Anasayfa    İTALYA-FRANSA    6 GÜN MARSİLYA(1) - NİCE(2) - MİLANO(2) 3- 4* OTELLER
 • İTALYA-FRANSA

 • MARSİLYA-NİCE-MİLANO

 • 6 GÜN MARSİLYA(1) - NİCE(2) - MİLANO(2) 3- 4* OTELLER

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
18.10.2022 23.10.2022 5 Gece - 6 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
399 € 399 € 519 € 150 € 389 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - MARSİLYA (Salı, 18 Ekim)

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış hatlar gidiş terminali Kappatur kontuarı önünde saat 09:00'da buluşma. Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Pegasus Hava Yolları'nın PC 1125 sefer sayılı uçuşu ile 12:45'te Marsilya'ya uçuş. Yerel saat ile 15:10'da varışa istinaden yapılacak panoramik şehir turunda 19. yüzyıldan kalma Notre Dame de la Gadre basilikası, Eski Liman ve Marsilya katedrali görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer ve dinlenme. Geceleme otelimizde.

2.GÜN Ι MARSİLYA - NİCE (Çarşamba, 19 Ekim)

Sabah kahvaltının ardından Marsilya'dan ayrılıyor ve Nice'e doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz güzergah üzerinde alternatif olarak düzenlenecek olan Grasse - St. Tropez turuna katılabilirler. Provence-Alpes-Côte d'Azur bölgesindeki Fransa'nın parfüm başkenti olan Grasse' e doğru hareket ediyoruz. Tarihi merkezde verilecek serbest zamanın ardından 1950'lerde Brigitte Bardot'un 'Ve Tanrı Kadını Yarattı' filmi ile Avrupa'nın ilgisini üstüne çektikten sonra, sosyetenin göz bebeği olan Saint-Tropez'e hareket ediyoruz. Burada şehir turu yapıyor ve bu ünlü kasabayı keşfetmek için serbest zaman veriyoruz. Tur sonrasında Nice şehrine hareket ediyoruz ve şehir turumuz başlıyor. Turumuzda ünlü Yürüyüş Caddesi La Promenade des Anglais, Nice Limanı, Eski Nice ve dar yaya sokakları, Massena Meydanı, Çiçek Pazarı, Adliye Sarayı ve Jean Medecin Bulvarı görülecek yerler arasındadır. Gezi sonrası otele transfer ve dinlenme. Geceleme otelimizde.
Grasse - St. Tropez Turu: 50 €

3.GÜN Ι NİCE (Perşembe, 20 Ekim)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan St. Paul de Vence ve Cannes turuna katılabilirler. Turumuzda sanat galerileri ve benzersiz coğrafyası ile St. Paul de Vence gezimizin ilk durağı oluyor. Ardından dünyaca ünlü film festivaline ev sahipliği yapan Cannes şehrine gidiyoruz. Fransız Rivierası'nın en ünlü şehirlerinden biri olan bölgede Festival Binası, Croisette Bulvarı ve tarihi sokakları gezdikten sonra otelimize geri dönüyoruz.
Akşam ise dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Monaco - Monte Carlo turuna katılabilirler. Turumuzda Vatikan'dan sonra Dünya'daki ikinci küçük bağımsız devlet olan Monako Prensliği Saray Tepesi ile gösterişli casinoları ve renkli gece hayatıyla Avrupa'nın en ışıltılı noktalarından biri olan Monte Carlo ziyaret edilecektir. Trafiğin durumuna göre, yol üzerinde güzel manzaralar size bekliyor, akşam saatlerinde Nice'e dönülecektir. Geceleme otelimizde.
St. Paul de Vence ve Cannes Turu: 60 €
Monaco - Monte Carlo Turu: 75 €

4.GÜN Ι NİCE - MİLANO (Cuma, 21 Ekim)

Sabah kahvaltısının ardından Milano'ya hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Genova turuna katılabilirler. Cenova'da ilk durağımız liman bölgesidir. Sampdoria'nın maçlarını oynadığı Luigi Ferraris Stadı, Piazza de Ferrari, San Lorenzo Katedrali ve Torre Della Lanterna göreceğimiz diğer yerler arasındadır. Tur sonrası Milano'ya hareket. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Turumuzda şehrin tarihi eserlerinden birisi olan Milano Kalesi 'Castello Sforzesco' görülecek ve 19. yüzyıl endüstri devrimine damgasını vurmuş olan 'Galleria' ziyaret edilecektir. Galleria; Avrupa'nın ilk kapalı alışveriş merkezi olarak da bilinmektedir. Ünlü Fransız mühendis Gustave Eiffel, Paris'teki Eiffel Kulesinin yapımını buradan esinlenmiştir. Gotik sanatının yoğun bir şekilde görülebileceği Duomo, üzerindeki 2000'i aşkın heykelcikten oluşan dış cephesi ile dünyanın en büyük dördüncü kilisesidir. Serbest zamanınızda modanın merkezi olarak bilinen 'via monte napoleone' ve 'via la spiga' caddelerinde vitrinlerin zenginliğini görebilirsiniz. Şehir turu sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Genova Turu: 35 €

5.GÜN Ι MİLANO (Cumartesi, 22 Ekim)

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Como Gölü & Outlet & Lugano Gölü (İsviçre) turuna katılabilirler. Turumuzda Alpler'in eteklerinde uzanan büyüleyici manzarasıyla Lombardiya bölgesinin buzul gölü Como ve çevresini ziyaret ediyoruz. Ardından dünyaca ünlü markaları bulabileceğiniz outlette alışveriş imkanı. Outlet ziyareti ardından Alpler'in eteklerinde bulunan İsviçre'nin en şık ve varlıklı göl kasabalarından bir tanesi olan Lugano'ya hareket. Fotoğraflamaya doyamayacağınız göl kenarındaki cafeleri ile meşhur olan doğa harikası turumuzun ardından Milano'ya dönüş ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Como Gölü & Outlet & Lugano Gölü (İsviçre) Turu: 65 €

6.GÜN Ι MİLANO - BERGAMO - İSTANBUL (Pazar, 23 Ekim)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yolları'nın PC 1214 sayılı seferi ile saat 16:50'de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 20:25'te İstanbul'a varış ve Kappatur hizmetlerinin sonu.

PAKET TUR BROŞÜR NOTLARI

1. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
2. Kappatur, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
3. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappatur sorumlu değildir.
4. Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
5. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappatur sorumlu tutulamaz.
6. Kappatur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
7. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün / günler gerçekleştirilebilir.
8. Kappatur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
9. Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
10. Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
11. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
12. Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
13. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.
14. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Kappatur sorumlu tutulamaz.
15. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir.
16. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave açılan-kapanan ek yataktır.
17. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
18. Kappatur konsoloslukla misafirlerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappatur'dan tazminat hakkı yoktur.
19. Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
20. Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı, reçel, kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
21. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden en az 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

PEGASUS HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL (SAW) - MARSİLYA (MRS) / BERGAMO (BGY) - İSTANBUL (SAW) ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
ZORUNLU SIGORTA (15 €) (İPTAL VE DEĞİŞİKLİKLERDE İADESİ YOKTUR)
3*-4* OTELDE 5 GECE KAHVALTI DAHİL KONAKLAMA
ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERİ
MARSİLYA,NİCE VE MİLANO PANORAMİK ŞEHİR TURU
PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ
ŞEHİR VERGİLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

SCHENGEN VİZE ÜCRETİ VE HIZMET BEDELİ (İSTEĞE BAĞLI) (140€)
YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) (150 TL)
30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €) (İSTEĞE BAĞLI)
COVİD-19 SAĞLIK SİGORTASI (15 €)
ALTERNATİF TURLAR (İSTEĞE BAĞLI)
HER TÜRLÜ OTEL EKSTRALARI VE KİŞİSEL HARCAMALAR
ŞOFOR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 €) (İSTEĞE BAĞLI)
MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI)

Türkiye vatandaşları 180 gün içerisinde 90 günü aşmamak kaydıyla geçerli pasaport veya yeni nesil çipli T.C. Kimlik Kartlarıyla vizesiz olarak Ukrayna'ya seyahat edebilmektedirler.

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 3.493,25 2.351,44
Toplam Tutar : 6.986,49 7.054,32
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 3.493,25 2.351,44
Toplam Tutar : 6.986,49 7.054,32
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 3.493,25 2.351,44
Toplam Tutar : 6.986,49 7.054,32
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 3.493,25 2.351,44
Toplam Tutar : 6.986,49 7.054,32
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Betül Yıldırır/6 Ekim Yunanistan Turu

  Her şey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler.

 • Çiğdem Akbaş Ilgaz/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey Yunanistan'ın tamamına hakim, çok bilgili, hoşgörülü ve profesyonel bir rehberdi. Fiyat performans açısından son derece başarılı bir tatil oldu.

 • Sibel Yıldırım/6 Ekim Yunanistan Turu

  Çok eğlenip güzel yemekler yiyerek ilgili ve güler yüzlü rehberimiz Mehmet Bey'in sayesinde bilgilendik. Teşekkürler.

 • Şevket Bozkurt/6 Ekim Yunanistan Turu

  Kazasız, belasız, sağlıklı ve güzel bir seyahat geçirdik. Çok teşekkür ederim.

 • Tolga Teoman Ünal/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz oldukça bilgili ve yardımseverdi. Ziyaret edilen yerler tamamen harikaydı.

 • İlhan Sülün/28 Ekim Yunanistan Turu

  Gayet dolu dolu bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Ayrıca otobüs şoförümüz de çok dikkatli araç kullandı, sabrı için de kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Diğdem Ongan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.

 • Hatice Kader Çalık/28 Ekim Yunanistan Turu

  Muhteşem, teşekkürler.

 • Hatice Özkan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Güzel keyifliydi. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir