Anasayfa    ORTA AVRUPA    8 GÜN PEGASUS HY ile PRAG(3)-VİYANA(2)-BUDAPESTE(2) 3-4*
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
07.08.2023 14.08.2023 7 Gece - 8 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
499 € 499 € 699 € 150 € 499 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - BUDAPEŞTE (Pazartesi, 7 Ağustos)

Siz değerli misafirlerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Kappatur kontuarlarında 08:30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yollarının PC331 tarifeli seferi ile saat 11:30'da Budapeşteye uçuş. Yerel saat ile 12:40'da varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ve rehberimiz eşliğinde Budapeşte panoramik şehir turu. Tuna nehrinin iki yakasındaki sağ (Buda) ve sol (Peşte) kıyısı şeklinde iki bölüme ayrılmıştır. Berlinden sonra Orta Avrupanın en büyük ikinci şehri olup, Macaristan nüfusunun beşte biri de burada yaşamaktadır. Tunanın sol kıyısında Buda şatosunun çevresinde, parklarla süslü modern caddeler ve tarihi semtler uzanır. Budapeşteye varışı takiben panoramik şehir turu. Budapeştede görülecek yerler arasında; Erzsébet Köprüsü, Unesco Dünya mirası listesinde olan Balıkçılar Kulesi ve St. Mathias Katedrali, şehrin ilk köprüsü olan Zincirli Köprü, görkemli bir tablo çizen Parlamento Binası, Macar krallarının heykellerinin ve heykellerin altında da kahramanlıklarını gösteren kabartmaların bulunduğu Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer.
Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Çigan Gecesi turuna katılabilirler. Viyana klasik müziği, Balkan ve Türk müziklerine dayalı Macar ve Rumen müzikleri kaynaklı geleneksel çingene müziğinin ve gösterilerinin yapıldığı Çigan Gecesi turumuzda Budapeştenin şarap mahzenleri bölgesine gidilerek toplam 98 km uzunluğundaki şarap mahzenlerinin bir bölümünün restorasyonu ile açılmış olan Budapeşte nin en otantik restoranında geleneksel kıyafetler içerisinde Macar danslarını izleyip, meşhur Macar Gipsy orkestrasının müzikleri eşliğinde dans ederken, Macar mutfağının güzel tatları ile eğlenceli muhteşem bir gece geçireceksiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Çigan Gecesi (Akşam Yemeği ve Limitli İçki Dâhil): 65€

2.GÜN Ι BUDAPEŞTE (Salı, 8 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Esztergom - Visegrád - Szentendre turuna katılabilirler. Bu turumuzda Türk tarihinde önemli stratejik öneme sahip olan Esztergom Kalesi ve Esztergom Katedrali, Tuna Nehri kenarındaki köyler ve kasabalar ile Visegrád kasabası gezilecek yemek sonrasında Szentendre artistler köyünde Macaristanın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkânına sahip olacaksanız. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Tuna Nehri turumuza katılabilir. Dünyanın en görkemli nehirlerinin başında gelen Tuna Nehri üzerinde teknemizde içkinizi yudumlarken Budapeştenin muhteşem yapılarını, Avrupa nın en güzel gece aydınlatmalarından birinin yapıldığı, Buda ve Peşte yakalarını en güzel açılardan fotoğraflama imkânı bulacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Esztergom - Visegrád - Szentendre Turu (Öğle Yemeği ve Limitli İçki Dâhil): 75€
Tuna Nehri Tekne Turu (Yemeksiz, 1 İçki Dâhil): 60€

3.GÜN Ι BUDAPEŞTE - VİYANA (Çarşamba, 9 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otobüsümüz ile Viyanaya hareket. Budapeşteden Viyanaya giderken yol üzerinde dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Bratislava turumuza katılabilirler. Avrupada kişi başına düşen 25.000 avroluk milli gelirle en zengin başkentlerinden olan Bratislavada görülecek yerler arasında Tunanın incisi Bratislava nehir kıyıları, 1529da 1. Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri, Bratislava Kalesi, St. Martin Katedrali, eski tarihi şehirde gezinti, Grassalkovich Palace, Parlamento binası, Slovak Devlet Tiyatro binası, Mozartın 6 yaşında Maria Theresaya ilk konserini verdiği tarihi bina yer almaktadır. Ardından eski şehir merkezinde alışveriş için serbest zaman. Ardından Viyanaya hareket. Viyanaya varışın ardından panoramik şehir turu. İlk görülecek yer ünlü Viyana Opera binası, 1365 yılında Herzog Rudolf IV. tarafından kurulan Viyana Üniversitesi ardından yüzyılı aşkın tarihçesi ile ünlü Parlamento Binası, dünyanın sayısız sanatçısını barındıran Viyana Tiyatrosu ve son olarak Viyananın imparatorluk sarayı Holfburg ve Müzeler bölgesinde geziyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer.
Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Grinzing Meyhaneleri turuna katılabilirler. Viyana nın eğlence merkezi olan Grinzing tepelerine gidilerek bölgenin en sevilen restoranlarından birinde kemanlar, akordeonlar, Viyana şarkıları eşliğinde yemekli, sınırlı içkili muhteşem bir gece geçireceksiniz. Turumuzun ardından otele transfer. Geceleme otelimizde.
Bratislava Turu: 30€
Grinzing Meyhanesi Turu (Akşam Yemeği ve 1 İçki Dâhil): 60€

4.GÜN Ι VİYANA (Perşembe, 10 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek yarım günlük Seegrotte Baden Şehri ve Schönbrunn Sarayı Bahçeleri turuna katılabilirler. Bu turumuzda gezilecek yerler arasında Mayerlingdeki ünlü av köşkünü, kentin kuzeydoğusunda bulunan Habsburg Hanedanına ait en önemli mimari yapılardan biri olan, tarihte imparatorluk ailesinin yazın kaldığı yer olarak kullanılan ve Hietzingde yer alan Schönbrunn Saray Bahçeleri gezimizin ardından otobüsümüz ile şehir merkezinde öğle yemeği molası ve serbest zaman. Burada Viyana nın en ünlü caddesini ve katedrali görme imkânı bulacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer.
Dileyen misafirlerimiz akşam alternatif olarak düzenlenecek dünyaca ünlü Viyana Opera ve Bale sahnesinde konser gecesine katılabilirler. Turumuzun ardından otele transfer. Geceleme otelimizde.
Seegrotte Baden Şehri ve Schönbrunn Sarayı Bahçeleri Turu (Yemekli, İçecek Hariç): 75€
Viyana Opera ve Balesi: 60€

5.GÜN Ι VİYANA - PRAG (Cuma, 11 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otobüsümüz ile Praga hareket. Viyanadan Praga giderken yol üzerinde dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Cesky Krumlov turuna katılabilirler. Bir Orta Çağ kasabası olan Cesky Krumlov aynı zamanda Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır. Vltava nehrinin kıvrımları içerisinde bir ada gibi gözüken bu şirin şehri tam bir ortaçağ kentidir. Ardından dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Kutna Hora turuna katılabilirler. İç dekorasyonu sadece insan kemiklerinden yapılmış, dünyadaki tek kilise Kutna Horadadır. Üstelik bu kilisenin en önemli parçasını "Swarzenberg Ailesi"nin arması oluşturuyor. Turumuzun ardından Praga hareket ediyoruz. Prag, Çekyanın başkenti ve en büyük şehridir. Orta Bohemyada Vltava Nehrinin üzerinde yer alır. Prag "Altın Şehir" ve "Avrupanın Kalbi" gibi isimlerle de anılır. Panoramik şehir turumuzda Başbakanlık Sarayı, Cechuv Köprüsü, Paris Caddesi, Yahudi Mahallesi, dünyaca ünlü yazar Kafkanın evi, Jan Husun heykeli, Tyn Kilisesi ve eski Belediye Binası gibi birçok eserin bulunduğu eski şehir meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Ayrıca, güzelliği benzersiz olsun, bir daha yapılmasın diye kralın gözlerini kör ettiği mimarın muhteşem eseri, tarihi 15. yüzyıla dayanan Astronomik Saat Kulesini de göreceğiz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman.
Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Pragın ortasında boylu boyunca uzanan, dünyanın en güzel görüntülerinin oluşmasında büyük pay sahibi olan, içindeki sekiz ada ve üzerine kurulu on sekiz köprüyle (en büyüğü 1347 tarihli Charles köprüsü) dünyanın en estetik, en zarif akan nehirlerinden Vltava Nehri Tekne turuna katılabilirler.
Akşam dileyen misafirlerimiz diğer bir alternatif olarak düzenlenecek Prag by Night turuna katılabilirler. Bu turumuzda eşsiz Prag güzelliğini ışıklandırılmış olarak göreceksiniz. St. Vitus Katedrali, Astronomik Saat Kulesi ni, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesini yürüyerek göreceğiz. Sonrasında akşam yemeğimizi alacağımız restoranımıza gidiyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Cesky Krumlov Turu: 30€
Kutna Hora Turu: 30€
Vltava Nehri tekne Turu (Teknede Açık Büfe Yemek ve İçki Dahil): 40€
Prag by Night Turu (Yemekli): 55€

6.GÜN Ι PRAG (Cumartesi, 12 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Prag Şaheserleri turumuzu katılabilirler. Bu turumuzda eski Krallık Sarayı ve Kale Bölgesi, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü söylenen St. Vitus Katedrali, Matias Kapısı, St. Georg Kilisesi, Oyuncak Müzesi, Kral Yolu, 13. yüzyılda baş mimar Peter Parler tarafından yaptırılan, üzerinde 30 Aziz heykelinin bulunduğu, dünyanın en eski köprülerinden olan ve trafiğe kapalı olan Charles Köprüsü, Klementinium Manastırı, Kral Alışveriş Caddesi, Johannes Keplerin evi, St. Nikolaus Kilisesi, Simetana evi, Jan Hus heykeli, Kingsky Sarayı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır.
Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak tam gün öğle yemekli Karlovy Vary turuna katılabilirler. 17.ve 18. yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının en uğrak ve en meşhur şehri olan Karlovy Varynin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, Atatürkün 1918de kaldığı oteli, Dovorakın, Mozartın Goethenin, Beethovenın, Puşkinin evlerini göreceğiz. 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edecek ve kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapacağız. Dünyanın en sağlıklı kenti olarak bilinen termal kaplıca ve doğal kaynaklarıyla ünlü Karlovy Varyde yeraltında binlerce mineral yatağı bulunmaktadır. Turumuzun ardından otelimize transfer.
Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Orta Çağ Gecesine (yemekli) katılabilirler. Avrupa nın 14. yüzyıldan kalan en tarihi ve otantik restoranlarından birinde ortaçağ eğlencesi, müzik ve dansların keyfini çıkartacağız. Turumuzun ardından Prag otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Prag Şaheserleri Turu: 25€
Karlovy Vary Turu (Öğle Yemeği Dahil): 60€
Orta Çağ Gecesi Turu (Akşam Yemeği ve Limitli İçki Dahil): 60€

7.GÜN Ι PRAG (Pazar, 13 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Dresden turuna katılabilirler. Elbe nehrinin kenarına kurulan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Fraunkircheyi, Dresdenin en önemli yapılarından biri olan, adının anlamı iki sur arasındaki yer olan, içinde havuzlar, geniş galeriler, galerileri birbirine bağlayan köşkler (pavillon) ve dünyanın ikinci büyük porselen müzesi bulunan Zwinger Sarayını, Brulshl terası, kral yolu, Elbe nehri, yolda yıldırım çarpma tehlikesiyle karşılaşınca keşiş olmaya karar veren ve defalarca kilise tarafından yargılanmasına sebep olan, sayısız eseri bulunan Martin Luther heykeli, Hof Kilisesi, II. Dünya Savaşı öncesindeki yıllarda Richard Straussun pek çok eserinin prömiyerlerine ev sahipliği yapmış olan Semper Operası ve eski şehir meydanını görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz, Dresdene giderken yol üstünde alternatif olarak Terezin Kampı turumuza katılabilirler. II. Dünya Savaşında Nazi toplama kampı olarak kullanılmış, Terezin Kampı misafirlerimizin büyük ilgisini çekecektir. Turumuzun ardından otelimize transfer.
Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Çek Folkloru eşliğinde yemekli, içkili, müzikli Çek Gecesi ne (akşam yemeği ve limitli içki dahil) katılabilirler. Ardından otele transfer. Geceleme otelimizde.
Dresden Turu: 60€
Terezin Kampı Turu : 25€ (Sadece Dresden Turuna Katılan Misafirlerimiz İçin)
Çek Gecesi (Akşam Yemeği ve Limitli İçki Dahil): 70€

8.GÜN Ι PRAG - İSTANBUL (Pazartesi, 14 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer, pasaport ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yollarının PC302 tarifeli seferi ile 16:15'de İstanbula hareket. Yerel saat ile 19:50'de İstanbul a varış ve Kappatur hizmetlerinin sonu.

ALTERNATİF TUR

KAYIT ESNASINDA 8 ALTERNATİF TUR
%20 İNDİRİMLİ
375€ Yerine, Sadece 300€

1 - Esztergom - Visegrád - Szentendre Turu (Öğle Yemeği ve Limitli İçki Dâhil) 70€
2 - Bratislava Turu (Yemeksiz) 30€
3 - Seegrotte Baden Şehri ve Schönbrunn Sarayı Bahçeleri Turu (Yemekli, İçecek Hariç) 75€
4 - Cesky Krumlov Turu 30€
5 - Prag Şaheserleri Turu 25€
6 - Karlovy Vary Turu (Öğle Yemeği Dâhil) 60€
7 - Dresden Turu (Yemeksiz) 60€
8 - Terezin Kampı (Dresden Turuna Katılan Misafirler İçin) 25€


KAYIT ESNASINDA 3 ALTERNATİF TUR
%12 İNDİRİMLİ
170€ Yerine, Sadece 150€

1 - Çigan Gecesi Turu (Akşam Yemeği ve Limitli İçki) 65€
2 - Tuna Nehri Tekne Turu (Yemeksiz, 1 İçki Dâhil) 35€
3 - Çek Gecesi Turu (Akşam Yemeği Dâhil) 70€

Tur öncesi kayıt esnasında bu 2 paket dışında turlar seçilerek alınamaz.

İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMAYIN!

2. turunu alana + % 5 indirim, 3. turunu alana + % 10 indirim
(2023 yılı içerisinde 2. ve 3. turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)
Arkadaşını getirene + % 5 indirim
(2023 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. turda sadece paket tur fiyatı üzerinden + %5 indirim sağlar) ***indirimler alan vergisi hariç fiyattan hesaplanır.***

PAKET TUR BROŞÜR NOTLARI

1. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
2. Kappatur, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
3. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappatur sorumlu değildir.
4. Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
5. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappatur sorumlu tutulamaz.
6. Kappatur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
7. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün / günler gerçekleştirilebilir.
8. Kappatur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
9. Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
10. Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
11. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
12. Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
13. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.
14. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Kappatur sorumlu tutulamaz.
15. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
16. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave açılan-kapanan ek yataktır.
17. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
18. Kappatur konsoloslukla misafirlerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappatur dan tazminat hakkı yoktur.
19. Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
20. Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı, reçel, kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
21. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden en az 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

TUR BROŞÜRÜNÜ ŞAHSIM VE BERABERİMDEKİ TÜM KATILIMCILAR ADINA OKUDUM, ANLADIM, TESLİM ALDIM.
İSİM, SOYİSİM: İMZA:

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANINDAN PEGASUS HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL - BUDAPEŞTE / PRAG - İSTANBUL UÇAK BİLETİ
HAVALİMANI VERGİLERİ (150€)
ZORUNLU SİGORTA (15€) (İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE, İPTAL İADESİ YOKTUR.)
3*- 4* OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMASI
ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERİ VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
PRAG, VİYANA, BUDAPEŞTE PANORAMİK ŞEHİR TURLARI
PROFESYONEL KAPPATUR REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

SCHENGEN VİZE ÜCRETİ VE HİZMET BEDELİ (140€)
YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA
HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) (150 TL)
PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR
KİŞİSEL HARCAMALAR
ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5€)
YEREL OTERİTELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGİLERİ GECELİK 3-4 EURO (SADECE GEREKLİ OLAN OTELLERDE PASAPORT İBRAZI İLE ŞAHSİ VERGİ MAKBUZU ALINARAK DİREKT OTELE ÖDENİR)
MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞLERİ
İÇ HAT BAĞLANTI ANKARA, İZMİR VE ANTALYA 70-100€ / DİĞER ŞEHİRLER 100€ / KIBRIS 100€ KİŞİ BAŞIDIR. (TÜM ŞEHİRLERDE MÜSAİTLİĞE GÖRE FİYAT DEĞİŞEBİLİR.)
ERİS GARANTİSİ (ERKEN REZERVASYON İPTAL SİGORTASI)
(30 €) (İSTEĞE BAĞLI) (KAPPA TUR GÜVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKÂNI SUNAR. VİZE ÜCRETİ ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)
30.000€ TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €)
COVİD-19 SİGORTASI (15 €)

3* & 4 * Oteller (Merkeze 15-25 Km.)
BUDAPEŞTE : 3* KLEBELSBERG OTEL VB.
VİYANA : 4* HOTEL AM SACHSENGANG VB.
PRAG : 3* HOTEL KRYSTAL VB.

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 5.391,55 3.629,26
Toplam Tutar : 10.783,09 10.887,78
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 5.391,55 3.629,26
Toplam Tutar : 10.783,09 10.887,78
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 5.391,55 3.629,26
Toplam Tutar : 10.783,09 10.887,78
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 5.391,55 3.629,26
Toplam Tutar : 10.783,09 10.887,78
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Mehmet Yavuz Canalp/Yunanistan Turu

  Atina, Selanik turu TÜRKİYE'nin en değerli organizasyonu. düşünmeden çok kolay katılarak keyif yapmak demek. Gelmeyen bilmediği için pişman olmayabilir. Ama bir neden ile katılınca neden daha önce gitmedim diye düşünecektir.

 • Nadir YILMAZSOY/Yunanistan Turu

  22/26 Şubat Yunanistan turunu esimle birlikte Kappa tur ile deneyimledik her açıdan çok memnun kaldık rehberimiz Mehmet Taylan ile gittiğimiz ülkeyi herseyiyle yaşadık emeğine sağlık teşekkürler.

 • Melek Dal/Benelux & Paris Turları

  Harika dolu dolu bir tur geçirdik. Rehberimiz Serap Ergünlü Hanımefendi, gerçekten çok donanımlı ve işini layıkıyla yaptı. Tekrar başka turlarda görüşmek umuduyla teşekkür ederiz.

 • Ebru Dinç/Porto-Lizbon Turu

  Kappa Tur ile 26 - 30 Ocak 2023 tarihlerinde Porto - Lizbon turuna 4 kişi katıldık. Çok güzel bir tur geçirdik. Otellerimiz şehir merkezinde ve yeterli konfora sahipti. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Sonraki turlarda görüşmek üzere

 • Şenay Aydemir/İtalya Turu

  Sevgili Hakan beyin İtalya gezisindeki müthiş bilgisi ve anlatımı inanılmaz keyif aldık arkadaşımla birlikte , çok yardım sever ve her konuda inanılmaz bizleri aydınlattı ,. Tüm tur süreci için kendisine ve Kappa tur a çok teşekkür ediyorum

 • Semra Yıldız/Orta Avrupa

  Kappa ile orta avrupa turuna katıldım. Gerçekten çok başarılıydı çok keyifli bir geziydi. Başta rehberimiz levent bey olmak üzere tüm kappatur ailesine teşekkür ederim

 • Sedat Algönül/Portekiz Turu

  26- 30 Ocak 2023 tarihinde Kappa tur ile Portekiz ‘e yaptığımız seyahatten çok memnun kaldık . Tşk ederim.

 • Traveller/Benelux & Paris Turu

  Serap Hanımla Benelüks Paris turuna katıldık. Çok ilgiliydi, bilgiliydi ve sayesinde çok detaylı şekilde gezebildik. Resmen şehirlerin altını üstüne getirdik. Paramızın karşılığını kesinlikle aldığımızı düşünüyorum. Şoförler ve oteller de gayet iyiydi. Temizlik kahvaltı olsun. Teşekkürler.

 • Yasemin Yal,ın/Italya Turu

  Aldığımız hizmetten fazlasıyla memnun kaldım . Sonraki seyahatlerim de yine sizi tercih ederim . Özellikle rehbermiz Sayın Hakan ben alanında 1 numara ayrıca tüm seyahat boyunca tura katılan arkadaşlara teşekkür etmek isterim hepsi bir birinden pırlantaydı . Sevgiler

 • Şükrü Korkut/Prag Turu

  KAPPA TOUR’la ikinci defa Prag seyahati yaptım. İyi bir organizasyonda ve profesyonel bir rehberde gezmek çok mükemmeldi. İlerideki turları da katılmayı planlıyorum umarım güzel seyahatler yaparız sevgili KAPPA TOUR size çok çok teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir