Anasayfa    K-ISKANDINAVYA    THY ILE KOPENHAG-MALMÖ&GOTEBURG-OSLO-KARLSTAD & STOCKHOLM 3*4*OTELLER
 • K-ISKANDINAVYA

 • STOCKHOLM OSLO GOTEBURG KOPENHAG

 • THY ILE KOPENHAG-MALMÖ&GOTEBURG-OSLO-KARLSTAD & STOCKHOLM 3*4*OTELLER

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
13.08.2022 20.08.2022 7 Gece - 8 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
799 € 799 € 1149 € 150 € 799 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL-KOPENHAG (Cumartesi, 13 Ağustos)

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde siz değerli misafirlerimizle 04:40de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1783 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:40de Kopenhaga uçuş.Yerel saat ile 10:15da varış.Varışımızı takiben alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile panoramik Kopenhag şehir turu. Danimarka nın başkenti ve en yüksek nüfuslu şehridir.Belediye binası,en eski liman bölgesi Nyhavn Kanalı,Opera binası, Stroget,Gephion Çeşmesi, MAERSK in merkez ofis binası, Christiansborg Sarayı, Vor Frelsers Kilisesi, Şehir Tiyatro Binası, Küçük deniz kızı heykeli, Danimarka Kraliyet ailesinin hala yaşadığı Amalienborg Sarayı ve Müzesi, Ulusal kütüphane binası, görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası dileyen misafirler alternatif olarak düzenlenecek olan Tivoli Bahçeleri turuna katılabilirler.1843 de George Carstensen tarafından kurulmuş Tivoli Bahçeleri, park , kafeler, restoranlar, konser alanı, açık hava tiyatrosu, akvaryum, suni göl, çok sayıda dükkan ve muhteşem bir lunaparktan oluşuyor. Tur bitimi otelinize transfer ve geceleme.
Tivoli Bahçeleri Turu : 50 € ( Kişi Başı)

2.GÜN Ι KOPENHAG (Pazar, 14 Ağustos)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Danimarka Şatoları ve Rivierası turuna katılabilirler.Turumuzda;William Shakespearein ünlü tiyatro oyunu Hamletin sahnesi olan Hensingör şehriyle turumuza başlayacağız.İskandinavyanın, UNESCO listesinde yer alan ve Shakespearee ilham vermiş, Helsingor Boğazının yani Baltik Denizinin Kuzey Denizine açıldığı noktanın, Kronborg Kalesini göreceğiz.Daha sonra Frederiksborg Kraliyet Yazlık Evi göreülecek yerler arasındadır.Danimarka Kraliçe ve Kraliyet ailesinin yazlık sarayı olarak kullanılan sarayda fotoğraf molası verdiktan sonra Frederiksborg Sarayı görülecektir.Frederiksborg Sarayı; Kral 4.Christian tarafında inşa edilen Avrupanın en iyi yapılarından biridir. 878 yıllında ise müzeye çevrilmiştir. Burası günümüzde ülkenin Milli Tarih Müzesine ev sahipliği yapmaktadır. Burada çok sayıda eser sergilenmektedir. Ayrıca sarayın muazzam bir bahçesi bulunur.Tur sonrası otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Yemekli Gece Yürüyüş Turu na katılabilirler.Geceleme otelimizde.
Danimarka Şatoları ve Rivierası Turu : 65 € ( Kişi Başı)
Yemekli Gece Yürüyüş Turu: 40 € ( Kişi Başı)

3.GÜN Ι KOPENHAG-MALMÖ-GOTEBURG (Pazartesi, 15 Ağustos)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Malmö ve Goteburga hareket. İsveçin üçüncü büyük şehri Malmöye varışımızın ardından, Malmö kalesi, Turning Törso binası, Liman bölgesi gördükten sonra şehir merkezinde serbest zaman veriyoruz. Daha sonra bir mühendislik harikası, dünyanın ikinci büyük köprüsü olan Oresunddan (8500 mt) geçiyoruz ve Goteburga varışımızın ardından panoromik şehir turu. Bu turumuzda Şehir Tiyatro Binası, Opera Binası, Poseidon Heykeli, Alman ve Haga Kiliseleri ile Goteborg un deniz feneri olarak kabul edilen Masthugget Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4.GÜN Ι GOTEBURG-OSLO (Salı, 16 Ağustos)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve Oslo ya hareket. Varışımızın ardından panoromik Oslo şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Belediye Sarayı, Folk Müzesi, Viking Gemileri Müzesi, Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Skitramp Rampast Vigeland Park, Residance Müzesi ve Frogner Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

5.GÜN Ι OSLO (Çarşamba, 17 Ağustos)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Flam Fyord turuna katılabilirler. Tam gün sürecek bu turumuzda ana kara içerisine 250 km girmiş olan dünyanın en büyük Fyordunu görüyoruz. Sabah erken saatte otelimizden ayrılıp Flama hareket ediyoruz. İki saat sürecek Flam - Gudvangen arasındaki tekne yolculuğumuzda yüksek, dar fyordlar, şelaleler ve küçük fyord köyleri sizleri manzarasıyla büyüleyecek. Bu muhteşem gezinin ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak dünyanın en güzel tren yolculuklarından birisi kabul edilen Flamsbana tren yolculuğu turuna katılabilir. Ardından olağanüstü tabiat güzellileri eşliğinde yapacağımız otobüs yolculuğumuzda, 12.yüzyıldan kalma ve inşaatında çivi kullanılmayan Borgund kilisesini görüp dünyanın en uzun tüneli olan Laerdaldan geçerek Oslo ya dönüyoruz. Dönüş yolu üzerinde Aurland vadisi üzerinden, panoramik noktada durup fotoğraf molası veriyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Flam Fyord Turu : 165 € ( Kişi Başı)
Flamsbana tren yolculuğu turu : 75 € ( Kişi Başı)

6.GÜN Ι OSLO-KARLSTAD-STOCKHOLM (Perşembe, 18 Ağustos)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Stokholme hareket. Yol üzerinde Karlstadda mola veriyoruz. Stokholm e varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda; Fjallgatan Tepesi, ortaçağdan kalma Gamla Stan, Nobel ödüllerinin dağıtıldığı Belediye Sarayı, 7 tiyatroyu aynı çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binası, Borsa Binası ve Kunqsrad Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

7.GÜN Ι STOCKHOLM (Cuma, 19 Ağustos)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Viking Vasa turuna katılabilirler. Turumuzda; 17.y.y.da yaptırılmış olan ve uzun yıllar deniz dibinde kaldıktan sonra su yüzeyine çıkartılan döneminin tek örneği savaş gemisi Vasayı ziyaret ediyoruz.Vasa turumuzdan sonra dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Sigtuna Kasabası Turuna katılabilirler. İsveçin ilk kasabası olan Sigtuna en eski yerleşim yeridir.İsveçli Viking Kralı Erik Segersäll tarafından, Mälaren Gölü nün kıyısında kurulmuş.Kasabada 18. ve 19. yüzyıldan kalma ahşap evler, arnavut kaldırımlı sokaklar ve birçok zanaat atölyesini barındırırken, ayrıca ülkenin en eski kiliseleri olan St. Lars ve St. Olaf kiliseleri nin kalıntılarını ve eski İskandinavlara ait yazıtları görülecekler arasındadır.Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Viking Vasa Turu : 50 € ( Kişi Başı)
Sigtuna Kasabası Turu: 45 € ( Kişi Başı)

8.GÜN Ι STOCKHOLM-İSTANBUL (Cumartesi, 20 Ağustos)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1796 tarifeli seferi ile saat 17:55de İstanbula hareket. Yerel saat ile 22:40de İstanbul a varış ve turumuzun sonu.

EKSTRA TURLAR

INDIRIM FIRSATLARINI KACIRMAYIN !
2. turunu alana + % 5 indirim , 3. Turunu alana + % 10 indirim
(2022 yılı içerisinde 2. ve 3. Turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)
Arkadaşını getirene + % 5 indirim.
(2022 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. Turda sadece paket tur fiyatı üzerinden+ %5 indirim sağlar.***İndirimler alan vergisi hariç fiyattan hesaplanır.***


KAYIT ESNASINDA 5 ALTERNATİF TUR %25 İNDİRİMLİ.405 € YERİNE 304€
1. Tivoli Bahçeleri Turu : 50 € ( Kişi Başı)
2. Danimarka Şatoları ve Rivierası Turu : 65 € ( Kişi Başı)
3. Flam Fyord Turu : 165 € ( Kişi Başı)
4. Flamsbana tren yolculuğu turu : 75 € ( Kişi Başı)
5. Viking Vasa Turu : 50 € ( Kişi Başı)
***Yemekli Gece Yürüyüş Turu ve Sigtuna Kasabası Turu pakete dahil değildir.

PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir.
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz.
- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.
- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur.
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
TUR BROŞÜRÜNÜ ŞAHSIM VE BERABERİMDEKİ TÜM KATILIMCILAR ADINA OKUDUM ANLADIM TESLİM ALDIM
İSİM SOYİSİM İMZA :

ÜCRETE DAHIL SERVISLER

-TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL (IST) – KOPENHAG (CPH) / STOCKHOLM (ARN) – İSTANBUL (IST) ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
-HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
-ZORUNLU SİGORTA (15 € ) ( İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE İPTAL İADESİ YOKTUR.)
-3 VE 4* OTELLERDE 7 GECE KAHVALTI DÂHİL KONAKLAMA
-HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ
-TÜM ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
-PANORAMİK STOCKHOLM, MALMÖ, GÖTEBURG,OSLO, KARLSTAD VE KOPENHAG ŞEHİR TURLARI
-PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHIL OLMAYAN SERVISLER

-SCHENGEN VIZE ÜCRETI VE HIZMET BEDELI (ISTEGE BAGLI) (140€ )
-YURT DISI ÇIKIS HARCI BEDELI (50 TL)
-30.000 € TEMINATLI SEYAHAT SAGLIK SIGORTASI (15 €) (ISTEGE BAGLI)
-HER TÜRLÜ KISISEL HARCAMALAR
-PROGRAMDA BELIRTILMEYEN TÜM GEZI VE TURLAR
-MÜZE VE ÖREN YERLERI GIRISLERI
-REHBER VE SOFÖR BAHSISLERI(KISI BASI 5 €)(ISTEGE BAGLI)
-ALTERNATIF TURLAR
-ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (30€) (KAPPA TUR GUVENCESI ALTINDA TUR HAREKETINE 15 GÜN KALAYA KADAR KOSULSUZ SARTSIZ TURU IPTAL ETME IMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAGLIK SIGORTASI VE ERIS ÜCRETI IADE EDILMEZ)

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 5.966,54 4.016,31
Toplam Tutar : 11.933,07 12.048,92
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 5.966,54 4.016,31
Toplam Tutar : 11.933,07 12.048,92
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 5.966,54 4.016,31
Toplam Tutar : 11.933,07 12.048,92
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Betül Yıldırır/6 Ekim Yunanistan Turu

  Her şey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler.

 • Çiğdem Akbaş Ilgaz/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey Yunanistan'ın tamamına hakim, çok bilgili, hoşgörülü ve profesyonel bir rehberdi. Fiyat performans açısından son derece başarılı bir tatil oldu.

 • Sibel Yıldırım/6 Ekim Yunanistan Turu

  Çok eğlenip güzel yemekler yiyerek ilgili ve güler yüzlü rehberimiz Mehmet Bey'in sayesinde bilgilendik. Teşekkürler.

 • Şevket Bozkurt/6 Ekim Yunanistan Turu

  Kazasız, belasız, sağlıklı ve güzel bir seyahat geçirdik. Çok teşekkür ederim.

 • Tolga Teoman Ünal/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz oldukça bilgili ve yardımseverdi. Ziyaret edilen yerler tamamen harikaydı.

 • İlhan Sülün/28 Ekim Yunanistan Turu

  Gayet dolu dolu bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Ayrıca otobüs şoförümüz de çok dikkatli araç kullandı, sabrı için de kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Diğdem Ongan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.

 • Hatice Kader Çalık/28 Ekim Yunanistan Turu

  Muhteşem, teşekkürler.

 • Hatice Özkan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Güzel keyifliydi. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir