Anasayfa    K-MALDIVLER    Qatar HY İle 3*Ocean Retreat&Spa vb. (Deluxe Balkonlu Oda-Tam Pans)
 • K-MALDIVLER

 • QATAR ILE MALDİVLER

 • Qatar HY İle 3*Ocean Retreat&Spa vb. (Deluxe Balkonlu Oda-Tam Pans)

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
03.12.2021 09.12.2021 6 Gece - 7 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
799 € 799 € 959 € 199 € 799 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL -DOHA (Cuma, 3 Aralık)

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde Qatar Hava Yolları kontuarı önünde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Qatar Hava Yollarının QR 238 tarifeli seferi ile Perşembe'yi Cuma'ya bağlayan gece 01.30'da Doha'ya hareket. Yerel saat ile 05.40'da'da Doha'ya varış.Doha'ya varışın ardından uçak değiştirerek Qatar Havayollarının QR 674 sefer sayılı uçuşu ile 08.30'da Maldivlere hareket Yerel saat ile 15.20'de Male havalimanına varış. Alanda bizleri bekleyen transfer aracı ile otelimize transfer.Otelimize giriş işlemlerinin ardından tam gün serbest zaman. Tüm gün denizin,güneşin,kumun tadını çıkarabilirsiniz. Geceleme otelde.

2.GÜN Ι MALDİVLER (Cumartesi, 4 Aralık)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin,kumun ve güneşin tadını çıkarabiliriniz yada otellerin aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Geceleme otelde.

3.GÜN Ι MALDİVLER (Pazar, 5 Aralık)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin,kumun ve güneşin tadını çıkarabiliriniz yada otellerin aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Geceleme otelde.

4.GÜN Ι MALDİVLER (Pazartesi, 6 Aralık)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin,kumun ve güneşin tadını çıkarabiliriniz yada otellerin aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Geceleme otelde.

5.GÜN Ι MALDİVLER (Salı, 7 Aralık)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin,kumun ve güneşin tadını çıkarabiliriniz yada otellerin aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Geceleme otelde.

6.GÜN Ι MALDİVLER (Çarşamba, 8 Aralık)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin,kumun ve güneşin tadını çıkarabiliriniz yada otellerin aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Geceleme otelde.

7.GÜN Ι MALDİVLER-DOHA (Perşembe, 9 Aralık)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Serbest zaman dahilinde denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Daha sonra belirlenen saatte Male havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Qatar Hava Yollarının QR 675 sefer sayılı uçuşu ile 21.20'de Doha'ya hareket. Yerel saat ile 23.45'de Doha'ya varış.

8.GÜN Ι DOHA - ISTANBUL (Cuma, 10 Aralık)

Doha'ya varışın ardından uçak değiştirerek Qatar Hava Yollarının QR 243 sefer sayılı uçuşu ile 01.40'da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 05.45'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Otelde deniz,kum ve güneşin dışında yapabileceğiniz aktiviteler;
-Snorkelling (Banana Resifi ve Biyadhoo Resifine Şnorkel ile Dalma )
-Swimming with Turtles (Kamplumbağlarla Dalış)
-Dolphin Watching (Yunus Balıklarını İzleme)
-Sunset Fishing with BBQ Dinner (Gün Batımında Tuttuğunuz Balıkları Akşam Mangal ile Pişirme)
-Sandbank Snorkelling (Başka bir adada yüzme ve güneşlenme aktivitesi)

ÖNEMLİ NOTLAR

Daha önce de olduğu gibi varışta ücretsiz sunulan 30 günlük turist vizesi devam etmektedir. Giriş için sunulması gereken belgeler;
1. Otel Rezervasyon Belgesi
2. Uçak Biletleri
3. İngilizce Negatif Covid-19 Test sonucu raporu (İsim-Soyisim - pasaporttaki gibi, Pasaport Numarası, Testin yapıldığı tarih, Testin yapıldığı hastanenin ismi ve adresi, Test Tipi - PCR ve sonucu mutlaka evrak üzerinde yazmalıdır.)
4. Doldurulmuş Sağlık Beyan Formu Barkodu (dönüşte de doldurulması gerekmektedir)

COVİD-19 BİLGİLENDİRME
· Maldivler Türk vatandaşlarına girişte verilen ücretsiz 30 günlük vize ile vizesiz hale gelmektedir. Girişte sunulması gereken belgeler ;
- Otel Rezervasyon Belgesi
- Uçak Biletleri
- İngilizce Negatif Covid-19 Test sonucu raporu (İsim-Soyisim - pasaporttaki gibi, Pasaport Numarası, Testin yapıldığı tarih, Testin yapıldığı hastanenin ismi ve adresi, Test Tipi - PCR ve sonucu mutlaka evrak üzerinde yazmalıdır.) Doldurulmuş Sağlık Beyan Formu Barkodu (dönüşte de doldurulması gerekmektedir)
· Maldivlere girişten 24 saat önce ayrıca Maldivler'den dönüşte Sağlık Beyan Formu(HDF) doldurulacaktır. Form online olarak doldurulacak olup, linki aşağıdaki gibidir. Formu doldururken PCR test sonucunu yada 2.doz aşının tamamlanmış ise aşı belgenizi ve bir fotoğrafınızı (jpeg) olarak bu forma yüklemeniz gerekecektir. Doldurma işlemi tamamlandıktan sonra sistem size 24 saat geçelir bir barkod verecek olup, pasaport kontrolünde bu barkodu okutacaksınız.
· Maldivlere girişte, Maldivlere gitmeden en geç 96 saat önce yapılmış PCR testi istenmektedir.PCR testinin sonucunun negatif ve ingilizce olması gereklidir.
· Maldivlerden Türkiye'ye dönüş yaparken en geç 72 saat önce yapılmış PCR testi istenmektedir. PCR testi adada sağlık bakanlığının belirlemiş olduğu yerlerde yapılmaktadır. Oteller yetkilileri size gidişten önce yardımcı olacaklardır.
Türkiye'ye dönüşte aşağıdaki linkten Türkiye'ye giriş formunu doldurmamız ve verilecek barkodu saklamanız gerekmektedir. Form girişten önceki 72 saat içinde doldurulması gerekmektedir.


Sağlık Beyan Formu (HDF) Male'ye varışınıza 24 kala gidişte ve ayrıca dönüşte Maldivler'den ayrılmadan uçuşunuzdan 24 Saat önce mutlaka doldurulacaktır. Online olarak doldurulması gereken bu forma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Seyahat öncesinde formu doldururken test sonucunuzu (pdf) ya da 2. Dozu da tamamlanmış aşı belgenizi ve bir fotoğrafınızı (jpeg) bu linke yüklemeniz gerekecektir. Doldurma işlemini tamamladıktan sonra sistem size 24 geçerli bir barkod verecektir. Pasaport kontrolünde bu barkodu okutmanız gerekmektedir.
Kontrol esnasında barkodun geçerlilik süresinin dolmadığından emin olunuz.****COVID-19 Testi ****
Maldivler'e varış yapacak misafirlerin (1 yaşından itibaren) en fazla 96 saat önce PCR testi için örnek vermesi gerekmektedir. Test sonucunda mutlaka testin yapıldığı tarih, Pasaport Numarası, testin yapıldığı hastanenin ismi ve adresi, Test Tipi - PCR ve sonucu belirtilmelidir. Ülkeye giriş esnasında İngilizce negatif Covid-19 Test sonucu ibrazı gerekir.

PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir.
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz.
- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
- Turun iptali durumunda sigorta ücretleri iade edilemez.
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
TUR BROŞÜRÜNÜ VE NOTLAR PAKET TUR SOZLESMESİNİN AYRILMAZ BIR EKIDIR.
PAKETTUR SOZLESMESINDE IMZASI BULUNAN KISI VE KISILER ADINA TESLIM ALINMISTIR.
AD SOYAD:
İMZA:

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-QATAR HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL – DOHA – MALDİVLER // MALDİVLER – DOHA - İSTANBUL ARASI UÇAK BİLETİ
-HAVALİMANI VERGİLERİ, ( 250 EUR )
-ZORUNLU SIGORTA(30 EUR ) (İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE İPTAL İADESİ YOKTUR.)
-SEÇİLECEK KATEGORİ OTELDE 6 GECE PANSİYON TİPİNE GÖRE KONAKLAMA,
-ŞEHİR VERGİLERİ,
-TARİFELİ SPEED BOAT İLE HAVALİMANI-OTEL-HAVALMANI GİDİŞ DÖNÜŞ TRANSFER
(Male Havalimanından – Otele Hareket Öğleden Önce 11.00’da – Otelden Havalimanına hareket Sabah 09.30’dur.)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ 50 TL (SADECE BANKAYA VEYA HAVALİMANI VERGI OFISINE ODENIR)
-PAKET FİYATINA DÂHİL OLDUĞU AÇIKÇA BELİRTİLMEMİŞ HER TURLU HİZMET
-ALAN – OTEL- ALAN TRANSFERLERİ
-GİDİŞ VE DÖNÜŞ İÇİN PCR TESTİ
-ŞAHSİ HARCAMALAR
-ANKARA-İZMİR İÇ HAT BAĞLANTI 100 € DİGER İLLER 100 €, KIBRIS 100€ (İSTEGE BAGLI)
-30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SIGORTASI ( 30 EUR ) (ISTEGE BAGLI)

Özellikle Balayı çiftlerinin en gözde tatil seçeneklerinin başında gelen Maldivler Hint Okyanusu'nda bulunur ve toplam 1.200 adaya sahiptir ve başkenti Male'dir. Maldivler turkuaz rengi muhteşem denizi, bembeyaz kumsalları, denizin üzerinde bulunan bungalow otelleri ile dünyanın en fazla turist çeken ülkelerden biridir. Dilerseniz Türk Hava Yolları ile İstanbul'dan direkt olarak yaklaşık 9 saatte Maldivler'e gidebilirsiniz. Ya da Qatar Hava Yolları veya Etihad Hava Yolları ile aktarmalı olarak Maldivler'e ulaşabilirsiniz. Siz de şimdi Kappatur ile rüya gibi bir Maldivler turuna hazır olun ve erken rezervasyon indirimlerinden yararlanın.

Maldivler'e seyahat etmeyi planlayan misafirlerimiz; Umuma Mahsus (Bordo) pasaporta sahip Türk Vatandaşları, Hususi (Yeşil), Hizmet (Gri) ve Diplomatik (Siyah) pasaporta sahip tüm Türk vatandaşları Maldivler'de 30 güne kadar vizesiz olarak kalabilirler. 

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 4.732,08 3.185,35
Toplam Tutar : 9.464,16 9.556,04
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 4.732,08 3.185,35
Toplam Tutar : 9.464,16 9.556,04
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 4.732,08 3.185,35
Toplam Tutar : 9.464,16 9.556,04
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Dilek karadağ/Memnuniyet

  Almış olduğum 4–11 Nisan 2020 tarihleri arasındaki İspanya turu covit 19 nedeniyle iptal edilince ücretimizi iade ettiğiniz için teşekkürler.Başka turlarda görüşmek üzere

 • Erdoğan KONCA /İTALYA TURU

  KOVİD 19 virüs yüzünden iptal ettiğim İTALYA turu tüm ödeme miktarımı sorunsuz, kesintisiz ve kısa sürede yaptığınız için teşekkürlerimi sunarım. Dünya bu beladan kurtulduğu zaman turumu özellikle şirketiniz tarafından yapacağımı bildirim. Saygılarımla.

 • SİR ALBERT/Baştan Başa Yunanistan

  Yunanistan turumuzda harika vakitler geçirdik. Hele bir Mariza Hanım var aman Tanrım rehber değil kaşif gibi donanımlı eğitimli alçak gönüllü çok bilgili. ALPER diye bir çocuk var bizi güldü geçirdi harika vakitler geçirdik. Kaptan Tahir Bey de çok donanımlı ve kültürlü biriydi.

 • Bülent Bingöl/Teşekkür

  22.01-26.01/2019 Baştan başa yunanistan turunuza katıldım. Rehberimiz Mariza hanım. Ören yerleri ve şehirlerin ekonomik sosyal kültürel ve tarihi olarak fazlası ile bizleri bilgilendirdi. Güler yüzlü ve candan davranışı için kendilerine teşekkür etmek isterim. Ayrıca kaptanımız Tahir beyin yol bilgisi dikkati ve sağ salim yunanistana götürüp getirdiği, tüm yorgunluğuna rağmen valizlerimizin taşınmasına dahi yardım etti. Rehberimiz ve kaptanımıza teşekkerlerimi iletiyorum. Kappa tur’da rezervasyondan itibaren arayan bilgilendiren personelinize teşekkerlerimi sunarım. Sadece ufak bir eleştirim olucak Atina daki otel seçimi daha iyi olabilirdi. Teşekkürler

 • Eren Kayar/BÜYÜK İSPANYA TURU

  29 Aralık 2019- 5 Ocak 2020 tarihli Büyük İspanya Endülüs turuna eşimle katıldık. Çok uzun bir tur. Ama rehberimiz Cem Önder sayesinde hiç yorulmadan her tür güçlüğü aştık. Kendisine, kaptanlara ve KAPPA tura teşekkür ediyoruz.

 • Ruhi B./İspanya TuruTeşekkür

  Kappa Turun 29 aralık 2019 ile 05.ocak 2020 tarihleri arasında ki İspanya turuna eşim ile birlikte katıldık.Geziye başlamadan önce duyduğumuz tedirginlik daha Sabiha Gökçen havalimanında rehberimiz Cem Önder bey ile tanışmamız ile sona erdi.Kappa Tur'a teşekkür ederiz. Çok güzel dopdolu bir hafta geçirdik. Rehberimiz Cem beyin tarih bölümü mezunu olması,tüm gezi boyunca bıkmadan usanmadan sorularımıza cevap vermesi,gezdiğimiz her yerin tarihini,en ince ayrıntısına kadar anlatması,her birimiz ile ayrı ayrı ilgilenmesi gezimizi çok güzelleştirdi. Durduğumuz her bir bölgede en ucuz ama en kaliteli restaurantlara,en ucuz alışveriş noktalarına bizleri götürdü.Yolculuk sırasında göreceğimiz her yerin tarihini en detaylı şekilde anlattı.Rehberliğin ötesinde tüm tura katılanlar ile çok güzel bir dostluk kurdu. Kappa Tur böyle bir rehbere sahip olduğu için çok şanslı. Ayrıca bizi hiç tedirgin etmeden,Tur otobüsümüz kullanan Mehmet bey'e ve Hüseyin bey'e çok teşekkür ederim.Her zaman çok dakik,ve hep olmaları gereken yerlerde bizi beklediler. Tüm İspanya'yı GPS kullanmadan sokak sokak bilmeleri inanılmazdı. Rehberimiz Cem Önder'in olacağı turlara kesinlikle yine katılacağız. Çok teşekkürler hepinize

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir