Anasayfa    KÜBA    THY İLE KÜBA HAVANA(7) - VARADERO - TRINIDAD- CASA 3-4* OTELLER
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
02.12.2024 10.12.2024 8 Gece - 9 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
1289 $ 1289 $ 1539 $ 399 $ 1289 $
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL-HAVANA-VARADERO (Pazartesi, 2 Aralık)

Siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Havalimani Dış Hatlar gidiş terminali Kappatur kontuarı önünde 01 Aralık 2024 saat 23:00'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları'nın TK183 tarifeli seferi ile 24 Ağustos saat 02:00'da Küba'nın başkenti Havana'ya uçuş.13 saat 40 dakikalık uçuşun ardından Yerel saat ile 07:30'da Havana Uluslararasi Jose Marti Havalimanı'na varış. Varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile Havanadaki otelimize varış. 7 gece 8 gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak gerçekleştirilecek olan 4 gece 5 gün Varadero-Trinidad turuna katılabilirler.Varadero’ya hareket ediyoruz. Varadero’ya varış.Öğle ve akşam yemeği, tüm gün alkollü içecek ve herşey dahil otel konaklaması.Geceleme otelimizde.

Varadero-Trinidad Turu: 250 Usd

2.GÜN Ι HAVANA (Salı, 3 Aralık)

Havana'da konaklayan ve alternatif olarak Varadero-Trinidad turuna katılan misafirlerimiz için sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Varadero'da konaklayan misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak Öğle Yemekli Crucero del Sol & Cayo Blanco Adası Turuna (öğle yemeği açık büfe dahil) katılabilirler. Katamaran tipi teknemiz ile Varadero marinasından hareket ederek Cayo Blanco adasına gidiyoruz. Burada deniz ve güneşin tadını beyaz kumların üzerinde palmiye ağaçlarının gölgesinde çıkartıyoruz. Öğle yemeğimizi deniz ürünlerinden oluşan (ıstakoz, karides vb.)
açık büfeden alıyoruz. Gün boyunca teknemizdeki ücretsiz içeceklerle serinleyeceğiz. Yunuslarla yaklaşık 15 dakikalık interaktif bir karşılaşma, unutulmaz bir gezi ve mercan bariyerinde yüzme deneyimi sizleri bekliyor. Bu tarifi mümkün olmayan güzel deneyimin ardından otelimize hareket.Geceleme otelimizde.

Öğle Yemekli Crucero del Sol & Cayo Blanco Adası Turu: 150 USD

3.GÜN Ι HAVANA (Çarşamba, 4 Aralık)

Havana'da konaklayan sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Varadero-Trinidad turuna katılan misafirlerimiz için sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Trinidad'a doğru hareket. Dileyen misafirimiz yol üzerinde alternatif olarak gerçekleştirilecek olan Öğle Yemekli Santa Clara Turuna katılabilirler.Öğle yemeğimiz Los Caneyes restoranda. Ardından Küba devriminin en önemli cephesi olan ve Che'yi efsaneleştiren Villa Santa Clara şehir turu. Devrimin en önemli liderlerinden efsanevi Comandante Che Guevara tarafından ele geçirilen ve Batista ordularının neredeyse tüm cephanesini taşıyan zırhlı tren müze parkını, savaşın en ateşli kısmını geçtiği bugün bile eski Hilton otelinde kurşun izlerinin görüldüğü Parque Vidal'i göreceğiz. Küçük bir gerilla grubunun başında iken 9 Ekim 1967'de Bolivya'da yaralı olarak yakalanıp idam edilen ve 30 yıl sonra bedeninin getirilerek defnedildiği Che Guevera'nın Mozolesini ve “El Che”nin ünlü veda mektubunun çivi yazısı ile yazılmış anıtı ile heykelini göreceğiz. Santa Clara turumuzun ardından Trinidad'a doğru yolumuza devam ediyoruz.Trinidad şehrine varışımızın ardından UNESCO tarafından koruma altında alınmış 18.-19. Yüzyıllar arasında şeker kamışı üretimiyle zenginleşen, Küba'nın gurur kaynağı, günümüze Kolonyal dönem mimarisi örnekleri ile dünya üzerinde en iyi korunmuş ve UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi'ne alınan Trinidad şehrini keşfetmeye başlıyoruz. Taş sokaklarında yürürken eski zamanlara yolculuk yaptığımızı hissedecek, Trinidad'a has limon suyu, bal ve Küba Rom'unun karışımı olan La Canchanchara Bar'da Canchanchara içerek serinleyeceğiz. Ardından Casa Casa adı verilen özel evlerde geceleme.

Öğle Yemekli Santa Clara Turu: 35 USD

4.GÜN Ι HAVANA (Perşembe, 5 Aralık)

Havana'da konaklayan misafirlerimiz için sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Varadero-Trinidad turuna katılan misafirlerimiz için Casa Particular'da alınacak sabah kahvaltısının ardından okyanus, kum ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz Playa Ancon plajında tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından alternatif olarak düzenlenecek olan Manaca Iznaga - Sancti Spiritus Turuna katılabilirler. 180 yılı aşkın süredir “Ingenios Vadisi”ni gözleyen, şeker kamışı tarlalarında çalışan köleleri izlemek için yapılmış, ayrıca zamanında çanlarıyla fırtınalar, yangınlar ve kaçak köleleri bildirmek için kullanılmış 45 metre uzunluğundaki Iznaga Kulesi'ni ziyaret edeceğiz. Gözetleme kulesi, vadinin nefes kesen güzelliğini izlemek için mükemmel bir yer. Ayrıca kulenin etrafında yerel halkın yaptığı çok çeşitli hediyelik eşyalar, şapkalar, deri çantalar, el dokuması kumaştan elbiseler, v.s. gibi alışveriş yapacağınız yerler mevcut. Ardından Santi Spiritus şehir turumuza doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Öğle yemeğimizi Taberna Yayabo'da aldıktan sonra; Serafin Sanchez parkı, Espiritu Santo Klisesi ve şehrin diğer önemli yerlerini ziyaret ediyoruz. Gezi ardından Casa adı verilen özel evlerde geceleme.


Manaca Iznaga - Sancti Spiritus Turu: 60 USD

5.GÜN Ι HAVANA (Cuma, 6 Aralık)

Havana'da konaklayan misafirlerimiz için sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Varadero-Trinidad turuna katılan misafirlerimiz için Casa Particular'da alınacak sabah kahvaltısının ardından Havana'ya doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirimiz yol üzerinde alternatif olarak gerçekleştirilecek olan Öğle Yemekli Cienfuegos Turuna katılabilirler.1819 yılında Fransız yerleşimciler tarafından kurulan 2005 yılında UNESCO tarafından koruma altına alınmış Cienfuegos'u gezmeye başlıyoruz. Jose Marti Parkını parkı çevreleyen Tomas Terry Tiyatrosunu panoramik olarak gezecek, Colegio de San Lorenzo devlet dairelerini göreceğiz. Şehir gezimiz ardından Palacio de Valle'nin terasında kokteyllerimiz ile serinliyoruz.Cienfuegos gezimizin ardından Havana'ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Havana'ya varışımızın ardından otele yerleşme. Dileyen misafirimiz alternatif olarak gerçekleştirilecek olan Akşam Yemekli Cabaret Parisien Show gösterisine katılabilirler.Küba'nın içinde bulunan Cabaret Parisien'in girişi otelin girişinin solunda ve ayrıdır.Küba'da izleyebileceğiniz en güzel 3 gösteriden birisi olup, sadece içecek alarak gösteriyi izleyebilirsiniz. Gösteri
akşam 22:00 gibi başlayıp 23:30 civarı sona ermektedir. Gösteri bitimiyle birlikte otele transfer. Geceleme otelimizde

Öğle Yemekli Cienfuegos Turu: 35 USD

Akşam Yemekli Cabaret Parisien Show (1 İçki Dahil) :90 USD

6.GÜN Ι HAVANA (Cumartesi, 7 Aralık)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Pinar del Rio & Vinales Vadisi katılabilirler. UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan ve dünyaca ünlü Küba purolarının tütünlerinin yetiştiği Vinales Vadisi'ne hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Vinales Şehir merkezini, tütün tarlalarını, yerel tütün çiftliğini ziyaret ediyoruz. Gezimiz devamında vadinin ortasında bulunan Rancho San Vicenterestoranda öğle yemeğimizi alıyoruz.Daha sonra Pinar del Rio'ya hareket ederek Küba purolarının resmi olarak üretildiği fabrikalarda puro yapımını ve kültürünü yakından tanıyacağız. Dileyen misafirlerimiz burada orijinal Küba purolarını satın alabilirler. Günün sonunda Vinales Vadisi'nin tamamına hâkim bir manzaraya sahip tepede içeceklerimizi yudumladıktan sonra Havana'ya geri dönüyoruz. Turumuzun ardından otele transfer.Akşam dileyen misafirlerimiz olarak düzenlecek olan Bueno Vista Social Club Şov Eşliğinde El Guarijito'da Akşam Yemeği Keyfine (1 içki dahil) katılabilirler. Akşam yemeğini Küba ile özdeşleşmiş olan “Buena Vista Social Club Show” eşliğinde El Guarijito Restoran'da alıyoruz. Orijinal Buena Vista Social Club, 1940'larda müziyenlerin bir araya gelmek ve çalmak için gittikleri popüler bir mekan olarak danslar ve müzik etkinlikleri düzenlerdi. 1990'larda kulüp kapandıktan yaklaşık 50 yıl sonra, popülaritesinin yükseldiği sırada kulüpte çalan emektarlardan bazılarının da bulunduğu geleneksel Kübalı müzisyenlerle birlikte unutulmaz bir Küba gecesi yaşayacağız. Akşam yemeğimizi de aldıktan sonra keyifli akşamımızın sonunda otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.


Pinar del Rio & Vinales Vadisi Turu: 125 USD

Bueno Vista Social Club Şov Eşliğinde El Guarijito'da Akşam Yemeği Keyfi: 80 USD

7.GÜN Ι HAVANA (Pazar, 8 Aralık)

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Öğle Yemekli Eski Amerikan Arabalarıyla Benzersiz Havana & San Jose El Sanatları Pazarı Turuna katılabilirler.Gezimize 1958 yılının sonunda Küba devrimine kadar Amerika'dan ithal edilmiş, daha sonra konulan ambargoya istinaden bir daha ülkeye sokulma şansı olmayan ve günümüzde de aktif olarak kullanılmakta olan klasik Amerikan arabaları ile başlıyoruz. Bu renkli araçlar ile Küba sokaklarında yapacağımız 1 saatlik gezi sonrası Küba'nın Picasso'su olarak da bilinen Jose Fuster'in,
yaşadığı dönem boyunca dekore ettiği resimler, seramikler ve çizimler yoluyla bir açık hava sergisine dönüşen mahallesini göreceğiz. Bu gezinin ardından ismini Fernando Hamel'den alan modern sanatçıların merkezi olan Hamel sokağını göreceğiz. Öğle yemeğimiz ardından Havana'yı tepeden görebileceğimiz Küba'nın efsanevi kahramanı Che Guevara'nın evini ziyaret edeceğiz. Turumuza Havana'nın en keyifli caddelerinden birisi olan Prado caddesine geçiyoruz. Batista rejimi döneminde saray olarak kullanılmış devrim sonrasında da halkın hizmetine müze olarak açılan Devrim Müzesini gezeceğiz. Küba'nın en büyük müzesi olan Devrim Müzesinde, Küba bağımsızlık savaşı ve Küba Devrimi dönemlerinden kalma silahları, tanları ve eşyaları bahçesinden görebileceğiz. Gezimizin ardından San Jose El Sanatları Pazarı turu. Burada Küba' lı ressamların yaptıkları tablolar ve diğer sanat eserlerini bulmanız mümkün. Gezimizin ardından otele geri dönüş. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlecek olan Tropicana Show Gecesi Turuna (1 içki dahil) katılabilirler. Tropicana Show'da Küba müzik ve dansları ile keyifli vakit geçireceğiniz muhteşem bir görsel şölen izleme imkânı bulacaksınız. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.


Amerikan arabalarıyla Benzersiz Havana & San Jose El Sanatları Pazarı Turu: 130 USD

Tropicana Show Gecesi: 145 USD

8.GÜN Ι HAVANA - İSTANBUL (Pazartesi, 9 Aralık)

Sabahın erken saatlerinde otelden çıkış işlemlerini gerçekleştiriyor ve ardından Havana Havalimanı’na transfer oluyoruz. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK183 sayılı tarifeli seferi ile saat 08:55’de İstanbul’a hareket.

9.GÜN Ι İSTANBUL (Salı, 10 Aralık)

Yerel saat ile 08:45’de varış ve turumuzun sonu.

MİSAFİRLERİMİZİN DİKKATİNE!

TURUMUZUN BULUŞMA TARİHİ UÇUŞ SAATİNDEN 3 SAAT ÖNCESİNDE 01 ARALIK 2024 TARİHİNDEDİR.

EKSTRA TURLARKAYIT ESNASINDA İNDİRİMLİ VARADERO-TRİNİDAD TURU 250 $ YERİNE SADECE 210 $


KAYIT ESNASINDA 9 ALTERNATİF İNDİRİMLİ TUR PAKETİ
850 $ yerine, sadece 650 $

1.Öğle Yemekli Crucero del Sol & Cayo Blanco Adası Turu: 150 USD
2.Öğle Yemekli Santa Clara Turu: 35 USD
3.Manaca Iznaga - Sancti Spiritus Turu: 60 USD
4.Öğle Yemekli Cienfuegos Turu: 35 USD
5.Akşam Yemekli Cabaret Parisien Show (1 İçki Dahil): 90 USD
6.Pinar del Rio & Vinales Vadisi Turu: 125$
7.Bueno Vista Social Club Şov Eşliğinde El Guarijito'da Akşam Yemeği Keyfi: 80 USD
8.Amerikan arabalarıyla Benzersiz Havana & San Jose El Sanatları Pazarı Turu: 130 USD
9.Tropicana Show Gecesi: 145 USD

KAYIT ESNASINDA 4 ALTERNATİF İNDİRİMLİ TUR PAKETİ

255 $ yerine, sadece 200 $

1.Öğle Yemekli Santa Clara Turu: 35 USD
2.Manaca Iznaga - Sancti Spiritus Turu: 60 USD
3.Öğle Yemekli Cienfuegos Turu: 35 USD
4.Pinar del Rio & Vinales Vadisi Turu Kişi Başı: 125$

PAKET TUR BROŞÜR NOTLARI

1. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
2. Kappatur, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
3. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappatur sorumlu değildir.
4. Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
5. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappatur sorumlu tutulamaz.
6. Kappatur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
7. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün / günler gerçekleştirilebilir.
8. Kappatur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
9. Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
10. Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
11. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
12. Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
13. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.
14. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Kappatur sorumlu tutulamaz.
15. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir.
16. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave açılan-kapanan ek yataktır.
17. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
18. Kappatur konsoloslukla misafirlerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappatur'dan tazminat hakkı yoktur.
19. Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
20. Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı, reçel, kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
21. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden en az 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

TUR BROŞÜRÜNÜ ŞAHSIM VE BERABERİMDEKİ TÜM KATILIMCILAR ADINA OKUDUM, ANLADIM, TESLİM ALDIM.
İSİM, SOYİSİM: İMZA:

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) – Havana (HAV) – İstanbul (IST) parkurlarında ekonomi sınıfı uçak bileti
-Havalimanı vergileri
-Havana’da 3* otellerde 7 gece oda-kahvaltı konaklamalar
-Panoramik Havana şehir turu
-Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
-Türkçe profesyonel rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-KÜBA VİZESİ (45$) (KOLAY VİZE İMKANI)
-YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR.) (150 TL)
-PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR
-REHBER VE ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 50 $ DİREKT REHBERE ÖDENİR.)
-30.000 $ TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (30$)
-MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞLERİ

3* Hotel Vedado Saint John's vb.(HAVANA)
Trinindad'da Casa Particular (TRİNİDAD)
4*Hotel Playa Caleta vb.(VARADERO)

UNESCO tarafından yapılan araştırmaya göre dünyada en çok görülmek istenen ülke seçilen Küba, tarihi ve kültürel hazinelerinin yanı sıra doğal güzellikleriyle de turistlerin cazibe merkezidir. Küba, tarihi, kültürü, plajları ve yemekleri ile turistlerin ilgisini çeken bir Karayip ülkesidir. Başkent Havana, tarihi binaları, renkli sokakları ve ünlü meydanları ile turistlerin ilgisini çeker. Küba'nın diğer önemli şehirleri arasında Trinidad ve Santiago de Cuba bulunur. Küba'daki turistik mekanlar arasında, Varadero, Cayo Coco, Cayo Santa Maria ve Guardalavaca gibi plajlar bulunur. Küba'da yemek kültürü oldukça zengindir ve müzik ve dans da oldukça önemlidir. Bu seyahat rehberi, Küba'yı keşfetmek isteyenler için faydalı olacaktır.

T.C. hususi (yeşil), hizmet ve diplomatik pasaport sahibi Türk vatandaşları Küba’ya vizeden almadan giriş yapabilir. Ancak umuma mahsus (bordo) pasaport sahiplerinin Küba’ya seyahatleri öncesinden vize almaları gereklidir. 

Toplam: 1289 USD Kalan Ödemeler
Valdeler Peşinat 1. Taksit 2. Taksit 3. Taksit
1 Taksit 99,00 USD 1.190,00 USD
24.08.2024
2 Taksit 99,00 USD 595,00 USD
24.08.2024
595,00 USD
23.09.2024
3 Taksit 99,00 USD 396,67 USD
24.08.2024
396,67 USD
23.09.2024
396,67 USD
23.10.2024
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Kübra Sırsaklar/Yunanistan Turu

  Kappatur ile ilk kez seyahat ettik, tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey'in engin bilgisi ve güzel dili ile tarihte yolculuk ettik,nazik ve profesyonellerdi,olumsuz hava şartlarina rağmen çocuklarımızla katılmış olduğumuz turdan rehberimiz ve kaptanlarimiz sayesinde güzel anılar ile döndük, Selanikte konakladığımız otel ve müzik ziyafeti şahaneydi... Tekrar görüşmek dileğiyle..

 • Aylin A./Italya Turu

  Eylül 10-17 tarihleri arasında Napoli, Roma,Floransa ve Venedik'i kapsayan İtalya turuna katıldık. Özellikle bazı yorumlarda gördüğünüz olumsuz otel değerlendirmelerine aldırmayın. Oteller şehir merkezine o kadar uzak değil, tertemiz ve yeterli konnfora sahipler. 8 gün boyunca güneyden kuzeye dolu dolu bir tur programımız vardı ve olağanüstü güzel zaman geçirdik. Burada müthiş rehberimiz Hakan Güngör 'e ayrı bir paragraf açmadan geçemeyiz. Öncelikle iş disiplini, işine saygısı, bir tarihçi gibi İtalya'nın geçmiş ve güncel bilgilerinin tamamına sahip olması ve bunları bize aktarma konusundaki olağanüstü başarısı,turdaki herkese eşit yaklaşımı ve kendimizi gerçekten müşteri değil misafiri olarak hissettirmesi ile tur rehberliği kavramının zirvesinde yer aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Kappa Tur Sn.Hakan Güngör ile kesinlikle fark yaratıyor. Kendisine ve Kappa Tur'a bize böyle harika bir tur deneyimi yaşattığı için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Sonraki turlarda görüşmek üzere..

 • Oguz Akcelik/Ispanya Turu

  Her şey mükemmeldi. Rehberimiz Mehmet Bey'e nezaketi ve değerli bilgileri için özellikle teşekkür ederim. Kappa turunu herkese tavsiye ederim...

 • Iremsu Albay/Italya Turu

  10 eylül italya turuna annemle katıldık, harikaydı mükemmeldi , her şey kusursuzdu ve tabiki rehberimiz Hakan Bey kendisi tam bir bilgi küpü hayran kaldık her şey için teşekkürler

 • Op.Dr. Sertan AKSU/Italya Turu

  10 Eylul 2023 7 gunluk italya turumuzda rehberimiz Hakan Gungor sayesinde italyanin hem bugünü hem de gecmisi hakkinda oldukca bilgilendik, turumuzda olmayan ekstra yerleri de gorduk ucretsiz tadimlar yaptik, bizim icin cok guzel bir deneyim oldu tavsiye ederiz (Aksu Ailesi)

 • Erdinç Murat Aktürk/Balkanlar Turu

  Tur gerçekten her şeyiyle harika idi.Kappa tura ve özellikle Anıl beye çok teşekkür ederim.bir sonraki turda ilk sorum Anıl beyin kafilede olup olmadığı olacaktır.teşekkürler

 • Hüseyin Avcı/Orta Avrupa Turu

  Orta Avrupa turu için Kappatur seçimimiz bizi yanıltmadı. Emrah Meto rehberliğinde dolu dolu bir hafta yaşadık. Şirketin tecrübesine Emrah Beyin tecrübesi, bilgisi ve sıcak yaklaşımı eklenince güzel hatıralarımıza yeni 8 gün eklendi. Başta Emrah Bey olmak üzere emeği olan herkese teşekkürler.

 • Betül Can/Orta Avrupa Turu

  kappatur ile ilk kez yaptığımız yolculuğumuzdan çok memnun kaldık rehperimiz Emrah bey sayesinde harika deneyim ve bilgiler edindik biz çok keyif aldık herkese tavsiye ediyorum bundan sonra geziler Emrah bey ve Kappatur

 • Ayşe T/Orta Avrupa Turu

  5 Yıldız rehberimiz Emrah METO için kendisi aşırı bilgili birisi her gittiğimiz yerde bize tüm ayrıntısı ile anlattı yardımcı oldu eğlendik muhabbetli sohbetli birisi tüm sorduklarımıza keyifle cevap verdi yardımcı oldu .. keyifli geçti gezimiz beklentilerimin üstünde idi grubumuz da keyifli insanlar idi ama Emrah bey gerçekten tarih bilgisi ile şaşırttı yaldızlar ona kappaya böyle başarılı rehberleri olduğu için teşekkür ederim

 • ÇAĞ OTOMASYON/Orta Avrupa Turu

  Meto beye ilgileri için ve kappa tura meto bey gibi bir rehbere bizi denk getirdiği için çok teşekkür ederiz. Sağolsun kendisi herkesle çok igilendi. İlk kappa tur seyahatimizden çok memnun kaldık.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir