Anasayfa    KÜBA-MEKSİKA-AMERİKA    11 GÜN THY ile HAVANA(4) - CANCUN(3) - MİAMİ(2) 4* OTELLER
 • KÜBA-MEKSİKA-AMERİKA

 • HAVANA-CANCUN-MİAMİ

 • 11 GÜN THY ile HAVANA(4) - CANCUN(3) - MİAMİ(2) 4* OTELLER

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
25.11.2022 05.12.2022 10 Gece - 11 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
2499 $ 2499 $ 2999 $ 300 $ 2489 $
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL (Cuma, 25 Kasım)

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları kontuarından bagaj, bilet ve biniş işlemleri içim 23:00'de buluşma.

2.GÜN Ι İSTANBUL - HAVANA (Cumartesi, 26 Kasım)

Türk Havayolları TK 183 sayılı seferi ile saat 02:35'de Havana uçuşu. Geceleme uçakta. Yerel saat ile 08:10'da Havana'ya varış.
Karayip Denizi'nin en güzel adalarından biri olan Küba'nın başkenti Havana'ya varışı takiben alanda karşılama ve özel otobüsümüz ile Havana şehir turu için hareket. Panoramik turumuzda Devrim Meydanı, El Capitolio Katedral Meydanı , Armas Meydanı , El Morro Kalesi , Prado Caddesi ; Barlar Sokağı görülecek yerler arasındadır. Öğle yemeği tur sırasında alınacaktır. Tur bitiminde otele transfer anahtarların dağıtılması ve dinlenmek için serbest zaman.

3.GÜN Ι HAVANA (Pazar, 27 Kasım)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tur rehberi tarafından ekstra olarak düzenlenecek Pinar del Rio & Vinales turuna katılabilirler. Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından otobüsümüz ile Havana'ya 160km mesafede bulunan Pinar del Rio bölgesine hareket. Meşhur Küba purolarının yapıldığı bölgede tütün çiftliği ve tipik Küba köylerinin bulunduğu Vinales Vadisi ziyareti. Öğle yemeği tur sırasında alınacaktır. Tur bitiminde otele dönüş ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz Tropicana Show turuna katılabilirler.Küba müzik ve dansları ile keyifli vakit geçireceğiniz görsel bir şölen izleme imkanı bulacaksınız.

Pinar del Rio & Vinales Turu : 90 Usd (Kişi Başı)
Tropicana Show Turu : 150 Usd (Kişi Başı)

4.GÜN Ι HAVANA (Pazartesi, 28 Kasım)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tur rehberi tarafından ekstra olarak düzenlecek olan Hemingway'in Havana'sı turuna katılabilirler. Bu turumuzda son 20 yılını Küba'da geçiren dünyaca ünlü yazar Hemingway'in ayak izlerini takip edeceğiz. İhtiyar Balıkçı adı ile dilimize çevrilen The Old Man and the Sea kitabını yazarken ilham aldığı Cojimar'ı,, muhteşem La Viga çiftliğindeki ve bugün müze olarak kullanılan evi La Finca'yı gezme imkanı bulacaksınız. Öğle yemeği tur sırasında alınacaktır. Tur bitiminde otele transfer ve dinlenmek için serbest zaman.

Hemingway'in Havana Turu : 75 Usd (Kişi Başı)

5.GÜN Ι HAVANA (Salı, 29 Kasım)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Havana şehrini dilediğinizce gezerek keyfini çıkartabilir , hediyelik eşya alışverişlerinizi yapabilirsiniz

6.GÜN Ι HAVANA - CANCUN (Çarşamba, 30 Kasım)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Havana alan transferi. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının ardından yerel havayolu ile Cancun uçuşu. Yaklaşık 1 saat 20 dakikalık uçuşun ardından Cancun'a varış , alanda karşılama konaklayacağımız otele transfer. Oda anahtarlarının dağıtılması ve dinlenmek için serbest zaman.

7.GÜN Ι CANCUN (Perşembe, 1 Aralık)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tur rehberi tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Chichen Itza & Valladolid turuna katılabilirler. Sabah erken saatlerde otelimizden hareket ediyoruz. UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan dünyanın yeni yedi harikasından biri olarak seçilen Chichen Itza, Meksika'nın Yucatan Yarımadası'nda, Valladolid ve Merida arasında yer alan, bir İtza Maya kentidir. Gizemli tapınakları ve arkeolojik özellikleriyle Maya uygarlığı üzerine çalışan araştırmacıların odak noktalarından biridir. Chichen Itza ziyaretimizden sonra, Valladolid'e hareket ediyoruz. Bol bol fotoğraf çekme ve alışveriş yapma fırsatı bulacağınız şehir gezimizin ardından otele dönüş ve serbest zaman.

Chichen Itza & Valladolid Turu : 100 Usd (Kişi Başı)

8.GÜN Ι CANCUN (Cuma, 2 Aralık)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tur rehberi tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Tulum & Coba & Cenote & Playa del Carmen turuna katılabilirler. Antik bir Maya şehri olan Tulum'da Maya Uygarlığı'nın izlerini görme imkanı bulacaksınız. Önemli bir ticaret şehri olan Coba'da ormanlık alan içerisinde kalan yapılar , Nohoch Mul Piramidi ve yerleşim alanlarını birbirine bağlayan yolların görülmesinin ardından Cenote'ye hareket. Cenote'de içerisinde yeraltı nehirlerinin suları ile oluşmuş havuzlarının ve su altı yollarının görülmesinin ardından Playa del Carmen'e hareket. Doğu Meksika'nın en önemli ve Meksika dizileri sebebi ile en popüler beldesi olan Playa del Carmen'de serbest vakit geçirmek ve Meksika'ya özgü hediyelik eşya alışverişi yapmak için zaman bulacaksınız. Öğle yemeği tur sırasında alınacaktır. Tur bitiminde otele transfer ve serbest zaman.

Tulum & Coba & Cenote & Playa del Carmen Turu: 100 Usd (Kişi Başı)

9.GÜN Ι CANCUN - MIAMI (Cumartesi, 3 Aralık)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Cancun alan transferi. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının ardından yerel havayolu ile Miami uçuşu. Yaklaşık 1 saat 45 dakikalık uçuşun ardından Miami'ye varış , alanda karşılama ve Miami şehir turu, Coconut Grove, Coral Gables, meşhur Biltmore Otel'i, Bayside,, Little Havana görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer anahtarların dağıtılması ve dinlenmek için serbest zaman.

10.GÜN Ι MIAMI (Pazar, 4 Aralık)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tur rehberi tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Key West turuna katılabilirler. Amerika'nın Küba'ya en yakın şehri olan Key West turumuzda Key West'in egzotik ortamını, ünlü yazar Ernest Hemingway'in evini, tarihi binaları ve ünlü barakaları görebilirsiniz.

Key West Turu : 120 Usd (Kişi Başı)

11.GÜN Ι MIAMI-ISTANBUL (Pazartesi, 5 Aralık)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve transfer saatine kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tur rehberi tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Bayfront Star Island tekne turu 'na katılabilirler. Bayfront'dan bineceğimiz tekne ile koy içerisinde yapacağımız gezimizde dünyaca ünlü müzisyenlerin , sinema sanatçılarının ve sporcuların evlerini denizden görme imkanı bulacaksınız. Tur bitiminde Miami Havaalanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının ardındanTürk Havayolları TK 078 sayılı tarifeli seferi ile 20:40'ta İstanbul uçuşu. Geceleme uçakta.

Bayfront Star Island tekne Turu : 50 Usd (Kişi Başı)

12.GÜN Ι ISTANBUL (Salı, 6 Aralık)

Yerel saat ile 15:00'da İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR

- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur.
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-TÜRK HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL- HAVANA // MİAMİ - İSTANBUL EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
-HAVALİMANI VERGİLERİ (250 USD),
-ZORUNLU SİGORTA (30 USD ) ( TURUN İPTALİ VEYA DEĞİŞİKLİĞİNDE İPTAL İADESİ YOKTUR.),
-4* OTELLERDE HAVANA 4 GECE, CANCUN 3 GECE , MİAMİ 2 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMALAR
-HAVANA'DA 1 ÖĞLE YEMEĞİ
-HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ
-HAVANA , CANCUN VE MİAMİ PANORAMİK ŞEHİR TURLARI
-TURKCE REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ VİZESİ (210 USD)
-KÜBA VİZE ÜCRETİ ( 60 USD)
-50.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAGLIK SIGORTASI ( 30 USD) (ISTEGE BAGLI)
-COVID-19 SİGORTA (30 USD)
-YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ
-COVİD-19 PCR TESTİ
-HER TÜRLÜ OTEL EKSTRALARI VE KİŞİSEL HARCAMALAR
-OPSİYONEL TURLAR
-MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
-PROGRAMA DAHİL OLMAYAN TÜM ÖĞLE/AKŞAM YEMEKLERİ VE İÇECEKLER

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 19.304,78 12.994,80
Toplam Tutar : 38.609,55 38.984,40
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 19.304,78 12.994,80
Toplam Tutar : 38.609,55 38.984,40
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 19.304,78 12.994,80
Toplam Tutar : 38.609,55 38.984,40
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 19.304,78 12.994,80
Toplam Tutar : 38.609,55 38.984,40
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Betül Yıldırır/6 Ekim Yunanistan Turu

  Her şey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler.

 • Çiğdem Akbaş Ilgaz/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey Yunanistan'ın tamamına hakim, çok bilgili, hoşgörülü ve profesyonel bir rehberdi. Fiyat performans açısından son derece başarılı bir tatil oldu.

 • Sibel Yıldırım/6 Ekim Yunanistan Turu

  Çok eğlenip güzel yemekler yiyerek ilgili ve güler yüzlü rehberimiz Mehmet Bey'in sayesinde bilgilendik. Teşekkürler.

 • Şevket Bozkurt/6 Ekim Yunanistan Turu

  Kazasız, belasız, sağlıklı ve güzel bir seyahat geçirdik. Çok teşekkür ederim.

 • Tolga Teoman Ünal/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz oldukça bilgili ve yardımseverdi. Ziyaret edilen yerler tamamen harikaydı.

 • İlhan Sülün/28 Ekim Yunanistan Turu

  Gayet dolu dolu bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Ayrıca otobüs şoförümüz de çok dikkatli araç kullandı, sabrı için de kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Diğdem Ongan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.

 • Hatice Kader Çalık/28 Ekim Yunanistan Turu

  Muhteşem, teşekkürler.

 • Hatice Özkan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Güzel keyifliydi. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir