Anasayfa    K-DUBAI    PRO AIR ARABIA ILE DUBAI 3GECE RIXOS PREMIUM 5* VB
  • K-DUBAI

  • DUBAI 3 GECE

  • PRO AIR ARABIA ILE DUBAI 3GECE RIXOS PREMIUM 5* VB

  • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
27.03.2020 30.03.2020 3 Gece - 4 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
899 € 899 € 1399 € 150 € 899 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι ISTANBUL-DUBAI (Cuma, 27 Mart)

Siz değerli misafirlerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Air Arabia kontuarı önünde SAAT 21:30’da buluşma. (Misafirlerimizin biniş işlemlerini daha rahat yapabilmesi adına turun kalkış gününden bir önceki akşam bilgilendirmede iletilecek saatte havalimanında bulunması gerekir.) Havaalanında çıkış işlemlerini bitirdikten sonra Air Arabia Hava Yolları tarifeli uçuşuyla varış noktası Sharjah. Varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir turumuz öncesinde Extra Olarak Türk Restoranın’da serbest kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltımızın ardından Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, Souk Medinat dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Souk Medinat, Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Gezinin ardından, ilk günün yorgunluğunu üzerimizden atmak üzere otele doğru hareket ederek, yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz alternatif Dubai Mall & Fountain Gösterisi Gezisi’ne katılabilir. Dünyanın en büyük Gökdeleni Burj Khalifa’nın gölgesinde ki Dünyanın en büyük alışveriş merkezi Dubai Mall’un hemen arkasında ki Dünya’nın en büyük gösteri havuzunda su, ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Dileyen misafirlerimiz serbest olarak diledikleri gibi alışveriş yapabilir dünyanın en büyük AVM sinde akşam yemeklerini alabilirler. Turumuz sonrası otellerimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde. Dubai Mall & Fountain Gösterisi Gezisi Turu: 40 USD (Kişi başı)

2.GÜN Ι DUBAI (Cumartesi, 28 Mart)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Dubai Frame Gezisine katılabilir. Dünyanın en büyük çerçevesinden Dubai’nin hem geçmiş hem de geleceğine bakıp çok etkileneceksiniz. Çerçeve zirvesine çıkışımız esnasında Dubai’nin nereden nereye geldiğini görsel şovlarla izleyecek, camdan oluşan tabanda yürürken adrenalini doruklarımızda hissedeceğiz. Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği alternatif Akşam yemekli Çöl Safari Gezisi’ne katılabilirler. 4X4 ciplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, gün batımını izleyebilirsiniz. Gezinin ardından otele transfer. Geceleme otelimizde. Çöl Safari Gezisi: 90 USD (Kişi Başı) Dubai Frame Gezisi Turu: 50 USD (Kişi başı)

3.GÜN Ι DUBAI (Pazar, 29 Mart)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği alternatif Abu Dhabi & Sheikh Zayed Cami (öğle yemekli)’ne katılabilirler. Gezimiz süresince yedi emirliğin başkentini yakından tanıyacaksınız. Basra Körfezi kıyısında konumlanan şehrin en önemli özelliği oldukça modern bir görünüme sahip olması. Ada olmasına rağmen köprülerle ana karaya bağlanmış olan şehri keşfederken mimarisine hayran olacaksınız. Ayrıca bu turumuza açık büfe öğle yemeği dahildir. Akşam saatlerinde dileyen misafirlerimiz için rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği açık büfe akşam yemekli Dhow Cruise (tekne) Gezisi sunuluyor. Dubai Creek’te yapılacak gezimiz, unutulmaz manzaralar eşliğinde gerçekleşecek. Gösterişli teknelerle yapılacak gezimiz boyunca keyifli anlar yaşayacağız. Ayrıca bu turumuza sınırsız soft içecekli, açık büfe akşam yemeği dahildir.Gezinin ardından geceleme otelimizde. Abu Dhabi Gezisi: 90 USD (Kişi Başı) Dhow Cruise Tekne Gezisi: 75 USD (Kişi Başı)

4.GÜN Ι DUBAI-ISTANBUL (Pazartesi, 30 Mart)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak otelden ayrılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenen Dubai Eski Çarşılar Gezisi'ne katılabilir. Turumuz, Ortadoğu’nun en modern kenti haline gelmiş Dubai'nin küçük bir balıkçı kasabası dönemine yolculukla başlıyor. Ülkenin kültürel dokusunu hissedeceğiniz geziye Abralar'a binerek başlıyoruz. Tekstil Pazarı, Altın Pazarı ve Antik Kapalı Çarşı’nın yanı sıra elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşılarını gezdikten sonra Dubai'nin yeni yüzünün keşfine doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Souk Medinat, Jumeriah gezimizin diger bölümü. Yapay Venedik olarak da adlandıran geleneksel bu çarşının atmosferinin cazibesinden fazlasıyla etkileneceksiniz. Tur liderinizin belirleyeceği saatte havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Air Arabia Hava Yolları’nın G9283 tarifeli uçuşu ile 20:50’de uçuşumuz gerçekleşiyor.Yerel saat ile 00:20’ de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varışın ardından turumuzun ve sonu. Dubai Eski Çarşılar Gezisi : 40 USD (Kişi Başı) Air Arabia Havayolları Uçuş Detayları: SAW – SHJ G9 284 00:20 / 05:25 SHJ – SAW G9 283 20:50 / 00:20+1 Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir.

***

INDIRIM FIRSATLARINI KACIRMAYIN !
2. turunu alana + % 5 indirim , 3. Turunu alana + % 10 indirim
(2020 yılı içerisinde 2. ve 3. Turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)
Arkadaşını getirene + % 5 indirim.
(2020 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. Turda sadece paket tur fiyatı üzerinden+ %5 indirim sağlar.***İndirimler alan vergisi hariç fiyattan hesaplanır.***

PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir.
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz.
- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.
- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur.
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
TUR BROŞÜRÜNÜ ŞAHSIM VE BERABERİMDEKİ TÜM KATILIMCILAR ADINA TESLİM ALDIM.
İSİM SOYİSİM:
İMZA:

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-AİR ARABİA HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL – SHARJAH – İSTANBUL GİDİŞ DÖNÜŞ EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
-HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
-ZORUNLU SİGORTA (15 €)
-SECILEN KATEGORIDE KI OTELDE 3 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA
-ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERİ
-PANORAMİK DUBAI ŞEHİR TURLARI
-REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-DUBAI VİZE ÜCRETİ VE HIZMET BEDELI (100 € )
-YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ (50 TL)(SADECE BANKAYA VEYA HAVALİMANI VERGI OFISINE ODENIR)
-30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SIGORTASI ( 15 EUR ) (ISTEGE BAGLI)
-ŞEHİR KONAKLAMA VERGİSİ (BAE 31 MART 2014 TARİHİNDEN İTİBAREN GEÇERLİ OLMAK ÜZERE GECELİK ŞEHİR KONAKLAMA VERGİSİ UYGULAMASI BAŞLATMIŞTIR. OTEL KATEGORİSİNE GÖRE BELİRLENEN BU VERGİ KONAKLAYAN MİSAFİRLER TARAFINDAN OTEL RESEPSİYONUNA DİREKT OLARAK ÖDENECEKTİR. 2 VE 3 YILDIZLI OTELLER İÇİN GECELİK 10 AED(YAKLAŞIK 3 USD) – 4 YILDIZLI OTELLER İÇİN GECELİK 15 AED (YAKLAŞIK 4 USD) – 5 YILDIZLI OTELLER İÇİN GECELİK 20 AED (YAKLAŞIK 5 USD)
-ALTERNATİF TURLAR(ISTEGE BAGLI)
-KİŞİSEL HARCAMALAR
-REHBER VE ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ ( KİŞİ BAŞI 5 EUR )(ISTEGE BAGLI)
-MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI
-TURİST VERGİSİ BÖLGEDE DİRHEM BAZINDA HESAPLANDIĞINDAN KUR DOĞRULTUSUNDA DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR.
-GÜN SERBEST ZAMANDA ALINACAK SABAH KAHVALTISI ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 3.046,44 2.050,68
Toplam Tutar : 6.092,88 6.152,04
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 3.046,44 2.050,68
Toplam Tutar : 6.092,88 6.152,04
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 3.046,44 2.050,68
Toplam Tutar : 6.092,88 6.152,04
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 3.046,44 2.050,68
Toplam Tutar : 6.092,88 6.152,04
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 3.046,44 2.050,68
Toplam Tutar : 6.092,88 6.152,04
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
  • ADNAN USLUPAT /Atina gezisi

    18 Aralık 22 Aralık Tarihleri arası Yunanistan turuna katıldık, Tur gerçekten çok iyi bir şekilde organize edilmiş ve uygulanmıştır. Bu organizasyonun kahramanı Rehberimiz MARİZA HANIM dır. Güleryüzü, samimiyeti, bizleri memnun etmek için olağanüstü çabası ve çok önemlisi, muazzam bilgi birikimi ve güzel Türkçesi ile çok ZOR bir görevi mükemmel bir şekilde gerçekleştirmiştir. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bu arada sıcakkanlı ve sabırlı duruşu ve başarılı sürüşü ile Kaptanımız İSMAİL kardeşimiz de gezimize ayrı bir güzellik kattı. Sonuç olarak keyifle yürüttüğümüz Mutlu bir şekilde sonuçlandırdığımız gezimizde tüm emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür ediyoruz. Berrin / Adnan USLUPAT

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir