Anasayfa    K-ISKANDINAVYA    PEGASUS ILE ISKANDINAVYA 7 GECE 8 GÜN ARN CPH 3*4*
 • K-ISKANDINAVYA

 • STOCKHOLM OSLO GOTEBURG KOPENHAG

 • PEGASUS ILE ISKANDINAVYA 7 GECE 8 GÜN ARN CPH 3*4*

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
14.02.2020 21.02.2020 7 Gece - 8 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
699 € 699 € 1049 € 150 € 699 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL- STOCKHOLM (Cuma, 14 Şubat)

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde siz değerli konuklarımızla 06:25’de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yollarının PC 1279 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:25’de Stockholm’e uçuş. Yerel saat ile 10:00’da varış. Varışımızı takiben alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile panoramik Stockholm şehir turu. Turumuzda; Fjallgatan Tepesi, ortaçağdan kalma Gamla Stan, Nobel ödüllerinin dağıtıldığı Belediye Sarayı, 7 tiyatroyu aynı çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binası, Borsa Binası ve Kunqsrad Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme.

2.GÜN Ι STOCKHOLM (Cumartesi, 15 Şubat)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif düzenlenecek olan Viking Vasa turuna katılabilirler.Turumuzda; 17.y.y.’da yaptırılmış olan ve uzun yıllar deniz dibinde kaldıktan sonra su yüzeyine çıkartılan döneminin tek örneği savaş gemisi Vasa’yı ziyaret ediyoruz. Gezi sonrası otelinize transfer ve geceleme. Viking Vasa turu : 50 € ( Kişi Başı )

3.GÜN Ι STOCKHOLM-KARLSTAD-OSLO (Pazar, 16 Şubat)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Oslo’ya hareket. Yol üzerinde Karlstad’da mola veriyoruz. Oslo’ya varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Belediye Sarayı, Folk Müzesi, Viking Gemileri Müzesi, Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Skitramp Rampast Vigeland Park, Residance Müzesi ve Frogner Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

4.GÜN Ι OSLO (Pazartesi, 17 Şubat)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile alternatif olarak düzenlenecek olan Flam Fyord turuna katılabilirler. Tam gün sürecek bu turumuzda ana kara içerisine 250 km girmiş olan dünyanın en büyük Fiyordunu görüyoruz. Sabah erken saatte otelimizden ayrılıp Flam’a hareket ediyoruz. iki saat sürecek Flam – Gudvangen arasındaki tekne yolculuğumuzda yüksek, dar fyordlar, şelaleler ve küçük Fyord köyleri sizleri manzarasıyla büyüleyecek. Bu muhteşem gezinin ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak dünyanın en güzel tren yolculuklarından birisi kabul edilen Flamsbana tren yolculuğu Turuna katılabilir.Olağan üstü tabiat güzellikleri eşliğinde yapacağımız otobüs yolculuğumuzda, 12.yüzyıldan kalma ve inşaatında çivi kullanılmayan Borgund kilisesini görüp dünyanın en uzun tüneli olan Laerdal’dan geçerek Flam’a varıyoruz. Vereceğimiz serbest zamanın ardından Gudvangen’e varışımızın ardından Oslo’ya dönüyoruz. Dönüş yolu üzerinde Aurland vadisi üzerinden, panoramik noktada durup fotoğraf molası veriyoruz. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme. Flam Fyord turu :165 € ( Kişi Başı ) Flamsbana tren yolculuğu : 75 € ( Kişi Başı )

5.GÜN Ι OSLO - GOTEBURG (Salı, 18 Şubat)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Goteburg’a hareket. Varışımızın ardından panoramik şehir turu. Bu turumuzda Şehir Tiyatro Binası, Opera Binası, Poseidon Heykeli, Alman ve Haga Kiliseleri ile Goteborg’un deniz feneri olarak kabul edilen Masthugget Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Gezi sonrası otelinize transfer ve geceleme.

6.GÜN Ι GOTEBURG - MALMÖ - KOPENHAG (Çarşamba, 19 Şubat)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından ilk durağımız olan Malmö’ye hareket. İsveç’in üçüncü büyük şehri Malmö’ye varışımızın ardından, Malmö kalesi, Turning Törso binası, Liman bölgesi gördükten sonra şehir merkezinde serbest zaman veriyoruz. Daha sonra bir mühendislik harikası, dünyanın ikinci büyük köprüsü olan Oresund’dan (8500 mt) geçiyoruz ve ikinci durağımız Kopenhag şehir turu. Turumuzda, Christianborg Kalesi, Glypthoteki Amelienborg Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelinize transfer ve geceleme.

7.GÜN Ι KOPENHAG (Perşembe, 20 Şubat)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif düzenlenecek olan Danimarka Şatoları ve Rivierası turuna katılabilirler. Turumuzda; Kronborg Hamlet Kalesi ve Frederiksborg Kraliyet Yazlık Evi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme. Danimarka Şatoları ve Rivierası turu: 65 €( Kişi Başı )

8.GÜN Ι KOPENHAG - İSTANBUL (Cuma, 21 Şubat)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından ardından uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC 1072 sefer sayılı tarifeli seferi ile saat 14:55’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 20:10’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

***

INDIRIM FIRSATLARINI KACIRMAYIN !
2. turunu alana + % 5 indirim , 3. Turunu alana + % 10 indirim
(2020 yılı içerisinde 2. ve 3. Turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)
Arkadaşını getirene + % 5 indirim.
(2020 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. Turda sadece paket tur fiyatı üzerinden+ %5 indirim sağlar.***İndirimler alan vergisi hariç fiyattan hesaplanır.***

ÜCRETE DAHIL SERVISLER

-PEGASUS HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL(SAW)- STOCKHOLM(ARN) / KOPENHAG(CPH)-İSTANBUL(SAW) ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
-HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
-ZORUNLU SİGORTA (15 € )
-HAVALİMANI VERGİLERİ
-3 VE 4* OTELLERDE 7 GECE KAHVALTI DÂHİL KONAKLAMA
-HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ
-TÜM ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
-PANORAMİK STOCKHOLM, MALMÖ, GÖTEBURG,OSLO, KARLSTAD VE KOPENHAG ŞEHİR TURLARI
-PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ

UCRETE DAHIL OLMAYAN SERVISLER

-SCHENGEN VİZE ÜCRETİ VE HIZMET BEDELİ (İSTEĞE BAĞLI) (120€ )
-YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ (50 TL)
-30.000 € TEMINATLI SEYAHAT SAGLIK SİGORTASI (15 €) (ISTEGE BAGLI)
-HER TÜRLÜ KİŞİSEL HARCAMALAR
-PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR
-MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞLERİ
-REHBER VE ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ(KİŞİ BAŞI 5 €)(İSTEĞE BAĞLI)
-ALTERNATİF TURLAR
-ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (30€) (KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.368,70 1.594,47
Toplam Tutar : 4.737,40 4.783,40
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.368,70 1.594,47
Toplam Tutar : 4.737,40 4.783,40
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.368,70 1.594,47
Toplam Tutar : 4.737,40 4.783,40
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.368,70 1.594,47
Toplam Tutar : 4.737,40 4.783,40
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.368,70 1.594,47
Toplam Tutar : 4.737,40 4.783,40
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • ADNAN USLUPAT /Atina gezisi

  18 Aralık 22 Aralık Tarihleri arası Yunanistan turuna katıldık, Tur gerçekten çok iyi bir şekilde organize edilmiş ve uygulanmıştır. Bu organizasyonun kahramanı Rehberimiz MARİZA HANIM dır. Güleryüzü, samimiyeti, bizleri memnun etmek için olağanüstü çabası ve çok önemlisi, muazzam bilgi birikimi ve güzel Türkçesi ile çok ZOR bir görevi mükemmel bir şekilde gerçekleştirmiştir. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bu arada sıcakkanlı ve sabırlı duruşu ve başarılı sürüşü ile Kaptanımız İSMAİL kardeşimiz de gezimize ayrı bir güzellik kattı. Sonuç olarak keyifle yürüttüğümüz Mutlu bir şekilde sonuçlandırdığımız gezimizde tüm emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür ediyoruz. Berrin / Adnan USLUPAT

 • Nevin çelik /Cem önder

  Baştan başa ispanya turu rehberimiz cem önder sayesinde olağanüstü güzel geçti bu kadarmı duyarlı nazik kibar bilgi donanımlı olunur herkes le ayrı ayrı ilgilendi ben 70 yaşındayım öz evladım gibi davrandı yemeğimizi bile bölüştük defalarca yurdışına çıktım fakat böyle bir rehbere rastlamadım yolu açık turları bol olsun sevgi ve selamlarimla

 • adalet bakanay/berlın varşova gezısı

  tur rehberı can lımoncu..... teşekkurler donanımlı tur rehberımız çok memnun olduk yıne gezılerde buluşmak uzere berlın ve varşoyı çok ıyı tanıttı hava çok soğuktu ama rehberımızın sıcaklığı bızı mutlu ettı kappatur yıllardır gıttığımız bır turdur

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir