Anasayfa    K-UZAKDOGU    SİNGAPUR HY İLE KOH SAMUI USM USM 5* OTELLER
 • K-UZAKDOGU

 • KOH SAMUI

 • SİNGAPUR HY İLE KOH SAMUI USM USM 5* OTELLER

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
16.03.2020 23.03.2020 7 Gece - 8 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
999 € 999 € 1299 € 300 € 999 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - SINGAPUR - KOH SAMUI 16 Mart 2020 (Pazartesi, 16 Mart)

Istanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Singapur Havayolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 11.30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Singapur Hava Yolları’nın SQ 391 sefer sayılı uçağı ile saat 14.30’da Singapur’a hareket.

2.GÜN Ι SINGAPUR - KOH SAMUI - 17 Mart 2020 (Salı, 17 Mart)

Yerel saat 05:00’de Singapur’a varış. Varışımızın ardından Singapur Hava Yolları’nın SQ 772 sefer sayılı tarifeli uçağı ile saat 08:10’da Koh Samui’ye hareket. Yerel saat 08:55’te Koh Samui’ye varış. Varışımızı takiben otelimize transfer. Varışın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Samui Adası Turu’na katılabilirler. Bu turumuzda ilk durak Ladd Koh. Burada adanın en güzel sahili olan Chaweng Beach’in panoramik görüntüsünü izliyoruz. Ardından rotamızda bulunan ilginç şekilleriyle ilgi çeken Grand Pa ve Grand Ma doğal kayalıklarıı, mumyalanmış keşişi, 30 metre yüksekliğindeki Na Muang Şelalesini ve Loung Por Daeng’in anısına yapılmış Wat Kunaram’ı sırayla geziniyoruz. Son olarak bir tepe üzerinde bulunan Büyük Buda heykeline gelerek, buradan çevreyi kuş bakışı olarak izleyebiliyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde. Samui Adası Turu: 55 USD (Kişi başı)

3.GÜN Ι KOH SAMUI - 18 Mart 2020 (Çarşamba, 18 Mart)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Koh Nang Yuan ve Koh Tao Adaları Turu’na katılabilirler. İlk olarak dalış için biçilmiş kaftan olan, Samui’nin yaklaşık 70km kuzeyinde ki Koh Nang Yuan Adası’na doğru harekete geçiyoruz. Bir buçuk saatlik deniz yolculuğumuzun ardından, Tayland körfezinin dalış cennetlerinden biri olan bu adaya varıyoruz. 3 adacıktan oluşan Koh Nang Yuan’daki gezimizde şnorkel için hazırlıklarımızı yapıp kendimizi bu renkli dünyanın içine atıyoruz. Burada binlerce renkteki çeşitli balıkta beraber yüzmeye başlıyoruz, hatta dilerseniz bu tropik balıkları ellerinizle besleme şansınız bile oluyor. Bu olağanüstü sualtı dünyasında geçirdiğiniz eğlenceli saatlerden sonra sürat motorumuzla rotamızı Koh Tao Adası’na doğru çeviriyoruz. Burada keyifle yiyeceğimiz öğle yemeğinin ardından, kendinizi bu muhteşem denize bırakabilir ya da sıcak kumlarda güneşe teslim olabilirsiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde. Koh Nang Yuan ve Koh Tao Adaları Turu: 85 USD ( Kişi başı)

4.GÜN Ι KOH SAMUI - 19 Mart 2020 (Perşembe, 19 Mart)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Samui Adventure Turu’na katılabilirsiniz. 4WD jipler ile 30 dakikalık seyahat ile adanın güney kısmına gidilip Fil Kampına ulaşılacak. Burada yeşillikler ile bezenmiş alanında devasa büyüklükteki hayvanları günlük yaşantılarını, yıkanan filleri ve hindistan cevizi ağaçlarında çalışan maymunları görme imkanına sahip olacaksınız. Show izlendikten sonra ormanın içine doğru devam eden fil safarisine katılıp akabinde vahşi hayatlarını yaşayan timsahları görme olanağı bulacaksınız. Turun devamına dağın tepesine gidilerek muhteşem Tarn Nim şelalesini görüp Saui adasının dağın tepesinden görünüş manzarasını izleyebileceksiniz. Gezimiz sırasında lokal restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde. Samui Adventure Turu:60 USD ( Kişi başı)

5.GÜN Ι KOH SAMUI 20 Mart 2020 (Cuma, 20 Mart)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Anthong Marine Ulusal Parkı turuna katılabilirler.. Koh Samui Adasının 45 km kuzey batısında bulunan ve Tayland’ın ikinci Ulusal Parkı olan Anthong Marine; 250 km2 lik alana yayılmış 40 tane adadan oluşmaktadır. Koh Samui’den sürat teknesi ile yaklaşık 1 saat mesafede bulunan bu parkta; yeşilliklerle bezenmiş adacıklar; kristal mavi göletler, esrarengiz mağaralar ve ilginç kaya oluşumları ile görenleri büyülemektedir. Sabah erken saatte başlayan turunuzun 2 durağı bulunmaktadır; Koh Wua Talap yani “Uyuyan İnek Adası” ve Koh Mae Anne Ada yani “Zümrüt Yeşili Renkli Koy”. Görsel anlamda sizleri sonsuz tatmin edecek bu turumuzda öğle yemeği Koh Wua Talap’da alınacaktır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde. Anthong Marine Ulusal Parkı:65 USD ( Kişi başı)

6.GÜN Ι SAMUI - 21 Mart 2020 (Cumartesi, 21 Mart)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Mercan Adası Turu’yla günün keyfini çıkarabilirsiniz. Meanem Pier’den botla hareket ederek, Koh Tan’a doğru harekete geçiyoruz. Koh Tan, sahip olduğu en iyi mercan kayalıkları ve ender rastlanan balık türleriyle şnorkel için mükemmel bir nokta. İster denizaltını keşfe çıkabilir, isterseniz buradaki eşsiz denizde yüzmenin tadına varabilirsiniz. Öğleye doğru Koh Mudsum için yeniden yola çıkıyoruz. Burada keyifli öğle yemeğimizin ardından deniz ve güneşle huzur ve eğlenceyi bir arada buluyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde. Mercan Adası Turu:55 USD ( Kişi başı)

7.GÜN Ι KOH SAMUI - SINGAPUR 22 Mart 2020 (Pazar, 22 Mart)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin daha önceden belirleyecek olduğu saatte Koh Samui Havalimanı’na hareket. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Singapur Hava Yolları’nın SQ 773 sayılı tarifeli seferi ile saat 11:50’de Singapur’a hareket. Yerel saat 14:55’te Singapur’a varış. Varışımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Singapur Şehir turuna (turumuz min. 6 kişi ile gerçekleştirilir. Şehir turu esnasındaki rehberlik İngilizce dilinde olacaktır.) katılabilirler. Turumuzda Singapur Nehri, Orchard Caddesi, Singapur’un simgesi olan aslan heykeli, Meclis - Opera - Mahkeme Binaları ve Çin Mahallesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Havalimanı’na transfer. Singapur Şehir turun:70 USD ( Kişi başı) 8.GÜN SINGAPUR – ISTANBUL – 23 Mart 2020 Varışımızın ardından Singapur Hava Yolları’nın SQ392 sayılı tarifeli seferi ile saat 01:45’te İstanbul’a hareket. Yerel saat 08:25’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

PAKET TUR BROSÜRÜ NOTLAR

- Yurtdisi gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olmasi mecburidir. 10 yildan eski pasaportlar yurtdisina yapilan seyahatlerde geçerli degildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasinda araci konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçus öncesinde saatler degisebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafindan merkez ofis aranarak yazili teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçus saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat baglanti uçus ulasimlarinda yasanan degisikliklerden Kappa tur sorumlu degildir.
- Tur programinda belirtilen tur güzergâhi örnek güzergâh olup tur parkurunda degisiklik olabilir.
- Uçagin inecegi sehir farklilik gösterebilir. Havayolu sirketleri tarafindan yapilabilecek saat degisiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz.
- Kappa tur, gerekli gördügü durumlarda, tur güzergâhini içerigi ayni kalmak kosuluyla degistirme hakkini sakli tutar.
- Sehir tanitim turlari sehre varis saatine göre bir sonraki gün/günler gerçeklestirilebilir.
- Kappa tur, yildiz kategorisi ayni kalmak kaydiyla otel isimlerini degistirme hakkini sakli tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yildiz kategorisi ve mesafe olarak örnek teskil etmek için yazilmistir. Belirtilen isimli otelde konaklama yapilacagi anlamina gelmez.
- Bu paket turda minimum katilimci sayisi her otel kategorisi için 40 kisidir. Paket tura katilacak kisi sayisinin yeterli olmamasi durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kisinin katilimi oldugu taktirde gerçeklesir. Katilmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayi belirtilen gün/ günler disinda baska bir gün yapilabilir.
- Yerel otoriteler tarafindan gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapilmaz. Alternatif turlar minimum 20 kisilik katilim oldugu takdirde gerçeklestirilebilir, daha az katilim oldugu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar degistirilerek gerçeklestirilebilir. Bu gezi ya da turlarin yapilamamasindan KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
- Müze ve ören yerleri girisleri ücreti fiyatlara dâhil degildir.
- 3 kisilik odalarda ilave yatak uygulamasi olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acilan kapanan ek yataktir.
- Çocuk indirimi sadece 2 yetiskin yaninda kalan belirli yas grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
- Kappa Tur konsoloslukla müsterilerimiz arasinda sadece araci konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmamasi, yetismemesi ve / veya vizede yanlisliklar olusmasi halinde hiçbir sorumlulugu olmayip yolcunun hiçbir sekilde Kappa tur dan tazminat hakki yoktur.
- Vizenin gidilecek tura ilk giris yapilan ülkeden veya en fazla konaklama yapilacak ülkeden alinmasi gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giris yaptirmamasindan kappatur kesinlikle sorumlu degildir.
- Otellerde alinan kahvalti standardi Continental kahvalti olup tereyagi reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltilari otellerde ayri salonlarda alinip münferit yolcu kahvaltilarindan farklidir.
- Vize basvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceginiz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazili onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
TUR BROSÜRÜNÜ SAHSIM VE BERABERIMDEKI TÜM KATILIMCILAR ADINA OKUDUM ANLADIM TESLIM ALDIM.
ISIM SOYISIM IMZA :

ÜCRETE DAHIL SERVISLER

-SINGAPUR YOLLARI TARIFELI SEFERI ILE ISTANBUL- SINGAPUR-KOH SAMUI ARASI EKONOMI SINIFI UCAK BILETLERI
-HAVALIMANI VERGILERI (250 €)
-ZORUNLU SIGORTA ( 30 € )
-HAVALIMANI-OTEL-HAVALIMANI TRANSFERLERI
-SECILEN KATEGORI OTELLERDE 5 GECE KAHVALTI DAHIL KONAKLAMALAR
-TÜM SEHIRLER ARASI TRANSFERLER
-PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLIK HIZMETLERI ( MIN.15 KISI OLDUGUNDA TÜRKÇE REHBERLIK HIZMETI VERILIR. GURUBUN 15 KISI ALTINDA KALMASI DURUMUNDA LOKAL INGILIZCE REHBERLIK HIZMETI VERILECEKTIR.)

ÜCRETE DAHIL OLMAYAN SERVISLER

-YARIM PANSIYON KONAKLAMA FARKI 4* 150€
-YARIM PANSIYON KONAKLAMA FARKI 5* 200€
-YURTDISI ÇIKIS HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALIMANI VERGI OFISINE ÖDENIR) ( 50 TL )
-OPSIYONEL TURLAR
-TÜM ÖGLE/AKSAM YEMEKLERI VE IÇECEKLER
-KISISEL HARCAMALAR
-MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (ISTEGE BAGLI
-MÜZE VE ÖREN YERLERI GIRIS ÜCRETLERI
-30.000 € TEMINATLI SEYAHAT SAGLIK SIGORTASI (30 €) (ISTEGE BAGLI)
-ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)
(60 €) (ISTEGE BAGLI)(KAPPA TUR GUVENCESI ALTINDA TUR HAREKETINE 15 GÜN KALAYA KADAR KOSULSUZ SARTSIZ TURU IPTAL ETME IMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAGLIK SIGORTASI VE ERIS ÜCRETI IADE EDILMEZ)

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 3.385,31 2.278,79
Toplam Tutar : 6.770,62 6.836,36
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 3.385,31 2.278,79
Toplam Tutar : 6.770,62 6.836,36
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 3.385,31 2.278,79
Toplam Tutar : 6.770,62 6.836,36
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 3.385,31 2.278,79
Toplam Tutar : 6.770,62 6.836,36
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 3.385,31 2.278,79
Toplam Tutar : 6.770,62 6.836,36
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • ADNAN USLUPAT /Atina gezisi

  18 Aralık 22 Aralık Tarihleri arası Yunanistan turuna katıldık, Tur gerçekten çok iyi bir şekilde organize edilmiş ve uygulanmıştır. Bu organizasyonun kahramanı Rehberimiz MARİZA HANIM dır. Güleryüzü, samimiyeti, bizleri memnun etmek için olağanüstü çabası ve çok önemlisi, muazzam bilgi birikimi ve güzel Türkçesi ile çok ZOR bir görevi mükemmel bir şekilde gerçekleştirmiştir. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bu arada sıcakkanlı ve sabırlı duruşu ve başarılı sürüşü ile Kaptanımız İSMAİL kardeşimiz de gezimize ayrı bir güzellik kattı. Sonuç olarak keyifle yürüttüğümüz Mutlu bir şekilde sonuçlandırdığımız gezimizde tüm emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür ediyoruz. Berrin / Adnan USLUPAT

 • Nevin çelik /Cem önder

  Baştan başa ispanya turu rehberimiz cem önder sayesinde olağanüstü güzel geçti bu kadarmı duyarlı nazik kibar bilgi donanımlı olunur herkes le ayrı ayrı ilgilendi ben 70 yaşındayım öz evladım gibi davrandı yemeğimizi bile bölüştük defalarca yurdışına çıktım fakat böyle bir rehbere rastlamadım yolu açık turları bol olsun sevgi ve selamlarimla

 • adalet bakanay/berlın varşova gezısı

  tur rehberı can lımoncu..... teşekkurler donanımlı tur rehberımız çok memnun olduk yıne gezılerde buluşmak uzere berlın ve varşoyı çok ıyı tanıttı hava çok soğuktu ama rehberımızın sıcaklığı bızı mutlu ettı kappatur yıllardır gıttığımız bır turdur

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir