Anasayfa    ORTA AVRUPA    8 GÜN PEGASUS HY ile PRAG(3) - VİYANA(2) - BUDAPESTE(2) 3-4* OTELLER
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
08.09.2024 15.09.2024 7 Gece - 8 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
649 € 649 € 849 € 150 € 649 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - PRAG (Pazar, 8 Eylül)

Siz değerli misafirlerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Kappatur kontuarlarında 11:00'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları'nın PC301 tarifeli seferi ile saat 13:25'de Prag'a uçuş. Yerel saat ile 15:05'da varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ve rehberimiz eşliğinde Prag'a hareket. Varışımızın ardından Prag panoramik şehir turu. Prag, Çekya'nın başkenti ve en büyük şehridir. Orta Bohemya'da Vltava Nehrinin üzerinde yer alır. Prag "Altın Şehir", "Doksanların Sol Bankası", "Masal Şehri", "Şehirlerin Anası" ve "Avrupanın Kalbi" gibi isimlerle de anılır. Panoramik şehir turumuz sırasında Cechuv Köprüsü, Paris Caddesi, Yahudi Mahallesi, dünyaca ünlü yazar Kafkanın evi, Jan Husun heykeli, Tyn Kilisesi ve eski Belediye Binası gibi birçok eserin bulunduğu eski şehir meydanını göreceğiz. Aynı zamanda güzelliği benzersiz olsun, bir daha yapılmasın diye kralın gözlerini kör ettiği mimarın muhteşem eseri ve tarihi 15. yüzyıla dayanan Astronomik Saat Kulesi de görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Prag Şaheserleri turumuza katılabilirler. Bu turumuzda eski Krallık Sarayı ve Kale Bölgesi, Matias Kapısı, St. George Kilisesi, Oyuncak Müzesi, Kral Yolu, 13. yüzyılda baş mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 30 Aziz heykelinin bulunduğu Dünyanın en eski köprülerinden olan ve trafiğe kapalı olan Charles Köprüsü, Klementinium Manastırı, Kral Alışveriş Caddesi, Johannes Kepler in evi, St. Nikolaus Kilisesi, Simetana evi, Jan Hus heykeli, Kingsky Sarayı görülecek yerler arasındadır. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Prag by Night turuna katılabilirler. Bu turumuzda eşsiz Prag güzelliğini ışıklandırılmış olarak göreceksiniz. Yapımının 600 yıl sürdüğü söylenen St. Vitus Katedrali, Astronomik Saat Kulesini, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesini yürüyerek göreceğiz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme Prag otelimizde.

Prag Şaheserleri Turu 25€
Prag by Night Turu (Yemekli) 55€

2.GÜN Ι PRAG (Pazartesi, 9 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak tam gün Karlovy Vary turuna katılabilirler. 17. ve 18. yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının en uğrak ve en meşhur şehri olan Karlovy Varynin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, Atatürk'ün 1918'de kaldığı oteli, Dvorák'ın, Mozart'ın, Goethe'nin, Beethoven'ın, Puşkin'in evlerini göreceğiz. 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edecek ve kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapacağız. Dünyanın en sağlıklı kenti olarak bilinen termal kaplıca ve doğal kaynaklarıyla ünlü Karlovy Varyd'e yeraltında binlerce mineral yatağı bulunmaktadır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz için alternatif olarak düzenlenecek Prag'ın ortasında boylu boyunca uzanan, dünyanın en güzel görüntülerinin oluşmasında büyük pay sahibi olan, içindeki sekiz ada ve üzerine kurulu on sekiz köprüyle (en büyüğü 1347 tarihli Charles köprüsü) dünyanın en estetik, en zarif akan nehirlerinden Vltava Nehri tekne turuna katılabilirler. Veya dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Orta Çağ Gecesine (yemekli) katılabilirler. Avrupa nın 14. yüzyıldan kalan en tarihi ve otantik restoranlarından birinde Orta Çağ eğlencesi, müzik ve dansların keyfini çıkartacağız. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme Prag otelimizde.

Karlovy Vary Turu 50€
Vltava Nehri Tekne Turu (Teknede Açık Büfe Yemek ve İçki Dâhil) 40€
Orta Çağ Gecesi Turu (Akşam Yemeği ve Limitli İçki Dâhil) 60€

3.GÜN Ι PRAG (Salı, 10 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Dresden turuna katılabilirler. Elbe Nehri'nin kenarına kurulan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Frauenkircheyi, Dresden'in en önemli yapılarından biri olan, adının anlamı iki sur arasındaki yer olan, içinde havuzlar, geniş galeriler, galerileri birbirine bağlayan köşkler (pavillon) ve dünyanın ikinci büyük porselen müzesi bulunan Zwinger Sarayını, Brulshl terası, kral yolu, Elbe nehri, yolda yıldırım çarpma tehlikesiyle karşılaşınca keşiş olmaya karar veren ve defalarca kilise tarafından yargılanmasına sebep olan, sayısız eseri bulunan Martin Luther heykeli, Hof Kilisesi, 2. Dünya Savaşı öncesindeki yıllarda Richard Strauss'un pek çok eserinin prömiyerlerine ev sahipliği yapmış olan Semper Operası ve eski şehir meydanını görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz, Dresden'e giderken yol üstünde alternatif olarak Terezin Kampı turumuza katılabilirler. 2. Dünya Savaşında Nazi toplama kampı olarak kullanılmış, Terezin Kampı misafirlerimizin büyük ilgisini çekecektir. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Çek Folkloru eşliğinde yemekli, içkili, müzikli Çek Gecesi'ne (akşam yemeği ve limitli içki dahil) katılabilirler. Turumuzun ardından otele transfer. Geceleme Prag otelimizde.

Dresden Turu 65€
Terezin Kampı Turu 25 € (Sadece Dresden Turuna Katılan Misafirlerimiz İçin)
Çek Gecesi (Akşam Yemeği ve Limitli İçki Dâhil) 70€

4.GÜN Ι PRAG - VİYANA (Çarşamba, 11 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otobüsümüz ile Viyana'ya hareket. Prag'dan Viyana'ya giderken yol üzerinde dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Cesky Krumlov turuna katılabilirler. Bir Orta Çağ kasabası olan Cesky Krumlov aynı zamanda Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır. Vltava Nehri'nin kıvrımları içerisinde bir ada gibi gözüken bu şirin şehir tam bir Orta Çağ kentidir. Ardından dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Kutna Hora turuna katılabilirler. İç dekorasyonu sadece insan kemiklerinden yapılmış, dünyadaki tek kilise Kutna Horada'dır. Üstelik bu kilisenin en önemli parçasını "Swarzenberg Ailesi"nin arması oluşturuyor. Turumuzun ardından Viyana'ya hareket ediyoruz. Keltler'in bir yerleşim merkezi olarak kurulan Viyana, Orta Çağ'da Roma İmparatorluğu'nun taşra şehirlerinden biri haline gelmiş, daha sonra da Roma - Germen İmparatorluğu'nun bir sınır kenti olmuştur. Babenberger soyunun yönetimi altında 1156 yılından itibaren Bavyera'dan bağımsız olarak Alman İmparatorluğu'na bağlı bir dukalık olan Viyanada Habsburg sülalesi 1273 yılında German Krallık, diğer bir deyişle imparatorluk tacını devralmış ve aralıklarla Roma - Germen İmparatorluğu'nun yıkıldığı yıl olan 1806 yılına kadar bu tacı ellerinde tutmuşlardır. Bu durum Viyana'nın 1156 yılından beri Avusturya'nın başkenti olduğu anlamına gelmektedir. İkinci Dünya Savaşı'nın sonundan bu yana Viyana gelişerek modern ve dünyaya açık bir metropol olmuştur. Viyana'ya varışın ardından panoramik şehir turu. İlk görülecek yer ünlü Viyana Opera binası, 1365 yılında Herzog Rudolf IV. tarafından kurulan Viyana Üniversitesi ardından yüzyılı aşkın tarihçesi ile ünlü Parlemento Binası, dünyanın sayısız sanatçısını barındıran Viyana Tiyatrosu ve son olarak Viyana'nın imparatorluk sarayı Holfburg ve Müzeler bölgesinde geziyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Grizing Meyhaneleri turuna katılabilirler. Viyana'nın eğlence merkezi olan Grinzing tepelerine gidilerek bölgenin en sevilen restoranlarından birinde kemanlar, akordeonlar, Viyana şarkıları eşliğinde yemekli, sınırlı içkili muhteşem bir gece geçireceksiniz. Turumuzun ardından otele transfer. Geceleme Viyana otelimizde.

Cesky Krumlov Turu 30€
Kutna Hora Turu 30 €
Grinzing Meyhanesi Turu (Akşam Yemeği ve 1 İçki Dâhil) 60€

5.GÜN Ι VİYANA (Perşembe, 12 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek yarım günlük Seegrotte Baden Şehri ve Schönbrunn Sarayı Bahçeleri turuna katılabilirler. Bu turumuzda gezilecek yerler arasında Mayerling'deki ünlü av köşkünü, kentin kuzeydoğusunda bulunan Habsburg Hanedanı'na ait en önemli mimari yapılardan biri olan, tarihte imparatorluk ailesinin yazın kaldığı yer olarak kullanılan ve Hietzing'de yer alan Schönbrunn Saray Bahçeleri gezimizin ardından otobüsümüz ile şehir merkezinde öğle yemeği molası ve serbest zaman. Burada Viyana'nın en ünlü caddesini ve katedrali görme imkânı bulacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz akşam alternatif olarak düzenlenecek dünyaca ünlü Viyana Opera ve Bale sahnesinde konser gecesine katılabilirler. Turumuzun ardından otele transfer. Geceleme Viyana otelimizde.

Seegrotte Baden Şehri ve Schönbrunn Sarayı Bahçeleri Turu (Yemekli, İçecek Hariç) 75€
Viyana Opera ve Balesi 60€

6.GÜN Ι VİYANA - BUDAPEŞTE (Cuma, 13 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otobüsümüz ile Budapeşte'ye hareket. Viyana'dan Budapeşte'ye giderken yol üzerinde dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Bratislava turumuza katılabilirler. Avrupa'da kişi başına düşen 25.000 €'luk milli gelirle en zengin başkentlerinden olan Bratislava'da görülecek yerler arasında Tuna'nın incisi Bratislava nehir kıyıları, 1529da 1. Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri, Bratislava Kalesi, St. Martin Katedrali, eski tarihi şehirde gezinti, Grassalkovich Palace, Parlamento binası, Slovak Devlet Tiyatro binası, Mozart'ın 6 yaşında Maria Theresa'ya ilk konserini verdiği tarihi bina yer almaktadır. Ardından eski şehir merkezinde alışveriş için serbest zaman. Turumuzun ardından Budapeşte'ye hareket. Tuna Nehri'nin iki yakasındaki sağ (Buda) ve sol (Peşte) kıyısı şeklinde iki bölüme ayrılmıştır. Berlin'den sonra Orta Avrupa'nın en büyük ikinci şehri olup, Macaristan nüfusunun beşte biri de burada yaşamaktadır. Tuna'nın sol kıyısında Buda şatosunun çevresinde, parklarla süslü modern caddeler ve tarihi semtler uzanır. Budapeşte'ye varışı takiben panoramik şehir turu. Budapeşte'de görülecek yerler arasında; Erszebet Köprüsü, tüm şehri kuşbakışı izleyebileceğiniz Gellert Tepesi, Unesco Dünya mirası listesinde olan Balıkçılar Kulesi ve St. Mathias Katedrali, şehrin ilk köprüsü olan Zincirli Köprü, görkemli bir tablo çizen Parlamento Binası, Macar krallarının heykellerinin ve heykellerin altında da kahramanlıklarını gösteren kabartmaların bulunduğu Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Çigan Gecesi turuna katılabilirler. Viyana klasik müziği, Balkan ve Türk müziklerine dayalı Macar ve Rumen müzikleri kaynaklı geleneksel çingene müziğinin ve gösterilerinin yapıldığı Çigan Gecesi turumuzda Budapeşte'nin şarap mahzenleri bölgesine gidilerek toplam 98 km uzunluğundaki şarap mahzenlerinin bir bölümünün restorasyonu ile açılmış olan Budapeşte'nin en otantik restaurantında geleneksel kıyafetler içerisinde Macar danslarını izleyip, meşhur Macar Gipsy orkestrasının müzikleri eşliğinde dans ederken, Macar mutfağının güzel tatları ile eğlenceli muhteşem bir gece geçireceksiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme Budapeste otelimizde.

Bratislava Turu 30€
Çigan Gecesi (Akşam Yemeği ve Limitli İçki Dâhil) 65€

7.GÜN Ι BUDAPEŞTE (Cumartesi, 14 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Esztergom - Visegrád - Szentendre turuna katılabilirler. Bu turumuzda Türk tarihinde önemli stratejik öneme sahip olan Esztergom Kalesi ve Esztergom Katedrali, Tuna Nehri kenarındaki köyler ve kasabalar ile Visegrád kasabası gezilecek sonrasında Szentendre artistler köyünde Macaristan'ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkânına sahip olacaksanız. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Tuna Nehri turumuza katılabilir. Dünyanın en görkemli nehirlerinin başında gelen Tuna Nehri üzerinde teknemizde içkinizi yudumlarken Budapeşte'nin muhteşem yapılarını, Avrupa nın en güzel gece aydınlatmalarından birinin yapıldığı, Buda ve Peşte yakalarını en güzel açılardan fotoğraflama imkânı bulacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme Budapeste otelimizde.

Esztergom - Visegrád - Szentendre Turu 50€
Tuna Nehri Tekne Turu (Yemeksiz, 1 İçki Dâhil) 35€

8.GÜN Ι BUDAPEŞTE - İSTANBUL (Pazar, 15 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Pasaport ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları'nın PC332 tarifeli seferi ile 13:45'de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 16:45'da İstanbul'a varış ve Kappatur hizmetlerinin sonu.

ALTERNATİF TURLAR

KAYIT ESNASINDA 7 ALTERNATİF TUR %20 İNDİRİMLİ
325€ yerine, sadece 260€

1- Prag Şaheserleri Turu 25€
2- Karlovy Vary Turu 50€
3- Dresden Turu 65€
4- Cesky Krumlov Turu 30€
5- Seegrotte Baden Şehri ve Schönbrunn Sarayı Bahçeleri Turu (Yemekli, İçecek Hariç) 75€
6- Bratislava Turu 30€
7- Esztergom - Visegrád - Szentendre Turu 50€

KAYIT ESNASINDA 3 ALTERNATİF TUR %12 İNDİRİMLİ
170€ yerine, sadece 150€

1- Çek Gecesi Turu (Akşam Yemeği Dâhil) 70€
2- Çigan Gecesi Turu (Akşam Yemeği ve Limitli İçki) 65€
3- Tuna Nehri Tekne Turu (Yemeksiz, 1 İçki Dâhil) 35€

Tur öncesi kayıt esnasında bu 2 paket dışında turlar seçilerek alınamaz.

İNDİRİM FIRSATLARI

İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMAYIN!
2. turunu alana + % 5 indirim, 3. turunu alana + % 10 indirim
(2024 yılı içerisinde 2. ve 3. turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)
Arkadaşını getirene + % 5 indirim
(2024 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. turda sadece paket tur fiyatı üzerinden + %5 indirim sağlar) ***indirimler alan vergisi hariç fiyattan hesaplanır.***

PAKET TUR BROŞÜR NOTLARI

PAKET TUR BROŞÜR NOTLARI 1. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. 2. Kappatur, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir. 3. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappatur sorumlu değildir. 4. Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. 5. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappatur sorumlu tutulamaz. 6. Kappatur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. 7. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün / günler gerçekleştirilebilir. 8. Kappatur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 9. Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 10. Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. 11. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 12. Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 13. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün / günler dışında başka bir gün yapılabilir. 14. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Kappatur sorumlu tutulamaz. 15. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. 16. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave açılan-kapanan ek yataktır. 17. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 18. Kappatur konsoloslukla misafirlerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappatur'dan tazminat hakkı yoktur. 19. Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Kappatur kesinlikle sorumlu değildir. 20. Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı, reçel, kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. 21. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden en az 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir. TUR BROŞÜRÜNÜ ŞAHSIM VE BERABERİMDEKİ TÜM KATILIMCILAR ADINA OKUDUM, ANLADIM, TESLİM ALDIM. İSİM, SOYİSİM: İMZA:

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANINDAN PEGASUS HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL - PRAG / BUDAPEŞTE - İSTANBUL UÇAK BİLETİ
HAVALİMANI VERGİLERİ (150€)
ZORUNLU SİGORTA (15€) (İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE, İPTAL İADESİ YOKTUR.)
3*- 4* OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMASI
ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERİ VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
PRAG, VİYANA, BUDAPEŞTE PANORAMİK ŞEHİR TURLARI
PROFESYONEL KAPPATUR REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

SCHENGEN VİZE ÜCRETİ VE HİZMET BEDELİ (175€)
YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA
HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) (150 TL)
PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR
KİŞİSEL HARCAMALAR
ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5€) (İSTEĞE BAĞLI)
YEREL OTERİTELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGİLERİ GECELİK 3-5 EURO (SADECE GEREKLİ OLAN OTELLERDE PASAPORT İBRAZI İLE ŞAHSİ VERGİ MAKBUZU ALINARAK DİREKT OTELE ÖDENİR)
MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞLERİ
İÇ HAT BAĞLANTI ÜCRETİ TÜM ŞEHİRLER İÇİN GİDİŞ-DÖNÜŞ 100€ DAN İTİBAREN / KIBRIS İÇİN GİDİŞ-DÖNÜŞ 150 € DAN İTİBARENDİR VE FİYATLAR MÜSAİTLİĞE GÖRE DEĞİŞEBİLİR.
ERİS GARANTİSİ (ERKEN REZERVASYON İPTAL SİGORTASI)
(30€) (İSTEĞE BAĞLI) (KAPPA TUR GÜVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKÂNI SUNAR. VİZE ÜCRETİ ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)
30.000€ TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15€)
COVİD-19 SİGORTASI (15€)

3* & 4 * OTELLER (Merkeze 15-25 km.)

PRAG : 4* HOTEL PANSKA ZAHRADA VB.
VİYANA : 3* HOTEL ROSNER VB.
BUDAPEŞTE : 3* HOTEL CHESSCOM VB.

Benzer bir tarihi, sosyal ve kültürel kimliği taşıyan ülkelerin oluşturduğu Orta Avrupa, 19. yüzyıldan bu yana kullanılmakta olan bir coğrafi bölge terimidir. Orta Avrupa’ya dahil edilen ülkeler zaman zaman değişse de herkes tarafından kabul edilen sabit Orta Avrupa ülkeleri Almanya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Lihtenştayn, Polonya, Slovakya, Slovenya ve İsviçre’dir. Etnik olarak farklı kökenlere sahip olsalar da ortak bir tarihi ve kültürel geçmişi paylaşan bu ülkelerin birçoğu geçmişte Kutsal Roma Cermen İmparatorluğu’nun bir parçası olmuştur. Dolayısıyla zengin bir mirasa ev sahipliği yapan bu ülkeler, Avrupa’nın en çok ilgi çeken turizm destinasyonlarının da başında gelmektedir. Yaklaşık 155 milyonluk bir nüfusa sahip olan Orta Avrupa, keşfedilmeyi bekleyen eşsiz güzellikleriyle ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim sunmaktadır.

Orta Avrupa'yı seyahat etmeyi planlayan misafirlerimizin; Umuma Mahsus (Bordo) pasaporta sahip Türk Vatandaşları vizeye tabiken, Hususi (Yeşil), Hizmet (Gri) ve Diplomatik (Siyah) pasaporta sahip tüm Türk vatandaşları Orta Avrupa'ya gerçekleştirecekleri ziyaretlerde 180 gün içerisinde 90 gün süre ile vizeden muaftırlar. Vize ücreti ve vize hizmet bedeli 160 EURO'dur.

Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Kübra Sırsaklar/Yunanistan Turu

  Kappatur ile ilk kez seyahat ettik, tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey'in engin bilgisi ve güzel dili ile tarihte yolculuk ettik,nazik ve profesyonellerdi,olumsuz hava şartlarina rağmen çocuklarımızla katılmış olduğumuz turdan rehberimiz ve kaptanlarimiz sayesinde güzel anılar ile döndük, Selanikte konakladığımız otel ve müzik ziyafeti şahaneydi... Tekrar görüşmek dileğiyle..

 • Aylin A./Italya Turu

  Eylül 10-17 tarihleri arasında Napoli, Roma,Floransa ve Venedik'i kapsayan İtalya turuna katıldık. Özellikle bazı yorumlarda gördüğünüz olumsuz otel değerlendirmelerine aldırmayın. Oteller şehir merkezine o kadar uzak değil, tertemiz ve yeterli konnfora sahipler. 8 gün boyunca güneyden kuzeye dolu dolu bir tur programımız vardı ve olağanüstü güzel zaman geçirdik. Burada müthiş rehberimiz Hakan Güngör 'e ayrı bir paragraf açmadan geçemeyiz. Öncelikle iş disiplini, işine saygısı, bir tarihçi gibi İtalya'nın geçmiş ve güncel bilgilerinin tamamına sahip olması ve bunları bize aktarma konusundaki olağanüstü başarısı,turdaki herkese eşit yaklaşımı ve kendimizi gerçekten müşteri değil misafiri olarak hissettirmesi ile tur rehberliği kavramının zirvesinde yer aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Kappa Tur Sn.Hakan Güngör ile kesinlikle fark yaratıyor. Kendisine ve Kappa Tur'a bize böyle harika bir tur deneyimi yaşattığı için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Sonraki turlarda görüşmek üzere..

 • Oguz Akcelik/Ispanya Turu

  Her şey mükemmeldi. Rehberimiz Mehmet Bey'e nezaketi ve değerli bilgileri için özellikle teşekkür ederim. Kappa turunu herkese tavsiye ederim...

 • Iremsu Albay/Italya Turu

  10 eylül italya turuna annemle katıldık, harikaydı mükemmeldi , her şey kusursuzdu ve tabiki rehberimiz Hakan Bey kendisi tam bir bilgi küpü hayran kaldık her şey için teşekkürler

 • Op.Dr. Sertan AKSU/Italya Turu

  10 Eylul 2023 7 gunluk italya turumuzda rehberimiz Hakan Gungor sayesinde italyanin hem bugünü hem de gecmisi hakkinda oldukca bilgilendik, turumuzda olmayan ekstra yerleri de gorduk ucretsiz tadimlar yaptik, bizim icin cok guzel bir deneyim oldu tavsiye ederiz (Aksu Ailesi)

 • Erdinç Murat Aktürk/Balkanlar Turu

  Tur gerçekten her şeyiyle harika idi.Kappa tura ve özellikle Anıl beye çok teşekkür ederim.bir sonraki turda ilk sorum Anıl beyin kafilede olup olmadığı olacaktır.teşekkürler

 • Hüseyin Avcı/Orta Avrupa Turu

  Orta Avrupa turu için Kappatur seçimimiz bizi yanıltmadı. Emrah Meto rehberliğinde dolu dolu bir hafta yaşadık. Şirketin tecrübesine Emrah Beyin tecrübesi, bilgisi ve sıcak yaklaşımı eklenince güzel hatıralarımıza yeni 8 gün eklendi. Başta Emrah Bey olmak üzere emeği olan herkese teşekkürler.

 • Betül Can/Orta Avrupa Turu

  kappatur ile ilk kez yaptığımız yolculuğumuzdan çok memnun kaldık rehperimiz Emrah bey sayesinde harika deneyim ve bilgiler edindik biz çok keyif aldık herkese tavsiye ediyorum bundan sonra geziler Emrah bey ve Kappatur

 • Ayşe T/Orta Avrupa Turu

  5 Yıldız rehberimiz Emrah METO için kendisi aşırı bilgili birisi her gittiğimiz yerde bize tüm ayrıntısı ile anlattı yardımcı oldu eğlendik muhabbetli sohbetli birisi tüm sorduklarımıza keyifle cevap verdi yardımcı oldu .. keyifli geçti gezimiz beklentilerimin üstünde idi grubumuz da keyifli insanlar idi ama Emrah bey gerçekten tarih bilgisi ile şaşırttı yaldızlar ona kappaya böyle başarılı rehberleri olduğu için teşekkür ederim

 • ÇAĞ OTOMASYON/Orta Avrupa Turu

  Meto beye ilgileri için ve kappa tura meto bey gibi bir rehbere bizi denk getirdiği için çok teşekkür ederiz. Sağolsun kendisi herkesle çok igilendi. İlk kappa tur seyahatimizden çok memnun kaldık.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir