Anasayfa    K-BALKANLAR    VİZESİZ THY İLE KARADAĞ KOLASİN KAYAK TURU
 • K-BALKANLAR

 • KARADAĞ

 • VİZESİZ THY İLE KARADAĞ KOLASİN KAYAK TURU

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
20.02.2022 24.02.2022 4 Gece - 5 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
449 € 449 € 609 € 100 € 399 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İstanbul - Podgorica - Kolasin (Pazar, 20 Şubat)

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde sabah saat 05.30’da bulunma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1085 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:30’da Karadağ’ın başkenti Podgorica’ya hareket. Yerel saat ile 08.15’de Podgorica Havalimanı’na varış. Podgorica Havalimanı’nda bizi bekleyen özel aracımızla başkent Podgorica şehrinden geçerek, iğne yapraklı ormanlarla çevrili ve denizden 1000 metre yükseklikte olan Kolaşin bölgesine transfer. Yaklaşık 1 saatlik bir yolculuğun ardından Kolasin şehir merkezinde bulunan otelimize varış ve odalara yerleşme. Dileyen misafirlerimiz kayabilir, dileyen misafirlerimiz ise otelimizin Spa Center’ında vakit geçirebilirler. Geceleme otelimizde.

2.GÜN Ι Kolasin (Pazartesi, 21 Şubat)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından kayak ve spa aktivitelerinden faydalanmak için serbest gün. Geceleme otelimizde.

3.GÜN Ι Kolasin (Salı, 22 Şubat)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından kayak ve spa aktivitelerinden faydalanmak için serbest gün. Geceleme otelimizde.

4.GÜN Ι Kolasin (Çarşamba, 23 Şubat)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından kayak ve spa aktivitelerinden faydalanmak için serbest gün. Geceleme otelimizde.

5.GÜN Ι Kolasin - Podgorica - İstanbul (Perşembe, 24 Şubat)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından kayak ve spa aktivitelerinden faydalanabilirsiniz. Akşama doğru Podgorica Havalimanı’na transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Havayolları TK1088 sefer sayılı uçuşu ile 20:15’de İstanbul’a hareket. Geç saatlerde, yerel saat ile 00.05’de İstanbul Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.

KOLASIN 1450 ve KOLASIN 1600 Kayak Merkezleri

Kayak merkezleri otellerimize 9 ve 12 km mesafededir. Otellerden belirli saatlerde yapılan transferlerle ile ücretsiz gidiş dönüş sağlanabilmektedir.

Kayak pistlerinin bulunduğu Bjelasica Dağında kış sezonu Aralık ayında başlar ve Nisan ayına kadar sürer. Bölge çim bir yamaç olduğu için, kayakseverlere düşük kar seviyesinde dahi güvenli kayma imkânı sunmaktadır. Kolaşin 1450 ve Kolasin 1600 kayak merkezleri modern ve en son standartlara uygun yaklaşık 30 kilometrelik kayak pistlerine sahiptir. Yeni başlayan ve orta seviye kayakçılar için tesisler oldukça uygundur. Ayrıca her türlü zorlukta pistler mevcuttur. Telesiyejler ve lift asansörleri Karadağ’nın en modern pist koşullarına sahip olmasını sağlamaktadır. Tüm kar ekipmanları genç ve yetişkin bütün misafirlerine hizmet verebilmektedir. Yeni başlayanlar için kayak okulu, eğitim ile eğlenceyi bir arada misafirlerine sunmaktadır.

Kayak Aktiviteleri ve Ski Pass Fiyatları :
Tam Gün 1 Günlük : Yetişkin 20 Euro - Çocuk 13 Euro
2 Günlük : Yetişkin 35 Euro - Çocuk 24 Euro
Yarım Gün-Ski pass (9:30 - 13.00 ya da 12:30 - 16.00 Arası) : Yetişkin 12 Euro - Çocuk 9 Euro
Gece Kullanımı (19:00 - 22:00 arası) : Yetişkin 10 Euro - Çocuk 9 Euro

Kayak Ekipmanları:
1 Günlük : Yetişkin 13 Euro - Çocuk 11 Euro
2 Günlük : Yetişkin 22 Euro - Çocuk 16 Euro

Snowboard :
1 Günlük : Yetişkin 13 Euro
2 Günlük : Yetişkin 22 Euro

Kar Motoru Kiralama:
30 Dakika........40 Euro
60 Dakika….....70 Euro
90 Dakika….....95 Euro
120 Dakika....120 Euro
240 Dakika....180 Euro

Önemli Not: Belirtilen hizmetlere ait fiyatlar bilgilendirme amacı ile yaklaşık olarak verilmiştir. Bu hizmetleri veren işletmelerin yapacağı fiyat değişiklikleri ya da belirtilen hizmetleri herhangi bir sebep ile durdurmasından seyahat acentemiz sorumlu değildir.

PAKET TUR BROŞÜR NOTLAR

Turumuz vizesizdir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
Ekstra turlar minimum 10 kişinin katılımıyla yapılabilmektedir.
Son gün otelden erken çıkılacağından sabah kahvaltısı paket olarak alınabilir.
Yarım Pansiyon farkı kişi başı 60 Euro’dur.
KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir.
Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz.
Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.
Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
Turun iptali durumunda sigorta ücretleri iade edilemez.
Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.
Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur.
Pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

TÜRK HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL / PODGORİCA / İSTANBUL UÇAK BİLETİ
HAVALİMANI VERGİLERİ VE HİZMETLERİ BEDELİ (150 €)
4* FOUR POİNTS SHERATON HOTEL VB. OTELDE 4 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA
TİVAT HAVALİMANI/KOLASİN OTEL/TİVAT HAVALİMANI TRANSFERLERİ
OTEL İLE PİSTLER ARASINDA BELİRLİ SAATLERDE GİDİŞ VE DÖNÜŞ TRANSFERLERİ
OTELDE SPA KULLANIMI (HAVUZ, SAUNA, BUHAR BANYOSU, TÜRK HAMAMI)
OTEL VE ŞEHİR VERGİLERİ
REHBERLİK HİZMETLERİ
ZORUNLU SİGORTA (15 €) (İPTAL VE DEĞİŞİKLİKTE İADESİ YOKTUR.)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ (50 TL)
SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI
KİŞİSEL OTEL EKSTRALARI VE İLAVE KİŞİSEL TÜM HARCAMALAR
PROGRAMDA DAHİL OLDUĞU BELİRTİLMEYEN HİZMETLER, GEZİ VE TURLAR
MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞLERİ
İSTEĞE BAĞLI REHBER VE ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ (10 EURO)
SON GÜN OTELDEN ERKEN ÇIKILACAĞINDAN SABAH KAHVALTISI PAKET OLARAK ALINABİLİR.
YARIM PANSİYON FARKI KİŞİ BAŞI 60 EURO’DUR.

Balkan ülkelerinden olan; Arnavutluk, Makedonya, Kosova, Karadağ, Sırbistan, Bosna-Hersek diplomatik, hususi, hizmet ve umuma mahsus pasaport sahipleri her altı ay içinde ilk giriş tarihinden itibaren doksan (90) günü aşmayan bir süre için veya transit geçiş maksadıyla vize almadan geçiş yapabilmektedirler.

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.659,21 1.790,01
Toplam Tutar : 5.318,41 5.370,04
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.659,21 1.790,01
Toplam Tutar : 5.318,41 5.370,04
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.659,21 1.790,01
Toplam Tutar : 5.318,41 5.370,04
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Dilek karadağ/Memnuniyet

  Almış olduğum 4–11 Nisan 2020 tarihleri arasındaki İspanya turu covit 19 nedeniyle iptal edilince ücretimizi iade ettiğiniz için teşekkürler.Başka turlarda görüşmek üzere

 • Erdoğan KONCA /İTALYA TURU

  KOVİD 19 virüs yüzünden iptal ettiğim İTALYA turu tüm ödeme miktarımı sorunsuz, kesintisiz ve kısa sürede yaptığınız için teşekkürlerimi sunarım. Dünya bu beladan kurtulduğu zaman turumu özellikle şirketiniz tarafından yapacağımı bildirim. Saygılarımla.

 • SİR ALBERT/Baştan Başa Yunanistan

  Yunanistan turumuzda harika vakitler geçirdik. Hele bir Mariza Hanım var aman Tanrım rehber değil kaşif gibi donanımlı eğitimli alçak gönüllü çok bilgili. ALPER diye bir çocuk var bizi güldü geçirdi harika vakitler geçirdik. Kaptan Tahir Bey de çok donanımlı ve kültürlü biriydi.

 • Bülent Bingöl/Teşekkür

  22.01-26.01/2019 Baştan başa yunanistan turunuza katıldım. Rehberimiz Mariza hanım. Ören yerleri ve şehirlerin ekonomik sosyal kültürel ve tarihi olarak fazlası ile bizleri bilgilendirdi. Güler yüzlü ve candan davranışı için kendilerine teşekkür etmek isterim. Ayrıca kaptanımız Tahir beyin yol bilgisi dikkati ve sağ salim yunanistana götürüp getirdiği, tüm yorgunluğuna rağmen valizlerimizin taşınmasına dahi yardım etti. Rehberimiz ve kaptanımıza teşekkerlerimi iletiyorum. Kappa tur’da rezervasyondan itibaren arayan bilgilendiren personelinize teşekkerlerimi sunarım. Sadece ufak bir eleştirim olucak Atina daki otel seçimi daha iyi olabilirdi. Teşekkürler

 • Eren Kayar/BÜYÜK İSPANYA TURU

  29 Aralık 2019- 5 Ocak 2020 tarihli Büyük İspanya Endülüs turuna eşimle katıldık. Çok uzun bir tur. Ama rehberimiz Cem Önder sayesinde hiç yorulmadan her tür güçlüğü aştık. Kendisine, kaptanlara ve KAPPA tura teşekkür ediyoruz.

 • Ruhi B./İspanya TuruTeşekkür

  Kappa Turun 29 aralık 2019 ile 05.ocak 2020 tarihleri arasında ki İspanya turuna eşim ile birlikte katıldık.Geziye başlamadan önce duyduğumuz tedirginlik daha Sabiha Gökçen havalimanında rehberimiz Cem Önder bey ile tanışmamız ile sona erdi.Kappa Tur'a teşekkür ederiz. Çok güzel dopdolu bir hafta geçirdik. Rehberimiz Cem beyin tarih bölümü mezunu olması,tüm gezi boyunca bıkmadan usanmadan sorularımıza cevap vermesi,gezdiğimiz her yerin tarihini,en ince ayrıntısına kadar anlatması,her birimiz ile ayrı ayrı ilgilenmesi gezimizi çok güzelleştirdi. Durduğumuz her bir bölgede en ucuz ama en kaliteli restaurantlara,en ucuz alışveriş noktalarına bizleri götürdü.Yolculuk sırasında göreceğimiz her yerin tarihini en detaylı şekilde anlattı.Rehberliğin ötesinde tüm tura katılanlar ile çok güzel bir dostluk kurdu. Kappa Tur böyle bir rehbere sahip olduğu için çok şanslı. Ayrıca bizi hiç tedirgin etmeden,Tur otobüsümüz kullanan Mehmet bey'e ve Hüseyin bey'e çok teşekkür ederim.Her zaman çok dakik,ve hep olmaları gereken yerlerde bizi beklediler. Tüm İspanya'yı GPS kullanmadan sokak sokak bilmeleri inanılmazdı. Rehberimiz Cem Önder'in olacağı turlara kesinlikle yine katılacağız. Çok teşekkürler hepinize

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir