Anasayfa    K-ORTA AVRUPA    THY ILE PRAG(3)-VIYANA(2)-BUDAPESTE(2) (PRGBUD) 3* 4* OTELLER
 • K-ORTA AVRUPA

 • BUDAPESTE VIYANA PRAG

 • THY ILE PRAG(3)-VIYANA(2)-BUDAPESTE(2) (PRGBUD) 3* 4* OTELLER

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
28.02.2021 07.03.2021 7 Gece - 8 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
349 € 349 € 549 € 150 € 349 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL-PRAG (Pazar, 28 Şubat)

Siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Kappatur kontuarlarında 11:45’de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının tarifeli TK1771 tarifeli seferi ile saat 13:45 Prag’a uçuş. Yerel saat ile 14:25’de varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ve rehberimiz eşliğinde Prag’a hareket. Varışımızın ardından Prag panoramik şehir turu. Prag,Çek Cumhuriyetinin başkenti ve en büyük şehridir. Orta Bohemyada Vltava Nehrinin üzerinde yer alır. Prag "Altın Şehir","Doksanların Sol Bankası","Masal Şehri","Şehirlerin Anası" ve "Avrupanın Kalbi" gibi isimlerle de anılır. Panaromik Şehir turumuz sırasında Başbakanlık Sarayı, Chehov köprüsü, Paris Caddesi, Yahudi Mahallesi, dünyaca ünlü yazar Kafkanın evi, Jan Husun heykeli,Tyn Kilisesi ve eski Belediye Binası gibi birçok eserin bulunduğu Eski şehir meydanı ve güzelliği benzersiz olsun, bir daha yapılmasın diye Kral ın Gözlerini kör ettiği mimarın muhteşem eseri,tarihi 15.yy’la dayanan Astronomik Saat kulesi görülecek yerler arasındadır.Turumuzun ardından otelimize transfer ve yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz için alternatif olarak düzenlenecek Prag’ın ortasında boylu boyunca uzanan, dünyanın en güzel görüntülerinin oluşmasında büyük pay sahibi olan, içindeki sekiz ada ve üzerine kurulu on sekiz köprüyle (en büyüğü 1347 tarihli Charles köprüsü) Dünyanın en estetik, en zarif akan nehirlerinden Vlatava Nehri Tekne turuna katılabilirler. Veya Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Prag By Night turumuza katılabilirler. Bu turumuzda eşsiz Prag güzelliğini ışıklandırılmış olarak göreceksiniz. St. Vitus Katedrali, Astronomik Saat kulesini, Cumhurbaşlığı sarayı, Prag Kalesini yürüyerek göreceğiz. Sonrasında akşam yemeğimizi alacağımız restaurantımıza gidiyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde. Vlatava Nehri tekne turu(Teknede Açık Büfe Yemek Ve İçki Dahil): 40 € (Kişi Başı) Prag By Night Turu (Yemekli) : 35 € (Kişi Başı)

2.GÜN Ι PRAG (Pazartesi, 1 Mart)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Prag Şaheserleri Turu’muzu gerçekleştiriyoruz. Bu turumuzda eski Krallık Sarayı ve Kale Bölgesi, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü söylenen St.Vitus Katedrali, Matias Kapısı, St.Georg Kilisesi, Oyuncak Müzesi, Kral Yolu,13. Yüzyılda baş mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 30 Aziz heykelinin bulunduğu Dünya nın en eski köprülerinden olan ve Trafiğe kapalı olan Charles Köprüsü, Klementinium Manastırı, Kral Alışveriş Caddesi, Johannes Kepler in evi,St.Nikolaus Kilisesi, Simetana evi, Jan Hus Heykeli, sosyalizmin 1948 de ilan edildiği Kingsky Sarayı ve Astronomik saat kulesi görülecek yerler arasındadır.Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak  tam gün öğle yemekli Karlovy Vary Turuna katılabilirler.17.ve 18. Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve Devlet adamlarının en uğrak ve en meşhur şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, ATATÜRK’ün 1918’de kaldığı oteli, Dovorak`ın, Mozart`ın Göthe`nin, Beethoven`ın, Puşkin`in evlerini görecek,12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edecek ve kristal,porselen,granat,kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapacağız.Dünyanın en sağlıklı kenti olarak bilinen termal kaplıca ve doğal kaynaklarıyla ünlü Karlovy Vary’de yeraltında binlerce mineral yatağı vardır.Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Orta Çağ gecesi (yemekli )’ne katılabilirler. Avrupa’nın 14.yüzyıldan kalan en tarihi ve otantik restaurantlarından birinde ortaçağ eğlencesi, müzik ve dansların keyfini çıkartacağız. Turumuzun ardından Prag otelimize transfer. Geceleme otelimizde. Karlovy Vary turu(Öğle Yemeği Dahil): 60 € (Kişi Başı) Orta Çağ Gecesi(Akşam Yemeği Ve Limitli İçki): 60 € (Kişi Başı) Prag Şaheserleri Turu : 25 € (Kişi Başı)

3.GÜN Ι PRAG (Salı, 2 Mart)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Dresden Turu’na katılabilirler.Elbe nehrinin kenarına kurulan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini,Fraunkirche’yi, Dresden’in en önemli yapılarından biri olan adının anlamı iki sur arasındaki yer olan, içinde havuzlar, geniş galeriler, galerileri birbirine bağlayan köşkler (pavillon) ve  dünyanın ikinci büyük porselen müzesi  bulunan Zwinger  sarayını, Brulshl terası, kral yolu, elbe nehri, yolda yıldırım çarpma tehlikesiyle karşılaşınca keşiş olmaya karar veren ve defalarca kilise tarafından yargılanmasına sebep olan sayısız eseri bulunan Martin Luther heykeli, Hof kilisesi, II. Dünya Savaşı öncesindeki yıllarda Richard Strauss un pek çok eserinin prömiyerlerine ev sahipliği yapmış  olan Semper operası ve eski şehir meydanını görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz, Dresdene giderken yol ustunde alternatif olarak Terezin Kamp turumuza katılabilirler.II. Dünya Savasinda Nazi Toplama Kampi olarak kullanilmis,Terezin Kampı misafirlerimizin büyük ilgisini çekecektir.Turumuzun ardından otelimize transfer.Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Çek folkloru eşliğinde yemekli, içkili, müzikli Çek Gecesi (Akşam Yemeği Ve Limitli İçki)’ne katılabilirler. Ardından otele transfer.Geceleme otelimizde Dresden Turu (Yemeksiz): 60 € (Kişi Başı) Terezın Kampı: 20 € (Sadece Dresden Turuna katılanlar katılabilir.) (Kişi Başı) Çek Gecesi(Akşam Yemeği Ve Limitli İçki): 60 € (Kişi Başı)

4.GÜN Ι PRAG-VIYANA (Çarşamba, 3 Mart)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otobüsümüz ile Viyana’ya hareket. Prag’dan Viyana’ya giderken yol üzerinde dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Cesky Kurumlov Turu’na katılabilirler.Bir Orta Çağ Kasabası olan Cesky Kurumlov aynı zamanda Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır.Vltava nehrinin kıvrımları içersinde bir ada gibi gözüken bu şirin şehri tam bir ortaçağ kentidir. Ardından dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Kutna Hora Turu’na katılabilirler.İç dekorasyonu sadece insan kemiklerinden yapılmış, dünyadaki tek kilise Kutna Horadadır.Üstelik bu kilisenin en önemli parçasını "Swarzenberg Ailesi"nin arması oluşturuyor ve bu arma "Türkün gözünü oyan bir karga iskeletinden" meydana geliyor.Turumuzun ardından Viyana’ya hareket ediyoruz.Keltlerin bir yerleşim merkezi olarak kurulan Viyana, Ortaçağda Roma İmparatorluğunun taşra şehirlerinden biri haline gelmiş, daha sonra da Roma-Germen imparatorluğunun bir sınır kenti olmuştur.Babenberger soyunun yönetimi altında 1156 yılından itibaren Bavyeradan bağımsız olarak Alman imparatorluğuna bağlı bir dukalık olan Viyanada Habsburg sülalesi 1273 yılında German krallık, diğer bir deyişle imparatorluk tacını devralmış ve aralıklarla Roma-German imparatorluğunun yıkıldığı yıl olan 1806 yılına kadar bu tacı ellerinde tutmuşlardır. Bu durum Viyananın 1156 yılından beri Avusturyanın başkenti olduğu anlamına gelmektedir. Yirminci yüzyılda Viyana iki kez bir cumhuriyetin parçası olmuş, bu durum yalnız faşist ve nasyonal sosyalist rejimler süresince kesintiye uğramıştır. İkinci Dünya Savaşının sonundan bu yana Viyana gelişerek modern ve dünyaya açık bir metropol olmuştur. Son yarı yüzyıl Viyana nın 2000 yıllık tarihindeki en uzun barış dönemidir. Viyana’ya varışın ardından panaromik şehir turu.İlk görülecek yer ünlü Vıyana Opera binası,1365 yılında Herzog Rudolf IV. tarafından kurulan Viyana Üniversitesi ardından yüzyılı aşkın tarihçesi ile ünlü Parlemento Binası,Dünyanın sayısız sanatçısını barındıran Vıyana Tiyatrosu ve son olarak Vıyananın imparatorluk sarayı Holfburg ve Müzeler bölgesinde geziyoruz.Turumuzu ardından otele transfer ve yerleşme.Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Grizing Meyhaneleri Turu’na katılabilirler.Viyananın eğlence merkezi olan Grinzing Tepelerine gidilerek bölgenin en sevilen restarauntlarından birinde kemanlar,akardiyonlar,Viyana şarkıları  eşliğinde  yemekli,sınırlı içkili muhteşem bir gece geçireceksiniz.Turumuzun ardından otele transfer.Geceleme otelimizde.  Cesky Kurumlov Turu: 30 € (Kişi Başı) Kutna Hora Turu : 30 € (Kişi Başı) Grinzing Meyhanesi Turu ( Akşam Yemeği Ve 1 İçki Dahil): 50 €(Kişi Başı)

5.GÜN Ι VIYANA (Perşembe, 4 Mart)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyenler alternatif olarak düzenlenecek yarım günlük Seegrotte Baden Şehri ve Schonbrunn sarayı bahçeleri turuna katılabilirler. Bu turumuzda gezilecek yerler arasında Mayerling deki ünlü av köşkünü, kentin kuzeydoğusunda bulunan Habsburg Hanedanı’na ait en önemli mimari yapılardan biri olan Tarihte imparatorluk ailesinin yazın kaldığı yer olarak kullanılan Hietzing’de yer alan Schonbrunn Saray bahçeleri gezimizin ardından otobüsümüz ile şehir merkezinde öğlen yemeği molası(balık ve salata) ve ardından serbest alışveriş zamanında Viyana’nın en ünlü caddesini ve katedrali görme imkanı bulacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer.Dileyen misafirlerimiz akşam alternatif olarak düzenlenecek Dünyaca ünlü Viyana Opera ve Bale sahnesinde konser gecesine katılabilirler. Turumuzun ardından otele transfer. Geceleme otelimizde. Seegrotte Baden Şehri ve Schonbrunn sarayı bahçeleri turu(yemekli içecek hariç): 75 € (Kişi Başı) Vıyana Opera ve Balesi ( Yemeksiz) :60 € (Kişi Başı)

6.GÜN Ι VIYANA- BUDAPESTE (Cuma, 5 Mart)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otobüsümüz ile Budapeşte’ye hareket. Viyana’dan Budapeşte’ye giderken yol üzerinde dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Bratislava Turumuza katılabilirler. Avrupa’da kişi başına düşen 25000€’luk milli gelirle en zengin başkentlerinden olan Bratislava’da görülecek yerler: Tunanın incisi Bratislava nehir kıyıları,1529 da 1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri, Bratislava Kalesi,St.Martin katedrali, eski tarihi şehirde gezinti, Grassalkovich Palace,Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası,Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini verdiği tarihi bina.Ardından eski şehir merkezinde yemek ve alışveriş için serbest zaman.Turumuzun ardından Budapeşte’ye hareket.Tuna nehrinin iki yakasındaki sağ (Buda) ve sol (Peşte) kıyısı şeklinde iki bölüme ayrılmıştır.Berlin’den sonra Orta Avrupa’nın en büyük ikinci şehri olup, Macaristan nüfusunun beşte biri de burada yaşamaktadır. Tuna’nın sol kıyısında Buda şatosunun çevresinde, parklarla süslü modern caddeler ve târihî semtler uzanır. Şehrin beyni ve büyük semtler ise Tuna’nın sağ kıyısındaki ovadadır. Budapeşte’ye varışı takiben panoramik şehir turu.Budapeşte’de görülecek yerler arasında; Erszebet Köprüsü, tüm şehri kuşbakışı izleyebileceğiniz Gellert Tepesi,Unesco dünya mirası listesinde olan  Balıkçılar Kulesi ve St. Mathias Katedrali , şehrin ilk köprüsü olan Zincirli köprü, görkemli bir tablo çizen Parlamento Binası, Macar krallarının heykellerinin ve heykellerin altında da kahramanlıklarını gösteren kabartmaların bulunduğu  Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer ve yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Çigan Gecesi Turuna katılabilirler. Batı (Viyana klasik müziği), Balkan ve Türk müziklerine dayalı Macar ve Rumen müzikleri kaynaklı geleneksel Çingene müziğinin ve gösterilerinin yapıldığı Çigan Gecesi turumuzda Budapeşte’nin şarap mahzenleri bölgesine gidilerek toplam 98 km uzunluğundaki şarap mahzenlerinin bir bölümünün restorasyonu ile açılmış olan  Budapeşte’nin en otantik restaurantında geleneksel kıyafetler içerisinde Macar danslarını izleyip, Meşhur Macar Gipsy orkestrasının  müzikleri  eşliğinde dans ederken Macar Mutfağının güzel tatları ile eğlenceli muhteşem bir gece geçireceksiniz.Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde. Bratislava Turu ( Yemeksiz):30 € (Kişi Başı) Çigan Gecesi(Akşam Yemeği Ve Limitli İçki Dahil): 45 €  (Kişi Başı)

7.GÜN Ι BUDAPESTE (Cumartesi, 6 Mart)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Esztergom-Visegra-Szentendre Turu’na katılabilirler. Bu turumuzda Türk tarihinde önemli stratejik öneme sahip olan Estergon Kalesi ve Estergon Katedrali, Tuna Nehri kenarındaki köyler ve kasabalar ile Vysegrad Kasabası gezilecek, yemek sonrasında Szentendere Artistler Köyünde Macaristan’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanına sahip olacaksanız. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Tuna Nehri turumuza katılabilir. Dünyanın en görkemli nehirlerinin başında gelen Tuna Nehri üzerinde teknemizde içkimizi yudumlarken Budapeşte’nin muhteşem yapılarını, avrupanin en guzel gece aydinlatmalarindan birinin yapildigi, Buda ve Peşte yakalarını en guzel acilardan fotograflama imkani bulacağız. Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde Esztergom & Visegrad & Szentendre gezisi(öğle yemeği ve limitli içki dahil): 60 € Tuna Nehri tekne turu ( yemeksiz 1 içki dahil) : 30 €

8.GÜN Ι BUDAPESTE -ISTANBUL (Pazar, 7 Mart)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer, pasaport ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK1034 nolu tarifeli seferi ile 13:35de İstanbula hareket.Yerel saat ile 17:35de İstanbul a varış ve kappatur hizmetlerinin sonu.

İNDİRİMLİ EKSTRA TUR PKAETLERİ

PAKET 1 KAYIT ESNASINDA 8 EKSTRA TUR %20 İNDİRİMLİ PROGRAMDA Kİ 8 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA %20 İNDİRİMLİ ALABİLİRLER. 375 € YERİNE 300 €. 1. Esztergom&Visegrad&Szentendre Gezisi(Öğle Yemeği ve Limitli İçki Dahil) :70 € (Kişi Başı) 2. Bratislava Turu(Yemeksiz) :30 € (Kişi Başı) 3. Seegrotte Baden Şehri&Schonbrunn Sarayı Turu (Yemekli içecek hariç) :75 € (Kişi Başı) 4. Cesky Kurumlov Turu :30 € (Kişi Başı) 5. Prag Şaheserleri Turu :25 € (Kişi Başı) 6. Karlovy Vary Turu(Öğle Yemeği Dahil) :60 € (Kişi Başı) 7. Dresden Turu (Yemeksiz) :60 € (Kişi Başı) 8. Terezin Kampı (Dresden Turuna Katılan Misafirler İçin) :25 € (Kişi Başı) PAKET 2 - KAYIT ESNASINDA 5 EKSTRA TUR %20 İNDİRİMLİ PROGRAMDA Kİ 5 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA %20 İNDİRİMLİ ALABİLİRLER.260 € YERİNE 200 €. 1. Çigan Gecesi (Akşam Yemeği ve Limitli İçki) :45 € (Kişi Başı) 2. Tuna Nehri Tekne Turu(Yemeksiz 1 İçki Dahil) :35 € (Kişi Başı) 3. Grinzig Meyhaneleri Turu (Akşam Yemeği ve Limitli :60 € (Kişi Başı) 4. Orta Çağ Gecesi (Akşam Yemeği ve Limitli İçki) :60 € (Kişi Başı) 5. Çek Gecesi (Akşam Yemeği Dahil) :60 € (Kişi Başı) Paketlere tur çıkartma veya başka tur ekleme yapılamaz. Alternatif turlar tur başlamadan tek tek seçilerek alınamaz. PAKET DIŞI TURLAR 1- Vlatava Nehri Tekne Turu(Teknede Açık Büfe Yemek ve İçki Dahil) :40 € (Kişi Başı)Vlatava Nehri Tekne Turu ilk gün zaman müsaitliğine göre yapılacaktır. 2- Prag By Night :35 € (Kişi Başı) 3- Viyana Opera ve Balesi(Yemeksiz) :60 € (Kişi Başı) 4-Kutna Hora :30 € (Kişi Başı Bu Turlarda Herhangi Bir İndirim Olmayacaktır.

INDIRIM FIRSATLARINI KACIRMAYIN ! 2. turunu alana + % 5 indirim , 3. Turunu alana + % 10 indirim (2021 yılı içerisinde 2. ve 3. Turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar) Arkadaşını getirene + % 5 indirim. (2021 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. Turda sadece paket tur fiyatı üzerinden+ %5 indirim sağlar.***İndirimler alan vergisi hariç fiyattan hesaplanır.***

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL- PRAG / BUDAPEŞTE İSTANBUL UÇAK BİLETİ -HAVALİMANI VERGİLERİ ( 150 EUR ) -ZORUNLU SIGORTA (15 EUR ) (İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE, İPTAL İADESİ YOKTUR.) -3*4* OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA, -ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER -PRAG, VIYANA, BUDAPEŞTE PANORAMİK ŞEHİR TURLARI, -PROFESYONEL KAPPATUR REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-CEK SCHENGEN VIZE UCRETI VE HIZMET BEDELI (ISTEGE BAGLI 140 €) -YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI (50 TL, Bankaya veya Havalimanı Vergi Ofisine ödenir) -SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI 30000 € teminatlı (15€), ( ISTEĞE BAĞLI) -KISISEL HARCAMALAR, -YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3,4 EURO(SADECE GEREKLI OLAN OTELLERDE PASAPORT IBRAZI ILE SAHSI VERGI MAKBUZU ALINARAK DIREK OTELE ODENIR) -ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ (KISI BASI 5 € ) (ISTEĞE BAĞLI) -MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ,(ISTEĞE BAĞLI) -PROGRAMDA ALTERNATİF OLARAK BELİRTİLEN CEVRE GEZİLERİ, -ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (30 €) (KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)(ISTEĞE BAĞLI) -ANKARA-İZMİR İÇ HAT BAĞLANTI 100 € DİĞER İLLER 100 €, KIBRIS 100 € (ISTEĞE BAĞLI)

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 0,00 0,00
Toplam Tutar : 0,00 0,00
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 0,00 0,00
Toplam Tutar : 0,00 0,00
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 0,00 0,00
Toplam Tutar : 0,00 0,00
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 0,00 0,00
Toplam Tutar : 0,00 0,00
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 0,00 0,00
Toplam Tutar : 0,00 0,00
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Dilek karadağ/Memnuniyet

  Almış olduğum 4–11 Nisan 2020 tarihleri arasındaki İspanya turu covit 19 nedeniyle iptal edilince ücretimizi iade ettiğiniz için teşekkürler.Başka turlarda görüşmek üzere

 • Erdoğan KONCA /İTALYA TURU

  KOVİD 19 virüs yüzünden iptal ettiğim İTALYA turu tüm ödeme miktarımı sorunsuz, kesintisiz ve kısa sürede yaptığınız için teşekkürlerimi sunarım. Dünya bu beladan kurtulduğu zaman turumu özellikle şirketiniz tarafından yapacağımı bildirim. Saygılarımla.

 • SİR ALBERT/Baştan Başa Yunanistan

  Yunanistan turumuzda harika vakitler geçirdik. Hele bir Mariza Hanım var aman Tanrım rehber değil kaşif gibi donanımlı eğitimli alçak gönüllü çok bilgili. ALPER diye bir çocuk var bizi güldü geçirdi harika vakitler geçirdik. Kaptan Tahir Bey de çok donanımlı ve kültürlü biriydi.

 • Bülent Bingöl/Teşekkür

  22.01-26.01/2019 Baştan başa yunanistan turunuza katıldım. Rehberimiz Mariza hanım. Ören yerleri ve şehirlerin ekonomik sosyal kültürel ve tarihi olarak fazlası ile bizleri bilgilendirdi. Güler yüzlü ve candan davranışı için kendilerine teşekkür etmek isterim. Ayrıca kaptanımız Tahir beyin yol bilgisi dikkati ve sağ salim yunanistana götürüp getirdiği, tüm yorgunluğuna rağmen valizlerimizin taşınmasına dahi yardım etti. Rehberimiz ve kaptanımıza teşekkerlerimi iletiyorum. Kappa tur’da rezervasyondan itibaren arayan bilgilendiren personelinize teşekkerlerimi sunarım. Sadece ufak bir eleştirim olucak Atina daki otel seçimi daha iyi olabilirdi. Teşekkürler

 • Eren Kayar/BÜYÜK İSPANYA TURU

  29 Aralık 2019- 5 Ocak 2020 tarihli Büyük İspanya Endülüs turuna eşimle katıldık. Çok uzun bir tur. Ama rehberimiz Cem Önder sayesinde hiç yorulmadan her tür güçlüğü aştık. Kendisine, kaptanlara ve KAPPA tura teşekkür ediyoruz.

 • Ruhi B./İspanya TuruTeşekkür

  Kappa Turun 29 aralık 2019 ile 05.ocak 2020 tarihleri arasında ki İspanya turuna eşim ile birlikte katıldık.Geziye başlamadan önce duyduğumuz tedirginlik daha Sabiha Gökçen havalimanında rehberimiz Cem Önder bey ile tanışmamız ile sona erdi.Kappa Tur'a teşekkür ederiz. Çok güzel dopdolu bir hafta geçirdik. Rehberimiz Cem beyin tarih bölümü mezunu olması,tüm gezi boyunca bıkmadan usanmadan sorularımıza cevap vermesi,gezdiğimiz her yerin tarihini,en ince ayrıntısına kadar anlatması,her birimiz ile ayrı ayrı ilgilenmesi gezimizi çok güzelleştirdi. Durduğumuz her bir bölgede en ucuz ama en kaliteli restaurantlara,en ucuz alışveriş noktalarına bizleri götürdü.Yolculuk sırasında göreceğimiz her yerin tarihini en detaylı şekilde anlattı.Rehberliğin ötesinde tüm tura katılanlar ile çok güzel bir dostluk kurdu. Kappa Tur böyle bir rehbere sahip olduğu için çok şanslı. Ayrıca bizi hiç tedirgin etmeden,Tur otobüsümüz kullanan Mehmet bey'e ve Hüseyin bey'e çok teşekkür ederim.Her zaman çok dakik,ve hep olmaları gereken yerlerde bizi beklediler. Tüm İspanya'yı GPS kullanmadan sokak sokak bilmeleri inanılmazdı. Rehberimiz Cem Önder'in olacağı turlara kesinlikle yine katılacağız. Çok teşekkürler hepinize

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir