Anasayfa    İTALYA-FRANSA    6 GÜN MARSİLYA(1) - NİCE(2) - MİLANO(2) 3- 4* OTELLER
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
14.11.2023 19.11.2023 5 Gece - 6 Gün Son 2 Kişi Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
699 € 699 € 819 € 150 € 689 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL – MARSİLYA (Salı, 14 Kasım)

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus havayolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 09:00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 1125 sayılı tarifeli seferi ile saat 11:05’te Marsilya’ya uçuş. Yerel saat ile 12:40’ta varışa istinaden yapılacak panoramik şehir turunda 19. yy’den kalma Notre Dame de la Gadre basilikası, Eski Liman ve Marsilya katedrali görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer ve dinlenme. Geceleme otelinizde.

2.GÜN Ι MARSİLYA – NİCE (Çarşamba, 15 Kasım)

Sabah kahvaltının ardından Marsilya’dan ayrılıyor ve Nice’e doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz güzergah üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Grasse-St.Tropez (50 Euro) turuna katılabilirler. Provence-Alpes-Côte d'Azur bölgesindeki Fransa’nın parfüm başkenti olan Grasse' e doğru hareket ediyoruz. Tarihi merkezde verilecek serbest zamanın ardından 1950’lerde Brigitte Bardot’un ‘Ve Tanrı Kadını Yarattı’ filmi ile Avrupa’nın ilgisini üstüne çektikten sonra, sosyetenin göz bebeği olan Saint-Tropez'e hareket ediyoruz. Burada şehir turu yapıyor ve bu ünlü kasabayı keşfetmek için serbest zaman veriyoruz. Tu sonrasında Nice şehrine hareket ediyoruz ve şehir turumuz başlıyor. Turumuzda ünlü Yürüyüş Caddesi La Promenade des Anglais, Nice Limanı, Eski Nice ve dar yaya sokakları, Massena Meydanı, Çiçek Pazarı, Adliye Sarayı ve Jean Medecin Bulvarı görülecek yerler arasındadır. Gezi sonrası otele transferimiz yapılıyor.

3.GÜN Ι NİCE (Perşembe, 16 Kasım)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan St.Paul de Vence ve Cannes turuna katılabilirler (60 Euro). Turumuzda sanat galerileri ve benzersiz coğrafyası ile St.Paul de Vence gezimizin ilk durağı. Ardından dünyaca ünlü film festivaline ev sahipliği yapan Cannes şehrine gidiyoruz. Fransız Rivierası’nın en ünlü şehirlerinden biri olan bölgede Festival Binası, Croisette Bulvarı ve tarihi sokakları gezdikten sonra otelimize geri dönüyoruz. Akşam ise dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Monaco/ Monte Carlo turuna katılabilirler (75 Euro). Turumuzda Vatikan'dan sonra Dünya'daki ikinci küçük bağımsız devlet olan Monako Prensliği Saray Tepesi ile gösterişli casinoları ve renkli gece hayatıyla Avrupa’nın en ışıltılı noktalarından biri olan Monte Carlo ziyaret edilecektir. Trafiğin durumuna göre, yol üzerinde güzel manzaralar size bekliyor, akşam saatlerinde Nice’e dönülecektir. Geceleme otelimizde.

4.GÜN Ι NİCE– MİLANO (Cuma, 17 Kasım)

Sabah kahvaltısının ardından Milano’ya hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde Genova turu (35 Euro) düzenlenecektir. Cenova’da ilk durağımız liman bölgesi. Sampdoria’nın maçlarını oynadığı Luigi Ferraris Stadı, Piazza de Ferrari, San Lorenzo Katedrali ve Torre Della Lanterna göreceğimiz diğer yerler arasındadır. Tur sonrası Milano’ya hareket. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Turumuzda şehrin tarihi eserlerinden birisi olan Milano Kalesi ‘Castello Sforzesco’ görülecek ve 19 YY endüstri devrimine damgasını vurmuş olan ‘Galleria’ ziyaret edilecektir. Galleria; Avrupa’nın ilk kapalı alışveriş merkezi olarak da bilinmektedir. Ünlü Fransız mühendis Gustave Eiffel, Paris’teki Eiffel Kulesinin yapımını buradan esinlenmiştir. Gotik sanatının yoğun bir şekilde görülebileceği Duomo, üzerindeki 2000’i aşkın heykelcikten oluşan dış cephesi ile dünyanın en büyük dördüncü kilisesidir. Serbest zamanınızda modanın merkezi olarak bilinen ‘via monte napoleone’ ve ‘via la spiga’ caddelerinde vitrinlerin zenginliğini görebilirsiniz. Şehir turu sonrası otelinize transfer ve geceleme.

5.GÜN Ι MİLANO (Cumartesi, 18 Kasım)

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Como Gölü & Outlet & Lugano Gölü (İsviçre) turuna katılabilirler (65 Euro). Turumuzda Alpler’in eteklerinde uzanan büyüleyici manzarasıyla Lombardiya bölgesinin buzul gölü Como ve çevresini ziyaret ediyoruz. Ardından dünyaca ünlü markaları bulabileceğiniz outlette alışveriş imkanı. Outlet ziyareti ardından Alpler’in eteklerinde bulunan İsviçre’nin en şık ve varlıklı göl kasabalarından bir tanesi olan Lugano’ya hareket. Fotoğraflamaya doyamayacağınız göl kenarındaki cafeleri ile meşhur olan doğa harikası turumuzun ardından Milano’ya dönüş ve otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

6.GÜN Ι MİLANO – BERGAMO - İSTANBUL (Pazar, 19 Kasım)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 1216 sayılı tarifeli seferi ile saat 12:15’te İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 16:55’te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

ALTERNATİF TURLAR

Como Gölü & Outlet & Lugano Gölü (65 Eur)
Genova (35 Eur)
St.Paul de Vence ve Cannes (60 Eur)
Monaco/Monte Carlo (75 Eur)
Grasse-St.Tropez (50 eur)


TOPLAM 285 EURO YERİNE 225 EURO !!!

PAKET TUR BROŞÜR NOTLARI

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir.
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz.
- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.
- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
- Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave acılan kapanan ek yataktır.
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappatur'dan tazminat hakkı yoktur.
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NDAN PEGASUS HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE İSTANBUL - BERGAMO / MARSİLYA - İSTANBUL UÇAK BİLETİ
-HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
-ZORUNLU SİGORTA (15 €) (İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE, İPTAL İADESİ YOKTUR.)
-SEÇİLEN KATEGORİDEKİ OTELLERDE 5 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMASI
-ŞEHİR VERGİLERİ
-ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERİ VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
-MİLANO, NİCE, MARSİLYA PANORAMİK ŞEHİR TURLARI
-PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-SCHENGEN VİZE ÜCRETİ VE HIZMET BEDELİ (İSTEĞE BAĞLI) (140 €)
-YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA
HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) (150 TL)
-PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR
-KİŞİSEL HARCAMALAR
-ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 €) (İSTEĞE BAĞLI)
-MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞLERİ
-30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €)
-COVİD-19 SİGORTASI (15 €)

İtalya ve Fransa, Avrupa kıtasının batısında yer alan ve Akdeniz'e kıyısı olan ülkelerdir. İtalya, Apennine Yarımadası ve çevresindeki adaları kapsayan bir yarımadada yer alırken, Fransa ise Batı Avrupa'da yer alır ve Alpler, Ren Nehri ve Akdeniz kıyısı gibi farklı coğrafi bölgelere sahiptir. Her iki ülke de zengin tarihi, kültürel ve turistik destinasyonlarıyla ünlüdür.

Milano, İtalya'nın kuzeyinde, Lombardiya bölgesinde bulunan bir şehirdir. Yaklaşık 1,4 milyon nüfusu ile İtalya'nın ikinci büyük şehridir ve Avrupa'nın en büyük moda ve tasarım merkezlerinden biridir. Milano, tarihi, kültürel ve turistik açıdan zengin bir şehirdir. Dünyaca ünlü birçok turistik yer, galeri, müze, kilise ve mimari yapıları ile turistlerin ilgisini çekmektedir. Milano Katedrali, La Scala Tiyatrosu, Sforza Kalesi ve Galleria Vittorio Emanuele II, şehirdeki en popüler turistik yerler arasındadır. Milano ayrıca, moda, tasarım, sanat ve müzik gibi birçok alanda önde gelen uluslararası etkinliklere ev sahipliği yapar ve bu yönüyle İtalya'nın en önemli şehirlerinden biridir.

Nice, Fransa'nın güneydoğusunda, Akdeniz kıyısında bulunan bir şehirdir. Yaklaşık 340.000 nüfusu ile Côte d'Azur'un en büyük şehridir. Nice, plajları, tarihi yapıları, sanat müzeleri, alışveriş alanları ve gece hayatı ile turistler tarafından oldukça popüler bir turistik destinasyondur. Şehirdeki en popüler turistik yerler arasında Promenade des Anglais (İngilizlerin Yürüyüş Yolu), Le Vieux Nice (Eski Nice), Nice Kalesi, Cimiez Manastırı ve Matisse Müzesi yer almaktadır. Ayrıca, Nice, Fransa'nın en önemli hava ve deniz taşımacılığı merkezlerinden biridir ve Akdeniz'in güneyindeki diğer şehirlere kolayca ulaşılabilir.

Marsilya, Fransa'nın güneyinde, Akdeniz kıyısında bulunan bir şehirdir. Yaklaşık 860.000 nüfusu ile Fransa'nın en büyük üçüncü şehridir. Tarihi, kültürel ve turistik açıdan zengin bir şehir olan Marsilya, güzel plajları, tarihi yapıları, limanı ve lezzetli yemekleri ile turistlerin ilgisini çekmektedir. Şehirdeki en popüler turistik yerler arasında Notre-Dame de la Garde Bazilikası, Vieux Port (Eski Liman), Château d'If (If Kalesi) ve Marsilya Katedrali yer almaktadır. Ayrıca, Marsilya, Güney Fransa'nın diğer turistik yerlerine kolayca ulaşılabilen bir ulaşım merkezidir.

Monaco, Akdeniz kıyısında Fransa sınırına yakın bir bölgede bulunan küçük bir prenslik ve Monte Carlo ile birlikte ünlü bir turistik destinasyondur. Monte Carlo, ünlü kumarhaneleri, lüks mağazaları, restoranları, plajları ve Formula 1 Grand Prix yarışı gibi etkinlikleri ile tanınmaktadır. Monte Carlo'daki en ünlü yapılar arasında, Casino de Monte Carlo, Monte Carlo Opera House, Prince's Palace of Monaco ve Oceanographic Museum gibi yapılar yer almaktadır. Casino de Monte Carlo, kumarhane meraklıları tarafından dünyanın en prestijli kumarhanelerinden biri olarak kabul edilmektedir. Prince's Palace of Monaco, 13. yüzyılda inşa edilmiş ve hala Monaco Prensi'nin resmi ikametgahıdır. Oceanographic Museum, Akdeniz'in zengin deniz yaşamına ve okyanus bilimine adanmış bir müzedir. Monaco, ayrıca birçok lüks mağazaya ve restorana sahip alışveriş cenneti olarak da bilinir. Şehirdeki butiklerde ve dünyaca ünlü markaların mağazalarında birçok lüks ürün bulabilirsiniz. Ayrıca, şehrin restoranları dünya çapında tanınmaktadır ve Fransız mutfağından İtalyan mutfağına kadar birçok farklı lezzeti sunmaktadır.

Monte Carlo'nun ayrıca birçok plajı vardır. Plajlar, güneşlenmek, yüzme yapmak veya sadece deniz kenarında dinlenmek isteyenler için idealdir. Larvotto Beach, Monte Carlo Beach ve Mala Beach, şehrin en popüler plajları arasındadır. Monte Carlo, Formula 1 Grand Prix yarışı ile de ünlüdür. Her yıl Mayıs ayında gerçekleştirilen bu yarış, dünyanın dört bir yanından binlerce motor sporu hayranını çekmektedir. Monte Carlo, lüks turizmin merkezi olarak kabul edilir ve dünya çapında turistlerin ilgisini çeken önemli bir destinasyondur.

Saint-Tropez, Güney Fransa'da Provence-Alpes-Côte d'Azur bölgesinde yer alan bir kasabadır. Cote d'Azur'un en ünlü ve lüks tatil beldelerinden biridir. Sahil şeridindeki güzel plajları, turkuaz renkli denizi, lüks yatları, şık butikleri ve gece hayatı ile ünlüdür. Saint-Tropez'in merkezindeki eski liman, şehrin en popüler yerlerinden biridir. Burada birçok lüks restoran, bar ve kafe bulunmaktadır. Limanın etrafındaki dar sokaklar, rengarenk çiçeklerle süslenmiş evler ve butiklerle doludur. Place des Lices, şehir merkezindeki en ünlü meydanlardan biridir ve burada çarşamba ve cumartesi günleri kurulan pazarlar oldukça ünlüdür. Saint-Tropez'in en ünlü plajları arasında Pampelonne Plajı, Tahiti Plajı ve Plage de l'Escalet gibi plajlar yer almaktadır. Pampelonne Plajı, şehrin en ünlü ve en uzun plajıdır ve turistlerin güneşlenmek, yüzme yapmak ve deniz sporları yapmak için tercih ettiği popüler bir yerdir. Saint-Tropez, ayrıca birçok ünlü etkinliğe de ev sahipliği yapmaktadır. Her yıl Mayıs ayında, dünyaca ünlü Cannes Film Festivali düzenlenir ve yine her yıl Eylül ayında, Saint-Tropez Classic Yacht Regatta adlı bir yelken yarışı gerçekleştirilir. Saint-Tropez, tarihi ve doğal güzellikleri, lüks tatil imkanları, gece hayatı ve turistik cazibe merkezleri ile Avrupa'nın en popüler turizm destinasyonlarından biridir.

İtalya ve Fransa'ya seyahat etmeyi planlayan misafirlerimizin; Umuma Mahsus (Bordo) pasaporta sahip Türk Vatandaşları vizeye tabiken, Hususi (Yeşil), Hizmet (Gri) ve Diplomatik (Siyah) pasaporta sahip tüm Türk vatandaşları İtalya ve Fransa'ya gerçekleştirecekleri ziyaretlerde 180 gün içerisinde 90 gün süre ile vizeden muaftırlar. Vize ücreti ve vize hizmet bedeli 160 EURO'dur.

Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Kübra Sırsaklar/Yunanistan Turu

  Kappatur ile ilk kez seyahat ettik, tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey'in engin bilgisi ve güzel dili ile tarihte yolculuk ettik,nazik ve profesyonellerdi,olumsuz hava şartlarina rağmen çocuklarımızla katılmış olduğumuz turdan rehberimiz ve kaptanlarimiz sayesinde güzel anılar ile döndük, Selanikte konakladığımız otel ve müzik ziyafeti şahaneydi... Tekrar görüşmek dileğiyle..

 • Aylin A./Italya Turu

  Eylül 10-17 tarihleri arasında Napoli, Roma,Floransa ve Venedik'i kapsayan İtalya turuna katıldık. Özellikle bazı yorumlarda gördüğünüz olumsuz otel değerlendirmelerine aldırmayın. Oteller şehir merkezine o kadar uzak değil, tertemiz ve yeterli konnfora sahipler. 8 gün boyunca güneyden kuzeye dolu dolu bir tur programımız vardı ve olağanüstü güzel zaman geçirdik. Burada müthiş rehberimiz Hakan Güngör 'e ayrı bir paragraf açmadan geçemeyiz. Öncelikle iş disiplini, işine saygısı, bir tarihçi gibi İtalya'nın geçmiş ve güncel bilgilerinin tamamına sahip olması ve bunları bize aktarma konusundaki olağanüstü başarısı,turdaki herkese eşit yaklaşımı ve kendimizi gerçekten müşteri değil misafiri olarak hissettirmesi ile tur rehberliği kavramının zirvesinde yer aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Kappa Tur Sn.Hakan Güngör ile kesinlikle fark yaratıyor. Kendisine ve Kappa Tur'a bize böyle harika bir tur deneyimi yaşattığı için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Sonraki turlarda görüşmek üzere..

 • Oguz Akcelik/Ispanya Turu

  Her şey mükemmeldi. Rehberimiz Mehmet Bey'e nezaketi ve değerli bilgileri için özellikle teşekkür ederim. Kappa turunu herkese tavsiye ederim...

 • Iremsu Albay/Italya Turu

  10 eylül italya turuna annemle katıldık, harikaydı mükemmeldi , her şey kusursuzdu ve tabiki rehberimiz Hakan Bey kendisi tam bir bilgi küpü hayran kaldık her şey için teşekkürler

 • Op.Dr. Sertan AKSU/Italya Turu

  10 Eylul 2023 7 gunluk italya turumuzda rehberimiz Hakan Gungor sayesinde italyanin hem bugünü hem de gecmisi hakkinda oldukca bilgilendik, turumuzda olmayan ekstra yerleri de gorduk ucretsiz tadimlar yaptik, bizim icin cok guzel bir deneyim oldu tavsiye ederiz (Aksu Ailesi)

 • Erdinç Murat Aktürk/Balkanlar Turu

  Tur gerçekten her şeyiyle harika idi.Kappa tura ve özellikle Anıl beye çok teşekkür ederim.bir sonraki turda ilk sorum Anıl beyin kafilede olup olmadığı olacaktır.teşekkürler

 • Hüseyin Avcı/Orta Avrupa Turu

  Orta Avrupa turu için Kappatur seçimimiz bizi yanıltmadı. Emrah Meto rehberliğinde dolu dolu bir hafta yaşadık. Şirketin tecrübesine Emrah Beyin tecrübesi, bilgisi ve sıcak yaklaşımı eklenince güzel hatıralarımıza yeni 8 gün eklendi. Başta Emrah Bey olmak üzere emeği olan herkese teşekkürler.

 • Betül Can/Orta Avrupa Turu

  kappatur ile ilk kez yaptığımız yolculuğumuzdan çok memnun kaldık rehperimiz Emrah bey sayesinde harika deneyim ve bilgiler edindik biz çok keyif aldık herkese tavsiye ediyorum bundan sonra geziler Emrah bey ve Kappatur

 • Ayşe T/Orta Avrupa Turu

  5 Yıldız rehberimiz Emrah METO için kendisi aşırı bilgili birisi her gittiğimiz yerde bize tüm ayrıntısı ile anlattı yardımcı oldu eğlendik muhabbetli sohbetli birisi tüm sorduklarımıza keyifle cevap verdi yardımcı oldu .. keyifli geçti gezimiz beklentilerimin üstünde idi grubumuz da keyifli insanlar idi ama Emrah bey gerçekten tarih bilgisi ile şaşırttı yaldızlar ona kappaya böyle başarılı rehberleri olduğu için teşekkür ederim

 • ÇAĞ OTOMASYON/Orta Avrupa Turu

  Meto beye ilgileri için ve kappa tura meto bey gibi bir rehbere bizi denk getirdiği için çok teşekkür ederiz. Sağolsun kendisi herkesle çok igilendi. İlk kappa tur seyahatimizden çok memnun kaldık.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir