Anasayfa    K-KIBRIS    PARK PALACE HOTEL GİRNE STD ODA BB 13:50 UÇAĞI
 • K-KIBRIS

 • FREEBIRD İLE TRABZON ÇIKIŞLI

 • PARK PALACE HOTEL GİRNE STD ODA BB 13:50 UÇAĞI

 • Kontenjan Var
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
30.12.2021 02.01.2022 3 Gece - 4 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
4240 ₺ 4065 ₺ 4690 ₺ 100 ₺ 3805 ₺
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι Türkiye, Kıbrıs, Serbest Zaman (Perşembe, 30 Aralık)

Kıbrıs Turumuza katılacağınız tarihte, uçuş saatinize en az 3 saat kala bulunduğunuz şehrin havalimanında dış hatlar terminalinde Check-in işlemleriniz için havayolu kontuarında hazır bulunmamız gerekmektedir. Check-in, bilet ve bagaj işlemlerinizi tamamladıktan sonra Kıbrıs uçuşunuz için uçağınıza geçerek Lefkoşa/Ercan Havalimanına uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Tüm misafirlerimize şimdiden iyi uçuşlar dileriz. Ercan havaalanına indikten sonra, polis kontrolünden geçerek bavullarımızı alıp havalimanı çıkış kapısında sizleri karşılamak üzere tahsis edilen transfer aracımız ve görevli personelimizle birlikte Ercan havaalanından otellerimize gitmek üzere yola çıkıyoruz. Ercan Havalimanı à Otel arası transferimiz gerçekleştikten sonra oda giriş saatimize göre odalarımıza yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz otelin aktivitelerinden faydalanabilir

**Oteldeki görevli personelimiz otele giriş işlemleriniz için sizlere yardımcı olacaktır.
**31 Aralık 2021 Yılbaşı Galası için otel girişlerinde rehberler, Girnede ve Bafra da mevcut ekstra Yılbaşı gala
Alternatiflerini misafirlere sunacaktır.

2.GÜN Ι Gazimağusa, Kapalı Maraş Turu (Cuma, 31 Aralık)

Güzel bir Kıbrıs gününden herkese günaydın. Otelde, sabah kahvaltısının ardından rehberimizin daha önce belirtmiş olduğu saatte otel lobisinde buluşarak bizi bekleyen tur otobüsümüze geçiyoruz.
**Bafra otelleri Hareket Saati 09:15 - 09:45
**Girne Otelleri Hareket Saati 09:00 - 09:45
Aracımıza yerleştikten sonra ilk olarak Liman şehri olan Gazimağusaya doğru hareket ediyoruz.14.yyda Lüzinyanlar tarafından inşa edilen şehrin ana girişlerinden biri olarak kullanılan Othello kalesini görüyoruz. Liman şehri olma özelliğinden dolayı surlarla çevrili olan kalenin içine doğru ilerliyoruz. Kale içinde Venedik Sarayı kalıntılarını, ünlü Namık Kemal Meydanı ve vatan şairi Namık Kemalin Zindanını, Lüzinyanlar döneminde yapımına başlanan tüm Akdeniz dünyasının en güzel gotik mimarı yapısına sahip dünyada St. Nicholas katedrali olarak bilinen şuan ki adıyla Lala Mustafa Camisini gezdikten sonra serbest zaman veriyoruz. Verilen 45 dakikalık serbest zamanda, dileyen misafirlerimiz Magosa Surları içinde kahvesini yudumlayabilir, cafe ve restorantlarda Kıbrısa özgü Şeftali Kebabı, Piruhi, Kıbrıs köftesi, Hellim Böreği ve daha birçok lezzetli yemeğin tadına bakabilirler, dileyenler de Magosa Surlar içinde mağazalarda alışverişini yapabilir. Serbest zamanın bitişinde rehberimizin vereceği buluşma saatinde araçlarımıza binerek kale içine 5 dakika mesafede bulunan Gazimağusanın 1974 öncesi en önemli tatil bölgesi olup günümüze kadar kapalı durumda olan Kapalı Maraş a (hayalet şehir) geçiyoruz. Ekim 2020 tarihi itibari ile bir kısmı açılmış olup büyük bir kısmı da birleşmiş milletler kontrolünde olan Maraş bölgesi adamızın iki yerli halkı içinde büyük önem taşımaktadır. Bu bölgede zamanın nasıl durduğuna şahit olacak, gördüklerinize çok şaşıracak, yaklaşık 50 yıl öncesine giderek zamanda yolculuk yaptığınızı hissedeceksiniz. Keyifli turumuzu noktalayarak otellerimize dönmek üzere otobüslerimize yerleşerek saat 16:00-16:30 civarında yola çıkıyoruz.
**Saat 18:00 gibi en geç otelde olunacaktır. Yılbaşı galası için gerekli bilgilendirme rehber arkadaşlar tarafından yapılacaktır.

3.GÜN Ι Lefkoşa, Girne Turu (Cumartesi, 1 Ocak)

Yeni bir yıldan herkese merhaba. Otelde, sabah kahvaltısının ardından rehberimizin daha önce belirtmiş olduğu saatte otel lobisinde buluşarak bizi bekleyen tur otobüsümüze geçiyoruz. Aracımıza yerleştikten sonra rehberimiz eşliğinde hareket ederek Lefkoşaya doğru yola çıkıyoruz.
**Bafra Otelleri Hareket Saati 11:00-11:30
**Girne Otelleri Hareket Saati 11:00 - 11:30
Turumuza ilk olarak saat 12:30 da Lefkoşada Binbaşı Nihat İlhanın eşi ve üç çocuğunun küvette katledildiği ev olan Barbarlık Müzesini ziyaret ederek başlıyoruz. Ardından panaromik olarak göreceğimiz adayı iki farklı bölgeye ayıran Yeşil Hat sınır çizgisinden kesitleri, Lefkoşayı kasnak gibi saran Lefkoşa surlarını, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, birleşmiş milletler genel merkezi olan Ledra Palace Sarayını, şehre girişi sağlayan üç orijinal kapıdan biri olan tarihi Girne Kapısını görüyoruz. Daha sonra, kentin ana camisi olan, tarihsel adıyla Ayasofya katedrali olarak bilinen kentin en eski gotik yapısı olan Selimiye Camisini de görüp, tarihsel olarak Kıbrısın en büyük hanı olma özelliğini taşıyan ve Osmanlıdan günümüze ulaşan 2 handan biri olan Büyük Hanı geziyoruz. Vereceğimiz 1 saatlik yemek ve alışveriş molamızda karnı acıkan misafirlerimiz Kıbrıs mutfağına özgü Şeftali Kebabı, Piruhi, Kıbrıs köftesi, Hellim Böreği ve daha birçok lezzetli yemeğin tadına bakabilirler. Molamızın ardından otobüslerimize yerleşerek adamızın en sıcak dokusuna sahip turizm kenti Girneye doğru hareket ediyoruz. Lefkoşa şehri ile Girneyi birbirine bağlayan Lefkoşa - Girne Boğazı Vadisini kullanıp adanın iç kesimine doğru ilerlerken Makariosun Sarayının panoramik görüntüsünün ardından Kıbrıstaki en büyük şehitlik olan 303 şanlı Türk Askerimizin ebedi mabedi olan Boğaz Şehitliğini ziyaret ediyoruz. Boğaz şehitliğinin ardından Girne dağlarının eteğinde bulunan ve eski bir Rum köyü olan Beylerbeyi Köyüne gidiyoruz. Yapımına 1198 yılında başlanmış olan ilk olarak Kudüsten göç eden rahiplerin yerleştiği gotik mimarinin en güzel örneklerinden biri olan Bellapais Manastırını ve yemyeşil dokusuyla Beylerbeyi Köyünü görüyoruz. Fotoğraf çekmek veya çay kahve içmek isteyen misafirlerimiz için verilecek molanın ardından otobüsümüze yerleşerek Tarihi Girne limanına hareket ediyoruz. Girnede ilk olarak şehri korumak amacıyla inşa edilen tarihi Girne Kalesini ve içerisinde bulunan zindanlarını, Arkeoloji Müzesini ve dünyadaki şu ana kadar çıkartılabilmiş en eski 2300 yaşındaki ikinci Gemi Batığını görüyoruz. Daha sonra geçmişte ticari amaçlarla kullanılan ve adayı Ortadoğunun en büyük ticaret merkezine çeviren tarihi Girne Limanının kuşbakışı görüntüsünü aldıktan vereceğimiz 45 dakikalık molada dileyen misafirlerimiz tarihi Girne Limanı nda restoran ve cafelerde kahve/çaylarını yudumlayarak dinlene bilirler. Tabii ki alışveriş yapmak isteyen misafirlerimiz için Girne çarşısı güzel bir seçenek olacaktır. 45 dakikalık molamız bittikten sonra saat 17:30 civarında rehberimizin belirtmiş olduğu buluşma noktasında toplanarak otellerimize hareket etmek üzere otobüsümüzü yerleşiyoruz.
Otelde alınacak akşam yemeğinden sonra dileyen misafirlerimiz otel aktivitelerinden yararlanabilir.

*Ekstra Tur ( İsteğe bağlı)
Club turu ya da canlı müzik turu: Oteldeki görevli tesis rehberlerinin bilgilendirmesi dâhilinde belirlenen yere gidiş dönüş transfer ve bir alkollü içecek dahil: 200 TL

4.GÜN Ι Serbest Zaman ve Dönüş Transferi (Pazar, 2 Ocak)

Tatilin tatlı yorgunluğunu üzerimizden atana kadar dinlendikten sonra Otelimizde aldığımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin bildirdiği dönüş transfer saatinde otelimizin lobisinde hazır bulunarak bizi bekleyen transfer aracımıza geçip Ercan havalimanına dönüş transferimizi gerçekleştiriyoruz. Check-in işlemlerini yapıp uçağımıza geçerek bir sonraki turlarımızda görüşmek dileğiyle siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.
*Ekstra Tur ( İsteğe bağlı)
GoKart Turu
Bireysel Yarış ( Kısa Mod ) :

Bu yarış türünde, her sürücü bireysel olarak yarışmaktadır. Bu modda ilk grup yarışlarından sonra birinci ve ikinci gelen sürücüler, direk final yarışına geçmektedir. Final yarışında ilk ilk üçe giren sürücüler, madalya almaya hak kazanırlar.
Fiyatlar:
900 m lik pist için: Kişi başı 150 TL
1200 m lik pist için: Kişi başı 250 TL
Bireysel Yarış (Uzun Mod):
Bu yarış türünde, her sürücü bireysel olarak yarışmaktadır. Bu modda ilk grup yarışlarından sonra dereceye giren sürücüler, çeyrek final yarışına katılmaya hak kazanırlar, Devamında yarı final ve final etabı olmak üzere yarış tamamlanır. Final yarışında ilk ilk üçe giren sürücüler, madalya almaya hak kazanırlar.

Fiyatlar:
900 m lik pist için: Kisi başı 350 TL
1200 m lik pist için: Kişi başı 450 TL

NOT: GİDİŞ DÖNÜŞ TRANSFER DAHİLDİR.
Bir sonraki turlarımızda görüşmek dileği ile. İyi yolculuklar dileriz…

COVID BILGILENDIRME

Alınan kararlar doğrultusunda 06 Eylül itibari KKTC giriş şartları aşağıdaki gibidir.

06.09.2021 tarihinden itibaren KKTCye hava-deniz yolları ve ada dışından gelip kara sınır kapılarını kullanarak giriş yapacak kişiler, ülke giriş kriterleri göz önünde bulundurularak (yolculuk öncesi son 72 saat negatif PCR test sonucu) yolculuk öncesi formunu dolduracak ve alınacak QR kodu ile adaya giriş yapacaklardır. Bu siteye bilgilerini eklemeyen ve OR kodu almayan kişiler ülkemize giriş yapmayacaklardır.

Siteye giriş yapan;

-TC vatandaşlarının “HEALTHPASS”

-AB vatandaşlarının “GREENPASS”
-KKTC vatandaşlarının “ADAPASS”
-UK vatandaşlarının “NHS QR Kodlu Evrak” . Eklenen evraklar,ülkeye girişte kontrol edileceği nedenle kişilerin beraberinde getirmesi gerekmektedir.

-Diğer ülke vatandaşlarının geçerli aşı kartları ve/veya PCR test sonuçlarını uygulamada belirtilen bölüme eklemeleri gerekmektedir. Eklenen evraklar,ülkeye girişte kontrol edileceği nedenle kişilerin beraberinde getirmesi gerekmektedir.
Bu uygulama 18 yaş ve üzeri için zorunlu olacaktır.

KKTC giriş koşullarına ek olarak ;

AB birleşik Krallık ve Türkiye den gelen yolcuların KKTC yolcusu giriş formunda bulunan PCR TESTI ve ASI BELGESI yükleyiniz kısmına belgelerinin QR kodlarını yüklemeleri zorunludur.

Yüklenecek evraklar ülkeye girişte kontrol edileceği için beraberinde getirmeleri gerekmektedir.

TURUNCU; ( TURKİYE )
· AŞILI veya HASTALIĞI GEÇİRMİŞ;
· Yolculuk öncesi Son 72 saat negatif PCR sonucu.
· Karantinasız giriş
· AŞISIZ;
· Yolculuk öncesi son 72 saat negatif PCR sonucu.
· 5 Gün karantina.


Bu ülkelerden gelecek kişilerin sadece aşısız olanlara tüm giriş kapılarında Covid-19 testleri uygulanacaktır.

1. C) GENEL KURALLAR;

· AŞILI KİŞİ: Aşı programını tamamlamış. Son dozdan 14 gün sonrasından itibaren.
· SINOVAC: 2 DOZ
· BIONTECH: 2 DOZ
· SINOPHARM: 2 DOZ
· COMIRNATY (Pfizer/Biontech): 2 DOZ
· VAXZEVRIA (Astrazeneca/Oxford): 2 DOZ
· COVID-19 Vaccine Janssen / Johnson and Johnson: 1 DOZ
· SPUTNIK V: 2 DOZ
· MODERNA: 2 DOZ· Kişiler yukarıda belirtilen aşılardan iki dozunu farklı aşı ile olmaları halinde aşılı kişi olarak değerlendirilecektir.
· Covid-19 hastalığını geçirmiş ve üzerinden 6 ay geçmiş kişilerin 1 doz aşı yaptırmaları halinde aşılı kişi olarak değerlendirilecektir.
· Hastalığı geçirmiş kişi: Seyahat öncesi 30-180 gün arasında pozitif PCR testi sonucu ibraz etmesi. Bu kişiler aşılı kişi kapsamında değerlendirilecektir.
· 18 yaş altı çocuklar aşılı ve yukarıda tanımda hastalığı geçirmiş ebeveynleri ile, gelmiş oldukları ülke kategorisine göre, belirtilen PCR test kuralları (6 yaşını doldurmuş çocuklar)doğrultusunda ülkeye giriş yapabileceklerdir.
· Yolcular son 10 gün içinde ayak bastıkları/ bulundukları ülkeler arasında en yüksek risk grubundaki ülkeye göre değerlendirileceklerdir.

Paket Tur Broşür Notları

- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir.

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.183,60 1.469,87
Toplam Tutar : 4.367,20 4.409,60
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.120,00 1.413,33
Toplam Tutar : 4.240,00 4.240,00
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.120,00 1.413,33
Toplam Tutar : 4.240,00 4.240,00
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.183,60 1.469,87
Toplam Tutar : 4.367,20 4.409,60
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Betül Yıldırır/6 Ekim Yunanistan Turu

  Her şey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler.

 • Çiğdem Akbaş Ilgaz/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey Yunanistan'ın tamamına hakim, çok bilgili, hoşgörülü ve profesyonel bir rehberdi. Fiyat performans açısından son derece başarılı bir tatil oldu.

 • Sibel Yıldırım/6 Ekim Yunanistan Turu

  Çok eğlenip güzel yemekler yiyerek ilgili ve güler yüzlü rehberimiz Mehmet Bey'in sayesinde bilgilendik. Teşekkürler.

 • Şevket Bozkurt/6 Ekim Yunanistan Turu

  Kazasız, belasız, sağlıklı ve güzel bir seyahat geçirdik. Çok teşekkür ederim.

 • Tolga Teoman Ünal/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz oldukça bilgili ve yardımseverdi. Ziyaret edilen yerler tamamen harikaydı.

 • İlhan Sülün/28 Ekim Yunanistan Turu

  Gayet dolu dolu bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Ayrıca otobüs şoförümüz de çok dikkatli araç kullandı, sabrı için de kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Diğdem Ongan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.

 • Hatice Kader Çalık/28 Ekim Yunanistan Turu

  Muhteşem, teşekkürler.

 • Hatice Özkan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Güzel keyifliydi. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir