Anasayfa    K-NEHIR TURLARI    5*DLX SWISS EMERALD ILE REN NEHRİ /GÜNEY FRANSA&PROVENCE /ORTAKAT SUIT
 • K-NEHIR TURLARI

 • REN NEHRİ VE GÜNEY FRANSA

 • 5*DLX SWISS EMERALD ILE REN NEHRİ /GÜNEY FRANSA&PROVENCE /ORTAKAT SUIT

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
07.12.2021 12.12.2021 5 Gece - 6 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-12 Yaş Çocuk 13-0 Yaş Çocuk
1349 € 2564 € 2564 € 2564 € -200 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI - LYON (FRANSA) (Salı, 7 Aralık)

Sabiha Gökçen Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Pegasus Havayolları kontuarı önünde 07.30da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Pegasus Havayollarının, PC 1141 numaralı seferi ile saat 10.15te Lyona hareket. Yerel saat ile 11.45te Lyona varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile gemimize transfer. Gemiye check-in, kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz saat 22.00 de hareket edecek.

2.GÜN Ι Tain-I Hermitage (Çarşamba, 8 Aralık)

07.00 da Tain-I Hermitage varış
15.00 da kalkış

3.GÜN Ι Arles (Perşembe, 9 Aralık)

08.30 da Arles e varış
13.00 da kalkış
17.30 da Avignon a varış ve geceleme

4.GÜN Ι Avignon-Lyon (Cuma, 10 Aralık)

13.00 da kalkış

5.GÜN Ι Lyon (Cumartesi, 11 Aralık)

14.00 Lyon a varış ve geceleme

6.GÜN Ι LYON (FRANSA) - İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI (Pazar, 12 Aralık)

Lyon Limanında demirli bulunan gemimizden kahvaltı sonrası çıkış işlemleri ve havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Pegasus Havayollarının PC 1142 numaralı seferi ile saat 12.25te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. Yerel saat ile 17.35 te varış ve turumuzun sonu.

PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR

-Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
-Programda belirtilen saatler Havayolu ve Gemi Firmasından alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Kappa Tur sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Kappa Tur programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
-Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa Tur sorumlu değildir.
- Limanlarda ki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.
- Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması gibi force major durumlarından Kappa Tur sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Kappa Tur sorumlu olmayacaktır.
-Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
-Gemi yolculuğu sırasında alacağınız akşam yemeklerinden 1'i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.
-Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir.
-Gemide ki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan sonra ki 2 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim yada belli bir tutar bloke edilmeyecektir.
-Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Kappa Tur sorumlu olmayacaktır.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

-PEGASUS HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL - LYON -
-İSTANBUL ARASI EKONOMİ SINIFI UÇUŞLAR
-2006 YAPIMI, 5* DLX NEHİR GEMİSİNDE, 5 GECE TAM PANSİYON KONAKLAMA (TAM PANSİYON DAHİLİNDEKİ SERVİS GEMİYE BİNİŞ GÜNÜ AKŞAM YEMEĞİ İLE BAŞLAYIP, GEMİDEN İNİŞ GÜNÜ KAHVALTI İLE SON BULMAKTADIR)
-HAVALİMANI TRANSFERLERİ (GEMİYE BİNİŞ GÜNÜ VE GEMİDEN İNİŞ GÜNÜ)
-Wİ-Fİ İNTERNET
-TÜM ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ İÇECEKLER (BAR VE MİNİ BAR DAHİL)
-GEMİDEKİ EĞLENCE VE AKTİVİTELER
TECRÜBELİ TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ (YETERLİ KİŞİ SAYISI SAĞLANDIĞI TAKDİRDE TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ VERİLECEKTİR.)
-GEMİ PERSONEL BAHŞİŞLERİ
-HAVALİMANI VE LİMAN VERGİLERİ ( KİŞİ BAŞI 300 € )

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-GEMİ VEYA REHBER TARAFINDAN ORGANİZE EDİLECEK TÜM EKSTRA TURLAR
-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU
-SCHENGEN VİZESİ ( KİŞİ BAŞI 150 € )

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 7.989,46 5.378,01
Toplam Tutar : 15.978,91 16.134,04
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 7.989,46 5.378,01
Toplam Tutar : 15.978,91 16.134,04
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 7.989,46 5.378,01
Toplam Tutar : 15.978,91 16.134,04
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Dilek karadağ/Memnuniyet

  Almış olduğum 4–11 Nisan 2020 tarihleri arasındaki İspanya turu covit 19 nedeniyle iptal edilince ücretimizi iade ettiğiniz için teşekkürler.Başka turlarda görüşmek üzere

 • Erdoğan KONCA /İTALYA TURU

  KOVİD 19 virüs yüzünden iptal ettiğim İTALYA turu tüm ödeme miktarımı sorunsuz, kesintisiz ve kısa sürede yaptığınız için teşekkürlerimi sunarım. Dünya bu beladan kurtulduğu zaman turumu özellikle şirketiniz tarafından yapacağımı bildirim. Saygılarımla.

 • SİR ALBERT/Baştan Başa Yunanistan

  Yunanistan turumuzda harika vakitler geçirdik. Hele bir Mariza Hanım var aman Tanrım rehber değil kaşif gibi donanımlı eğitimli alçak gönüllü çok bilgili. ALPER diye bir çocuk var bizi güldü geçirdi harika vakitler geçirdik. Kaptan Tahir Bey de çok donanımlı ve kültürlü biriydi.

 • Bülent Bingöl/Teşekkür

  22.01-26.01/2019 Baştan başa yunanistan turunuza katıldım. Rehberimiz Mariza hanım. Ören yerleri ve şehirlerin ekonomik sosyal kültürel ve tarihi olarak fazlası ile bizleri bilgilendirdi. Güler yüzlü ve candan davranışı için kendilerine teşekkür etmek isterim. Ayrıca kaptanımız Tahir beyin yol bilgisi dikkati ve sağ salim yunanistana götürüp getirdiği, tüm yorgunluğuna rağmen valizlerimizin taşınmasına dahi yardım etti. Rehberimiz ve kaptanımıza teşekkerlerimi iletiyorum. Kappa tur’da rezervasyondan itibaren arayan bilgilendiren personelinize teşekkerlerimi sunarım. Sadece ufak bir eleştirim olucak Atina daki otel seçimi daha iyi olabilirdi. Teşekkürler

 • Eren Kayar/BÜYÜK İSPANYA TURU

  29 Aralık 2019- 5 Ocak 2020 tarihli Büyük İspanya Endülüs turuna eşimle katıldık. Çok uzun bir tur. Ama rehberimiz Cem Önder sayesinde hiç yorulmadan her tür güçlüğü aştık. Kendisine, kaptanlara ve KAPPA tura teşekkür ediyoruz.

 • Ruhi B./İspanya TuruTeşekkür

  Kappa Turun 29 aralık 2019 ile 05.ocak 2020 tarihleri arasında ki İspanya turuna eşim ile birlikte katıldık.Geziye başlamadan önce duyduğumuz tedirginlik daha Sabiha Gökçen havalimanında rehberimiz Cem Önder bey ile tanışmamız ile sona erdi.Kappa Tur'a teşekkür ederiz. Çok güzel dopdolu bir hafta geçirdik. Rehberimiz Cem beyin tarih bölümü mezunu olması,tüm gezi boyunca bıkmadan usanmadan sorularımıza cevap vermesi,gezdiğimiz her yerin tarihini,en ince ayrıntısına kadar anlatması,her birimiz ile ayrı ayrı ilgilenmesi gezimizi çok güzelleştirdi. Durduğumuz her bir bölgede en ucuz ama en kaliteli restaurantlara,en ucuz alışveriş noktalarına bizleri götürdü.Yolculuk sırasında göreceğimiz her yerin tarihini en detaylı şekilde anlattı.Rehberliğin ötesinde tüm tura katılanlar ile çok güzel bir dostluk kurdu. Kappa Tur böyle bir rehbere sahip olduğu için çok şanslı. Ayrıca bizi hiç tedirgin etmeden,Tur otobüsümüz kullanan Mehmet bey'e ve Hüseyin bey'e çok teşekkür ederim.Her zaman çok dakik,ve hep olmaları gereken yerlerde bizi beklediler. Tüm İspanya'yı GPS kullanmadan sokak sokak bilmeleri inanılmazdı. Rehberimiz Cem Önder'in olacağı turlara kesinlikle yine katılacağız. Çok teşekkürler hepinize

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir