Anasayfa    Magosa Otelleri    Mimoza Beach Hotel

Mimoza Beach Hotel Harika 9

Yenikent Bulvarı Yeniboğaziçi Kıbrıs , , Magosa, Kıbrıs

Oda Seçenekleri
Yenileniyor...
Otel Hizmetleri
  • Otopark
Otel Özellikleri
  • Açık Havuz
  • Bar   (ücretli)
  • İnternet Bağlantısı
  • Lobi
  • Özel Plaj
  • Resepsiyon Hizmeti
  • Restoran   (ücretli)
Genel Uyarılar

Mimoza Beach Hotel, odalarına giriş, saat 14:00ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Otel Konsepti

Tesis ; Yarım Pansiyon ve Oda Kahvaltı şeklinde hizmet vermektedir.

Geçerli konsept saatlerinde: Sabah ve akşam açık büfe yemekler tesisin belirlediği alan ve saatlerde hizmet vermektedir.

Belirtilen hizmetler dışındaki tüm hizmetler ücretlidir.

Kahvaltı:08:00-10:00

Akşam Yemeği:19:30-21:30

Otel Konum

Tesis, Ercan Havalimanına 40 km, Gazi Magosaya 8 km uzaklıktadır.

Kampanyaları Bildir