Anasayfa    İSKANDİNAVYA    8 GÜN THY ile KOPENHAG (2) GÖTEBURG (1) OSLO (2) STOCKHOLM (2) 3- 4*
 • İSKANDİNAVYA

 • STOCKHOLM-OSLO-GOTEBURG-KOPENHAG

 • 8 GÜN THY ile KOPENHAG (2) GÖTEBURG (1) OSLO (2) STOCKHOLM (2) 3- 4*

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
13.08.2022 20.08.2022 7 Gece - 8 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
849 € 849 € 1199 € 150 € 849 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - KOPENHAG (Cumartesi, 13 Ağustos)

Siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Kappatur kontuarlarında 04:50'de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK 1783 tarifeli seferi ile saat 07:50'de Kopenhag'a uçuş. Yerel saat ile 10:00'da varışımızı takiben alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile panoramik Kopenhag şehir turu yapacağız. Kopenhag, Danimarka'nın başkenti ve en yüksek nüfuslu şehridir. Belediye binası, en eski liman bölgesi Nyhavn Kanalı, Opera binası, Stroget, Gephion Çeşmesi, MAERSK'in merkez ofis binası, Christiansborg Sarayı, Vor Frelsers Kilisesi, Şehir Tiyatro Binası, Küçük denizkızı heykeli, Danimarka Kraliyet ailesinin hala yaşadığı Amalienborg Sarayı ve Müzesi, Ulusal kütüphane binası, görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Tivoli Bahçeleri turuna katılabilirler. 1843'de George Carstensen tarafından kurulmuş Tivoli Bahçeleri, park kafeler, restoranlar, konser alanı, açık hava tiyatrosu, akvaryum, suni göl, çok sayıda dükkan ve muhteşem bir lunaparktan oluşuyor. Tur bitimi otele transfer ve geceleme otelimizde.
Tivoli Bahçeleri Turu: 50 €

2.GÜN Ι KOPENHAG (Pazar, 14 Ağustos)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Danimarka Şatoları ve Rivierası turuna katılabilirler. Turumuzda; William Shakespeare'in ünlü tiyatro oyunu Hamlet'in sahnesi olan Hensingör şehriyle turumuza başlayacağız. İskandinavya'nın, UNESCO listesinde yer alan ve Shakespeare'e ilham vermiş, Helsingor Boğazı'nın yani Baltık Denizi'nin Kuzey Denizi'ne açıldığı noktadan, Kronborg Kalesini göreceğiz. Daha sonra Frederiksborg Kraliyet Yazlık Evi göreceğimiz yerler arasındadır. Danimarka Kraliçe ve Kraliyet ailesinin yazlık sarayı olarak kullanılan sarayda fotoğraf molası verdikten sonra Frederiksborg Sarayı görülecektir. Frederiksborg Sarayı; Kral 4. Christian tarafından inşa edilen Avrupa'nın en iyi yapılarından biridir. 878 yıllında ise müzeye çevrilmiştir. Burası günümüzde ülkenin Milli Tarih Müzesine ev sahipliği yapmaktadır. Burada çok sayıda eser sergilenmektedir. Ayrıca sarayın muazzam bir bahçesi bulunmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Yemekli Gece Yürüyüş turuna katılabilirler. Tur bitimi otele transfer. Geceleme otelimizde.
Danimarka Şatoları ve Rivierası Turu: 65 €
Yemekli Gece Yürüyüş Turu: 40 €

3.GÜN Ι KOPENHAG - MALMÖ - GÖTEBORG (Pazartesi, 15 Ağustos)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Malmö ve Göteborg'a hareket. İsveç'in üçüncü büyük şehri Malmö'ye varışımızın ardından Malmö kalesi, Turning Törso binası, Liman bölgesini gördükten sonra şehir merkezinde serbest zaman veriyoruz. Daha sonra bir mühendislik harikası, dünyanın ikinci büyük köprüsü olan ve 7845 metre uzunluğundaki Oresund'dan geçiyoruz. Göteborg'a varışımızın ardından panoramik şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Bu turumuzda Şehir Tiyatro Binası, Opera Binası, Poseidon Heykeli, Alman ve Haga Kiliseleri ile Göteborg'un deniz feneri olarak kabul edilen Masthugget Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4.GÜN Ι GÖTEBORG - OSLO (Salı, 16 Ağustos)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve Oslo'ya hareket. Varışımızın ardından panoramik Oslo şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Belediye Sarayı, Folk Müzesi, Viking Gemileri Müzesi, Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Skitramp Rampast Vigeland Park, Residance Müzesi ve Frogner Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

5.GÜN Ι OSLO (Çarşamba, 17 Ağustos)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Flam Fyord turuna katılabilirler. Tam gün sürecek bu turumuzda ana kara içerisine 250 km girmiş olan dünyanın en büyük Fyordunu göreceğiz. Sabah erken saatte otelimizden ayrılıp Flam'a hareket edeceğiz. İki saat sürecek Flam - Gudvangen arasındaki tekne yolculuğumuzda yüksek, dar fyordlar, şelaleler ve küçük fyord köyleri sizleri manzarasıyla büyüleyecek. Bu muhteşem gezinin ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak dünyanın en güzel tren yolculuklarından birisi kabul edilen Flamsbana Tren Yolculuğu turuna da katılabilirler. Ardından olağanüstü tabiat güzellikleri eşliğinde yapacağımız otobüs yolculuğumuzda, 12. yüzyıldan kalma ve inşaatında çivi kullanılmayan Borgund kilisesini görüp dünyanın en uzun tüneli olan Laerdal'dan geçerek Oslo'ya döneceğiz. Dönüş yolu üzerinde Aurland vadisi üzerinden, panoramik noktada durup fotoğraf molası verişimizi takiben otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Flam Fyord Turu: 165 €
Flamsbana Tren Yolculuğu Turu: 75 €

6.GÜN Ι OSLO - KARLSTAD - STOCKHOLM (Perşembe, 18 Ağustos)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Stokholm'e hareket. Yol üzerinde Karlstad'da mola verip yolumuza devam edeceğiz. Stokholm'e varışımızı takiben gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzda; Fjallgatan Tepesi, ortaçağdan kalma Gamla Stan, Nobel ödüllerinin dağıtıldığı Belediye Sarayı, 7 tiyatroyu aynı çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binası, Borsa Binası ve Kunqsrad Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

7.GÜN Ι STOCKHOLM (Cuma, 19 Ağustos)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Viking Vasa turuna katılabilirler. Turumuzda; 17. yüzyılda yaptırılmış olan ve uzun yıllar deniz dibinde kaldıktan sonra su yüzeyine çıkartılan döneminin tek örneği savaş gemisi Vasa'yı ziyaret edeceğiz. Vasa turumuzdan sonra dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Sigtuna Kasabası turuna da katılabilirler. İsveç'in ilk kasabası olan Sigtuna en eski yerleşim yeridir. İsveçli Viking Kralı Erik Segersall tarafından, Malaren Gölü'nün kıyısında kurulmuştur. Kasabanın bünyesinde barındırdığı, 18. ve 19. yüzyıldan kalma ahşap evleri, arnavut kaldırımlı sokakları ve birçok zanaat atölyesini göreceğiz. Ayrıca ülkenin en eski kiliseleri olan St. Lars ve St. Olaf kiliselerinin kalıntılarını ve eski İskandinavlar'a ait yazıtları göreceğiz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Viking Vasa Turu: 50 €
Sigtuna Kasabası Turu: 45 €

8.GÜN Ι STOCKHOLM - İSTANBUL (Cumartesi, 20 Ağustos)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK 1796 tarifeli seferi ile saat 17:45'de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 22:15'de İstanbul'a varış ve Kappatur hizmetlerinin sonu.

ALTERNATİF TURLAR

KAYIT ESNASINDA 5 ALTERNATİF TUR %25 İNDİRİMLİ
405 € Yerine, Sadece 304 €

1.Tivoli Bahçeleri Turu: 50 €
2.Danimarka Şatoları ve Rivierası Turu: 65 €
3.Flam Fyord Turu: 165 €
4.Flamsbana Tren Yolculuğu Turu: 75 €
5.Viking Vasa Turu: 50 €

Yemekli Gece Yürüyüş Turu ve Sigtuna Kasabası Turu pakete dahil değildir.

Tur öncesi kayıt esnasında bu paket dışında turlar seçilerek alınamaz.

İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMAYIN!
2. turunu alana + % 5 indirim, 3. turunu alana + % 10 indirim
(2022 yılı içerisinde 2. ve 3. turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)
Arkadaşını getirene + % 5 indirim
(2022 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. turda sadece paket tur fiyatı üzerinden+ %5 indirim sağlar) ***indirimler alan vergisi hariç fiyattan hesaplanır.***

PAKET TUR BROŞÜR NOTLARI

1. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
2. Kappatur, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
3. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappatur sorumlu değildir.
4. Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
5. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappatur sorumlu tutulamaz.
6. Kappatur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
7. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün / günler gerçekleştirilebilir.
8. Kappatur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
9. Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
10. Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
11. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
12. Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
13. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.
14. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Kappatur sorumlu tutulamaz.
15. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir.
16. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart küçüktür ve / veya ilave açılan-kapanan ek yataktır.
17. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
18. Kappatur konsoloslukla misafirlerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappatur'dan tazminat hakkı yoktur.
19. Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
20. Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı, reçel, kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
21. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden en az 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-İSTANBUL HAVALİMANI’NDAN TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE İSTANBUL - KOPENHAG / STOCKHOLM - İSTANBUL UÇAK BİLETİ
-HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
-ZORUNLU SİGORTA (15 €) (İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE, İPTAL İADESİ YOKTUR.)
-SEÇİLEN KATEGORİDEKİ OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMASI
-ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERİ VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
-KOPENHAG, MALMÖ, GÖTEBORG, OSLO, KARLSTAD VE KOPENHAG PANORAMİK ŞEHİR TURLARI
-PROFESYONEL KAPPATUR REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHIL OLMAYAN SERVISLER

-SCHENGEN VİZE ÜCRETİ VE HİZMET BEDELİ (140 €)
-YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) (150 TL)
-PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR
-KİŞİSEL HARCAMALAR
-ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 €) (İSTEĞE BAĞLI)
-YEREL OTERİTELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGİLERİ GECELİK 3-4 EURO (SADECE GEREKLİ OLAN OTELLERDE PASAPORT İBRAZI İLE ŞAHSİ VERGİ MAKBUZU ALINARAK DİREKT OTELE ÖDENİR)
-MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞLERİ
-İÇ HAT BAĞLANTI ANKARA, İZMİR VE ANTALYA 70 € / DİĞER ŞEHİRLER 100€ / KIBRIS 100 € KİŞİ BAŞIDIR.
-ERİS GARANTİSİ (ERKEN REZERVASYON İPTAL SİGORTASI) (30 €) (İSTEĞE BAĞLI) (KAPPA TUR GÜVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKÂNI SUNAR. VİZE ÜCRETİ ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)
-30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €)
-COVİD-19 SİGORTASI (15 €)

Kapadokya Turu
Kappatur Kapadokya turları ile tarihe yolculuk yapmaya hazır mısınız?

UNESCO tarafından Dünya Kültür Miras listesine eklenen Kapadokya ‘nın oluşumu 60 milyon öncesine dayanıyor. Kapadokya volkanik dağların püskürttüğü lav ve küllerin oluşturduğu yumuşak tabakaların milyonlarca yıl boyunca rüzgar ve yağmurların etkisi ile ortaya çıkan Peri Bacaları ile Dünya’da eşi benzeri olmayan bir bölgedir. 

Kapadokya Ne Demek?
Kapadokya kelimesi persçeden gelir ve “Güzel Atlar Diyarı” demektir. 

Her sene yüzbinlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan Kapadokya’yı Kappatur ile keşfedin!

Kapadokya Balon Turu
Kapadokya’ya gittiğinizde mutlaka yapmanız gerekenlerden aktivitelerden biri de “Kapadokya Balon Turu”dur. 

Balon turu sırasında Ürgüp, Göreme ve Avanos’u, Peri Bacaları’nı, Kapadokya bölesindeki taş evleri görmeniz mümkün. 

Yaklaşık 20 yıldan beri düzenlenen Kapadokya Balon turları özel ekipmanlar ve profesyonel balon lisansına sahip pilotlar tarafından gerçekleştiriliyor. 

Kapadokya Bölgesinde Gezilecek yerler
Kapadokya turunda gezilecek yerler ;
Derinkuyu Yeraltı Şehri
Göreme Açık Hava Müzesi
Ürgüp
Develi Vadi
Üç Güzeller Peri Bacaları
Güvercinlik Vadisi
Ihlara Vadisi
Paşabağları

Kapadokya Tur Fiyatları
Kappatur’da her bütçeye uygun 1 gece, 2 gece veya 3 gece konaklamalı Kapadokya turları mevcut. 

İstanbul Çıkışlı Kapadokya Turu
İstanbul çıkışlı Kapadokya turları için özel otobüslü veya uçaklı paket turlar düzenlenmektedir. 

Siz de Kapadokya turları için erken rezervasyon indirimlerinden faydalanabilir ve unutulmaz, muhteşem bir tatil yapabilirsiniz. 

Detaylı bilgi ve rezervasyon için bize haftaiçi hergün ve cumartesi günleri 09.00-19.00 arası 444 0 577’den ulaşabilirsiniz.

Kappatur Tatilin Güvenli Adresi!

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 7.651,62 5.150,60
Toplam Tutar : 15.303,23 15.451,80
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 7.651,62 5.150,60
Toplam Tutar : 15.303,23 15.451,80
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 7.651,62 5.150,60
Toplam Tutar : 15.303,23 15.451,80
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 7.651,62 5.150,60
Toplam Tutar : 15.303,23 15.451,80
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Betül Yıldırır/6 Ekim Yunanistan Turu

  Her şey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler.

 • Çiğdem Akbaş Ilgaz/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey Yunanistan'ın tamamına hakim, çok bilgili, hoşgörülü ve profesyonel bir rehberdi. Fiyat performans açısından son derece başarılı bir tatil oldu.

 • Sibel Yıldırım/6 Ekim Yunanistan Turu

  Çok eğlenip güzel yemekler yiyerek ilgili ve güler yüzlü rehberimiz Mehmet Bey'in sayesinde bilgilendik. Teşekkürler.

 • Şevket Bozkurt/6 Ekim Yunanistan Turu

  Kazasız, belasız, sağlıklı ve güzel bir seyahat geçirdik. Çok teşekkür ederim.

 • Tolga Teoman Ünal/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz oldukça bilgili ve yardımseverdi. Ziyaret edilen yerler tamamen harikaydı.

 • İlhan Sülün/28 Ekim Yunanistan Turu

  Gayet dolu dolu bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Ayrıca otobüs şoförümüz de çok dikkatli araç kullandı, sabrı için de kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Diğdem Ongan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.

 • Hatice Kader Çalık/28 Ekim Yunanistan Turu

  Muhteşem, teşekkürler.

 • Hatice Özkan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Güzel keyifliydi. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir