belçika kralının Çin ve Japonya’yı ilk ziyaret eden Avrupa kralı olmasından ötürü Çinlilerin Belçikalılara hediye ettiği Çin ve Japon evleri, bir atom çekirdeğinin 165 milyon kere büyütülmüş hali olan, 102 metre uzunluğunda iç içe geçmiş 9 küreden oluşan ünlü Atomium heykeli ve 29 Mayıs 1985’de oynanacak Juventus-Liverpool Avrupa Şampiyon Kulupler final maçı öncesi  Liverpool taraftarlarının İtalyanlara saldırması sonucu bir duvar çökmesiyle 38 İtalyan ve 1 Liverpool taraftarının hayatını kaybetmesiyle acı bir üne sahip Heysel stadyumu görülerek şehir merkezine inilip Grand Place,çevresindeki kraliyet ve belediye sarayı , alışveriş merkezleri görülecektir. Daha sonra otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.
14-Bruges Turu: 35 euro (Kişi Başı)
15-Gant  turu:35 euro (kişibaşı)
 

8.GÜN Ι BRÜKSEL - ISTANBUL (Pazar, 26 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için düzenlenecek olan Outlet turumuza katılabilirsiniz. Brüksel’in en ünlü alışveriş merkezlerinden biri olan mağazamıza giderek alışveriş yapabilir ve svediklerinize hediye alabilirsiniz. Turumuzun ardından rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına gidiş. Brüksel havalimanına varışımızın ardından  Türk havayollarının TK1940 sefer sayılı uçak ile  19:25 de  İstanbul a hareket ve (Uçuş süresi yaklaşık 3,5 saat) 23:50 de varış ile   Kappatur hizmetlerinin sonu.

16-Outlet turu : 30 € kişi başı

 

!! 9 EKSTRA TUR 460 € YERİNE SADECE 350 € !!
PROGRAMDA Kİ 9 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA 460 € YERİNE 350 € YA ALABİLİRLER.

1- Schengen, Remich ve Trier turu                              : 70 €    TRDEN 50€
2- Paris şaheserleri, Seine Nehri Gezisi ve Eiffel Kulesi  : 80 €   TRDEN 60€
3- Paris By Night Turu                            : 30 €
4- Gant  turu                                : 35 € 
5- Brugges Turu                                                        : 35 €
6- Amsterdam Tekne turu                : 20 €
7- Marken & Volendam Turu                                                  : 60 €   TRDEN 40€
8- Grand Holland Turu                                            : 80 €
9- Koln Cochem Turu                                                                      : 50 €
TOPLAM EXTRA TUR BEDELI : 460 €
INDIRIMLI FIYAT :  350  € / 9 tur (tüm turlar yapılmak kaydı ile sadece tum turları alanlar ıcın)

!! 3 EKSTRA TUR 210 € YERİNE SADECE 150 € !!
PAKET ALMAK İSTEMEYEN MİSAFİRLERİMİZ KAYIT ESNASINDA SADECE İNDİRİMLİ OLARAK;
1- Schengen, Remich ve Trier turu                              : 70 €
2- Paris şaheserleri, Seine Nehri Gezisi ve Eiffel Kulesi  : 80 €
3- Marken & Volendam Turu                                                  : 60 €
TOPLAM TUR BEDELI : 210 €
INDIRIMLI FIYAT:  150 € / 3 tur olarak alabilirler.

Dahil Olan Hizmetler

 •  TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ  İLE
 • ISTANBUL –AMSTERDAM/ BRUKSEL – ISTANBUL UÇUŞU
 •  TÜM HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
 •  7 GECE 3*4* OTELLERDE ODA VE KAHVALTI DAHİL KONAKLAMA
 •  OTOBÜSLERİMİZ İLE GIDILECEK ŞEHİRLER ARASI TRANSFERLERİ
 •  AMSTERDAM, BRÜKSEL, PARİS, LÜKSEMBURG PANAROMİK ŞEHİR TURLARI
 •  HAVALİMANI /OTEL/ HAVALİMANI TRANSFERLERİ
 •  REHBERLİK HİZMETLERİ
 •  ZORUNLU SİGORTA(15€)

Dahil Olmayan Hizmetler

 •  SCHENGEN VİZE ÜCRETİ  VE HIZMET BEDELİ (İSTEĞE BAĞLI) (120€ )
 •  YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 15 YTL )
 •  30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €) (İSTEĞE BAĞLI)
 •  PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (İSTEĞE BAĞLI)
 •  KİŞİSEL HARCAMALAR
 •  ŞOFOR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € ) (İSTEĞE BAĞLI)
 •  YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3,4 EURO(SADECE GEREKLI OLAN OTELLERDE PASAPORT IBRAZI ILE SAHSI VERGI MAKBUZU ALINARAK DIREK OTELE ODENIR)
 •  MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI)
 •  ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)
 • (30 €) (İSTEĞE BAĞLI)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ) 
 •   İÇ HAT BAĞLANTI ANKARA İZMİR VE ANTALYA 70 € / DİĞER ŞEHİRLER  110€ / KIBRIS 130 € KİŞİBAŞI DIR (İSTEĞE BAĞLI)

Kappatur farkıyla İtalya Turu Videosunu mutlaka izleyin!

Notlar

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir.
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz.
- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir.
- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur.
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
TUR BROŞÜRÜNÜ VE NOTLAR PAKET TUR SÖZLEŞMESİNİN AYRILMAZ BİR EKİDİR. PAKET TUR SÖZLEŞMESİNDE İMZASI BULUNAN KİŞİ VE KİŞİLER ADINA TESLİM ALINMIŞTIR.
 

Dahil Olan Hizmetler

 •  TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ  İLE
 • ISTANBUL –AMSTERDAM/ BRUKSEL – ISTANBUL UÇUŞU
 •  TÜM HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
 •  7 GECE 3*4* OTELLERDE ODA VE KAHVALTI DAHİL KONAKLAMA
 •  OTOBÜSLERİMİZ İLE GIDILECEK ŞEHİRLER ARASI TRANSFERLERİ
 •  AMSTERDAM, BRÜKSEL, PARİS, LÜKSEMBURG PANAROMİK ŞEHİR TURLARI
 •  HAVALİMANI /OTEL/ HAVALİMANI TRANSFERLERİ
 •  REHBERLİK HİZMETLERİ
 •  ZORUNLU SİGORTA(15€)

Dahil Olmayan Hizmetler

 •  SCHENGEN VİZE ÜCRETİ  VE HIZMET BEDELİ (İSTEĞE BAĞLI) (120€ )
 •  YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 15 YTL )
 •  30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €) (İSTEĞE BAĞLI)
 •  PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (İSTEĞE BAĞLI)
 •  KİŞİSEL HARCAMALAR
 •  ŞOFOR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € ) (İSTEĞE BAĞLI)
 •  YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3,4 EURO(SADECE GEREKLI OLAN OTELLERDE PASAPORT IBRAZI ILE SAHSI VERGI MAKBUZU ALINARAK DIREK OTELE ODENIR)
 •  MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI)
 •  ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)
 • (30 €) (İSTEĞE BAĞLI)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ) 
 •   İÇ HAT BAĞLANTI ANKARA İZMİR VE ANTALYA 70 € / DİĞER ŞEHİRLER  110€ / KIBRIS 130 € KİŞİBAŞI DIR (İSTEĞE BAĞLI)

2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 1,775.44 1,195.00 904.79 730.66 614.57 531.66 469.47 417.30
Toplam Tutar : 3,550.87 3,585.01 3,619.16 3,653.30 3,687.44 3,721.59 3,755.73 3,755.73
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 1,758.37 1,183.62 896.25 723.83 608.88 521.90 460.93 413.51
Toplam Tutar : 3,516.73 3,550.87 3,585.01 3,619.16 3,653.30 3,653.30 3,687.44 3,721.59
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 1,758.37 1,172.24 887.72 717.00 603.19 517.02 456.66 409.72
Toplam Tutar : 3,516.73 3,516.73 3,550.87 3,585.01 3,619.16 3,619.16 3,653.30 3,687.44
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 1,809.58 1,217.77 921.86 744.32 625.96 541.41 478.00 428.68
Toplam Tutar : 3,619.16 3,653.30 3,687.44 3,721.59 3,755.73 3,789.87 3,824.02 3,858.16
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 1,775.44 1,195.00 904.79 730.66 614.57 531.66 465.20 413.51
Toplam Tutar : 3,550.87 3,585.01 3,619.16 3,653.30 3,687.44 3,721.59 3,721.59 3,721.59
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir