Anasayfa    K-AMERIKA    BAYRAM THY İLE NEWYORK(3)-ORLANDO(2)-MİAMİ(3) 8 GECE 9 GÜN 3* OTELLER
 • K-AMERIKA

 • NEW YORK-ORLANDO-MIAMI

 • BAYRAM THY İLE NEWYORK(3)-ORLANDO(2)-MİAMİ(3) 8 GECE 9 GÜN 3* OTELLER

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
07.05.2021 15.05.2021 8 Gece - 9 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
1249 $ 1249 $ 1649 $ 250 $ 1249 $
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - NEW YORK (Cuma, 7 Mayıs)

Siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Kappatur  kontuarında 04:25de buluşma ve Türk Havayolları’nın TK003 sefer sayılı uçağı ile 07:25’de New York’a hareket. Yaklaşık 12 saatlik uçuşumuzun ardından yerel saat ile 10:50’de New York JFK havalimanına varış ve alanda bizleri bekleyen otobüsümüz ile New York’a transfer.Amerika da nüfus yoğunluğu en büyük şehri olan New York;Gökdelenleri, caddeleri, lokantaları, alışveriş merkezleri ve insanlarıyla,turistleri cezbetmektedir. Manhattan, Brooklyn, Queens, Bronx ve Staten Island ile birlikte New York şehrini oluşturan 5 ana bölge vardır.Pek çok ünlü simge yapılar, müzeler, üniversiteler ve turistik mekanlar Manhattan’da bulunmaktadır.New York birçok Amerikan kültürel hareketinin doğum yeridir. Edebiyat ve görsel sanatlarda Harlem Rönesansı, resimde soyut ekspresyonizm (New York Ekolü), müzikte hip hop, punk, salsa ve Tin Pan Alley bu hareketlerden bazılarıdır.Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan New York Şehir turuna katılabilir. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası,Madison Square,Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerlerden bazılarıdır.Serbest zaman.Çeşit çeşit birbirinden lezzetli cheescakelerin tadını çıkartacağız. Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

New York Şehir Turu : 70 $ ( Kişi Başı)

2.GÜN Ι NEW YORK (Cumartesi, 8 Mayıs)

Tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz alternatif olarak düzenleyeceği Özgürlük Anıtı,Adım Adım New York ve Empire State Building Turu’na katılabilirler. ABD’nin sembolü haline gelmiş yapıyı yakından görme ve fotoğraflama şansını bulabileceğiz. Tekne ile Liberty adasına gideceğiz.Bakırdan yapılan Özgürlük Heykeli,Fransa tarafından kuruluşunun 100.yılı nedeniyle ABDye hediye edilmiştir,Heykel, sağ elinde bir meşale, sol elinde ise bir tablet tutar. Tabletin üstünde 4 Temmuz 1776 tarihi (Bağımsızlık Bildirgesinin tarihi) yazılıdır. Heykelin başındaki taç ın 7 sivri ucu 7 kıtayı veya 7 denizi simgeler.Turumuzun ardından New York’a dönüş. Brooklyn ile Manhattan birbirine bağlayan Brooklyn Köprüsüne gideceğiz ardından Central park’a gideceğiz ve serbest zaman.Grand Central Station ve Bryant Park göreceğiz ve dünyanın en yüksek gökdelenleri arasında 4.sırada olan Empire State Building gökdeleninin 86.katına çıkacağız.New York manzarasının keyfini çıkartacağız. Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Özgürlük Anıtı, Adım Adım New York ve  Empire State Building Turu: 140 $ ( Kişi Başı)

3.GÜN Ι NEW YORK (Pazar, 9 Mayıs)

Tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz alternatif olarak düzenleyeceği New Jersey Atlantic City Turu’na katılabilirler.Atlantic city uzun renkli sahili,eğlence parkları,birbirinde güzel restauratları ve kumarhaneleriyle ünlüdür. Atlantic city de alışveriş yapabilirsiniz. Atlantic city’e sadece alışveriş için çok fazla turist geliyor.Dünyaca ünlü markaların yeni sezon ürünlerini bulabileceğiniz gibi outlet mağazalardan çok uygun fiyatlarla alışveriş yapabileceksiniz.daha sonra birbirinden güzel restaurantlarda lezzetli deniz ürünlerini tadabilirsiniz ve Okyanus kenarı Broardwalk’larda yürüyüş yapıp,hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz.Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

New Jersey Atlantic City Turu : 90 $ ( Kişi Başı)

4.GÜN Ι NEW YORK - ORLANDO (Pazartesi, 10 Mayıs)

Havalimanına transfer ve American Airlines’a ait AA 1777 sefer sayılı uçuş ile saat 07.55’te Orlando’ya uçuş. Saat 10.39’da varışımızın ardından ve havalimanında bizleri bekleyen otobüsümüz ile otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız  eşliğinde alternatif olarak organize edilecek Kennedy Uzay Üssü Turu’na katılabilirler.Burası 1968 yılından itibaren NASAnın insanlı uzay uçuşlarında kullanılmış ve günümüzde mevcut üçuzay mekiği nin fırlatma ve gözetme tesisi olarak kullanılan uzay merkezidir. ABD’nin uzay araştırmaları esnasında ürettiği araçların füzelerin ve füze rampalarının halka sergilendiği bir park niteliğindedir.Veya bir diğer alternatif olarak dileyen misafirlerimiz Walt Disney World Turu’na katılabilirler. 110 km² lik bir alanı kapsayan dünyanın en çok ziyaret edilen tatil mekanıdır.Dünyaca ünlü çizgi film karakterleri ve şovlar sizleri bekliyor.Alışveriş ve eğlenceye doyacağımız Disneyland turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Kennedy Uzay Üssü turu: 100 $ ( Kişi Başı)

Walt Disney World Turu : 210 $ ( Kişi Başı)

5.GÜN Ι ORLANDO (Salı, 11 Mayıs)

Tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan dünyaca ünlü Universal Film Stüdyoları Turuna  katılabilirler. Bu turda dünyanın en ünlü filmlerinin bire bir boyutlarda yaratılan film platolarında filmin içinde olacak ve filmi sanki gerçekmiş gibi yaşayacaksınız.Bununla birlikte film hileleri ve showların bulunduğu park görülecektir.Stüdyo turunun sonunda, ziyaretçilerin, bir filmi izlerken kafalarında uyanan, "acaba bu filmi hangi ülkede veya kasabada çekmişler, bu güzel sokak nerede" gibi soruların tüm cevapları da ortaya çıkmış oluyor. Universal Stüdyoları nın sınırları içerisinde yapılmış hayali şehir ve sokaklardan ibaret ve çıplak gözle bakıldığında maket olduğu çok rahatlıkla algılanan tüm bu yapıların kamera objektifinden geçtiğinde gerçek dünyadakilerle tıpatıp aynı hale gelmesi, sinema dünyası ve teknolojinin gerçeklik algısıyla ne kadar oynadığını bir kez daha gözler önüne seriyor. Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Universal Film Stüdyoları turu: 210 $ ( Kişi Başı)

6.GÜN Ι ORLANDO-MİAMİ (Çarşamba, 12 Mayıs)

Sabah Miami’ye hareket.Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Sawgrass Mills Outlet Turu’na katılabilirler.Dünyaca ünlü markaları indirimli fiyatlara satın alabileceksiniz. Outlet turumuzun ardından Miami otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Saw Grass Outlet Turu :60 $ (Kişi Başı)

7.GÜN Ι MİAMİ (Perşembe, 13 Mayıs)

Tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Miami Şehir Turu ve Yıldızlar Adası Turu’na katılabilirler.Bu tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi,  Kübalı göçmenlerin oturduğu ve vatan hasreti çektikleri için oluşturdukları büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler. Turdan sonra alışveriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Yıldızlar Adası turumuzda dünyanın en ünlü sanatçılarının ya da zenginlerinin muhteşem evlerini ve malikanelerini tekne ile görecek, milyonlarca dolarlık bu teknoloji ve mimari harikası evlere hayran kalacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Miami Şehir Turu ve Yıldızlar Adası Turu :  120 $  (Kişi Başı)

8.GÜN Ι MİAMİ (Cuma, 14 Mayıs)

Tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Key West Turu’na katılabilirler.Key West Florida Keys ada grubunun en ucunda bulunur.Bu adaları birbirine bağlayan köprülerden geçerken okyanusun keyfini çıkartacak ve birbirinden güzel fotoğraflar çekme fırsatınız olacak.Southernmost point, ünlü yazar Ernest Hemingway’in evi, eski başkanlardan Harry S. Truman’ın evi çok bar ve restaurantların bulunduğu caddesi göreceğimiz yerler arasındadır.Meşhur Misket limonlu Amerikan kökenli ‘Key Lime Pie’  turtaları tadabileceksiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Key West Turu :130 $  (Kişi Başı)

9.GÜN Ι MIAMI-İSTANBUL (Cumartesi, 15 Mayıs)

Sabah odaların boşaltılması ve check out işlemleri ardından serbest zaman.Dileyen misafirler rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Miami Soutbeach Turu’na katılabilirler.Miami sahil deniz ve güneşin keyfini çıkartabilirsiniz.Turumuzun ardından rehberimizin belirleyeceği saatte Miami Havaalanına transfer.Türk Havayolları’na ait TK078 sefer sayılı uçuş ile saat 20.40’da İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile ertesi gün 15:00’da İstanbul’a varış ve Kappatur hizmetlerinin sonu.

Miami Soutbeach Turu :40 $  (Kişi Başı)

KAYIT ESNASINDA 7 EKSTRA TUR %25 İNDİRİMLİ

PROGRAMDAKİ 7 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA %25 İNDİRİMLİ ALABİLİRLER.. 650 $ YERİNE 485 $ 1. New York Şehir Turu : 70 $ ( Kişi Başı) 2. Özgürlük Anıtı, Adım Adım New York ve Empire State Building Turu: 140 $ ( Kişi Başı) 3. New Jersey Atlantic City Turu : 90 $ ( Kişi Başı) 4. Saw Grass Outlet Turu :60 $ (Kişi Başı) 5. Miami Şehir Turu ve Yıldızlar Adası Turu : 120 $ (Kişi Başı) 6. Key West Turu :130 $ (Kişi Başı) 7. Miami Soutbeach Turu :40 $ (Kişi Başı) ! 7 turun alınması kaydı ile indirimden yararlanılır. ! Pakete tur çıkartma veya başka tur ekleme yapılamaz. ! Alternatif turlar tur başlamadan tek tek seçilerek alınamaz ! (Pakete Kennedy Uzay Üssü turu: 100 $ ( Kişi Başı),Walt Disney World Turu : 210 $ ( Kişi Başı), Universal Film Stüdyoları turu: 210 $ ( Kişi Başı) turları dahil değildir. ) İNDIRIM FIRSATLARINI KACIRMAYIN ! 2. turunu alana + % 5 indirim , 3. Turunu alana + % 10 indirim (2021 yılı içerisinde 2. ve 3. Turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)***indirimler alan vergisi hariç fiyattan hesaplanır.***

Notlar

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-TÜRK HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL - NEW YORK / MİAMİ -İSTANBUL EKONOMİ SINIF UÇAK BİLETİ, -NEW YORK - ORLANDO ARASI İÇ HAT UÇUŞU -HAVALİMANI VERGİLERİ (250 USD ) -ZORUNLU SİGORTA (30 USD )( İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE İPTAL İADESİ YOKTUR.) -TÜM ALAN - OTEL - ALAN VE ORLANDO - MIAMI ARASI OTOBÜS İLE TRANSFER, -NEW YORK (3),ORLANDO (2), MİAMİ (3) GECE TOPLAM 8 GECE KONAKLAMA, -PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ VİZESİ (210 USD ) -YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ 50 TL (SADECE BANKAYA VEYA HAVALİMANI VERGI OFISINE ODENIR) -SABAH KAHVALTILARI -İÇ HAT BAGAJ ÜCRETLERİ (23 KİLO SINIRI İLE BAGAJ BAŞINA 1. BAGAJ 30 USD, 2. BAGAJ 40 USD IR. 23 KİLONUN ÜZERİNDEKİ HER BAGAJ İÇİN 150 $ CEZA UYGULAMAKTADIRLAR. TÜM AMERİKAN HAVAYOLLARINDA AYNI KURAL BULUNMAKTADIR) -PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR, -ŞAHSİ HARCAMALAR -ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ(GÜNLÜK KİŞİ BAŞI 5 USD) (ISTEGE BAGLI) -PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (ISTEGE BAGLI) -MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ (ISTEGE BAGLI) -50.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAGLIK SIGORTASI ( 30 USD ) (ISTEGE BAGLI) -ANKARA,IZMIR ICHAT BAĞLANTI 150 USD ,DIGER ILLER 150 USD KIBRIS 150 USD (İSTEGE BAGLI) -ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (ISTEGE BAGLI) (60 USD)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ.

Amerika Birleşik Devletleri, Türkiye Cumhuriyeti pasaportuna sahip tüm vatandaşları Amerika vizesi prosedürüne tabi tutmaktadır.

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 4.817,83 3.243,07
Toplam Tutar : 9.635,66 9.729,21
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 4.817,83 3.243,07
Toplam Tutar : 9.635,66 9.729,21
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 4.817,83 3.243,07
Toplam Tutar : 9.635,66 9.729,21
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 4.817,83 3.243,07
Toplam Tutar : 9.635,66 9.729,21
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Dilek karadağ/Memnuniyet

  Almış olduğum 4–11 Nisan 2020 tarihleri arasındaki İspanya turu covit 19 nedeniyle iptal edilince ücretimizi iade ettiğiniz için teşekkürler.Başka turlarda görüşmek üzere

 • Erdoğan KONCA /İTALYA TURU

  KOVİD 19 virüs yüzünden iptal ettiğim İTALYA turu tüm ödeme miktarımı sorunsuz, kesintisiz ve kısa sürede yaptığınız için teşekkürlerimi sunarım. Dünya bu beladan kurtulduğu zaman turumu özellikle şirketiniz tarafından yapacağımı bildirim. Saygılarımla.

 • SİR ALBERT/Baştan Başa Yunanistan

  Yunanistan turumuzda harika vakitler geçirdik. Hele bir Mariza Hanım var aman Tanrım rehber değil kaşif gibi donanımlı eğitimli alçak gönüllü çok bilgili. ALPER diye bir çocuk var bizi güldü geçirdi harika vakitler geçirdik. Kaptan Tahir Bey de çok donanımlı ve kültürlü biriydi.

 • Bülent Bingöl/Teşekkür

  22.01-26.01/2019 Baştan başa yunanistan turunuza katıldım. Rehberimiz Mariza hanım. Ören yerleri ve şehirlerin ekonomik sosyal kültürel ve tarihi olarak fazlası ile bizleri bilgilendirdi. Güler yüzlü ve candan davranışı için kendilerine teşekkür etmek isterim. Ayrıca kaptanımız Tahir beyin yol bilgisi dikkati ve sağ salim yunanistana götürüp getirdiği, tüm yorgunluğuna rağmen valizlerimizin taşınmasına dahi yardım etti. Rehberimiz ve kaptanımıza teşekkerlerimi iletiyorum. Kappa tur’da rezervasyondan itibaren arayan bilgilendiren personelinize teşekkerlerimi sunarım. Sadece ufak bir eleştirim olucak Atina daki otel seçimi daha iyi olabilirdi. Teşekkürler

 • Eren Kayar/BÜYÜK İSPANYA TURU

  29 Aralık 2019- 5 Ocak 2020 tarihli Büyük İspanya Endülüs turuna eşimle katıldık. Çok uzun bir tur. Ama rehberimiz Cem Önder sayesinde hiç yorulmadan her tür güçlüğü aştık. Kendisine, kaptanlara ve KAPPA tura teşekkür ediyoruz.

 • Ruhi B./İspanya TuruTeşekkür

  Kappa Turun 29 aralık 2019 ile 05.ocak 2020 tarihleri arasında ki İspanya turuna eşim ile birlikte katıldık.Geziye başlamadan önce duyduğumuz tedirginlik daha Sabiha Gökçen havalimanında rehberimiz Cem Önder bey ile tanışmamız ile sona erdi.Kappa Tur'a teşekkür ederiz. Çok güzel dopdolu bir hafta geçirdik. Rehberimiz Cem beyin tarih bölümü mezunu olması,tüm gezi boyunca bıkmadan usanmadan sorularımıza cevap vermesi,gezdiğimiz her yerin tarihini,en ince ayrıntısına kadar anlatması,her birimiz ile ayrı ayrı ilgilenmesi gezimizi çok güzelleştirdi. Durduğumuz her bir bölgede en ucuz ama en kaliteli restaurantlara,en ucuz alışveriş noktalarına bizleri götürdü.Yolculuk sırasında göreceğimiz her yerin tarihini en detaylı şekilde anlattı.Rehberliğin ötesinde tüm tura katılanlar ile çok güzel bir dostluk kurdu. Kappa Tur böyle bir rehbere sahip olduğu için çok şanslı. Ayrıca bizi hiç tedirgin etmeden,Tur otobüsümüz kullanan Mehmet bey'e ve Hüseyin bey'e çok teşekkür ederim.Her zaman çok dakik,ve hep olmaları gereken yerlerde bizi beklediler. Tüm İspanya'yı GPS kullanmadan sokak sokak bilmeleri inanılmazdı. Rehberimiz Cem Önder'in olacağı turlara kesinlikle yine katılacağız. Çok teşekkürler hepinize

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir