Anasayfa    K-AMERIKA    BAYRAM THY ILE SAN FRANCISCO(2) LAS VEGAS(2) LOS ANGELES(3) 3* OTELLER
 • K-AMERIKA

 • SAN FRANCISCO-LAS VEGAS-LOS ANGELES

 • BAYRAM THY ILE SAN FRANCISCO(2) LAS VEGAS(2) LOS ANGELES(3) 3* OTELLER

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
17.07.2021 24.07.2021 7 Gece - 8 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
1849 $ 1849 $ 2249 $ 250 $ 1849 $
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL – SAN FRANCISCO (Cumartesi, 17 Temmuz)

Siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Kappatur kontuarında 10:10’da buluşma ve Türk Havayolları’nın TK079 sefer sayılı uçağı ile 13:10'da San Francısco’ya hareket. Yaklaşık 14 saatlik uçuşumuzun ardından yerel saat ile 16:30’da San Francısco SFO havalimanına varış ve alanda bizleri bekleyen otobüsümüz ile otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

2.GÜN Ι SAN FRANCISCO (Pazar, 18 Temmuz)

Tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberlerimizin alternatif olarak düzenleyeceği San Francisco Şehir Turu, Sausalito ve Tekne ile Alcatraz Turu’na katılabilirler.Civic Center, Golden Gate Bridge, Balıkçı Rıhtımı ve Çin mahallesi, Twin Peaks, Hippilerin yerleştiği Haight and Ashbury, güzel sanatlar sanayi, Lombard Street göreceğimiz yerler arasındadır. Daha sonra Sausolito’ya hareket.Rahat yaşantısı, renkli yapıları,balıkçıları ve dondurmacıları ile meşhur kasabada Vista Point bölgesinden en güzel San Francisco manzarasını izleyeceğiz.Ardından tekne ile San Francisco’ya geri dönerken bir zamanlar dünyanın kaçılması imkansız tek hapishanesi olarak bilinen Alkatraz’a ve San Francisco şehrinin muhteşem manzarasına tanık olacaksınız. Tur bitiminde meşhur San Francisco sokaklarını filmlerden de çok iyi bildiğimiz Cable Car (kırmızı tramvaylar) ile Union Square'e keyifli bir yolculuk. San Francisco’nun en hareketli bölgesinde Fashion District (moda bölgesi) ve Çin mahallesini göreceğiz.Tur sonrası otelimize hareket.Geceleme otelimizde.

San Francisco Şehir Turu, Sausalito ve Tekne ile Alcatraz Turu :170 $ (Kişi Başı)

3.GÜN Ι SAN FRANCISCO – LAS VEGAS (Pazartesi, 19 Temmuz)

Sabah odaların boşaltılması ve otelimizden ayrılıyor,San Francisco Havalimanına gidiyoruz. Amerikan iç hat uçuşu ile yapacağımız 1,5 saatlik bir uçuştan sonra Nevada eyaletinin en önemli turistik merkezi olan, dünyanın en büyük otellerine de ev sahipliği yapan gecelerin şehri Las Vegas’a varıyoruz. Las Vegas’a varışta, Las Vegas Bulvarını ve otelleri anlatan bir panoramik tur yapıyoruz.Ardından otelimize transferve yerleşme.Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin alternatif olarak düzenleyeceği Premium Outlet Turu’na katılabilirler. Outlette en uygun fiyatlara alışveriş yapabilir,Cheese cake factory’de çeşit çeşit cheese cakelerin tadına bakabilir veya diğer restaurantlarda yemek yiyebilirsiniz.Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

Premium Outlet Turu : 40 $ (Kişi Başı)

4.GÜN Ι LAS VEGAS (Salı, 20 Temmuz)

Tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberlerimizin alternatif olarak düzenleyeceği Dünyanın en büyüleyeceği konyonu olan Grand Canyon Turu’na katılabilir.Las Vegas’tan Arizona Eyaletinde bulunan Grand Canyon’a. Yaklaşık 2 saatlik bir yolculuktan sonra varıyoruz. Son nokta olan Eagle Point'te (Kartal Noktası) Canyon'un muhteşem fotoğraflarını 800 metrelik uçurumun hemen yanından çekeceğiz.Hualapai Kızılderelilerin çadırlarını fotoğraflama imkanımız olacak.Buradan tekrar otobüse binerek diğer gözlem noktaları Skywalk ve Guana Point gidiyoruz.Grand Canyon Dünya üzerinde mutlaka görülmesi gereken yerler arasında 1.sıradadır ve 1979 senesinde UNESCO’nun Dünya Mirası Listesi’ne girmiştir. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

Grand Canyon Turu : 190 $ (Kişi Başı)

5.GÜN Ι LAS VEGAS - LOS ANGELES (Çarşamba, 21 Temmuz)

Sabah odaların boşaltılması ve Los Angeles’e doğru yola çıkıyoruz.Los Angeles a varışta Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin alternatif olarak düzenleyeceği Los Angeles Şehir Turu’na katılabilirler.İlk durağımız filmlerden anımsayacağınız Hollywood Bulvarı. Burada Oscar törenlerinin yapıldığı Kodak tiyatrosu (Yeni adıyla "Dolby Theater"), ünlü filmlerin galalarının yapıldığı Çin tiyatrosu, sinema ve müzik sanatçılarının el ve ayak izleri, ayrıca Şöhretler Yolu göreceğimiz yerler arasında. Ayrıca bu bölgeden şehrin simgesi olan Dev Harflerle yazılı ünlü Hollywood yazısını fotoğraflama şansını bulacaksınız. Daha sonra ünlü Sunset Strip bulvarından Santa Monica bulvarına geçerek Beverly Hills’e ulaşıyoruz. Burada Beverly Hills’in meşhur sembolünü göreceğiz. Daha sonra ’’Pretty Woman’’ filminin çekildiği, dünyanın en lüks mağazalarının yer aldığı, meşhur Rodeo Drive’da kısa bir yürüyüş yapıp, Elvis Presley ve John Lennon gibi yıldızların senelerce ikamet adresi olan "Beverly Willshire Otel"ini göreceğiz. Rodeo Drive’dan ayrıldıktan sonra Los Angeles şehrinin merkezi olarak bilinen Downtown'a gidiyoruz. Burada göreceğimiz yerler Olvera caddesi, Los Angeles şehrinin siluetini oluşturan gökdelenler ve şehrin ilk kurulduğunda oluşan tarihi merkezler.Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

Los Angeles Şehir Turu : 75 $ (Kişi Başı)

6.GÜN Ι LOS ANGELES (Perşembe, 22 Temmuz)

Tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin alternatif olarak düzenleyeceği Universal Studios Turu’na katılabilirler. Bu turumuzda ilk durak Universal olacak. Dünya'nın en büyük parklarından biri olan bu parkta Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini ve kahramanlarını yakından görme imkânı bulacaksınız. Dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg’in yaratıcı danışmanlığını yaptığı Universal Studios’un neden dünyanın 1 numaralı stüdyosu ve eğlence parkı olduğunu çok daha iyi anlayacaksınız. fakat bu park sadece bir eğlence değil dünya sinema tarihinin ve teknolojisinin yüzyıla varan deneyiminin de bir ürünüdür. 40’ın üzerinde şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefeslerinizi keserek filmlerin içinde hissi yaşatacaktır. Turdan sonra akşam dileyen misafirlerimiz rehberlerinin alternatif olarak düzenleyeceği Santa Monica Turu’na katılabilirler. Sokak sanatçılarının gösterileriyle dolu ışıl ışıl Santa Monica’da bulunan şık kafelerde bir şeyler içerek yorgunluğunuzu atabilir, akşam yemeğinizi bu güzel yerde bulunan restoranlardan birinde alabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

Universal Studios Turu: 175 $ (Kişi Başı)


Santa Monica Turu: 50 $ (Kişi Başı)

7.GÜN Ι LOS ANGELES (Cuma, 23 Temmuz)

Tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin alternatif olarak düzenleyeceği San Diego Turu’na katılabilirler. Meksika sınırında bir sahil şehri San Diego da ilk durağımız Fok plajı ve sahilleriyle ünlü La Jolla’dır.2.durak Old Town.California’nın doğum yeri olan Old Town da adeta Meksika daymış gibi hissedeceksiniz.Old Town sonrasında Coronado adasını göreceğiz.Turdan sonra otele dönüş ve geceleme otelimizde.

San Diego Turu:150 $ (Kişi Başı)

8.GÜN Ι LOS ANGELES - ISTANBUL (Cumartesi, 24 Temmuz)

Sabah odaların boşaltılması ve check out işlemleri ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin alternatif olarak düzenleyeceği Sahil Kentleri Turu'na katılabilirler.Bu turumuzda Laguna,Newport,Huntington,seal ve Long Beach görülecektir.Turumuzun ardından Los Angeles LAX havalimanına transfer ve Türk Havayolları'na ait TK010 sefer sayılı uçuş ile saat 18.30'da İstanbul'a uçuş. Yerel saat ile ertesi gün 17:40'da İstanbul'a varış ve Kappatur hizmetlerinin sonu.
Sahil Kentleri Turu: 110 $ (Kişi Başı)

TURA KAYIT ESNASINDA 8 EKSTRA TUR %25 İNDİRİMLİ

PROGRAMDAKİ 8 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA %25 İNDİRİMLİ ALABİLİRLER.960 $ YERİNE 720 $


1. San Francisco Şehir Turu, Sausalito ve Tekne ile Alcatraz Turu :170 $ (Kişi Başı)
2. Premium Outlet Turu : 40 $ (Kişi Başı)
3. Grand Canyon Turu : 190 $ (Kişi Başı)
4. Los Angeles Şehir Turu : 75 $ (Kişi Başı)
5. Universal Studios Turu: 175 $ (Kişi Başı)
6. Santa Monica Turu: 50 $ (Kişi Başı)
7. San Diego Turu:150 $ (Kişi Başı)
8. Sahil Kentleri Turu: 110 $ (Kişi Başı)

! 8 turun alınması kaydı ile indirimden yararlanılır.
! Pakete tur çıkartma veya başka tur ekleme yapılamaz.
! Alternatif turlar tur başlamadan tek tek seçilerek alınamaz.

İNDİRİM FIRSATLARINI KACIRMAYIN !
2. turunu alana + % 5 indirim , 3. Turunu alana + % 10 indirim
(2021 yılı içerisinde 2. ve 3. Turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)
***indirimler alan vergisi hariç fiyattan hesaplanır.***

PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir.
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz.
- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.
- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur.
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
- Otel kahvaltı servislerinin yüksek bütçeli ve aynı zamanda doyurucu olmayışı nedeniyle kahvaltı hizmeti sunulmamaktadır.
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-TÜRK HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL – SAN FRANSISCO / LOS ANGELESİ -İSTANBUL EKONOMİ SINIF UÇAK BİLETİ,
-AMERİCAN AİRLİNES İLE SAN FRANCISCO – LOS ANGELES ARASI İÇ HAT UÇUŞU,
-HAVALİMANI VERGİLERİ (250 USD)
-ZORUNLU SİGORTA (30 USD ) ( İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE İPTAL İADESİ YOKTUR.)
-TÜM ALAN – OTEL – ALAN VE ORLANDO – MIAMI ARASI OTOBÜS İLE TRANSFER,
-7 GECE 9 GÜN KONAKLAMA,
-PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ VİZESİ (210 USD )
-YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ 50 TL (SADECE BANKAYA VEYA HAVALİMANI VERGI OFISINE ODENIR)
-SABAH KAHVALTILARI
-İÇ HAT BAGAJ ÜCRETLERİ (23 KİLO SINIRI İLE BAGAJ BAŞINA 1. BAGAJ 30 USD, 2. BAGAJ 40 USD'IR. 23 KİLONUN ÜZERİNDEKİ HER BAGAJ İÇİN 150 $ CEZA UYGULAMAKTADIRLAR. TÜM AMERİKAN HAVAYOLLARINDA AYNI KURAL BULUNMAKTADIR)
-PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR,
-ŞAHSİ HARCAMALAR
-ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ(GÜNLÜK KİŞİ BAŞI 5 USD) (ISTEGE BAGLI)
-PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (ISTEGE BAGLI)
-MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ (ISTEGE BAGLI)
-50.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAGLIK SIGORTASI ( 30 USD ) (ISTEGE BAGLI)
-ANKARA,IZMIR ICHAT BAĞLANTI 150 USD ,DIGER ILLER 150 USD KIBRIS 150 USD (İSTEGE BAGLI)
-ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (ISTEGE BAGLI) (60 USD)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ.

Amerika Birleşik Devletleri, Türkiye Cumhuriyeti pasaportuna sahip tüm vatandaşları Amerika vizesi prosedürüne tabi tutmaktadır.

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 8.036,87 5.409,93
Toplam Tutar : 16.073,73 16.229,78
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 8.036,87 5.409,93
Toplam Tutar : 16.073,73 16.229,78
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 8.036,87 5.409,93
Toplam Tutar : 16.073,73 16.229,78
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Dilek karadağ/Memnuniyet

  Almış olduğum 4–11 Nisan 2020 tarihleri arasındaki İspanya turu covit 19 nedeniyle iptal edilince ücretimizi iade ettiğiniz için teşekkürler.Başka turlarda görüşmek üzere

 • Erdoğan KONCA /İTALYA TURU

  KOVİD 19 virüs yüzünden iptal ettiğim İTALYA turu tüm ödeme miktarımı sorunsuz, kesintisiz ve kısa sürede yaptığınız için teşekkürlerimi sunarım. Dünya bu beladan kurtulduğu zaman turumu özellikle şirketiniz tarafından yapacağımı bildirim. Saygılarımla.

 • SİR ALBERT/Baştan Başa Yunanistan

  Yunanistan turumuzda harika vakitler geçirdik. Hele bir Mariza Hanım var aman Tanrım rehber değil kaşif gibi donanımlı eğitimli alçak gönüllü çok bilgili. ALPER diye bir çocuk var bizi güldü geçirdi harika vakitler geçirdik. Kaptan Tahir Bey de çok donanımlı ve kültürlü biriydi.

 • Bülent Bingöl/Teşekkür

  22.01-26.01/2019 Baştan başa yunanistan turunuza katıldım. Rehberimiz Mariza hanım. Ören yerleri ve şehirlerin ekonomik sosyal kültürel ve tarihi olarak fazlası ile bizleri bilgilendirdi. Güler yüzlü ve candan davranışı için kendilerine teşekkür etmek isterim. Ayrıca kaptanımız Tahir beyin yol bilgisi dikkati ve sağ salim yunanistana götürüp getirdiği, tüm yorgunluğuna rağmen valizlerimizin taşınmasına dahi yardım etti. Rehberimiz ve kaptanımıza teşekkerlerimi iletiyorum. Kappa tur’da rezervasyondan itibaren arayan bilgilendiren personelinize teşekkerlerimi sunarım. Sadece ufak bir eleştirim olucak Atina daki otel seçimi daha iyi olabilirdi. Teşekkürler

 • Eren Kayar/BÜYÜK İSPANYA TURU

  29 Aralık 2019- 5 Ocak 2020 tarihli Büyük İspanya Endülüs turuna eşimle katıldık. Çok uzun bir tur. Ama rehberimiz Cem Önder sayesinde hiç yorulmadan her tür güçlüğü aştık. Kendisine, kaptanlara ve KAPPA tura teşekkür ediyoruz.

 • Ruhi B./İspanya TuruTeşekkür

  Kappa Turun 29 aralık 2019 ile 05.ocak 2020 tarihleri arasında ki İspanya turuna eşim ile birlikte katıldık.Geziye başlamadan önce duyduğumuz tedirginlik daha Sabiha Gökçen havalimanında rehberimiz Cem Önder bey ile tanışmamız ile sona erdi.Kappa Tur'a teşekkür ederiz. Çok güzel dopdolu bir hafta geçirdik. Rehberimiz Cem beyin tarih bölümü mezunu olması,tüm gezi boyunca bıkmadan usanmadan sorularımıza cevap vermesi,gezdiğimiz her yerin tarihini,en ince ayrıntısına kadar anlatması,her birimiz ile ayrı ayrı ilgilenmesi gezimizi çok güzelleştirdi. Durduğumuz her bir bölgede en ucuz ama en kaliteli restaurantlara,en ucuz alışveriş noktalarına bizleri götürdü.Yolculuk sırasında göreceğimiz her yerin tarihini en detaylı şekilde anlattı.Rehberliğin ötesinde tüm tura katılanlar ile çok güzel bir dostluk kurdu. Kappa Tur böyle bir rehbere sahip olduğu için çok şanslı. Ayrıca bizi hiç tedirgin etmeden,Tur otobüsümüz kullanan Mehmet bey'e ve Hüseyin bey'e çok teşekkür ederim.Her zaman çok dakik,ve hep olmaları gereken yerlerde bizi beklediler. Tüm İspanya'yı GPS kullanmadan sokak sokak bilmeleri inanılmazdı. Rehberimiz Cem Önder'in olacağı turlara kesinlikle yine katılacağız. Çok teşekkürler hepinize

 • ADNAN USLUPAT /Atina gezisi

  18 Aralık 22 Aralık Tarihleri arası Yunanistan turuna katıldık, Tur gerçekten çok iyi bir şekilde organize edilmiş ve uygulanmıştır. Bu organizasyonun kahramanı Rehberimiz MARİZA HANIM dır. Güleryüzü, samimiyeti, bizleri memnun etmek için olağanüstü çabası ve çok önemlisi, muazzam bilgi birikimi ve güzel Türkçesi ile çok ZOR bir görevi mükemmel bir şekilde gerçekleştirmiştir. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bu arada sıcakkanlı ve sabırlı duruşu ve başarılı sürüşü ile Kaptanımız İSMAİL kardeşimiz de gezimize ayrı bir güzellik kattı. Sonuç olarak keyifle yürüttüğümüz Mutlu bir şekilde sonuçlandırdığımız gezimizde tüm emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür ediyoruz. Berrin / Adnan USLUPAT

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir