Anasayfa    K-GEMI TURLARI    THY MSC GRANDIOSA İLE AKDENİZ BALKONLU KABİN FANTASTİCA
 • K-GEMI TURLARI

 • MSC GRANDİOSA İLE AKDENİZ

 • THY MSC GRANDIOSA İLE AKDENİZ BALKONLU KABİN FANTASTİCA

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
22.01.2022 29.01.2022 7 Gece - 8 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-17 Yaş Çocuk
1099 € 749 € 2048 € 330 € 1099 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL – BARCELONA (Cumartesi, 22 Ocak)

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 06:00’da buluşma. Türk havayolları TK 1853 sefer sayılı uçağı ile saat 08:55’de Barselona’ya hareket. Yerel saat ile 10:30’da varışımızın ardından bizi bekleyen otobüsümüz ile Barselona limanına transfer. Check in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme için serbest zaman. Gemimiz akşam 18:00’de Marsilya’ya hareket etmek için limandan ayrılıyor.

2.GÜN Ι MARSİLYA (Pazar, 23 Ocak)

Gemimiz sabah saat 08.00’de Marsilya limanına yanaşacaktır. Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Marsilya şehir turu ve Aix en Provence turuna katılabilir. Aix en Provence şehri çeşmeleri, yeraltı suları lavanta bahçeleri ile ünlüdür. Paul Cézanne’ın memleketi olması ile tanınan ve küçük bir kent olmasına rağmen, 4 üniversitesi ile ilgi çeken Aix en Provence’da Lavanta sabunları almayı unutmayınız. Ardından varışa istinaden yapılacak panoramik şehir turunda. 19. yy’den kalma Notre Dame de la Gadre basilikası, Eski Liman ve Marsilya katedrali görülecek yerler arasındadır. Gemimiz akşam saat 17:00 da limandan ayrılacaktır.
Marsilya şehir turu ve Aix en Provence: 55 €

3.GÜN Ι GENOVA (Pazartesi, 24 Ocak)

Gemimiz sabah saat 07.00’de Genova limanına yanaşacaktır. Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Genova şehir turu & Portofino turuna katılabilirler. Bu turumuzda şarkılara konu olan dünyaca ünlü Portofino kasabasına gidilecektir. Milli park içinde yer alan bu küçük beldeye doyamayacaksınız. Ardından Genova şehir turu için Portofino’dan hareket edeceğiz. Genova’ya varışın ardından Sampdoria’nın maçlarını oynadığı Luigi Ferraris Stadı, Piazza de Ferrari, San Lorenzo Katedrali ve Torre Della Lanterna göreceğimiz yerler arasındadır. Sonrasında liman bölgesini gezerek gemiye dönüş yapacağız. Gemimiz akşam saat 17:00’de limandan ayrılacaktır.
Genova şehir turu & Portofino Turu: 65 €

4.GÜN Ι CİVİTAVECCHİA (Salı, 25 Ocak)

Gemimiz sabah saat 07.00’de Civitavecchia limanına yanaşacaktır. Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Roma şehir turuna katılabilirler. Şehir turumuzda Hristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen San Pietro Meydanı ve Bazilikası, Cem Sultan’ın hapsedildiği Castel Sant’Angelo, Mussoli’nin halka seslenmiş olduğu Venedik Meydanı ve II. Vittorio Emmauele anıtı, Gladyatör savaşlarına ev sahipliği yapan Kolezyum, Tatlı Hayat filmiyle ünlenen Aşıklar Çeşmesi, 135 basamaktan oluşan İspanyol merdivenleri ve batık gemi çeşmesini bulunduran
İspanyol merdivenleri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Ardından gemiye dönüş. Gemimiz akşam 17:00’de limandan ayrılacaktır.
Roma Şehir Turu: 70 €

5.GÜN Ι PALERMO (Çarşamba, 26 Ocak)

Gemimiz sabah saat 09.00’da Palermo limanına yanaşacaktır. Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Monreal turuna katılabilirler. Sicilia’nın en önemli kilisesinin bulunduğu Monreale şehrine hareket ediyoruz. Monreale şehir turumuzda alışveriş caddesi, Vittorio Emmanuel meydanı ve Monreale kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası gemiye transfer. Gemimiz akşam 16:00’da limandan ayrılacaktır.
Monreal Turu: 45 €

6.GÜN Ι BARCELONA (Perşembe, 27 Ocak)

Gemimiz sabah 09.00’da limana yanaşacaktır. Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Marsaxlokk & 3 Şehirler ekstra turuna katılabirler. Turumuza “Marsaxlokk” isimli balıkçı köyünü ziyaret ederek başlıyoruz. Luzzo isimli Malta’ya özgü renk ve dizayna sahip ufak şirin balıkçı kayıklarını sunduğu manzarayı kaçırmamalısınız. Aynı zamanda açık bir pazar kurulan bu şirin balıkçı köyünde serbest zamanınız olacaktır. Sonra turumuz Malta tarihinin beşiği unvanını kazanmış şövalyelerin yurdu ‘3 Şehirler’ ile devam edecektir. Cottonera olarak da bilinen ve Malta Şövalyeleri tarafından inşaa edilmiş ve desteklenmiş Vittoriosa, Cospicua ve Senglea şehirlerini bizimle keşfedin. Cospicua’daki otobüs gezimizin sonrasında yürüyerek mistik ve gizemli Vittorosa şehrinin dar sokaklarını gezeceğiz, tarihi kiliseleri ve sarayları göreceğiz. Son olarak da muhteşem liman manzarası ile Büyük Liman’ın merkezinde konumlandırılmış gözetleme kulesi ile Senglea bizi bekliyor olacak. Tur sonrası gemiye transfer. Gemimiz akşam 17:00’de limandan ayrılacaktır.
Marsaxlokk & 3 Şehirler Turu:55 €

7.GÜN Ι DENİZDE SEYİR (Cuma, 28 Ocak)

Denizde seyir halinde geçecek olan bu günde geminin açık ve kapalı havuzlarından, fitness sauna gibi aktivitelerinden ya da gümrüksüz mağazalardan alışveriş yaparak zamanınızı geçirebilirsiniz. Bunun dışında şovlar ve müzik eşliğinde barda eğlenceli vakit geçirip kumarhanede şansınızı denemek isteyebilirsiniz.

8.GÜN Ι BARCELONA - İSTANBUL (Cumartesi, 29 Ocak)

Gemimiz sabah saat 08.00’de limana yanaşacaktır. Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından gemiden ayrılıyoruz. Limanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Barselona şehir merkezine hareket. Ardından rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Barselona şehir turuna katılabilirler. Katalonya Özerk Topluluğu’nun başkenti ve ünlü Mimar Antoni Gaudi’nin muhteşem eserlerinin buluduğu İspanyanın ikinci büyük şehri, şahip olduğu eserlerden ötürü nüfusunun dört katı kadar turisti kendine çekmektedir. Panoramik olarak
gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda, “Bitmeyen Kilise” olarak da bilinen La Sagrada Familia, İspanya ve Catalunya Meydanı, Gaudinin Evleri (Casa Batllo ve Casa Mila), Katalunya Meydanı, La Rambla Caddesi ve Port Olimpic görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman ardından rehberimizin belirlediği saatte havalimanına transfer. Uçuşumuz Türk Hava Yolları TK 1856 sefer sayılı uçağıyla saat 18:00’de İstanbul a hareket. Yerel saat ile 23:40’da İstanbula varış. Güzel anılar biriktirerek turumuzun sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bir başka keyifli gezimizde buluşmak üzere.
Barcelona Turu: 40 €

İPTAL İADE ŞARTLARI

Rezervasyon itibari ile; 180 gün kalaya kadar kişi başı %10 / 179-150 gün %15/ 149-120 gün %25 /
119-90 gün %30
/ 89-60 gün %50 / 59-45 gün %60 / 44-30 gün %75 / 29-10 Gün %90 / 9 günden az %100

* TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN HESAPLANMAKTADIR*

PAKET TUR BROŞÜR NOTLAR

Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde acentemiz vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
Tur için umuma mahsus, hizmet, hususi ve diplomatik pasaportlarda Schengen vizesi gerekmektedir.
Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden acentemiz sorumlu değildir.
Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada ve kabinde 3. ve 4. Kişi konakladığı takdirde konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 2-17 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 17 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.
Dış nedenlerden dolayı acentemiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Tura katılımın yeterli olmaması durumunda acentemiz iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 21 gün önce bildirecektir.
Acentemiz, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
İç hat low cost uçuşlarında 20 kg bagaj hakkı bulunmaktadır
Acentemiz, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.
Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.
Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir.
İptal ve değişiklik durumunda “SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.
Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak önerilir.
Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır.
Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Gemide casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Gemide USD para birimi ve kredi kartı geçerlidir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.
Gemiye içki, ütü, saç kurutma makinası vb. sokmak kesinlikle yasaktır.
Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri gemi biletiniz ile birlikte sizlere ulaştırılacaktır. Cruise limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gereklidir.
Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakte kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.
Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 60 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.
Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuzun valizlerinin olduğu istasyondan valizlerini alacaktır. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ DOKUNARAK VE KONTROL EDEREK ALMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.
TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ, GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR. BİLETLERİN ÇIKTILARINI ALMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN ÜLKE / GEMİ GİRİŞ SORUMLULUĞU KENDİLERİNE AİTTİR.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

TÜRK HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL - BARCELONA - İSTANBUL ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETİ
TERCİH ETMİŞ OLDUĞUNUZ KATEGORİDEKİ KABİNDE 7 GECE TAM PANSİYON KONAKLAMA
HAVAALANI – LİMAN – HAVAALANI TRANSFERLERİ.
YOLCU SAYISI GÖZETMEKSİZİN TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ
HER GÜN VE GECE İÇİN DÜZENLENEN EĞLENCE, ANİMASYON VE ŞOVLAR
GEMİDEKİ SABAH, ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ
ZORUNLU SİGORTA (15 € ) (İPTAL VE DEĞİŞİKLİKTE İADESİ YOKTUR.)
KAPTANIN HOŞ GELDİN PARTİSİ VE GALA YEMEĞİ
FİTNESS
HAVAALANI VE LİMAN VERGİLERİ 150 €

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

GÜNLÜK KİŞİ BAŞI 10 EUR GEMİ SERVİS ÜCRETİ (BAHŞİŞLER)
SAĞLIK HİZMETLERİ
KARA TURLARI
GÜZELLİK MERKEZİ VE SPA ALANI
GEMİDEKİ TÜM İÇECEKLER
KİŞİSEL HARCAMALAR (İNTERNET, KURU TEMİZLEME, TELEFON VB.)
VİZE BEDELİ
YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI
İÇ HAT BAĞLANTI UÇUŞLARI
COVİD-19 SAĞLIK SİGORTASI

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 8.206,79 5.524,31
Toplam Tutar : 16.413,57 16.572,92
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 8.206,79 5.524,31
Toplam Tutar : 16.413,57 16.572,92
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 8.206,79 5.524,31
Toplam Tutar : 16.413,57 16.572,92
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Betül Yıldırır/6 Ekim Yunanistan Turu

  Her şey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler.

 • Çiğdem Akbaş Ilgaz/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey Yunanistan'ın tamamına hakim, çok bilgili, hoşgörülü ve profesyonel bir rehberdi. Fiyat performans açısından son derece başarılı bir tatil oldu.

 • Sibel Yıldırım/6 Ekim Yunanistan Turu

  Çok eğlenip güzel yemekler yiyerek ilgili ve güler yüzlü rehberimiz Mehmet Bey'in sayesinde bilgilendik. Teşekkürler.

 • Şevket Bozkurt/6 Ekim Yunanistan Turu

  Kazasız, belasız, sağlıklı ve güzel bir seyahat geçirdik. Çok teşekkür ederim.

 • Tolga Teoman Ünal/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz oldukça bilgili ve yardımseverdi. Ziyaret edilen yerler tamamen harikaydı.

 • İlhan Sülün/28 Ekim Yunanistan Turu

  Gayet dolu dolu bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Ayrıca otobüs şoförümüz de çok dikkatli araç kullandı, sabrı için de kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Diğdem Ongan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.

 • Hatice Kader Çalık/28 Ekim Yunanistan Turu

  Muhteşem, teşekkürler.

 • Hatice Özkan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Güzel keyifliydi. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir