Anasayfa    GEMİ TURLARI    THY MSC FANTASİA İLE İTALYA İSPANYA FRANSA BALKONLU FANTASTİCA
 • GEMİ TURLARI

 • MSC FANTASİA İLE İTALYA & İSPANYA & FRANSA

 • THY MSC FANTASİA İLE İTALYA İSPANYA FRANSA BALKONLU FANTASTİCA

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
30.01.2022 06.02.2022 7 Gece - 8 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-17 Yaş Çocuk
1049 € 799 € 1948 € 330 € 1049 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - MİLANO - GENOVA (Pazar, 30 Ocak)

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 06:00’da buluşma. Türk havayolları TK 1873 sefer sayılı uçağı ile saat 09:00’da Milano’ya hareket. Yerel saat ile 09:50’de varışımızın ardından bizi bekleyen otobüsümüze biniyoruz ve Genova’ya doğru yola çıkıyoruz. Check in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme için serbest zaman. Gemimiz akşam 18:00’de La Spezia’ya hareket etmek için limandan ayrılıyor.

2.GÜN Ι LA SPEZİA (Pazartesi, 31 Ocak)

Gemimiz sabah saat 07.00’de La Spezia limanına yanaşacaktır. Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından La Spezia şehir turumuz başlıyor. İtalya’nın Ligurya bölgesinde yer alan bu şehir önemli bir ticaret limanına sahiptir. La Spezia’da tarihi binalar ve olağanüstü manzarayı bir arada bulabilir şehrin dar sokaklarında dolaşarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Pisa turuna katılabilirler. İtalya’nın simgesi haline gelen eğik Pisa Kulesi ve hemen yanında bulunan Miracoli Meydanı görüldükten sonra fotoğraf çekmek için serbest zaman. Ardından La Spezia limanına transfer. Gemimiz akşam saat 17:00’de limandan ayrılacaktır.
Pisa Turu: 55 €

3.GÜN Ι NAPOLİ (Salı, 1 Şubat)

Gemimiz saat 13.00’de Napoli limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Napoli şehir turuna katılabilirler. Şehir turumuzda Napoli’nin merkez meydanı olan Plebiscito Meydanı, 17. Yüzyılda yapılmış Kraliyet Sarayı, Castel Nuovo (Yeni Kale), Roma’da bulunan San Pietro Meydan’ından ve Pantheon’dan esilenerek yapılan San Francesco di Paola Bazilikası, mağazaların bulunduğu I. Umberto Galerisi, 1737 yılında inşa edilen ve UNESCO dünya kültür mirası listesinden bulunan San Carlo Tiyatrosu ve Napoli Limanı görülecek yerler arasındadır. Ardından Napoli limanına dönüş. Gemimiz saat 19.30’da limandan ayrılacaktır.
Napoli Şehir Turu: 40 €

4.GÜN Ι DENİZDE SEYİR (Çarşamba, 2 Şubat)

Denizde seyir halinde geçecek olan bu günde geminin açık ve kapalı havuzlarından, fitness sauna gibi aktivitelerinden ya da gümrüksüz mağazalardan alışveriş yaparak zamanınızı geçirebilirsiniz. Bunun dışında şovlar ve müzik eşliğinde barda eğlenceli vakit geçirip kumarhanede şansınızı denemek isteyebilirsiniz.

5.GÜN Ι PALMA DE MALLORCA (Perşembe, 3 Şubat)

Gemimiz sabah saat 10.00’da Palma de Mallorca limanına yanaşacaktır. Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Valdemossa turuna katılabilirler. Bu turumuzda önce Valdemossa'da ünlü besteci Chopin'in Geoge Sand ile yaşadığı ve George Sand'in Mallorca'da Bir Kış adlı kitabını yazdığı
La Cartuja Manastırı'nı göreceğiz. Ardından Mallorca'nın sembolü sayılabilecek Son Marroing bahçesinde dolaşıp eşsiz manzarasını göreceğiz. Kıyı şeridini takiben Deia Köyünü geçip,
Tramuntana dağları ve portakal bahçelerinin harika manzarası eşliğinde Soller Vadisi'ne varacağız. Aynı isimli balıkçı kasabasını dolaştıktan sonra kıyı şeridinden ve Tramuntana dağlarının eşsiz manzaraları arasından geçerek Mallorca'ya geri dönüyoruz. Gemimiz saat 20:00’de limandan ayrılacaktır.
Valdemossa Turu: 55 €

6.GÜN Ι BARCELONA (Cuma, 4 Şubat)

Gemimiz sabah 08.00’de Barcelona limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Barcelona Şehir Turu” na katılabilirler. Limandan özel aracımız ile Avrupa’nın en güzel metropollerinden biri olan Barcelona'da şehir tutumuza başlıyoruz. Şehir turumuz esnasında La Rambla Caddesi, Cristoforo Colombo Anıtı, Maremagnum Suni Limanı, Barceloneta Plajı, Olimpiyat bölgesi ve limanı, Catalunya Meydanı, Gaudi’nin evlerinin bir sokak müzesine dönüştürdüğü Paseu de Gracia caddesi ve en temel eseri Sagrada Familia göreceğimiz yerler arasında. Turumuz esnasında Montjuic tepesine çıkıp manzara fotoğrafları çekeceğiz. Alışveriş için serbest zamanın ardından gemimize geri döneceğiz. Turumuzun bitiminde gemimize transfer. Gemimiz akşam 18.00’ de limandan ayrılacaktır.
Barcelona Şehir Turu: 55 €

7.GÜN Ι MARSİLYA (Cumartesi, 5 Şubat)

Gemimiz sabah 09.00’da limana yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Marsilya Panoramik Şehir Turu & Aix En Provance” turuna katılabilirler. Bu günkü turumuzda rehberimizle buluştuktan sonra ilk önce Marsilya’ya 40 dakika mesafede bulunan Aix en Provence’a gideceğiz. Romanesk ön cephesi ve üstü kapalı kemerli yolu ile XII. Yüzyıldan kalma meşhur St. Saviour’s Katedrali ile başlayacak. Daha sora şehrin eski bölgesinde yapacağımız keyifli yürüyüş sırasında burada bulunan antik hanları ve 17. YY’da Kardinal Mazarino’nun kardeşi tarafından tasarlanmış olan Mazarino semtini göreceksiniz. Kısa bize molanın ardından önemli bir denizcilik şehri olan Marsilya’ya geride döneceğiz. İlk olarak yüksek bir tepenin üzerinde bulunan “Notre Dame de la Garde Kathedrali”ni ziyaret ederek başlayacağız. Bu ziyaret ardından Longchamps Çeşmesi, Saint Charles tren garı, eski şehir, Hotel de Ville ve yat limanı bölgesi görülecek yerlerden bazıları. Daha sonra şehir merkezinde serbest vaktimizin ardından gemimize döneceğiz. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz saat 18.00’de limandan ayrılacaktır.
Marsilya Panoramik Şehir Turu & Aix En Provance Turu: 85 €

8.GÜN Ι GENOVA - MİLANO - İSTANBUL (Pazar, 6 Şubat)

Gemimiz sabah saat 09.00’da limana yanaşacaktır. Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından gemiden ayrılıyoruz. Limanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Milano’ya hareket. Milano’ya varışın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Milano Şehir Turuna katılabilir. Bu turumuzda tamamlanması yaklaşık
500 yılı alan İtalya’nın en büyük 2. Kilisesi olan Milano Duomo’su, Fortezza kalesi, dünyanın en ünlü moda mağazalarına ev sahipliği yapan Vittorio Emmanuele Galerisi görülecek yerler arasındadır. Ardından rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Uçuşumuz Türk Hava Yolları TK 1876 sefer sayılı uçağıyla saat 18:35’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 23:30’da İstanbul’a varış. Bir başka keyifli gezimizde buluşmak üzere.
Milano Şehir Turu: 30 €

İPTAL İADE ŞARTLARI

Rezervasyon itibari ile; 180 gün kalaya kadar kişi başı %10 / 179-150 gün %15/ 149-120 gün %25 /
119-90 gün %30
/ 89-60 gün %50 / 59-45 gün %60 / 44-30 gün %75 / 29-10 Gün %90 / 9 günden az %100

* TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN HESAPLANMAKTADIR*

PAKET TUR BROŞÜR NOTLAR

Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde acentemiz vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
Tur için umuma mahsus, hizmet, hususi ve diplomatik pasaportlarda Schengen vizesi gerekmektedir.
Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden acentemiz sorumlu değildir.
Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada ve kabinde 3. ve 4. Kişi konakladığı takdirde konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 2-17 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 17 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.
Dış nedenlerden dolayı acentemiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Tura katılımın yeterli olmaması durumunda acentemiz iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 21 gün önce bildirecektir.
Acentemiz, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
İç hat low cost uçuşlarında 20 kg bagaj hakkı bulunmaktadır
Acentemiz, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.
Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.
Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir.
İptal ve değişiklik durumunda “SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.
Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak önerilir.
Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır.
Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Gemide casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Gemide USD para birimi ve kredi kartı geçerlidir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.
Gemiye içki, ütü, saç kurutma makinası vb. sokmak kesinlikle yasaktır.
Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri gemi biletiniz ile birlikte sizlere ulaştırılacaktır. Cruise limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gereklidir.
Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakte kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.
Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 60 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.
Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuzun valizlerinin olduğu istasyondan valizlerini alacaktır. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ DOKUNARAK VE KONTROL EDEREK ALMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.
TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ, GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR. BİLETLERİN ÇIKTILARINI ALMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN ÜLKE / GEMİ GİRİŞ SORUMLULUĞU KENDİLERİNE AİTTİR.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

TÜRK HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL - MİLANO - İSTANBUL ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETİ
TERCİH ETMİŞ OLDUĞUNUZ KATEGORİDEKİ KABİNDE 7 GECE TAM PANSİYON KONAKLAMA
HAVAALANI – LİMAN – HAVAALANI TRANSFERLERİ.
YOLCU SAYISI GÖZETMEKSİZİN TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ
HER GÜN VE GECE İÇİN DÜZENLENEN EĞLENCE, ANİMASYON VE ŞOVLAR
GEMİDEKİ SABAH, ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ
ZORUNLU SİGORTA (15 € ) (İPTAL VE DEĞİŞİKLİKTE İADESİ YOKTUR.)
KAPTANIN HOŞ GELDİN PARTİSİ VE GALA YEMEĞİ
FİTNESS
HAVAALANI VE LİMAN VERGİLERİ (150 £)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

GÜNLÜK KİŞİ BAŞI 10 EUR GEMİ SERVİS ÜCRETİ (BAHŞİŞLER)
SAĞLIK HİZMETLERİ
KARA TURLARI
GÜZELLİK MERKEZİ VE SPA ALANI
GEMİDEKİ TÜM İÇECEKLER
KİŞİSEL HARCAMALAR (İNTERNET, KURU TEMİZLEME, TELEFON VB.)
VİZE BEDELİ
YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI
İÇ HAT BAĞLANTI UÇUŞLARI
COVİD-19 SAĞLIK SİGORTASI

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 8.643,76 5.818,45
Toplam Tutar : 17.287,52 17.455,36
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 8.643,76 5.818,45
Toplam Tutar : 17.287,52 17.455,36
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 8.643,76 5.818,45
Toplam Tutar : 17.287,52 17.455,36
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Betül Yıldırır/6 Ekim Yunanistan Turu

  Her şey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler.

 • Çiğdem Akbaş Ilgaz/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey Yunanistan'ın tamamına hakim, çok bilgili, hoşgörülü ve profesyonel bir rehberdi. Fiyat performans açısından son derece başarılı bir tatil oldu.

 • Sibel Yıldırım/6 Ekim Yunanistan Turu

  Çok eğlenip güzel yemekler yiyerek ilgili ve güler yüzlü rehberimiz Mehmet Bey'in sayesinde bilgilendik. Teşekkürler.

 • Şevket Bozkurt/6 Ekim Yunanistan Turu

  Kazasız, belasız, sağlıklı ve güzel bir seyahat geçirdik. Çok teşekkür ederim.

 • Tolga Teoman Ünal/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz oldukça bilgili ve yardımseverdi. Ziyaret edilen yerler tamamen harikaydı.

 • İlhan Sülün/28 Ekim Yunanistan Turu

  Gayet dolu dolu bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Ayrıca otobüs şoförümüz de çok dikkatli araç kullandı, sabrı için de kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Diğdem Ongan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.

 • Hatice Kader Çalık/28 Ekim Yunanistan Turu

  Muhteşem, teşekkürler.

 • Hatice Özkan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Güzel keyifliydi. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir