Anasayfa    K-UZAKDOGU    SINGAPORE HY İLE 6GECE 9GUN SINGAPUR BALİ 4* OTEL
 • K-UZAKDOGU

 • SINGAPUR BALI

 • SINGAPORE HY İLE 6GECE 9GUN SINGAPUR BALİ 4* OTEL

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
26.01.2020 03.02.2020 8 Gece - 9 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
1249 € 1249 € 1599 € 250 € 1249 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - SİNGAPUR (Pazar, 26 Ocak)

Siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Singapur Hava Yolları kontuarı önünde saat 11.30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Singapur Hava Yolları'nın SQ 391 sefer sayılı uçağı ile saat 14.25'te Singapur'a hareket

2.GÜN Ι SİNGAPUR (Pazartesi, 27 Ocak)

Saat 05:45'te Singapur'a varış. Varışın ardından yarım günlük panoramik Singapur turumuz başlıyor. Turumuzda Singapur Nehri, Meclis - Opera - Mahkeme Binaları ve Çin Mahallesi görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Garden By the Bay & Marina Sand Bay turuna katılabilirler. Dünyanın her köşesinden gelmiş binlerce bitkinin özel bir yapının içinde kendi doğal ortamları oluşturularak gösterildiği, görebileceğiniz en büyük ve muhteşem bahçe ve bir gemi seklindeki gazinosu, ilginç yapısıyla ünlü Marina Sand Bay otelini gezme ve fotoğraf çekme imkânı. Tur sonrası otelinize transfer ve dinlenme. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Singapur by Night turuna katılabilirler. Uzakdoğu'nun Champs Elysees Caddesi kabul edilen ışıklı Orchard Road'ta serbest zaman. Singapur'un tek doğal su kaynağı Singapur nehri üzerinde ışıklar altında yapacağınız tekne turu. Garden by the Bay yapay ağaçlarının ışık gösterisi sonrasında gece hayatının merkezi olan Clark Quay'de turumuz son bulur. Gezi sonrası otelimize dönüş ve geceleme otelimizde. Garden By the Bay & Marina Sand Bay Turu: (75 USD) (Kişi Başı) Singapur by Night Turu: (55USD) (Ulaşım + Tekne + Işık Gösterisi + Rehberlik) (Kişi Başı)

3.GÜN Ι SİNGAPUR (Salı, 28 Ocak)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyenler rehberlerinizin alternatif olarak düzenleyeceği Universal Studios turuna veya Sentosa Adası turuna katılabilirler. Universal Studios turumuzda sinema dünyasına adım atıyor ve kendimizi bir anda gerçek bir Hollywood stüdyosunda buluyoruz. Gişe rekorları kıran, aralarında Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformers'ın da olduğu 18 film stüdyosu ve eğlence parkları sizleri bekliyor. Sentosa Adası turumuzda ise teleferikle ulaşacağımız adada Singapur'un sembolü olan merlionu görecek ve sonrasında Sea Aquarium ziyaret edilecek. Tur sonunda otelimize dönüş. Universal Studios Turu: (90 USD) (Kişi Başı) Sentosa Adası Turu: (80 USD) (Kişi Başı)

4.GÜN Ι SINGAPUR - BALİ (Çarşamba, 29 Ocak)

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış ve Singapur Havalimanı'na transfer. Singapur Hava Yolları'nın SQ 942 sefer sayılı tarifeli seferi ile saat 09:05'te Bali'ye uçuşumuz gerçekleşiyor. Yerel saat 11:50'de Bali'ye varışımızın ardından otele transfer (check - in işlemleri saat 14'ten sonra yapılmaktadır). Otele varışımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Tanah Lot Temple turuna katılabilirler. Bali Adası önemli tarihi kalıntılarıyla birçok turistin ilgisini çeken turistik adalardan biridir. Buradaki önemli tapınaklardan biri olan Tanah Lot, denizin ortasında tüm görkemiyle sizi karşılıyor. Kayaların üzerinde kurulu bir tapınak olan Tanah Lot, dalgaların çarpması sonucu kayaların hareket etmesiyle her gün farklı bir görüntüye sahip oluyor. Uçsuz bucaksız okyanusla çevrelenmiş, gören herkesi etkisi altına alan mistik havasıyla bu tapınağın gün batımı manzarasının etkisinden kurtulamayacaksınız. Aynı zamanda fotoğraflamak için size muhteşem kareler sunuyor olacak. Buradaki unutulmaz turumuzun ardından otele transfer ve geceleme otelimizde. Tanah Lot Temple Turu: (45 USD) (Kişi Başı)

5.GÜN Ι BALI (Perşembe, 30 Ocak)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Ubud & Kutsal Maymun Ormanı & Tegallalang Pirinç Tarlası turuna katılabilirler. Turumuza adanın en ilgi çekici kasabası olan Ubud ile başlıyoruz. Ubud'da alışveriş caddesi, Sanat pazarı, Pura Taman Saraswati tapınağı görülecek yerler arasındadır. Alışveriş için vereceğimiz serbest zamanın ardından Maymun Ormanı için hareket ediyoruz. Balinese Hinduizmi'nin tapınaklarını göreceğimiz bu kutsal ormanda serbest dolaşan yüzlerce maymunlar ile keyifli zaman geçirdikten sonra turumuzun son durağı olan Tegallalang'a hareket ediyoruz. Yerel halkın kendi imkanlarıyla oluşturduğu bu mükemmel pirinç tarlalarının içerisinde yapacağımız keyifli gezinti sonrasında Bali'nin simgesi haline gelen salıncak fotoğrafı için serbest zaman. Turumuz sonrası otele dönüş. Geceleme otelimizde. Ubud & Kutsal Maymun Ormanı & Tegallalang Pirinç Tarlası Turu: (90 USD) (Kişi Başı)

6.GÜN Ι BALI (Cuma, 31 Ocak)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Tegenungan Şelalesi & Besakih Tapınağı & Çeşme Tapınağı turuna katılabilirler. Turumuzun ilk durağında Tegenungan Şelalesi'ni ziyaret ediyoruz. Adeta bir şelale cenneti olan Bali adasının en güzellerinden bir tanesi olan bu şelalede yapacağımız yürüyüşten sonra serinlemek için serbest zaman vereceğiz. Serbest zamanın ardından adanın en büyük tapınağı olan Besakih Tapınağı'na yola çıkıyoruz. Yerel halkın motorlarıyla bizi tepeye taşımasıyla Besakih Tapınağı'na giriyoruz. 23 ayrı tapınağın bir araya gelmesiyle oluşan bu tapınak Bali'nin merkez tapınağı olarak bilinmektedir. 2.000 yıllık bu tapınak UNESCO Dünya Mirası Listesindedir. Tapınak ziyaretimiz sonrasında Bali bir diğer ünlü tapınaklarından bir tanesi olan Çeşme Tapınağı'na yola çıkıyoruz. Suyunun kutsal olduğuna inanılan bu tapınaktan sürekli akan suda ve havuzda yıkanan insanları görünce siz de yıkanmadan duramayacaksınız. Turumuzun ardından otele dönüş. Geceleme otelimizde. Tegenungan Şelalesi & Besakih Tapınağı & Çeşme Tapınağı Turu: (85 USD) (Kişi Başı)

7.GÜN Ι BALI (Cumartesi, 1 Şubat)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman Dileyen misafirlerimiz Uluwatu Tapınağı & Nusa Dua Sahili turuna katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Uluwatu Tapınağı Bali adasının en güneyindeki burunda bulunmaktadır. Hint Okyanusu'nu 70 metre yükseklikte izleme fırsatı bulacağımız bu tapınakta yine maymunları fotoğraflama fırsatı bulacaksınız. Muhteşem manzaralar eşliğinde vereceğimiz serbest zamanın ardından turumuzun bitimi öncesinde rahatlamak için Nusa Dua sahiline hareket ediyoruz. Buraya varışımızın ardından deniz girmek ve güneşlenmek için serbest zaman. Turumuz sonrası otele dönüş. Geceleme otelimizde. Uluwatu Tapınağı & Nusa Dua Sahili Turu: (85 USD) (Kişi Başı)

8.GÜN Ι BALI - SINGAPUR (Pazar, 2 Şubat)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından alışveriş veya denize girmek için serbest zaman (otelden check - out işlemleri saat 12'de yapılacaktır). Rehberimizin önceden belirleyecek olduğu saatte havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Singapur Hava Yolları'nın SQ 947 sefer sayılı tarifeli uçağı ile saat 20:15'te Singapur'a hareket. Yerel saat ile 22:55'te varış.

9.GÜN Ι BALI - SINGAPUR - İSTANBUL (Pazartesi, 3 Şubat)

Ardından yine Singapur Hava Yolları'nın SQ 392 sefer sayılı tarifeli uçağı ile saat 01:50'de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 08:25'te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

- SINGAPUR HAVA YOLLARI ILE İSTANBUL - SINGAPUR - İSTANBUL EKONOMI SINIFI UÇAK BILETLERI
- SINGAPUR HAVA YOLLARI ILE SINGAPUR - BALI - SINGAPUR EKONOMI SINIFI UÇAK BILETLERI
- HAVALIMANI VERGILERI (250€)
- 4*OTELLERDE 6 GECE KAHVALTI DÂHIL KONAKLAMALAR
- HAVALIMANI-OTEL-HAVALIMANI TRANSFERLERI
- TÜM ŞEHIRLERARASI TRANSFERLER
- PANORAMIK BALI, SINGAPUR VE KUALA LUMPUR ŞEHIR TURLARI
- PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLIK HIZMETLERI
- ZORUNLU SİGORTA (30€)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

- YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 50 TL )
- 30.000€ TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (30 €) (İSTEĞE BAĞLI)
- PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (İSTEĞE BAĞLI)
- TÜM ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ VE İÇECEKLER
- KİŞİSEL HARCAMALAR
- ŞOFOR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € ) (İSTEĞE BAĞLI)
- MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI)

***

INDIRIM FIRSATLARINI KACIRMAYIN !
2. turunu alana + % 5 indirim , 3. Turunu alana + % 10 indirim
(2020 yılı içerisinde 2. ve 3. Turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)
Arkadaşını getirene + % 5 indirim.
(2020 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. Turda sadece paket tur fiyatı üzerinden+ %5 indirim sağlar.***İndirimler alan vergisi hariç fiyattan hesaplanır.***

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

- SINGAPUR HAVA YOLLARI ILE İSTANBUL - SINGAPUR - İSTANBUL EKONOMI SINIFI UÇAK BILETLERI
- SINGAPUR HAVA YOLLARI ILE SINGAPUR - BALI - SINGAPUR EKONOMI SINIFI UÇAK BILETLERI
- HAVALIMANI VERGILERI (250€)
- 4*OTELLERDE 6 GECE KAHVALTI DÂHIL KONAKLAMALAR
- HAVALIMANI-OTEL-HAVALIMANI TRANSFERLERI
- TÜM ŞEHIRLERARASI TRANSFERLER
- PANORAMIK BALI, SINGAPUR VE KUALA LUMPUR ŞEHIR TURLARI
- PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLIK HIZMETLERI
- ZORUNLU SİGORTA (30€)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

- YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 50 TL )
- 30.000€ TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (30 €) (İSTEĞE BAĞLI)
- PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (İSTEĞE BAĞLI)
- TÜM ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ VE İÇECEKLER
- KİŞİSEL HARCAMALAR
- ŞOFOR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € ) (İSTEĞE BAĞLI)
- MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI)

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 4.245,35 2.857,71
Toplam Tutar : 8.490,70 8.573,14
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 4.245,35 2.857,71
Toplam Tutar : 8.490,70 8.573,14
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 4.245,35 2.857,71
Toplam Tutar : 8.490,70 8.573,14
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 4.245,35 2.857,71
Toplam Tutar : 8.490,70 8.573,14
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 4.245,35 2.857,71
Toplam Tutar : 8.490,70 8.573,14
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • ADNAN USLUPAT /Atina gezisi

  18 Aralık 22 Aralık Tarihleri arası Yunanistan turuna katıldık, Tur gerçekten çok iyi bir şekilde organize edilmiş ve uygulanmıştır. Bu organizasyonun kahramanı Rehberimiz MARİZA HANIM dır. Güleryüzü, samimiyeti, bizleri memnun etmek için olağanüstü çabası ve çok önemlisi, muazzam bilgi birikimi ve güzel Türkçesi ile çok ZOR bir görevi mükemmel bir şekilde gerçekleştirmiştir. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bu arada sıcakkanlı ve sabırlı duruşu ve başarılı sürüşü ile Kaptanımız İSMAİL kardeşimiz de gezimize ayrı bir güzellik kattı. Sonuç olarak keyifle yürüttüğümüz Mutlu bir şekilde sonuçlandırdığımız gezimizde tüm emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür ediyoruz. Berrin / Adnan USLUPAT

 • Nevin çelik /Cem önder

  Baştan başa ispanya turu rehberimiz cem önder sayesinde olağanüstü güzel geçti bu kadarmı duyarlı nazik kibar bilgi donanımlı olunur herkes le ayrı ayrı ilgilendi ben 70 yaşındayım öz evladım gibi davrandı yemeğimizi bile bölüştük defalarca yurdışına çıktım fakat böyle bir rehbere rastlamadım yolu açık turları bol olsun sevgi ve selamlarimla

 • adalet bakanay/berlın varşova gezısı

  tur rehberı can lımoncu..... teşekkurler donanımlı tur rehberımız çok memnun olduk yıne gezılerde buluşmak uzere berlın ve varşoyı çok ıyı tanıttı hava çok soğuktu ama rehberımızın sıcaklığı bızı mutlu ettı kappatur yıllardır gıttığımız bır turdur

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir