Anasayfa    DOĞU ANADOLU TURLARI    THY ile 6 GÜN 10 ŞEHİR
 • DOĞU ANADOLU TURLARI

 • ERZURUM - KARS - VAN - ELAZIĞ - ERZİNCAN - SİVAS

 • THY ile 6 GÜN 10 ŞEHİR

 • Kontenjan Var
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
18.09.2022 23.09.2022 5 Gece - 6 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
4990 ₺ 4990 ₺ 5790 ₺ 100 ₺ 4750 ₺
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι ÇİFTE MİNARELİ MEDRESE, ERZURUM ULU CAMİİ, ESKİ ERZURUM EVLERİ, YAKUTİYE MEDRESESİ, LALA PAŞA CAMİİ, TAŞHAN, KARS KALESİ, 12 HAVARİLER CAMİ, TAŞ KÖPRÜ, NAMIK KEMAL İN EVİ (Pazar, 18 Eylül)

Siz değerli misafirlerimizle İstanbul Hava Limanında saat 04:20 de İç Hatlar Terminali Kappatur kontuarı önünde buluşma. Türk Hava Yollarının TK 2704 tarifeli seferi ile 06:20 de Erzuruma hareket ediyoruz. Erzurum Havalimanına varışımızın ardından bizleri bekleyen rehberimiz ve aracımızla buluşarak şehir merkezine doğru hareket ediyoruz. Günümüze öncelikle ekstra olarak alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Kahvaltı sonrasında Erzurumun sembolü haline gelen bir Selçuklu eseri olan Hatuniye Medresesi de denilen Çifte minareli medreseyi, ardından Selçuklu Cami-i Kebirlerinin ilk ve en önemli örneği olan Sultan 4. Murat zamanında yiyecek deposu olarak kullanılan Ulu Camiyi panoramik olarak görüyor ve 11 tane evin birleşiminden oluşturulmuş Etnografı bir müze olan Eski Erzurum evlerini geziyor, ardından Anadolu da Mimar Sinanın nadir eserlerinden olan Lala Paşa camiini ve Caminin hemen yanında bulunan ve yine Selçuklu dönemi Medrese yapılarının en güzel örneklerinden olan Yakutiye medresesini şehir merkezideki yürüyüşümüz sırasında yanından geçerken fotoğraflama imkânımız olacak. Erzurum deyince ilk akla gelen en meşhur yeraltı zenginliği olan Oltu Taşından yapılmış objelerin satış ve sergisinin yapıldığı tarihi Taş han da serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Karsa hareket ediyoruz. Şehir merkezine varışımızı takiben Rus işgali sırasında yapılan taş binaları ile şehir bizleri karşılıyor. Türkiyenin Kafkasyaya açılan kapısı olan Kars geçmişte Bargatlı Krallığı ve Cenub-u Garbi Kafkas Hükûmeti ne başkentlik yapmış şehrimizdir. Kars şehir turumuz sırasında Kars Kalesi görüp günümüzde Kümbet Camii olarak anılan 12 Havariler Kilisesini geziyoruz. Ermeni mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan yapı 12 Havariyi anma adına yapılmış olup kubbe etrafında ki 12 havariyi betimleyen kabartmalar çok ilginizi çekecek. Gezimiz sonrasında Kars Çayı üzerine yapılmış Taş Köprü ve Namık Kemalin evini göreceğiz. Gezimiz sonrasında otelimize hareket konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Kafkas Gecesi turuna katılım sağlayabilirler.

Sabah Kahvaltısı: Erzurum da ekstra olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Güzergahımız üzerinde rehberimizin belirlediği noktada ekstra olarak alınacaktır
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır ve tur ücretine dahildir.
Konaklama: Arifoğlu Airport, Kars Kale, Kars Park Vb.

2.GÜN Ι ANİ HARABELERİ, DOĞU BAYAZIT, İSHAK PAŞA SARAYI, MURADİYE ŞELALESİ, VAN (Pazartesi, 19 Eylül)

Değerli Misafirlerimiz; Sabah otelimiz de alacağımız kahvaltı sonrasında rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde Karstaki ilk gezi noktamız Karsın en görülesi yeri olan UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde de bulunan Ani Harabelerine doğru hareket ediyoruz. Ani Harabelerinde kendimizi bir Ortaçağ masalında gibi hissederek büyüsüne kapılacağız. Bu kadim diyarda göreceğimiz yerler ise Kent Surları, Ani Katedrali, Tigran Honents Kilisesi ve Türklerin bölgeyi fethinden sonra yapılan ve dolayısıyla Anadolunun ilk Camisi olan Manucehr Camii olacaktır. Gezimiz sonrasında Digor üzerinden Iğdıra ulaşıyoruz. Iğdırı gerimizde bırakarak muhteşem Ağrı Dağı manzarası eşliğinde güzel yolculuğumuzun sonunda Doğu Bayazıta ulaşıyoruz. Bizleri görkemli binasıyla inşaatı 99 yıl süren İshak Paşa Sarayı karşılıyor. Canlı tarih müzesi olarak adlandıracağımız bu 220 yıllık eşsiz eser yapıldığı günden beri Doğu Anadolunun sembolü olmuştur. 116 odalı bu eşsiz yapının büyüsüne rehber anlatımlarımız eşliğinde kapılacağız. Gezimiz sonrasında Doğu Bayazıt şehir merkezine dönüş yaparak ekstra öğle yemeğimizi alacağımız restorana hareket ediyoruz. Yemek sonrası Tendürek Dağı geçidinden geçerken katılaşmış lavları ve Çaldıran Ovasında I. Selim ve Şah İsmail arasında olan ve Osmanlı Devletinin kesin zaferiyle sonuçlanmış olan muharebenin geçtiği alanları panoramik olarak göreceğiz. Keyifli geçen yolculuğumuz sonrasında Muradiye Şelalesine varıyoruz. Fotoğraf için verilecek olan serbest zaman sonrasında Van da bulunan otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir
Öğle Yemeği: Güzergahımız üzerinde rehberimizin belirlediği noktada ekstra olarak alınacaktır
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir
Konaklama: Rua World Hotel, Van Life Otel Vb.

3.GÜN Ι VAN KALESİ, VAN KEDİ EVİ, AKDAMAR ADASI, AHLAT, TATVAN (Salı, 20 Eylül)

Değerli Misafirlerimiz; Sabah otelimiz de alacağımız kahvaltı sonrasında rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde ilk durağımız Van Kalesi oluyor. Van gölü kıyışan Tuşpayı kuş bakışı görebileceğiniz bu Urartu yapıtı sarp bir kayalık üzerine inşa edilmiştir. Bu eşsiz yapıyı görebileceğimiz bir noktada durarak rehberimizin anlatımlarını dinleyeceğiz ve fotoğraflar çekebileceğiz. Gezimiz sonrasında halı ve kilim hakkında bilgiler alabileceğimiz Halı - Kilim kooperatifinde mola veriyoruz. Molamız sonrası Van kedilerini görebileceğimiz Kedi Evine gidiyoruz. Sevimli dostlarımızı sevme ve besleme imkanımız olacak ve bu güzel dostlarımızla fotoğraflar çekebilirsiniz. Sevimli dostlarımızdan ayrılarak bir sahil kasabası olan Gevaşa doğru hareket ediyoruz. Gevaşa varışımızda Van denilince ilk akla gelen Akdamar adına gidebilmek için tekneye biniyoruz (ekstra) yarım saatlik yolculuğumuz sonunda taş işçiliği ile ünlü Akdamar kilisesini ziyaret ediyoruz. Gezimiz sonrasında öğle yemeğimizi Van Gölü kıyısında alıyoruz(ekstra). Öğle yemeğimiz sonrasında Ahlata doğru yola çıkıyoruz. Selçuklu dönemine ait mezarlıklarıyla ön plana çıkan ilçe Türk tarihi açısından önemli değere sahiptir. Döneme ait lahit mezar özelliği taşıyan kümbet mezarları da görme imkanı bulacağız. Selçuklu Mezarlığı ve çevresindeki pek çok farklı tarzda inşa edilmiş kümbetlerden en ilginci olan Emir Bayındır Kümbeti ni görüp otelimize doğru hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir
Öğle Yemeği: Güzergahımız üzerinde rehberimizin belirlediği noktada ekstra olarak alınacaktır
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir
Konaklama: Mostar Otel, Taşar Royal Otel, Kardelen Otel Vb.

4.GÜN Ι NEMRUT DAĞI KRATER GÖLÜ (KALDERASI), MUŞ, MURAT KÖPRÜSÜ, BİNGÖL, YÜZEN ADALAR, ELAZIĞ, HARPUT KALESİ, KURŞUNLU CAMİ, ARAB BABA TÜRBESİ, ULU CAMİ (Çarşamba, 21 Eylül)

Değerli Misafirlerimiz; Sabah otelimiz de alacağımız kahvaltı sonrasında rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde panoramik Tatvan şehir merkezi turumuz sonrasında Türkiyenin en büyük krater gölü bulunduğu Nemrut Dağına minibüslerle hareket ediyoruz(ekstra). Büyük İskenderin cenneti adıyla da bilinen Nemrut dağı krater gölü (kalderası) bizleri güzelliğiyle büyüleyecek. Nemrut Dağı Krateri içerisinde bulunan Büyük Krater Gölü, Küçük Göl, Ilıkgöl ve Volkanik taşları ve Lav Kalıntılarını görüp büyülenmiş olarak Nemrut Dağından iniyor yönümüzü Muşa çeviriyoruz. 13 yy. da Selçuklu Hanedanlığı döneminde yapılmış olan ve yapılış tarihi net olarak Murat Köprüsüne varıyoruz. Rehber anlatımlarımız sonrası fotoğraf molası sonrasında Bingöle hareket ediyoruz. Bingölde ki gezi noktamız yüzen adalar olacak. Bölge halkı tarafından keşfedilmiş gölün üç tarafı dağlarla çevrili düz arazi üzerinde tamamen doğal yollarla oluşmuş bu doğa harikası krater göl konumundadır. Yüzen adalarda vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında Elazığa doğru hareket ediyoruz. Elazığın bilinen en eski ilçesi olan Harputa ulaşıyoruz. MÖ. 8. yy da yapılmış olan Harput Kalesine( Süt Kalesi) kalesi denildiğini rehberimizin anlatımlarıyla dinledikten sonra Anadolunun Pisa Kulesi olarak bilinen yatık minaresi ile ünlü Harput Ulu Camiini ziyaret ediyoruz. Tarihi Harput evlerini dışarıdan görüyor ve Arab Baba Türbesi ni ziyaret ediyoruz. Gezimiz sonrasında otelimize hareket. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir
Öğle Yemeği: Güzergahımız üzerinde rehberimizin belirlediği noktada ekstra olarak alınacaktır
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir
Konaklama: White Line Otel, Windyhill Hotel, Ramada Otelvb.

5.GÜN Ι TUNCELİ, PÜLÜMÜR VADİSİ, TUNCELİ MÜZESİ, MUNZUR GÖZLERİ, APÇAAĞA KÖYÜ, KEMALİYE (Perşembe, 22 Eylül)

Değerli Misafirlerimiz; Sabah otelimiz de alacağımız kahvaltı sonrasında rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde Tunceliye doğru yola çıkıyoruz. Pertek feribotu ile Keban Barajı üzerinde yapacağımız seyir sonrası Tunceli şehir merkezine ulaşıyoruz. Yolculuğumuza Pülümür Vadisine kadar devam ediyoruz. Vadiye varışımızda inanılmaz bir manzara bizleri bekliyor olacak dik yamaçlar arasından akan Pülümür Çayının etrafının zengin orman örtüsü ile oluşturduğu ve şelaleler ile taçlandırdığı bu güzelliği yamaçta bulunan kafede içeceğimiz çay ve kahvemizi yudumlarken seyrederek büyüsüne kapılacağız. Rehberimizin belirlemiş olduğu saatte hareketle Tunceli müzesini ziyaretimizi tamamlayarak Tunceli denilince ilk akla gelen Munzur Vadisine doğru hareket ediyoruz. Halk arasında kutsal olarak kabul edilen, sarp kayalardan akan 40 su kaynağından oluşan Munzur Gözleri bizleri hemen etkisi altına alacak. Gezimiz sonrasında Kemaliyeye hareket. Süper Vali olarak da bilinen Recep YAZICIOĞLUnun adı verilen köprüde fotoğraf molası veriyoruz. Devlet - Millet iş birliği ile yapılan ilk proje olan 24 köyü birbirine bağlayan köprünün bölge için önemini ve yaşanılan zor süreçleri rehber anlatımlarımız esnasında dinliyoruz. Molamız sonrasında Şair Ahmet Kutsi TECERin “orada bir köy var uzakta” şiirine konu olan Apçaağa köyüne ulaşıyoruz. Fotoğraflarımız çekip biraz dinlenmek için çay ve kahvelerimizi içerek günümüzü sonlandırıyor ve otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir
Öğle Yemeği: Tunceli de ekstra olarak alınacaktır
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir
Konaklama: Kemaliye Vadi Otel, Bozkurt Otel, Otel Yeşil Eğin vb.

6.GÜN Ι MANİ YOLU, KEMALİYE TAŞ YOL, KARANLIK KANYON, DİVRİĞİ ULU CAMİ, DİVRİĞİ, GÖK MEDRESE, ÇİFTE MİNARELİ CAMİ, BURUCİYE MEDRESESİ (Cuma, 23 Eylül)

Değerli Misafirlerimiz; Sabah otelimiz de alacağımız kahvaltı sonrasında rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde ilk durağımız Osmanlı dönemin eşleri gurbete giden Eğinli ( Kemaliyeli ) kadınların yazdığı manilerin sergilendiği Kemaliye Man Yolu olacak. Gezimiz sonrasında Taş Dibi mahallesine yer alan Lökhaneye gidiyor Salim usta tarafından Lök yapımını öğrendikten sonra Kemaliye Taş Yola ulaşıyoruz. Kemaliye - Divriği arası ulaşımı sağlamak için tamamı insanın elleriyle oyarak açtığı sarp ve dik yamaçlarla çevrili bu yolda kısa bir yürüyüş yaparak fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında su seviyesinin uygun olması durumunda Karanlık Kanyonda ekstra tekne turumuza katılıyoruz. Tekne turumuz sonrasında Divriğiye hareket ediyoruz. UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alan Divriği Ulu Cami ve Darüşşifası görüyoruz. Darüşşifa Taç Kapısı, Cami Kuzey Taç Kapısı, Cami Batı Taç Kapısı ve Şah Mahfili Taç Kapısının her biri birbirinden farklı eşsiz bezemeleri ile göz kamaştıran birer mimarlık ve mühendislik harikası niteliğinde olup kapılar hakkında rehberimiz tarafından bilgi aldıktan sonra Cumhuriyet kenti Sivasa hareket ediyoruz. Selçuklu döneminin bu önemli kentinde ilk ziyaret noktamız restorasyonu devan eden Gök Medrese olacak. Ardından zamanla eğilen ve eğri olarak ayakta kalan minaresiyle ünlü Ulu Camiyi görüyoruz. Buruciye Medresesi, Çifte Minareli ve Şifaiye Medresesiyle güzel Sivas meydanını ziyaretimize devam ediyoruz. Yıllarca lise olarak sonrasında ise kongre binası olarak kullanılan Sivas Kongre Binasını gezdikten sonra Sivas Havalimanı na hareket ediyoruz. Türk Hava Yolları saat 19:20 TK 2661 tarifeli seferi Sivas - İstanbul uçuşunu gerçekleştiriyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir
Öğle Yemeği: Güzergahımız üzerinde rehberimizin belirlediği noktada ekstra olarak alınacaktır

PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR

1. Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
2. Kappatur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
3. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.
4. Kappatur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
5. Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
6. Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
7. Turun iptali durumunda sigorta ücretleri iade edilemez.
8. Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
9. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
10. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
11. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir.
12. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave açılan-kapanan ek yataktır.
13. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
14.Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı, reçel, kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-İSTANBUL HAVALİMANI NDAN TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE İSTANBUL - ERZURUM / SİVAS - İSTANBUL EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETİ
-OTELLERDE 5 GECE KONAKLAMA
-5 SABAH KAHVALTISI
-5 AKŞAM YEMEĞİ
-PROGRAMDA BELİRTİLEN TÜM ÇEVRE GEZİLERİ
-PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
-1618 NOLU TURİZM KANUNUNA GÖRE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI (30 TL - İPTAL VE DEĞİŞİKLİKTE İPTAL İADESİ YOKTUR.)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-TÜM ÖZEL HARCAMALAR
-TÜM ÖĞLEN YEMEKLERİ, İLK GÜN KAHVALTI, SON GÜN AKŞAM YEMEĞİ
-EKSTRA BELİRTİLEN TÜM ORGANİZASYONLAR
-TÜM YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
-MÜZE KART ( KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA AİT MÜZELERE GİRİŞ İÇİN GEREKLİDİR
-MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
-ERİS GARANTİSİ (ERKEN REZERVASYON İPTAL SİGORTASI) (İSTEĞE BAĞLI -300 TL) KAPPATUR GÜVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKÂNI SUNAR. ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ.

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.569,85 1.729,87
Toplam Tutar : 5.139,70 5.189,60
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit
Taksit Tutarı : 2.569,85 1.729,87 1.309,88 1.057,88 889,88
Toplam Tutar : 5.139,70 5.189,60 5.239,50 5.289,40 5.339,30
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit 10 Taksit 11 Taksit 12 Taksit
Taksit Tutarı : 2.495,00 1.663,33 1.309,88 1.057,88 881,57 762,76 673,65 604,34 543,91 499,00 461,58
Toplam Tutar : 4.990,00 4.990,00 5.239,50 5.289,40 5.289,40 5.339,30 5.389,20 5.439,10 5.439,10 5.489,00 5.538,90
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit 10 Taksit 11 Taksit 12 Taksit
Taksit Tutarı : 2.495,00 1.663,33 1.247,50 998,00 831,67 755,63 661,18 587,71 538,92 494,46 453,26
Toplam Tutar : 4.990,00 4.990,00 4.990,00 4.990,00 4.990,00 5.289,40 5.289,40 5.289,40 5.389,20 5.439,10 5.439,10
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.569,85 1.729,87
Toplam Tutar : 5.139,70 5.189,60
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Betül Yıldırır/6 Ekim Yunanistan Turu

  Her şey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler.

 • Çiğdem Akbaş Ilgaz/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey Yunanistan'ın tamamına hakim, çok bilgili, hoşgörülü ve profesyonel bir rehberdi. Fiyat performans açısından son derece başarılı bir tatil oldu.

 • Sibel Yıldırım/6 Ekim Yunanistan Turu

  Çok eğlenip güzel yemekler yiyerek ilgili ve güler yüzlü rehberimiz Mehmet Bey'in sayesinde bilgilendik. Teşekkürler.

 • Şevket Bozkurt/6 Ekim Yunanistan Turu

  Kazasız, belasız, sağlıklı ve güzel bir seyahat geçirdik. Çok teşekkür ederim.

 • Tolga Teoman Ünal/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz oldukça bilgili ve yardımseverdi. Ziyaret edilen yerler tamamen harikaydı.

 • İlhan Sülün/28 Ekim Yunanistan Turu

  Gayet dolu dolu bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Ayrıca otobüs şoförümüz de çok dikkatli araç kullandı, sabrı için de kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Diğdem Ongan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.

 • Hatice Kader Çalık/28 Ekim Yunanistan Turu

  Muhteşem, teşekkürler.

 • Hatice Özkan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Güzel keyifliydi. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir