Anasayfa    RUSYA    6 GÜN THY ile ST. PETERSBURG(3) - MOSKOVA(3) 3* OTELLER
 • RUSYA

 • ST.PETERSBURG MOSKOVA

 • 6 GÜN THY ile ST. PETERSBURG(3) - MOSKOVA(3) 3* OTELLER

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
20.09.2022 25.09.2022 5 Gece - 6 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
549 € 549 € 669 € 150 € 549 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL-ST.PETERSBURG (Salı, 20 Eylül)

Siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Kappatur kontuarlarında 08:00'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları'nın tarifeli TK401 tarifeli seferi ile saat 11.00'da St. Petersburg'a uçuş. Yerel saat ile 14:15'de varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ve rehberimiz eşliğinde St. Petersburg'a hareket. Varışımızın ardından panoramik şehir turu. Rusya'nın Avrupa'ya açılan kapısı olan St. Petersburg mimari, sanat ve kültür alanında Avrupa ülkelerine oldukça benzemektedir ve görülmesi gereken birçok tarihi yapı, kilise vardır. Şehir turumuz esnasında; Nevski Caddesi, Puşkin Anıtı, Avrora Gemisive Saray Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği St. Petersburg Kanal Gezisi turuna katılabilirler. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.
St. Petersburg Kanal Gezisi Turu: 40 €

2.GÜN Ι ST.PETERSBURG (Çarşamba, 21 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Ermitaj Müzesi turuna katılabilecekler. Dünyanın en büyük ve eski müzelerinden olan Ermitaj Müzesi'nin temelleri, 1764 yılında Çariçe II. Katerina'nın tüccarlardan satın aldığı tablolarla koleksiyon oluşturmasıyla atılır, 1852 yılında ise halkın ziyaretine de açılır. Hiç kuşkusuz, dünyanın en önemli müzelerinden biridir 3 milyon civarında eser barındırır. Turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Peterhof Sarayı ve Parkı turuna katılabilirler. UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Petergof, I. Petro tarafından yaptırılan bir dizi saray ve bahçeden oluşan komplekstir. Bu saraylar ve bahçeler "Rusya'nın Versay'ı" kabul edilmektedir. Ayrıca Rusya'nın Baltık Denizi'ne çıkmasını sağlamak için yapılan Büyük Kuzey Savaşı'nda kazandığı zaferin sembolü niteliğini taşıyor.18. yüzyılın 20'li yıllarında Peterhof Sarayı'nda arazisi 15 hektar olan Üst Bahçe ve 102,5 hektarlık Alt Park, Büyük Saray, havuzlar, çeşmeler, fıskiyeler, kurşuni yaldızlı heykeller, çardaklar ve küçük yazlık evler kuruldu. Petergof sarayı gezi sonrası serbest zaman ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Ermitaj Müzesi Turu : 50 €
Peterhof Sarayı ve Parkı Turu 60 €

3.GÜN Ι ST. PETERSBURG (Perşembe, 22 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Puşkin Çar Kasabası turuna katılabilirler. UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan, Rus edebiyatının büyük şair ve yazarı Puşkin'in okulunun da bulunduğu kasaba, saraylarıyla, parklarıyla ve çeşitli yapı kompleksleriyle övgü topluyor. 18.yüzyılda Çarın ailesi için inşa edilmiştir.600 hektarlık bir alanı kaplayan kasabanın ana binası Katerina Sarayıdır. Çariçe I. Katerina'nın adını taşıyan bina, “yazlık saray” olarak biliniyor. Bahçenin en büyük özelliği Çin köprülerinden, Türk hamamlarına, antik Yunan heykellerine kadar pek çok kültürün izlerini taşımasıdır. Alexander Sarayı da yine aynı bölgede yer alır. Tur sonrası otelimize transfer. Serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Rus Gecesi turuna katılabilirsiniz. St.Petersburg'un en güzel lokal restaurantında müzik ve dans şovları eşliğinde akşam yemeğimizi alacağız. Ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Puşkin Çar Kasabası Turu:60 €
Rus Gecesi Turu: 85 €

4.GÜN Ι ST. PETERSBURG - MOSKOVA (Cuma, 23 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından tren istasyonuna transfer. Hızlı tren ile Moskova'ya hareket. Moskova'ya varışımızın ardından panoramik şehir turu. Tarihi merkez Kızıl Meydan,St. Basil Kathedrali, Kremlin Sarayı, Bolşoy Tiyatrosu, Tverskaya Caddesi, Gorki Parkı, Novadieviçe Manastrı, Kuğu Gölü, Luzniki Stadyumu, Lenin Tepesi ve Moskova Üniversitesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği yemekli Radisson Cruise Tekne turuna katılabilirler. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Radisson Cruise Tekne Turu : 75 €

5.GÜN Ι MOSKOVA (Cumartesi, 24 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Kremlin Sarayı & Moskova Metrosu & Arbat & Nazım Hikmet'in Mezarı turuna katılabilirler. Kremlin, 14.yy'dan beri Moskova'nın en önemli kilisesi olarak kabul edilir. Meryem Ana'nın Göğe Yükselişi Katedralini ve dünyanın en büyük çanını da içinde barındırır. Ardından Moskova Metro'su turumuzu yapacağız. Dünyanın en eski ve büyük metrolarından biridir. Ardından Arbat sokağını gezeceğiz. Cadde, Moskova'nın tarihi şehir merkezinde yer almakta olup 15. yüzyıla kadar uzanan tarihi ile kentteki en eski caddelerden biridir ve Arbat semtinin kalbidir. Çok sayıda tarihi bina ve sokakta yaşayan ve çalışan sayısız sanatçı nedeniyle, Arbat önemli bir turistik mekan haline gelmiştir, son durağımız ise Nazım Hikmet'in mezarı olcaktır. Novodevici Manastırı (Nazım Hikmet'in de mezarı burada bulunuyor). Rusya'nın en önemli manastırlarından olan Novodevici 1524 yılında kurularak, zaman içinde birçok çariçe adayının da yıldızının söndüğü yer olmuştur. Tur bitimi otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Rus Halk Dansları turuna katılabilirler. Rusya'nın en önemli gruplarından birisi olan ve dev bir kadroya sahip Ulusal Dans ve Müzik Topluluğu, klasik danslardan, modern baleye tarihten günümüze Rusya'nın yaşamını geniş bir yelpazede müzik, dans ve tiyatroyu bir araya getirerek izleyicilere mükemmel bir şölen sunuyor. Program esnasında Rus tarihini de görerek, ülke içerisinde yer alan farklı etnik kökenden milletlerin yerel danslarını izleyeceğiz. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Kremlin Sarayı & Moskova Metrosu & Arbat & Nazım Hikmet'in Mezarı Turu: 85 €
Rus Halk Dansları Şovu: 90 €

6.GÜN Ι MOSKOVA-ISTANBUL (Pazar, 25 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Sergiev Posad turuna katılabilirler. Moskova yakınlarında ve Rusya'nın ana manastırı sayılan Troitse-Sergieva Lavra'ya (St Sergius'un Üçlü Lavrası)ev sahipliği yapan Sergiev Posad'a hareket edeceğiz. Rusya'nın en büyük manastırı ve Rus Ortodoks Kilisesi'nin kutsal ruhani merkezi olan Aziz Sergiev, tarih boyunca Rus çarları tarafından, hediye mahiyetinde manastıra dâhil edilen ekleme ve kubbelerle bugünkü mimari yapısını kazanmıştır. Turumuzun ardından Moskova havalimanına transfer.Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın TK416 nolu seferi ile saat 20:05'de İstanbul'a hareket saat 23:10'da İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.
Sergiev Posad Turu: 55 €

KAYIT ESNASINDA 9 EKSTRA TUR %25 İNDİRİMLİ

PROGRAMDAKİ 9 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA %30 İNDİRİMLİ ALABİLİRLER. 600 € YERİNE 420 €

1) St Petersburg Kanal Gezisi Turu: 40 € ( Kişi Başı )
2) Ermitaj Müzesi Turu : 50 € ( Kişi Başı )
3) Peterhof Sarayı ve Parkı Turu 60 € ( Kişi Başı )
4) Puşkin Çar Kasabası Turu:60 € ( Kişi Başı )
5) Rus Gecesi Turu: 85 € ( Kişi Başı )
6) Radisson Cruise Tekne Turu : 75 € (Kişi Başı)
7) Kremlin Sarayı & Moskova Metrosu & Arbat & Nazım Hikmet'in Mezarı Turu: 85 € (Kişi Başı)
8) Rus Halk Dansları Şovu: 90 € (Kişi Başı)
9) Sergiev Posad Turu: 55 € (Kişi Başı)

9 turun alınması kaydı ile indirimden yararlanılır.
Pakete tur çıkartma veya başka tur ekleme yapılamaz.
Alternatif turlar tur başlamadan tek tek seçilerek alınamaz.

**

INDIRIM FIRSATLARINI KACIRMAYIN !
2. turunu alana + % 5 indirim , 3. Turunu alana + % 10 indirim
(2022 yılı içerisinde 2. ve 3. Turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)
Arkadaşını getirene + % 5 indirim.
(2022 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. Turda sadece paket tur fiyatı üzerinden+ %5 indirim sağlar)***İndirimler alan vergisi hariç fiyattan hesaplanır.***

PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir.
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz.
- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.
- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur.
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-TÜRK HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL(IST)- ST.PETERSBURG (LED) / MOSKOVA(VKO)-ISTANBUL(İST) ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
-HAVALİMANI VERGİLERİ (150 € )
-ZORUNLU SİGORTA (15 € )( İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE, İPTAL İADESİ YOKTUR.)
-SEÇİLEN OTELLERDE 5 GECE KAHVALTI DAHİL KONAKLAMA
-HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ
-ST.PETERSBURG-MOSKOVA HIZLI TREN BİLETİ
-PANORAMİK ST.PETERSBURG,MOSKOVA ŞEHİR TURU
-PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-RUSYA VİZE ÜCRETİ VE HİZMET BEDELİ (180 €)
-YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA
-HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) (150 TL)
-PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR
-KİŞİSEL HARCAMALAR
-ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 €) (İSTEĞE BAĞLI)
-YEREL OTERİTELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGİLERİ GECELİK 3-4 EURO (SADECE GEREKLİ OLAN OTELLERDE PASAPORT İBRAZI İLE ŞAHSİ VERGİ MAKBUZU ALINARAK DİREKT OTELE ÖDENİR)
-MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞLERİ
-İÇ HAT BAĞLANTI ANKARA, İZMİR VE ANTALYA 100 € / DİĞER ŞEHİRLER 100€ / KIBRIS 100 € KİŞİ BAŞIDIR.
-ERİS GARANTİSİ (ERKEN REZERVASYON İPTAL SİGORTASI)
(30 €) (İSTEĞE BAĞLI)(KAPPA TUR GÜVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKÂNI SUNAR. VİZE ÜCRETİ ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)
-30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €)

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 5.089,23 3.425,76
Toplam Tutar : 10.178,46 10.277,28
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 5.089,23 3.425,76
Toplam Tutar : 10.178,46 10.277,28
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 5.089,23 3.425,76
Toplam Tutar : 10.178,46 10.277,28
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 5.089,23 3.425,76
Toplam Tutar : 10.178,46 10.277,28
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Betül Yıldırır/6 Ekim Yunanistan Turu

  Her şey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler.

 • Çiğdem Akbaş Ilgaz/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey Yunanistan'ın tamamına hakim, çok bilgili, hoşgörülü ve profesyonel bir rehberdi. Fiyat performans açısından son derece başarılı bir tatil oldu.

 • Sibel Yıldırım/6 Ekim Yunanistan Turu

  Çok eğlenip güzel yemekler yiyerek ilgili ve güler yüzlü rehberimiz Mehmet Bey'in sayesinde bilgilendik. Teşekkürler.

 • Şevket Bozkurt/6 Ekim Yunanistan Turu

  Kazasız, belasız, sağlıklı ve güzel bir seyahat geçirdik. Çok teşekkür ederim.

 • Tolga Teoman Ünal/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz oldukça bilgili ve yardımseverdi. Ziyaret edilen yerler tamamen harikaydı.

 • İlhan Sülün/28 Ekim Yunanistan Turu

  Gayet dolu dolu bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Ayrıca otobüs şoförümüz de çok dikkatli araç kullandı, sabrı için de kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Diğdem Ongan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.

 • Hatice Kader Çalık/28 Ekim Yunanistan Turu

  Muhteşem, teşekkürler.

 • Hatice Özkan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Güzel keyifliydi. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir