Anasayfa    K-GEMI TURLARI    BAYRAM KONİNGSDAM İLE KANADA & ALASKA - İÇ KABİN
 • K-GEMI TURLARI

 • KONİNGSDAM İLE KANADA & ALASKA

 • BAYRAM KONİNGSDAM İLE KANADA & ALASKA - İÇ KABİN

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
29.04.2022 08.05.2022 9 Gece - 10 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-17 Yaş Çocuk
1999 € 1999 € 3103 € 1999 € 1999 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - VANCOUVER, KANADA (Cuma, 29 Nisan)

İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 05.30’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrolleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1587 no’lu seferi ile saat 08.10’da Frankfurt’a hareket. Yerel saat ile 10.15’de varış. Burada yapılacak aktarma ile Air Canada’nın AC9101 no’lu seferi ile saat 13.20’de Vancouver’a hareket. Yerel saat ile 14.15’de varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Giriş işlemlerinden sonra odanıza yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.GÜN Ι VANCOUVER, KANADA (Cumartesi, 30 Nisan)

Öğleye doğru otelden çıkış işlemlerinin ardından bizleri bekleyen aracımız ile Vancouver Limanı’nda demirli olan Koningsdam Gemisi’ne transfer. Pasaport ve check-in işlemlerinin ardından kabininize yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz 16.30’da limandan hareket edecektir.

3.GÜN Ι Inside Passage, Alaska'da görsel seyir - ABD (Pazar, 1 Mayıs)

Inside Passage, Alaska’da görsel seyir - ABD

4.GÜN Ι Tracy Arm, Alaska - ABD (Pazartesi, 2 Mayıs)

Tracy Arm, Alaska - ABD

5.GÜN Ι Skagway, Alaska - ABD (Salı, 3 Mayıs)

Skagway, Alaska - ABD

6.GÜN Ι Glacier Bay Ulusal Parkı, Alaska - ABD (Çarşamba, 4 Mayıs)

Glacier Bay Ulusal Parkı, Alaska - ABD

7.GÜN Ι Ketchikan, Alaska - ABD (Perşembe, 5 Mayıs)

Ketchikan, Alaska - ABD

8.GÜN Ι Inside Passage, Alaska'da görsel seyir - ABD (Cuma, 6 Mayıs)

Inside Passage, Alaska’da görsel seyir - ABD

9.GÜN Ι VANCOUVER, KANADA - İSTANBUL (Cumartesi, 7 Mayıs)

Yerel saat ile 07.00'de gemimiz Vancouver Limanı’na yanaşmış olacaktır. Gemide alınan kahvaltı sonrası çıkış işlemleri ve takibinde limanda bizi bekleyen aracımız ile Vancouver Havalimanı’na transfer. Arzu eden misafirlerimiz valizlerini havalimanı emanetine bırakarak check-in saatine kadar şehirde serbest zaman geçirebilir. Check-in, pasaport ve gümrük kontrolleri sonrası Air Canada’nın AC9432 no’lu seferi ile saat 18.25’te Münih’e hareket. Geceleme uçakta.

10.GÜN Ι İSTANBUL (Pazar, 8 Mayıs)

Yerel saat ile 13.15’de Münih’e varış. Burada yapılacak aktarma sonrası Türk Havayolları’nın TK1634 no’lu seferi ile saat 14.30’da İstanbul Havalimanı’na hareket. Yerel saat ile 18.15’de varış ve programın sonu.

ÖNEMLİ NOTLAR

İPTAL ŞARTLARI
Holland America Line gemi şirketinin iptal şartlarına göre seyahatin başlamasına +90 gün kala yapılan iptallerde kişi başı 100 Euro hizmet bedeli alınmasına ek olarak; seyahatin başlamasına kalan 90-64 gün arası yapılan iptallerde toplam kabin tutarının % 25'i, 63-43 gün arası yapılan iptallerde % 50’si, 42-22 gün kala arası yapılan iptallerde % 75'i, 21-0 gün arası yapılan iptallerde ise % 100’ü cezaya girmektedir. Belirtilen şartlar Dünya turlarında, 29-50 gün arası süren Hawaii, Tahiti & Marquesas, Inca Medeniyetleri, Amazon Nehri, Afrika ve Uzakdoğu turlarında, 30 gün ve üzeri süren Avrupa Transatlantik turları ve bu turların herhangi bir dilimini içeren turlarda, çok özel promosyon içerdiği için rezervasyon sırasında belirtilen, full ödeme gerektirip iadesiz cruise only rezervasyonlarda geçerli değildir. Paket turlarda eğer var ise uçak bileti ve otel iptal cezaları ayrı yansıtılacaktır.

5* KONİNGSDAM
Yapım tarihi: 2016
Yolcu sayısı: 2650 kişi
Personel sayısı: 1036 kişi
Tonaj: 99.836 gross ton
Uzunluk: 296 Metre
Genişlik: 35 Metre
Kabin sayısı: 1358
Yolcu katı sayısı: 12

PAKET TUR BROŞÜR NOTLAR

Programda belirtilen saatler havayolu ve gemi firmasından alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliği durumunda acentemiz programın içeriğini düzenleme hakkını saklı tutar. Ayrıca deniz & nehir turlarımızda ani gelişen liman şartları, kötü hava şartları, su seviye değişimi, deniz & nehir trafiği, nehir seviye havuzlarındaki grev vb. “fors majör” nedenlerden ötürü gemi firması ve gemi kaptanı programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu değişikliklerden acentemiz sorumlu olmayacaktır.
Tura başlangıç için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, uçağı ya da gemiyi kaçırarak binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu olmayacaktır. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura yeniden dahil olmaları için gerekli olacak ulaşım masrafları kendilerine aittir.
Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine maksimum 8 kg ve 40 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 55 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına
vermek kaydıyla yanına 1 adet valiz alabilme hakkına sahiptir. Bu valizin izin verilen ücretsiz kilo sınırı havayolu şirketi, uçuş güzergahı ve biletin sınıfına göre değişkenlik göstermektedir. Uçuş öncesi lütfen biletinizden veya acentemizden teyit ediniz.
Gemiye yapılan check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) manyetik “cruise card”larını alırken kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız ekstra harcamalar içindir. Gemi içindeki ekstra harcamalarınızı check-in esnasında sizlere verilmiş olan bu manyetik cruise card ile yapabileceksiniz. Gemide casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki interaktif televizyonlardan, gemi içerisindeki interaktif ekranlardan veya resepsiyondan takip edebilirsiniz.
Gemiye alkollü içki, ütü, saç kurutma makinası, kettle, biberon ısıtıcı, elektrikli battaniye vb. eşyalar sokmak kesinlikle yasaktır. Her kabinde saç kurutma makinası bir çok kabinde kettle mevcuttur.
Gemi seyahatimizin başlangıcında valizleriniz için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından son derece önemlidir.
Valizleriniz geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kabinize gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan, kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Bu yüzden gemiye bineceğiniz ilk gün önemli ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.
Acil bir durumda tahliye prosedürlerini tanımanız açısından seyahatinizin ilk günü çok kısa sürecek bir güvenlik tatbikatı ve brifingi yapılacaktır. Katılımı son derece önemlidir. Tatbikattaki buluşma noktasına rehberleriniz ve odanızdan sorumlu gemi çalışanı yönlendirmektedir.
Gemi yolculuğu sırasında masanızın ilk gün belirlendiği, ana alakart restaurantta alacağınız akşam yemeklerinden bazıları resmi akşam yemeği olacaktır. Gemi kuralları gereği burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun takım elbise, kadın yolcumuzun da gece elbisesi giyinmesi zorunludur. Arzu eden yolcularımız bu resmi akşamlarda ya da diğer akşamlarda yemeklerini geminin başka restaurantlarında ve açık büfesinde alma hakkına sahiptir.
Gemide her akşam, bir sonraki güne ait ayrıntılı bir program kabininize teslim edilecektir. Bu programda, gemi içerisindeki tüm aktiviteler, eğlence organizasyonlarına dair bilgiler ve önemli notlar eksiksiz şekilde yer almaktadır.
Tur süresince tüm özel eşyalarınıza titizlikle sahip çıkmanızı önemle rica ederiz. Gemide tüm kabinlerde değerli eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bir kasa mevcuttur. Acentamız kabinde ve bagajda unutulan para veya değerli eşyaların kaybolmasından ve çalınmasından dolayı sorumluluk üstlenmemektedir. Bulunan eşyalarınızın bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile tarafınıza gönderilmesi konusunda destek sağlanacaktır. Tur başlangıcından sonraki günlerde de geminin limanlardaki kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda geminin kalkış saatinden en geç 45 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan acentemiz sorumlu olmayacaktır. Gemi turuna izin verilen uygun bir limandan yeniden dahil olunması için gerekli olacak ulaşım masrafları yolcunun kendisine aittir. Cruise gemilerinde uzman doktorların ve tıbbi personelin hizmet verdiği, donanımlı Sağlık Merkezi bulunmaktadır. Acil durum numarasını arayarak 24 saat boyunca acil durum hizmetlerinden de yararlanmak mümkündür. Gemide sunulan sağlık hizmetleri ücretlidir. Nehir gemilerinde sağlık personeli bulunmamakta olup acil durumlarda ambulansların gemiye ulaşması mümkündür. Gemi seyahatinizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Ertesi sabah gemiden çıkış işlemleri sonrasında valizler geminin dışında bulunan istasyonlardan yolcular tarafından teslim alınacaktır.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

TÜRK HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL - FRANKFURT / MÜNİH - İSTANBUL / AİR CANADA İLE FRANKFURT - VANCOUVER - MÜNİH ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
GEMİDE 7 GECE 8 GÜN TAM PANSİYON KONAKLAMA VE GEMİ İÇERİSİNDEKİ TÜM AKTİVİTELER
VANCOUVER’DA BİRİNCİ SINIF, OTELDE 1 GECE ODA BAZINDA KONAKLAMA
PROGRAMDA BELİRTİLEN TÜM TRANSFERLER
TECRÜBELİ REHBERLİK HİZMETİ (YETERLİ KİŞİ SAYISI SAĞLANDIĞI TAKDİRDE TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ VERİLECEKTİR.)
HAVALİMANI & LİMAN VERGİLERİ (895 €)
ZORUNLU SİGORTA (15 € ) (İPTAL VE DEĞİŞİKLİKTE İADESİ YOKTUR.)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

GEMİDEKİ TÜM ALKOLLÜ VE BAZI ALKOLSÜZ İÇECEKLER
KİŞİSEL HARCAMALAR (TELEFON, KURU TEMİZLEME, İNTERNET VB.)
GEMİ VEYA REHBERİNİZ TARAFINDAN ORGANİZE EDİLECEK TÜM EKSTRA TURLAR
GEMİNİN SERVİS PERSONEL BAHŞİŞLERİ (101 $ / GEMİDE NAKİT YA DA KREDİ KARTIYLA ÖDENİR.)
AMERİKA VE KANADA VİZE ÜCRETİ
YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (50 TL)

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 15.957,02 10.741,29
Toplam Tutar : 31.914,04 32.223,88
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 15.957,02 10.741,29
Toplam Tutar : 31.914,04 32.223,88
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 15.957,02 10.741,29
Toplam Tutar : 31.914,04 32.223,88
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Betül Yıldırır/6 Ekim Yunanistan Turu

  Her şey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler.

 • Çiğdem Akbaş Ilgaz/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey Yunanistan'ın tamamına hakim, çok bilgili, hoşgörülü ve profesyonel bir rehberdi. Fiyat performans açısından son derece başarılı bir tatil oldu.

 • Sibel Yıldırım/6 Ekim Yunanistan Turu

  Çok eğlenip güzel yemekler yiyerek ilgili ve güler yüzlü rehberimiz Mehmet Bey'in sayesinde bilgilendik. Teşekkürler.

 • Şevket Bozkurt/6 Ekim Yunanistan Turu

  Kazasız, belasız, sağlıklı ve güzel bir seyahat geçirdik. Çok teşekkür ederim.

 • Tolga Teoman Ünal/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz oldukça bilgili ve yardımseverdi. Ziyaret edilen yerler tamamen harikaydı.

 • İlhan Sülün/28 Ekim Yunanistan Turu

  Gayet dolu dolu bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Ayrıca otobüs şoförümüz de çok dikkatli araç kullandı, sabrı için de kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Diğdem Ongan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.

 • Hatice Kader Çalık/28 Ekim Yunanistan Turu

  Muhteşem, teşekkürler.

 • Hatice Özkan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Güzel keyifliydi. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir