Anasayfa    K-RUSYA    BAYRAMDA THY ILE ST. PETERSBURG 4 GECE 5 GUN 4*
 • K-RUSYA

 • ST.PETERSBURG

 • BAYRAMDA THY ILE ST. PETERSBURG 4 GECE 5 GUN 4*

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
09.07.2022 13.07.2022 4 Gece - 5 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
499 € 499 € 679 € 150 € 499 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL-ST.PETERSBURG (Cumartesi, 9 Temmuz)

Siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Kappatur kontuarlarında 08:00'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının tarifeli TK401 tarifeli seferi ile saat 11.00'da St. Petersburg'a uçuş. Yerel saat ile 14:15'de varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ve rehberimiz eşliğinde St. Petersburg'a hareket. Varışımızın ardından panoramik şehir turu. Rusya'nın Avrupa'ya açılan kapısı olan St. Petersburg mimari, sanat ve kültür alanında Avrupa ülkelerine oldukça benzemektedir ve görülmesi gereken bir çok tarihi yapı, kilise vardır. Şehir turumuz esnasında; Nevski Caddesi, Puşkin Anıtı, Avrora Gemisive Saray Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği St Petersburg Kanal Gezisi Turu'na katılabilirler. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.
St Petersburg Kanal Gezisi Turu: 40 € ( Kişi Başı )

2.GÜN Ι ST.PETERSBURG (Pazar, 10 Temmuz)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Ermitaj Müzesi Turu'na katılabilecekler. Dünyanın en büyük ve eski müzelerinden olan Ermitaj Müzesi'nin temelleri, 1764 yılında Çariçe II. Katerina'nın tüccarlardan satın aldığı tablolarla koleksiyon oluşturmasıyla atılır, 1852 yılında ise halkın ziyaretine de açılır. Hiç kuşkusuz, dünyanın en önemli müzelerinden biridir 3 milyon civarında eser barındırır. Turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Peterhof Sarayı ve Parkı Turu'na katılabilirler. UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Petergof, I. Petro tarafından yaptırılan bir dizi saray ve bahçeden oluşan komplekstir. Bu saraylar ve bahçeler "Rusya'nın Versay'ı" kabul edilmektedir.Ayrıca Rusya'nın Baltık Denizi'ne çıkmasını sağlamak için yapılan Büyük Kuzey Savaşı'nda kazandığı zaferin sembolü niteliğini taşıyor.18. yüzyılın 20'li yıllarında Peterhof Sarayı'nda arazisi 15 hektar olan Üst Bahçe ve 102,5 hektarlık Alt Park, Büyük Saray, havuzlar, çeşmeler, fıskiyeler, kurşuni yaldızlı heykeller, çardaklar ve küçük yazlık evler kuruldu. Petergof sarayı gezi sonrası serbest zaman ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Ermitaj Müzesi Turu : 50 € ( Kişi Başı )
Peterhof Sarayı ve Parkı Turu 60 € ( Kişi Başı )"

3.GÜN Ι ST.PETERSBURG (Pazartesi, 11 Temmuz)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Puşkin Çar Kasabası Turu'na katılabilirler. UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan, Rus edebiyatının büyük şair ve yazarı Puşkin'in okulunun da bulunduğu kasaba, saraylarıyla, parklarıyla ve çeşitli yapı kompleksleriyle övgü topluyor. 18.yüzyılda Çarın ailesi için inşa edilmiştir.600 hektarlık bir alanı kaplayan kasabanın ana binası Katerina Sarayıdır.Çariçe I. Katerina'nın adını taşıyan bina, “yazlık saray” olarak biliniyor. Bahçenin en büyük özelliği Çin köprülerinden, Türk hamamlarına, antik Yunan heykellerine kadar pek çok kültürün izlerini taşımasıdır. Alexander Sarayı da yine aynı bölgede yer alır.Tur sonrası otelimize transfer.Serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Rus Gecesi Turu'na katılabilirsiniz. St.Petersburg'un en güzel lokal restaurantında müzik ve dans şovları eşliğinde akşam yemeğimizi alacağız. Ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Puşkin Çar Kasabası Turu:60 € ( Kişi Başı )
Rus Gecesi Turu: 85 € ( Kişi Başı )

4.GÜN Ι ST. PETERSBURG (Salı, 12 Temmuz)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Petro ve Pavel Kalesi Turu'na katılabilirler. Kenti kuran I. Petro'nun ilk inşa ettirdiği bu kale, askeri açıdan stratejik bir noktada yer alıyor ve çarların mezar anıtlarının yanı sıra I. Petro'nun oğlu Alexei, Dostoyevski, Troçki, Lenin'in kardeşi Aleksander, Çernişevski, sonraları Yugoslavya'nın lideri olan Tito ve kaleden kaçmayı başaran Kropotkin gibi ünlü isimlerin siyasi suçlardan hapsedildiği zindanları barındırıyor. Katedralin çan kulesi dünyada ki en uzun Ortodoks çan kulesidir. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Petro ve Pavel Kalesi Turu: 45 € ( Kişi Başı )

5.GÜN Ι ST.PETERSBURG – İSTANBUL (Çarşamba, 13 Temmuz)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın TK1770 nolu seferi ile saat 19:10'da İstanbul'a hareket saat 22:55'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

KAYIT ESNASINDA 6 EKSTRA TUR %25 İNDİRİMLİ

PROGRAMDAKİ 6 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA
%25 İNDİRİMLİ ALABİLİRLER. 340 € YERİNE 255 €
1) St Petersburg Kanal Gezisi Turu: 40 € ( Kişi Başı )
2) Ermitaj Müzesi Turu : 50 € ( Kişi Başı )
3) Peterhof Sarayı ve Parkı Turu 60 € ( Kişi Başı )
4) Puşkin Çar Kasabası Turu:60 € ( Kişi Başı )
5) Rus Gecesi Turu: 85 € ( Kişi Başı )
6) Petro ve Pavel Kalesi Turu: 45 € ( Kişi Başı )

6 turun alınması kaydı ile indirimden yararlanılır.
Pakete tur çıkartma veya başka tur ekleme yapılamaz.
Alternatif turlar tur başlamadan tek tek seçilerek alınamaz.

PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir.
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz.
- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.
- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur.
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
TUR BROŞÜRÜNÜ ŞAHSIM VE BERABERİMDEKİ TÜM KATILIMCILAR ADINA OKUDUM ANLADIM TESLİM ALDIM.
İSİM SOYİSİM: İMZA :

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-TÜRK HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL(IST)- ST.PETERSBURG (LED) - ISTANBUL(İST) ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
-HAVALİMANI VERGİLERİ (150 € )
-ZORUNLU SİGORTA (15 € )( İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE, İPTAL İADESİ YOKTUR.)
-SEÇİLEN OTELDE 4 GECE KAHVALTI DAHİL KONAKLAMA
-HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ
-PANORAMİK ST.PETERSBURG ŞEHİR TURU
-PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-RUSYA VIZE UCRETI VE HIZMET BEDELI (ISTEGE BAGLI 200 $)
-YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI(SADECE BANKAYA VEYA HAVALIMANI VERGI OFISINE ODENIR) 50 TL
-PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR,(ISTEGE BAGLI)
-ŞAHSİ HARCAMALAR - (ISTEGE BAGLI)
-YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3,4 EURO(SADECE GEREKLI OLAN OTELLERDE PASAPORT IBRAZI ILE SAHSI VERGI MAKBUZU ALINARAK DIREK OTELE ODENIR)
-ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ KİŞİ BAŞI (5 €)- (ISTEGE BAGLI)
-MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ -(ISTEGE BAGLI)
-ALTERNATİF TURLAR- (ISTEGE BAGLI)
-SAĞLIK SIGORTASI 30000€ TEMINATLI ( 15 EUR )-(ISTEGE BAGLI)
-ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)- (ISTEGE BAGLI)(30 €)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ) (ISTEGE BAGLI)
İÇ HAT BAĞLANTI ANTALYA ANKARA VE İZMİR 100 € / DİĞER ŞEHİRLER 100 € / KIBRIS 100 € KİŞİBAŞI DIR- (ISTEGE BAGLI)

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.955,33 1.989,35
Toplam Tutar : 5.910,66 5.968,04
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.955,33 1.989,35
Toplam Tutar : 5.910,66 5.968,04
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.955,33 1.989,35
Toplam Tutar : 5.910,66 5.968,04
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Dilek karadağ/Memnuniyet

  Almış olduğum 4–11 Nisan 2020 tarihleri arasındaki İspanya turu covit 19 nedeniyle iptal edilince ücretimizi iade ettiğiniz için teşekkürler.Başka turlarda görüşmek üzere

 • Erdoğan KONCA /İTALYA TURU

  KOVİD 19 virüs yüzünden iptal ettiğim İTALYA turu tüm ödeme miktarımı sorunsuz, kesintisiz ve kısa sürede yaptığınız için teşekkürlerimi sunarım. Dünya bu beladan kurtulduğu zaman turumu özellikle şirketiniz tarafından yapacağımı bildirim. Saygılarımla.

 • SİR ALBERT/Baştan Başa Yunanistan

  Yunanistan turumuzda harika vakitler geçirdik. Hele bir Mariza Hanım var aman Tanrım rehber değil kaşif gibi donanımlı eğitimli alçak gönüllü çok bilgili. ALPER diye bir çocuk var bizi güldü geçirdi harika vakitler geçirdik. Kaptan Tahir Bey de çok donanımlı ve kültürlü biriydi.

 • Bülent Bingöl/Teşekkür

  22.01-26.01/2019 Baştan başa yunanistan turunuza katıldım. Rehberimiz Mariza hanım. Ören yerleri ve şehirlerin ekonomik sosyal kültürel ve tarihi olarak fazlası ile bizleri bilgilendirdi. Güler yüzlü ve candan davranışı için kendilerine teşekkür etmek isterim. Ayrıca kaptanımız Tahir beyin yol bilgisi dikkati ve sağ salim yunanistana götürüp getirdiği, tüm yorgunluğuna rağmen valizlerimizin taşınmasına dahi yardım etti. Rehberimiz ve kaptanımıza teşekkerlerimi iletiyorum. Kappa tur’da rezervasyondan itibaren arayan bilgilendiren personelinize teşekkerlerimi sunarım. Sadece ufak bir eleştirim olucak Atina daki otel seçimi daha iyi olabilirdi. Teşekkürler

 • Eren Kayar/BÜYÜK İSPANYA TURU

  29 Aralık 2019- 5 Ocak 2020 tarihli Büyük İspanya Endülüs turuna eşimle katıldık. Çok uzun bir tur. Ama rehberimiz Cem Önder sayesinde hiç yorulmadan her tür güçlüğü aştık. Kendisine, kaptanlara ve KAPPA tura teşekkür ediyoruz.

 • Ruhi B./İspanya TuruTeşekkür

  Kappa Turun 29 aralık 2019 ile 05.ocak 2020 tarihleri arasında ki İspanya turuna eşim ile birlikte katıldık.Geziye başlamadan önce duyduğumuz tedirginlik daha Sabiha Gökçen havalimanında rehberimiz Cem Önder bey ile tanışmamız ile sona erdi.Kappa Tur'a teşekkür ederiz. Çok güzel dopdolu bir hafta geçirdik. Rehberimiz Cem beyin tarih bölümü mezunu olması,tüm gezi boyunca bıkmadan usanmadan sorularımıza cevap vermesi,gezdiğimiz her yerin tarihini,en ince ayrıntısına kadar anlatması,her birimiz ile ayrı ayrı ilgilenmesi gezimizi çok güzelleştirdi. Durduğumuz her bir bölgede en ucuz ama en kaliteli restaurantlara,en ucuz alışveriş noktalarına bizleri götürdü.Yolculuk sırasında göreceğimiz her yerin tarihini en detaylı şekilde anlattı.Rehberliğin ötesinde tüm tura katılanlar ile çok güzel bir dostluk kurdu. Kappa Tur böyle bir rehbere sahip olduğu için çok şanslı. Ayrıca bizi hiç tedirgin etmeden,Tur otobüsümüz kullanan Mehmet bey'e ve Hüseyin bey'e çok teşekkür ederim.Her zaman çok dakik,ve hep olmaları gereken yerlerde bizi beklediler. Tüm İspanya'yı GPS kullanmadan sokak sokak bilmeleri inanılmazdı. Rehberimiz Cem Önder'in olacağı turlara kesinlikle yine katılacağız. Çok teşekkürler hepinize

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir